|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 9:23:50   
Nitkica11
Ko se ravno pogovarjate o porodniški lahko približni izračun naredite na spletni strani od CSD Šiška: http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp , jaz začnem porodniško v začetku aprila in bom probala oddati že pred 15 marcem da se mi upošteva lanski februar in ne letošnji saj tako dobim malo višjo porodniško user posted image

Ja jaz tudi ze komaj cakam pomlad in daljse dneve saj tale mraz ze prav ubija pa ze tako je bilo toplo.



_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 9:24:35   
mikroBB
Ahoj!

Včeri je pa res mogu bit težek dan, ker sem js skoz mela občutek, da mi bo trebuh razgnalo. user posted image Pa tudi ta mičkena je bla zlo aktivna cel dan... Pestro ni kaj.

No meni pa se bo zelo poznalo pri porodniški, če si za ta mesec ali dva plačam prispevke. Bom imela potem skoraj 1x višjo porodniško. Tk da bom v enem mesecu porodniške ntr prinesla... Zdaj morm sam še na CSD al pa na ZPIZ preverit kake so možnosti.

Želim vam, da vidite čim več sončka, je človek potem kr boljše volje user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 9:48:32   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Nitkica11

jaz začnem porodniško v začetku aprila in bom probala oddati že pred 15 marcem da se mi upošteva lanski februar in ne letošnji saj tako dobim malo višjo porodniško user posted image

Ja jaz tudi ze komaj cakam pomlad in daljse dneve saj tale mraz ze prav ubija pa ze tako je bilo toplo.


ja, oddaš lahko 60 dni pred PDP-jem, prej ne. pa saj imaš ti čisto prva rok na seznamu, a ne?
potem lahko oddaš user posted image

joj, ja - jaz čakam sonce, temperature 15 stopinj in več... joj, sem že mislila, da bo, pa...

sem pa včeraj dobila bundo nazaj - sem ji (sama) dala zadrgo zamenjat in me spet lepo greje... iiiii

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 10:44:52   
Nitkica11
ja vem oddam ze lahko 2 marca samo morm mal pri G vprasat kdaj dobim potrdilo o PDP-ju pol morm pa vrjetno na socialno po papirje al kako? Pa se za ocetovstvo moram uredit ker nisva porocena user posted image uf bo mimogrede tukaj marc pa morm ze zdaj mal prevert kaj vse je treba uredit.

Jaz pa zaenkrat se mojo staro bundo zapnemuser posted image moram dat busija na forum da vidte kolk mam za svoje tedne mjhnga zdj sele dobre 2 tedna da se mi mal bolj konkretno vidi da sem user posted image user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 11:03:30   
vesna_b
dobiš pravi čas potrdilo oz pravijo, da je celo dovolj kopija materinske knjižice, kjer je vpisan PDP, da ni več potrdila. ne vem, kako hočejo na vaši socialni.

vse obrazce si lahko natisneš in jih izpolneš. jaz vem, da ne bom 2* tja hodila. sem prvič isto vse sprintala. še raje vidijo, da se jim gužva ne dela. očetovstvo pa lahko ali urediš prej, ali pa tudi po rojstvu. midva sva skočila na upravno enoto po rojstvu, ker nama prej ni ratal. sej to mi je hecno - ti moraš podpisat, da dovoliš, da on podpiše očetovstvo. hudo... je pa sodelavec isto dobil v porodnišnici rojstni list, kjer je bila napisana samo mama, pa je prej podpisal očetovstvo, kot midva. sva pa potem na upravni enoti dobila novega.

ma kaki, mene stara bunda (oz jakna, ala usnje) veže. zapnem sicer še, ampak stojim lahko, če sedim, je kriza. tale zadrga se nanaša na  tist moj mail, ki sem vam ga napisala... user posted image
ooo, men se pa prav konkretno vidi, da sem nosečka. sam vsi mislijo, da mam prej rok... user posted image

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 11:23:24   
hillmagic
INHALATOR imajo v HOFeRju ja ..pri blagajničarki In je res super..jaz sem se danes že res fino odkašljala...
Štartam s pripravo kosila.
Možek je nehal sitnariti...
Včeraj smo bili v RAJARIJI v Kranju so imeli na obisku BOBRA BORA in je bilo luštno. Se bomo lahko v soboto gledali po Tv-ju hihih

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 11:25:43   
Anonimen
dan dan punce....

uf ste pa natipkale :) :) :)

vesna_b lepo, da si tisto bundo lahko zrihtala, da jo zdaj sama lohk ponosiš....jaz imam eno daljšo bundo pa samo čakam ,da bo konec zime, jo  vržem v smeti...je že čisto uboga :)....pa sploh čakam, da bo konec tega mraza...imam skoz mrle roke in noge, pa zadnje čase se tud kr neki tresem, samo da ven stopim...

pri nas bomo tudi urejali očetovstvo, ker nisva poročena, kam pa vse to moraš uredit...na csd ni bla glih zgovorna oz lohk ni imela dan, mi je rekla da se vse da prebrat na netu user posted image user posted image ....a je tolk težko še enkrat povedat hehehhe....

pol mislim, da se absolventka seli, če se ne motim...sem sklerozna tako da se opravičujem, če sem se zmotila...ti želim, da čimprej najdete stanovanje in da se vam vse lepo izteče....

mi pa čakamo petek :) :) :) ...me zanima kaj bodo povedali....

lep dan pa uzivajte se naprej čvekice
anonimna :)

(odgovor članu Nitkica11)
  Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 11:28:38   
Anonimen
hillmagic....no fajn, da je možeka minila sitnoba :) :) ....mogoče je bil samo zapozneli vpliv lune....znajo dečki kravžljat in sive delat :) ...

uuuu pa po tv-ju boste, zvezde :)....kateri program pa bo :)...da vsa mal pokukamo :)

lep pozdrav
anonimna :)

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 11:42:22   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pri nas bomo tudi urejali očetovstvo, ker nisva poročena, kam pa vse to moraš uredit...na csd ni bla glih zgovorna oz lohk ni imela dan, mi je rekla da se vse da prebrat na netu user posted image user posted image ....a je tolk težko še enkrat povedat hehehhe....



pred rojstvom to urejaš na socialni, sam tam so ponavadi itak tečni. po rojstvu pa greš na matični urad. ga imam pa itak v vasi, tako da nama je bolj pasala ta varianta. oz tako je bilo 2008, ko sva urejala midva, lahko, da so kake spremembe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 13:16:59   
Mojcha
Hei babike! user posted image
Da se vam malo javim... Počutje super, kile +4 (24t bo ju3).. Drugače pa full happy happy, čeprav občasno muhasta pa ffffffffffffuuuuuuuuuuullllllll pozabljiva- Zlata ribica se ni 'zgubla' ko je mogla 3 želje uresničit, jst bi verjetn po prvi pozabla kaj delam, pa kje sem - kot Dori z Nemota user posted image

Malo sem preletela zamujeno..Glede ORTDEVANJA trebuha bi dodala svojo izkušnjo. Se mi je full pogosto dogajalo tam med 14-19 tednom - tudi po več kot 5,6 x na dan, zdaj malo manj (pri orgazmu vedno). Ginek mi je reku da je čist normalno in dokler se ne prodružijo bolečine v križu, rednost razmakov v minutah se ni kej za sekirat. Maternica pač vadi za porod. Mam pa čist normalno nosečnost brez kakšnih probl. z mat. vratom.. Tak da mislim da ni nobene skrbi!

V pondelek grem na 4D user posted image user posted image  KOmi čakam da vidim sineka mojga!! Sm rekla da raje za to plačam, pa 2 wikenda ne smučam, kot da zamudim to user posted image

Eno - mogoče zelo debilno vprašanje imam! Mislim, da sem že prebrala da ste punce potovale pa to.... Kaj je z rengenom na letališčih?!? Ni škodljivo ko te preskenira? Mogoče res neumno vprašanje a nisem še zasledila info o tem... In glede na to, da grem na pot čez kak mesec....

Lep teden vsem!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 13:55:52   
Luskica
Jaz pa sploh ne vem točno kako naj bi zgledelo to otrdevanje trebuha! Mene proti koncu šihta večkrat tko zategne v trebuhu, kot da bi mi kdo kožo skup potegnu. če je to touser posted image
Sicer sem pa po petih dneh službe spet vsa prehlajena, zabasana in z vnetim grlom. Mi je včeraj osebna zdravnica rekla, da bi me imela kar do porodniške doma, jaz pa ne vem kaj najuser posted image  Se mi zdi, da bi se mogla počas začet res ful vahtat, po drugi strani mam pa ful občutek dolžnosti do lužbeuser posted image

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 14:25:35   
fluf
Luskica konec koncev... če ti ne boš poskrbela zase in malčka... kdo bo? V službi verjetno ne... je pa spet odvisno od delodajalca in odnosev v službi... men bi blo groza ostat doma, ko mi tako paše it delat... mi je rekla dans da na naravo dela lahko hodim v službo, popoldan naj pa počivam... no danes že od 10ih, ko sem prišla od zdravnika, SPIM! 

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 15:50:30   
BeliMedo
Pozdravček!

vesna_b, ma neme joški nonstop nekaj špikajouser posted image  Tudi uporobljam modrček za dojenje, mi je najbolj komot. Mam pa tiste od da-da, in je res vse, kar so punce pisale na forumu. Je res fenomenalen, da odlično oporo, fajn raztegljiv, pa kar mi je še posebej všeč, nima nekih šivov, po možnosti čez bradavico, da me ja še bolj ribauser posted image

hillmagic, ma ja, saj veš, ženske smo z venere, moški pa z marsa... Z leti vedno bolj ugotavljam, da to še kako držiuser posted image

absolventka2, en objem zateuser posted image . Itak to niso prijetne zadeve, v nosečnosti pa še manj... Za tvojega malega pa res upam, da se hitro pozdravi in vsaj nekaj časa ostane zdrav! Daj povej mi kako pa mu čistoš noseka?? Če nimaš baby vaca, ti ga toplo priporočam, ker tako kot ta zadeva očisti nos, ga nobena ne. S tem pa lahko preprečiš marsikatero vnetje ušes... Aja, tule ga imaš http://www.da-da.si/node/35 Pa drugače kar povej, kaj te teži, tu smo za to, da si stojimo ob strani!

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 16:26:16   
pika21
pozdravljene vse nosečke!

Že kar nekaj časa vas spremljam in sem se odločila, da se vam tudi jaz pridružim.
To je moja prva user posted image in naj bi pričakovali user posted image . PDP imam 25.5. Počutje je zaenkrat še v redu, le
krči v nogah me dajejo. Drugače pa mali že brca svojo mamico user posted image .
Pridne bodite majčice user posted image


(odgovor članu BeliMedo)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 17:44:06   
maami11
Pozdravljene,

glede 3D,  v Velenju je 31 EUR, jaz sem bila včeraj, vendar sem zelo razočarana ker se ni nič kaj razločno videlo, baje zato ker imam premalo plodovnice.user posted image Tako da nisem videla mojega baby-ja, pa tako sem se veselila, da vidim obrazek. Ima še katera ta problem? Bom verjetno morala zaradi  tega ( premalo plodovnice) v bolniško, ker moram mirovat.

Lep pozdrav



(odgovor članu bantaia)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 18:33:35   
rakica 2
na hitrco,dans iz pregleda,še ene morfologije,user posted image lepo leži prečno,na hrbtu,vidli nismo nič kaj bo,pa tud vedet nočem,ima okrog600g,obseg trebuščka 20cm,druzga pa nism nč izvedla...
PDP IMAM SPREMENJEN NA 21.5.,NASLEDNJI PREGLED 25.2.
...AJA,ZREDILA 1KG...skupaj 8...

(odgovor članu maami11)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 20:13:05   
Klaraklara30
Tako, moje poročilo z morfologije:

Videli smo nogice, rokice, želodček, ledvice, srce bije tako kot mora, zmerila je obseg glave in trebuščka...vse je super in tako, kot mora biti. Ful si je vzela časa, da je vse pregledala, srce je ful dolgo opazovala, da me je že malo skrbelo, da ni kaj narobe. Pa ni. user posted image Vse super, vse fajn. Edino obrazeka nam ni hotel pokazati user posted image , sramežljivček mali. Ga je tresla, ampak ga ni nič motilo. Je rekla, da bomo enkrat drugič še to pogledali. No, upam, da ne bo pozabila.
Za spol nisva vprašala. Čeprav me je matralo, da bi, pa sem se premagala. Bomo že zdržali še teh par mesecev, ne? user posted image
Še kile: preveč, preveč!!!! Od prejšnjega pregleda sem se zredila 6kg! Vse skupaj 7,5kg. Sicer mi nihče ni nič rekel, ampak vem, da se moram začet pazit, če ne bo po porodu kriza.

pika21 Dobrodošla! user posted image user posted image user posted image user posted image

absolventka2 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da se bo vse uredilo. user posted image user posted image user posted image Pa za tvojega malega.

vesna_b user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za bundo. Danes je bilo spet fuuuul mrzlo in zgleda, da jo boš še nekaj časa rabila. No, meni je pa odpadel gumb na jakni. Tako kot si napisala ti, stojim že še lahko v njem, samo ko se usedem, je pa user posted image . In tako mi je tudi gumb odpadel. user posted image user posted image user posted image

Spomin tudi mene zapušča. To me kar precej moti, ker se včasih ne morem spomnit kakšnega imena, ali pa besede in potem izpadem res kot neka zlata ribica z 4 sekundami spomina. user posted image user posted image user posted image

No, sej, tudi sedaj sem pozabila, kaj sem še misla pokomentirat. Pa saj bo dovolj, da ne bo preveč za brat. user posted image

Lepo spite!

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 20:47:29   
ninasiki


IZVIRNO SPOROČILO: Muca Živc



Ninasiki, tedni so približno narejeni po mesecihl. Vzami z rezervo, da vsaj veš kateri mesec si. Jaz že tega nisem vedla in sem skoz govorila, da sem v 5, namesto v 6.





sej po teh izračunih sm jst tud v 6 mescu user posted image user posted image ma ubistvu ni važn važn da vemo kdaj približno prčakvat user posted image

dobrodošla PIKA21 user posted image še mal še mal me prou zanima kira bo 100ta

SPOMIN ajoooooj sploh ne bom pisala k ribici ne sežm do gležna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sm se pa tehtala ej babe 3,5kg v treh dneh uhuuuu no se je zgleda tud pr men zdej začel user posted image nš šibam vm povem mam srečo da nimam punčke ker smo dons robo dobil punce tok lepe stvari da si sploh ne predstaulate res dobesedno se skrije H&M in vse men se je srce trgu k sm gledala pa postaulala steno sej so fantki tud lepi sm dala že nastran sam pinčke so pa tkoooooo pocukrane da je joj tko da pridte pogledat mal k men user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Majčice 2011
25.1.2011 21:22:00   
kokapoka
SPOMIN ja ta pa je tud pr men čist na minimumuuser posted image user posted image moj me včasih že prov heca nj grem kej v lekarno iskatuser posted image
prejle sem bla pod tušem...in punce men že izteka iz prsi prozorna tekočina...čist sem bla pafuser posted image kokr sm stisnla je pršlo vnuser posted image a ni to ful kmal?user posted image sj si želim da bi blo tko kot pr Žanu ko je blo mleka kokr ga češ...sam do maja je še kr dolga...bom tud js mogla posežt po modrčkih za dojenje al pa blazince dat not če bo to kr tko šlouser posted image

drugač sem pa čist brez glasu...tamav tud še kr dost kašla in dohtar je reku da mormo počakat v kaj se bo razvil...upam da v ničuser posted image user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Majčice 2011
26.1.2011 7:35:38   
Osala
Pozdravljene! Ravno sem se hvalila, da nimam nobenih težav, pa sem se nekako zapackala z eno hrano (na sumu imam kolerabo), da mi je bilo dva dni slabo in sem tudi nekaj driskala ... Upam, da je zdaj konec!!!

kokapoka meni pa se že en cajt izloča zelo gosta belkasta reč iz jošk, sam jaz sem do dveh mesecev nazaj še dojila. Je pa tako gosto, da mi na srečo ne pušča nobenih flekov. Imam sicer dva modrčka za dojenje, ki sem jih uporabljala zelo malo časa, ker so mi ful nerodni. Na srečo imam tako majhne joške, da modrca večinoma sploh ne rabim user posted image

luskica meni je trebuh otrdeval v prejšnji nosečnosti in dolgo sploh nisem vedela, da je to to ... imela sem občutek, kot da bi se mi tamal naguzil ful v eno stran trebuha, kot da tišči z glavo ven. Je pa vseeno fajn preveriti dolžino MV. Pa magnezij naj bi pomagal ...

očetovstvo ja, na CSD to urediš, pri nas so bili zelo prijazni ... mi je pa ful smešno, ker moramo neporočeni to delat, kot da je poroka pa garant, da je mož tudi oče otroka user posted image

inhalator jaz sem kupila v Hoferju termometer in moram še stuhtat, kako se izključi ta nemška izgovorjava temperature ... Me pa zanima, koliko je inhalator sploh uporaben user posted image  Mi imamo en še kar hud vlažilec zraka in na inhalator sploh nisem nikoli pomislila. Tudi močno dvomim, da bi ga našemu tamalmu sploh lahko nataknila na nos, ker je že za pucanje noska tako rjovenje in dva ga morava držat user posted image

Tudi jaz čakam na toplejše dni!!!!!!!! Naj že bo pomlad!!! Uživajte.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Majčice 2011
26.1.2011 7:52:35   
fluf



IZVIRNO SPOROČILO: Osala



očetovstvo
ja, na CSD to urediš, pri nas so bili zelo prijazni ... mi je pa ful smešno, ker moramo neporočeni to delat, kot da je poroka pa garant, da je mož tudi oče otroka user posted image



Midva sva se tudi temu smejala... čeprav midva sva poročena, ampak nama je vseen smešn... 

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Majčice 2011
26.1.2011 8:38:08   
absolventka2
user posted image dobrodošla nova pika21, zdej pa res več ne manjka dosti do tiste 100
user posted image user posted image user posted image Super za izčrpna poročila morfologij...

vesna_b hvala za informacije pa user posted image za bundo več kot očitno je da jo boš še potrebovala...

Kar se tiče očetovstva je blo pr nas prvič tako da sva šla kak teden ali dva pred mojim rokom na upravno enoto podpisala papir in to je blo to..Tako so mi svetovali na csd-ju....Najbolj simpel...Midva tud nisva poročena pa sva že razmišljala da bi se sam zaradi takšnih papirologij user posted image user posted image , beden sistem imamo v slo ni kaj...

Luskica otrdevanje trebuha ne moreš zgrešit ker se ti maternica spremeni v takšno trdo gmoto čudne oblike in če se primeš za trebuh čutiš take velike bunke pa neprijeten občutek je kot bi te tiščalo na wc...

BeliMedo mi pucamo nosek s fiziološko (pa se tamali dere k hudič) dvomim da nam bi ratalo z tem čistilcem verjamem pa da dobro spuca, no sedaj pa še vsak dan inhaliramo in res pomaga, ker tamali nima zamašenega nosu sam skoz se je nekaj po glavi prijemal pa sem misnila da gre za ušesa...Na srečo že dva dni ni vročine niti nobenih znakov bolezni več tk da nimam pojma kaj bi to bilo...Sam da je zdej vredi..

mammi11 škoda da se ni videlo sama nimam teh problemov saj imam vedno dovolj plodovnice, mal več počitka pa bo

Osala pr nas je tudi problem pucanje nosa sam inhalira pa ful rad...Ja mu rečem da bomo malo dihali in on če sam sestavlja inhalator user posted image user posted image pol mu pa risanke naštimam pa ma masko in gleda risanke 20 min, brez kakšnih problemov...Sam na lep način mu je treba predstavit napravo pa gre ker to ni nič neprijetnega kot pucanje nosa...

Spomin je zaenkrat pri meni še dober se pa spomnem iz prve nosečnosti user posted image katastfofa upam da se ne ponovi...

Uživejte,lp

Ps: me je vn vrgu pa sem ga zjeuser posted image ker sem kopirala hihihihi


(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Majčice 2011
26.1.2011 8:38:43   
Dada2
Kdaj ste urejale te papirje po 30 tednu ko dobiš od ginekologinje potrdilo? Na katero CSD greš na tisto v kateri opčini si ti prijavljen ali partner ali je vseeno.
Lp!

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Majčice 2011
26.1.2011 8:53:50   
vesna_b
no, nama letos ne bo treba urejat, bova povečala družino na prvo obletnico najine poroke user posted image

pri nas je tudi samo fiziološka, pa tista, ročna pumpica občasno, za trdovratne "mucije" poskrbijo kar palčke za ušesa - to nam brez problema rata in uspe čisto spucat, ker tamala miruje. pri vsem ostalem... jok in vik in krik...

ma midva sva se prvič smejala, ker sem mogla podpisat, da dovolim, da je oče mojemu otroku. kr neki. veseli bi bili, da ne pišemo oče neznan in ne vlečemo denarja od države, ne pa tako. sicer pa bo sedaj baje itak drugače. kar je po eni strani tudi prav, saj jih poznam kar nekaj, ki to izkoriščajo. med drugim en par s tremi otroki in vsak s svojim mercedezovim terencom, dobivajo pa skor 500€ otroškega dodatka, vrtca plačuje 30€.... user posted image user posted image user posted image

maami11 - joj, škoda. upam, da se bo stanje popravilo, ti pa le počivaj.

pika - dobrodošla med nami. sedaj pa veselo na delo - s čvekanjem user posted image

belimedo - ma mene sam to moti pri modrčkih za dojenje, ker so tanjši in se moje "antence" full vidijo, si pa tega v službi ne morem privoščit. doma se že razkomotim, pa dam blazinice za dojenje notri, pa je. oz bom to začela delat tudi za v službo, ker... se je "puščanje" tudi pri meni že najavilo... user posted image

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 26.1.2011 8:56:33 >

(odgovor članu Dada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Majčice 2011
26.1.2011 8:57:25   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Dada2

Kdaj ste urejale te papirje po 30 tednu ko dobiš od ginekologinje potrdilo? Na katero CSD greš na tisto v kateri opčini si ti prijavljen ali partner ali je vseeno.
Lp!



očetovstvo lahko kadarkoli, greš na socialno, dokumente za porodniško pa maksimalno 60 dni pred PDP

(odgovor članu Dada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?