|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
6.2.2011 22:23:05   
majakla
Čer,
danes sem bila pridna, niti prestice me niso premamile,
pa čokolado so mi ponujali, haloo, če je nimam rada. user posted image
 
Meni je najtežje ob večerih, bi zdaj nekaj grickala, bom
spet morala it čimprej spat.
 
Hvala - da sem že na seznamčku.
 
Jutri pa tehtanjeeeee!

< Sporočilo je popravil majakla -- 6.2.2011 22:24:22 >

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
6.2.2011 22:29:00   
2ursae
čokoladna torta


ja, majchi, prosim user posted image . Si že preizkusila, je dobra?

Mi smo danes spet pohajali, ta vikend smo sonček res na polno izkoristili user posted image . Samo kaj, ko sem pa po taki dozi svežega zraka tako lačna ... za kosilo smo imeli piščančje ražnjiče, riž + zelenjavno omako, solato. Pol sem pa kar še nekaj jedla tu in tam - suhe sljive, par piškotov, riževe oblate ... pa še sem lačna. Blaniram, da bi si naredila kakav. Pa še malce trebušnjačkov in vaj za rito bom naredila. Uf, ju3 pa spet tehtanje. Lep začetek tedna vsem, naj vam tehtnica polepša dan user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
6.2.2011 23:00:29   
suzy85
Čer!
Kakšen čudovit dan, ne? user posted image Medtem ko sem kuhala nedeljsko kosilo, me je povsem minilo do hrane, tako da sem za kosilo pojedla je krožnik juhe in 2 koščka mesa z 2 žlicama solate. Sploh mi ni pasalo. Sem pa popoldne na obisku spila par kozarčkov vina, ki pa sem jih spravila ven na orbitreku. Mi je danes uspelo orbitrekat celih 40 min, kar je zame že pravi uspeh, glede nato, da sem še decembra komaj zdržala 15 min. user posted image Sem pa naredila še par vaj za trebušnjake in nekaj sklec.

Jutri sem doma, ker so na šoli že novembra nadomeščali jutrišnji dan, tako da bom uživala v podaljšanem vikendu user posted image

Moj današnji jedilnik:
Z: PZ kruh + mlečni namaz, sirov zavitek
M: jabolko
K: juha z zakuho, meso, solata
V: pršut, sir, kisle kumarice

Grem zdaj še točna navodila prebrat za mojo tehtnico, da bom lahko zjutraj izmerila tudi mišično maso in maščobe v telesu user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
6.2.2011 23:51:26   
2ursae
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


ampak birdy, ti imaš pa hudo tole na kupu user posted image . Tudi jaz imam tri, a so razsejani od 2005 do 2010 ... madonca, kako ti gre? Že meni se včasih zdi, da se mi bo sfuzlalo, pa je najstarejši že precej samostojen in zrel fant, srednji je pa komaj kaj mlajši od tvoje najstarejše.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
6.2.2011 23:55:49   
2ursae
user posted image user posted image

The highest officially recorded number of children born to one mother is 69, to the first wife of Feodor Vassilyev (1707-1782) of Shuya, Russia. Between 1725 and 1765, in a total of 27 confinements, she gave birth to 16 pairs of twins, seven sets of triplets, and four sets of quadruplets. 67 of them survived infancy.

user posted image user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 6:12:18   
suzy85
Dobro jutro!

Sem malo prej pokonci, ker imam samo zdajle mir, da napišem 2 pripravi. Ko hčerka vstane, je pravi džumbus user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: kiara85
a se vam je vsem zrolal! sm misla, da ste bol resne od mene...tak pa vidim, da smo vse iste, kr o nekih picah, pa čokoladah govorimouser posted image

Dokler še samo govorimo..........user posted image user posted image

Mož vedno pravi: "Tudi če si na dieti, lahko jedilnik še vedno gledaš!" user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa
Mi daje motivacijo slika ja, ampak kaj ko je to sele zacetek. Caka me se kaksnih 15-20 kg. :(

Korak za korakom se tudi daleč pride! user posted image

beachgirl Tudi mene vsake toliko zanesejo misli k pici, pa cheaseburgerju, pa testeninam s 3 siri, ša štrudlu iz spodnjega štuka... Pa se nekak opomnim, da si bom nekaj od tega privoščila, ko pridem spredaj do 7ke. Pol pa hitro pol litra vode, da malo preženem te sladke misli user posted image Tukaj smo si za vzpodbudo, tako da ti kar pojamraj. Vem, da meni je po tem lažje.
Pa glede na to, da je UmpaLumpa pohvalila tvoj očiten napredek, je škoda viset kot kanglica! user posted image Bodi ponosna na svoje - kg!

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85
glede hrane sem do zdaj pridna in 99% da bom dan uspešno končala-še vedno sm jezna včerejšna kosa torte
se pa morm pohvalit, gledala sem na mizi sveže krofe, čips, piškote- ampak dans sm zmagala jz

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
moja rekreacija je bila danes sprehod po soncku in to je to.. fizicno utrujena pa v zadnjih 10 dneh sem itak samo en dan bila brez ure sportanja, tko da no harm done

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123
Evo mene domov z morja! V dveh dneh sem prehodila 35 km, danes zelo ok morsko kosilo, potem pa en velik The greh 3 kepice sladoleda(bacio, sacher, rocher).

To se spregleda, glede na km, ki si jih prehodla user posted image user posted image

vila Mene vedno požene velik kozarec navadne vode na tešče. Drugače pa, kot so ti že omenile, vlaknine.

soncnica33 user posted image za uspešen dan!

ljupka Dobrodošla! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85
dan uspešen, z izjemo enega velikega kosa polnozrnatega domačega še malo toplega kruha ob tunini solati

Uh, temu pa res težko rečeš ne! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12
srečno :) nej vas ma vaga rada

user posted image user posted image user posted image

Majchi Kljub pregreham - z dvignjeno glavo novim zmagam naproti! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 6:37:16   
suzy85
Še podatki za tabelo:
Današnje tehtanje: 84,9 kg
Glede na prejšnji teden: -0,8 kg
Skupno: -4,8 kg user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   [Brisano sporočilo]
7.2.2011 6:51:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 6:56:36   
lija34
Dobro jutro!

Tehtanje 63,9 kg
tedensko - 0,6kg
Ta teden sem zadovoljna, res se po polžje približujem cilju, mal nazaj pa mal naprej. Saj tak se tud pride na cilj. Grem v nov teden po svojem starem načrtu.

Grem najprej telovadit, potem pa vas preberem za nazaj.



(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 6:59:35   
aleksandra123
Jutro!

Moj rezultat je 69,9 kg, ta teden plus 0,3 kg, skupni minus 6 kg.

Sem kar zadovoljna, glede na to, da se, ga od četrtka dalje, ves čas sračkala.

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:03:00   
tinaaja
Jutro user posted image

pa je tu ponedeljek in tehtanje user posted image
Meni kaze 70,9 - kar po vcerjasnjem praznenju po segedinu, niti ni nepricakovano user posted image user posted image user posted image Danes pa sem ze popila svoj kozrec mesanice za zajtrk..

2ursae - take s statistiko je pa  user posted image a lahko ves imena vseh user posted image

suzy user posted image user posted image user posted image za orbitrek

Pa super fino za ze javljene minuse user posted image user posted image user posted image user posted image Nov teden, nov zagon in cim manj grehov user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:18:35   
miška17
Dobro jutro!

Moja teža 85,4kg.
Glede na prejšni teden: -0,5kg

Čestitke vsem za izgubljene kg!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:20:57   
naomy
dobro jutro!

moj današnji rezultat: 75,7 kg, ta teden -0,6 kg, skupaj -7,3 kg.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:25:37   
vila
Dobro jutro. Javljam moje stanje na tehtnici. Ta teden 0,5 kg minusa, skupaj 3 kg minusa. Pa saj bo, počasi se daleč pride. 

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:26:11   
vila
Pa čestitke vsem za izgubljene kg oziroma dkg user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:39:42   
Pia67
Ojla, že nekaj tednov si vas pobožno ogledujem in si želim, da bi pozitivna energija in lep vzgled padel tudi name. Pa mi ne rata. Vrtim se v krogu kilca dol, pol kile gor itd.user posted image

Me prosim vpišete v seznam?

Pia67 , začetni kilogrami: 65,5 kg. Vsak kilogram, ki bo padel pod 60 kg, bo dobrodošel. Za začetek 59 kg, pa bom presrečna.user posted image

Opazila sem, da se pogovarjate o Montignackovih receptih, jaz jih imam kar nekaj-po kategorijah (pa bi bilo lepo, da jih spravim na krožnik v realnosti) in vam jih lahko posredujem po katergorijah. Res je, da ta tema ni hujšanje po Montignacku, morda pa katero zanima.

Danes planirano papanje:
Z: kos polnozrnatega domačega kruha in namaz iz skute in zelišč, bela kava
M1: pomaranča ali pa jabolko
M2: 100 g skute
K: goveja juha z jajcem, surova zelenjava (naribana), hren in kos pustega govejega mesa (velikosti 1/2 moje dlani)
V: šejk iz H2O in 2 meric beljakovin v prašku.

Veliko vode in trenutno beli čaj (pač moram porabit kar sem v navalu veselja kupila). Ima pa bolj bljak okus, bom dodala še košček ingverja. Dodatki: omega 3-maščobne kisline, kalcij, krom, če je na vrsti tek ali pa vaje za moč kurilec maščobe+geranamin. vsak večer trebušnjak (po sklopih)i, nekaj vaj za gibljivost in Eftanje.
Tekla danes ne bom, sem včeraj, bom pa jutri mal na smučeh, upam, da jih zdrem vsaj 15 km.


user posted image vsem za izgubljene kilograme. Mi boste za vzgled.user posted image

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:45:50   
pikapolonice
Jutro!
Stanje na tehtnici danes 58,1kg. Izgubila točno 1 kg. Skupno 2,90 kg.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:46:33   
pikapolonice
Jutro!
Stanje na tehtnici danes 58,1kg. Izgubila točno 1 kg. Skupno 2,90 kg.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 7:47:41   
pikapolonice
Jutro!
Stanje na tehtnici danes 58,1kg. Izgubila točno 1 kg. Skupno 2,90 kg.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   [Brisano sporočilo]
7.2.2011 8:10:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapolonice)
  Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 8:15:39   
majakla
Dobro jutro.
 
user posted image  Pridne ste - zelo. user posted image
 
No, moja "super" vaga kaže točno 88,8 (ko stojim ravno, ko kip user posted image ).
Sem zadovoljna, samo, da gre dol.
 
In SUPER, da nas je vedno več. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 8:29:16   
Azzurra
Sporočam moje podatke za tabelo.

Začetek diete: 18. 1. 2011
Začetna teža 17. 1. 2011: 64,5 kg
Prvo tehtanje 31.1. 2011: 62,5 kg
Drugo tehtanje 7.2. 2011: 61,9 kg
_______________________________
tedensko torej: 0,6kg
skupno v 3 tednih: 2,6 kg

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 8:48:20   
kiara85
hojla!

tehtnica kaže 88.6 kg, kar je -0,4 in je super glede na to, da sem se vam priključla v prejšnjem tednu. sem zelo vesela, ker vse sporočate fajn rezultateuser posted image user posted image user posted image

grem zdaj v bolnco pogledat, al mi bojo dal modrostna venuser posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 8:51:42   
katicka
ta teden se vidi da sem mela krizo in nisem toliko telovadila in pazila na prehrano. tak da sem pridelala 0.1 kg.sem pa vesela da je samo toliko. ta teden bom bolj pridna da bo opet minus.pa še kolebnico si bom nabavila....vsem čestitam za izgubljene kg.user posted image user posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.2.2011 9:01:56   
Majchi
Jutro vsem!
Tud meni kaže +0,1 kg glede na prejšnji ponedeljek. In to vse zarad tiste čokoladeuser posted image , ki me je tako grdo zavedlauser posted image . Pa mi je vmes že padlo za 0,7 kguser posted image . No, moja teža je zdaj 71,3 kg, tedenski pribitek +0,1 kg, skupaj izgubljeno 3,2 kg.

Zdaj gre pa moj zgornje elemente nove kuhinje montirat, tko da bom danes kuhala že v "na pol novi" kuhinjiuser posted image . Trenutno imam pa disaster v flatu, totalen svinjak od celega tedna. Pa nisem čez vikend nekaj baš pospravljala, ker so v kuhinji še nekaj ploščice delali, danes pa bo moj tisto namontiral. Po kosilu me torej čaka pucanjeuser posted image . Aja, pa še psa imamo noter, kosmatega seveda, kar pušča poslediceuser posted image .

Punce, čestitke vsem za minus kileuser posted image user posted image ! Res sem vesela, da sem se vam pridružila, ker ste krasna podporauser posted image .

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?