|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 10:17:04   
maca84
hej.....no vsem ki čakate kakršnekoli rezultate - srečno in držim pesti. Me pa nekaj zanima - tiste ki že imate datum za MF, kdaj v katerem tednu se običajno izvaja? In ali je pregled kot NS samoplačniški in se moraš naročit kam ali ti ga lahko naredi izbrani ginekolog oz. ginekologinja ob rednem pregledu?

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 10:17:08   
Suziiika
Jutro user posted image

Kako ste kaj? Js sm se zgleda fejst prehladila, nisem dans nič spala, ker sline nism požirat mogla, tok mam zatečen grlo in sm bedela bol al man celo noč, tok da sem se matrala slino požiratuser posted image zej sem poslala sestro po granobil v lekarno, ker je to edino kar je dovoljeno, poleg veliko čaja ki ga že tak normalno spijem.

Sonya1 sem bla js na istem ko sem začela prvič gledat za vozičke en teden nazaj, punce po forumih so omenjale same neke drage firme vozičkov pri katerih me je kr pri user posted image stisnal ko sem ceno vidla. Niti nisem vedla kaj naj iščem, in sem pol kriterije --poleg cene, omejila pač na to da je meni všeč model, pa da nima plastičnih kolesov in je to to, sem prišla do vozičkov LUX 4 Kids, kjer dobiš za 400 evrov vse v kompletu (vsi modeli so mislim da po tej ceni)pa še lepi so mi vsi modeli tak da joj user posted image kar bo pa bo, mal bom jih šla še pregledat v mb predn ga kupim, da vidim kak zgleda v živo, drugače pa konc koncu tak ne veš kak je dokler ga sam ne uporablaš user posted image
Pa srečno! user posted image

maca84 mf se izvaja kot normalen pregled, sej kolker so punce pravle, včasih še veš ne da gre za to, ker je ultrazvok in ga zdravnik opravi kot normalen pregled user posted image


< Sporočilo je popravil Suziiika -- 25.1.2011 10:18:19 >

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 10:24:49   
juhica
maca84, MF je ultrazvok, ki ti pripada in ga tvoj osebni ginekolog opravi, ponavadi v 21. tednu.

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 11:16:31   
julijka11
jaz sem v 1user posted image  morala spiti pol ure pred morfologijo pol litra vode in ne iti na WC; na to me je G opozorila na  prejšnjem pregledu

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 11:21:06   
aloje
Hojlauser posted image
Upam,da mi sedaj rata,prej mi je že vse vn vrglouser posted image .
Za vse držim pesti,da boste uspešno opravile preglede,lepe misli pa bo vse ok.
Tudi sama sem že malo gledala vozičke,pa sem misli,da imam še čas,nekateri so res malo predragi,
bo treba še malo pokukat naokoli.
Joj naša pikicauser posted image je že kot kakšen robavsek,samo da se usedem ali uležem,to pa je vselje občutit
imamo take žurke v trebuhu,da je res veselje.
Me je včeraj ena znanka vprašala,če sem mogoče noseče,potem pa komentar a tako pozno.
Joj eni so pa res aut.
Uživajte še naprej,je treba malo kosila skuhat!

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 11:39:56   
juhica
julijka11, jst pa za to prvič slišim! Jst sem se pa še trudila it lulat, da bi bil čimbolj prazen mehur, pa da mi ne bi pritiskala gor preveč, pa ni nič komentirala, se je fajn vidlo. A ti je kaj rekla zakaj to?

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 12:16:10   
julijka11
ja, ker se pri polnem mehurju lepše vidi; mi je bila pa muka spiti naenkrat toliko, nekaj ur predtem sem pa še belo kavo pila in sem imela potem več kot pol l. v mehurju in sem sredi morfologije morala iti še polovico odtočit

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 12:51:14   
mamyp3
ojla user posted image ,

sem toliko za cajtom, da niti ne uspem prebrat vsega kar se dogaja tu gor.Vidim, da ste imele že vse sorte debat,od vozičkov, opreme, načina poroda do AC.
Držim pesti za vse,ki čakate AC,....to greste zaradi slabših rezultatov NS ali iz kakšnega drugega razloga???

Mi posteljico že imamo, voziček smo kupili včerajuser posted image user posted image , vse ostalo pa še pride,....user posted image
Naslednji pregled imamo 02.02. in komaj čakam, da vidim to našo štručko.
Zanima,če je katera od vas, ki ima PDP okoli 18.7. če začutla prve brcke?

Vidim, da vas večina že ima določen datum za morfologijo,meni ga bo šele drug teden dala,......dodatno gremo pa še v Graz na morfologijo....čakam samo G da mi rezervira datum.

Kar se pa trebuha tiče,se mi pa zdi, da sem kot slonček Benjamin user posted image , pa se tolažim, da je to zato ker je to že 3 nosečnost. Dobra tolažba, a ne!?

No da dodam še podatek kje bomo mi rodili,....že tretjič oz. še zadnjič v PO na CZ.

Lep pozdravček vsem

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 12:53:39   
mamyp3
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

ja, ker se pri polnem mehurju lepše vidi; mi je bila pa muka spiti naenkrat toliko, nekaj ur predtem sem pa še belo kavo pila in sem imela potem več kot pol l. v mehurju in sem sredi morfologije morala iti še polovico odtočit


,...jest se tud spomnim da mi je pri prejšnjih 2 nosečnostih G rekla da moram čim več spit in ne smem na wc, ker se potem boljše vidi,......pri NS pa je bilo pri dr. Strahovi ravno obratno, me je pa prej poslala na wc,....

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 13:14:44   
MetiLu
Dan punce!

Sem bila te dni malo prelena za pisanje user posted image  sicer smo pa ok, tamalga imam doma, ker je v nedeljo fasal neko alergijo na dotik in je imel čist otečene in marogaste dlani user posted image  no, smo pri pediatrinji pogruntali, da je rekacija na plastil od Lumpija (Mercator) user posted image  smo dobil Claritine sirup in neko kremico in je danes že skoraj čist ok. Jutri gre v vrtec, ker ga pogreša user posted image

Ste govorile o zaposlitvi... jaz sem jo ravnokar izgubila, sem danes urejala papirje na zavodu. Moj ima pa k sreči stabilno službo z rednimi plačili, dela pa na MNZ. Plača ni boh ve kaj, je pa. To je važno user posted image

Pa neki je bilo govora o nakupih za user posted image . Predvsem ne pretiravat user posted image  jaz imam sicer zimskega mulčka, pa je bilo en kup stvari, ki jih nismo rabili nakupljenih... Mogoče bi edino povdarila: če boste kupovale bodije ali majčke, za prve tri mesece so bili meni zakon tisti na preklop, ki jih novorojenčku ni treba vlečt čez glavo. Te so svetovni. Pa naš je bil zelo velik ko se je rodil, tako da smo imeli št. 56 samo 3 tedne, potem smo šli že na 62. nekaj stvari št. 50 sem takoj podarila user posted image  je fajn, če vsaj približno veš proti koncu, kolk je user posted image  velik. Čeprav men je G rekel na zadnjem pregledu da ima okrog 3800, no pa je imel 4170g ko se je rodil user posted image  user posted image

Voziček imava midva že izbran, no vsaj mislim user posted image  Odkar sva si šla tegale Jaguarja pogledat, sploh več ne iščem drugih vozkov.

Pa ena je spraševala o nadstandardni sobi. Sploh ni slaba ideja, res. Ker tiste tri dni po porodu res rabiš počitek. Po prvem porodu smo bile v sobi 3, ko je en user posted image  nehal jokat je začel drugi... spale nismo skoraj nič, poleg tega je imel od sosede zlatenico in ga je imela po lučko v sobi in je tisto celo noč gorelo... ma men se je že mešal od utrujenosti, sem komaj čakala da grem domov. No, potem pa sta obe šli pred mano, jaz sem ostala 4 dni in so me zvečer hoteli preselit v drugo sobo, da ne bom sama. Sem sestro lepo prosila, če me lahko pustijo na miru. Pa mi je ustregla. No sej potem je ob poldveh zjutraj prišla nova mamica iz porodne...

O epiduralni to rundo tud jaz razmišljam user posted image  Zakaj ne bom še enkrat razlagala user posted image

Mamyp3, jaz imam na ta dan rok, pa se mi tud že neki oglaša v trebuhu user posted image  samo to je zaenkrat sam zame user posted image  je še tako nežno, da čutim samo pred spanjem, ko sem čist pri miru. Komaj čakam da bo večji, da ga bo tud prvi mulček lahko začutil user posted image  Mi je pa že začek bauhi rast, tanosečniški user posted image  čeprav sem zvečer še vedno napihnjena.

No tolk za zdele. Bo treba  it počasi za šporget.

lep dan

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 25.1.2011 13:17:28 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mamyp3)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 13:24:18   
**M**
Hojla, da se samo na hitro javim, danes na pregledu vse ok, naredil mi je UZ, velikost ustreza tednom, pikica full živahna in pa vidla se je nosna kost user posted image , spola še nevemo. Zredila se nisem ničuser posted image , imam pa previsok pritisk, tko, da sem že dobila napotnico za porodnišnicouser posted image  . A je kera bila, ali pozna katero, kakršnakoli informacija dobrodošlauser posted image . Sem si pa tut kupla merilec, da ga bom spremljala tut doma, ker imam od nekdaj previsok pritisk pri zdravnikih.


Še za seznamček: naslednji pregled skupaj z morfologijo : 1.3.2011

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 13:30:12   
mamyp3
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu


Pa ena je spraševala o nadstandardni sobi. Sploh ni slaba ideja, res. Ker tiste tri dni po porodu res rabiš počitek. Po prvem porodu smo bile v sobi 3, ko je en user posted image  nehal jokat je začel drugi... spale nismo skoraj nič, poleg tega je imel od sosede zlatenico in ga je imela po lučko v sobi in je tisto celo noč gorelo... ma men se je že mešal od utrujenosti, sem komaj čakala da grem domov. No, potem pa sta obe šli pred mano, jaz sem ostala 4 dni in so me zvečer hoteli preselit v drugo sobo, da ne bom sama. Sem sestro lepo prosila, če me lahko pustijo na miru. Pa mi je ustregla. No sej potem je ob poldveh zjutraj prišla nova mamica iz porodne...



no jest sem bila že 2x v nadstardadni sobi,pa sem tokrat rekla da ne bom več, ker sem bila po 5 dni not in to sama - no zadnja 2 dni je bil še ati z nama in je dobil svojo posteljo poleg moje,...ampak je fajn da imaš še kakšno odraslo osebo za pogovor user posted image .....

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 13:32:31   
mamyp3
IZVIRNO SPOROČILO: **M**

Zredila se nisem ničuser posted image ,


suuuper,.... sam povejte mi kako vam to uspe????user posted image user posted image  

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 13:50:31   
**M**
IZVIRNO SPOROČILO: mamyp3

IZVIRNO SPOROČILO: **M**

Zredila se nisem ničuser posted image ,


suuuper,.... sam povejte mi kako vam to uspe????user posted image user posted image  


Hmmm...mam zalogo, tko, da sm dubla navodila, da naj se probam v nosečnosti NE zredit tut 1 deke, jest 5-7 krat na dan. Nič kaj fajn zadeva, skos visim na vagi, da me ja skos opominja na kileuser posted image   zaenkrat smo uspešni. Bi pa mogla še mal migat, ampak enostavno, ko se privlečem s šihta sam dol padm, ob 21 že smrčim k medouser posted image

(odgovor članu mamyp3)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 14:03:45   
juhica
mampy3, lahko pa mesec pa pol fuul bruhaš, pa nič ne ješ, potem ti uspe celo shujšati do nuhalne user posted image

**M**   kako to mislijo, da se ne smeš zrediti čisto nič, so pa res že strogi ratali. Je to zaradi pritiska? Jst sem se pri prvem zredila za 20 kg (z 48 na 68kg, sam sem se počutila zelo v redu) in to v petih mesecih, so me tudi malo kregali.... Moja prijateljica je bila v porodnišnici zaradi visokega pritiska (200 zgornji), ampak to je bilo dva tedna pred porodom...

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 14:26:45   
julijka11
jaz sem lažja za 4 kg; apetita še nimam pravega

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 14:30:03   
**M**
juhica...jah se moram kar strinjat z njimi. Sem že štartala s previsoko težo (o številkah raj nebi) tko, daa ni dobr niti zame niti za bebija, da se preveč zredim. Jah sama sem si kriva, sam zdej kar je je, se bomo merkal pa bo. Pritiska sem pa mela dons 170/95, si ga morm res doma merit, upam, da gre za lažni alarm. Pa na pregled, itak, če bo pač treba na talete bo pač treba, plodu naj nebi škodovale.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 14:35:14   
mamyp3
IZVIRNO SPOROČILO: juhica

mampy3, lahko pa mesec pa pol fuul bruhaš, pa nič ne ješ, potem ti uspe celo shujšati do nuhalne user posted image



user posted image user posted image user posted image  sem bruhala, kg so šli pa kr gor,....pa k sploh ne jem velik,ker mi ne paše,vode pijem k žaba,mi gre že gor  ampak k stopim na vago je pa vedno več,...ne vem v čem je finta ,no uglavnem sem se sprijaznila da tud tokrat očitno ne bo šlo drugač kot da bom pristala na 80 kg na konc ko bom šla rodit,....je mojmu telesu ta cifra zgleda na kožo pisana.user posted image
Se bom pa pol ubadala z kg,....trenerko gor,superge,zajašem voziček pa gremo.user posted image  Važno, da bo moj bebi zdrav.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 14:44:07   
sonya1
Hudo, kako vam uspe ne se zredit ?! Kaj pa jeste ? A bi katera malo napisala jedilnik ?
Jaz sem že pridelala 5-6 kil user posted image . Pa celulit na stegnih, pa joške do koroškeuser posted image . Je pa res, da sem bila pred zanostvijo zelo drobna, pod 50 kil vedno. Zdaj sem videti mogoče malo okrogla, ne nosečauser posted image . Včeraj sem prvič oblekla nosečniške hlače, ker nisem hotela, da me po AC kaj tišči. sicer pa na rit spravim točno še ene precej zdelane kavbojke, ki imajo zelo nizek pas.
Sem bila pa najbrž fenomen; tudi ko mi je bilo na smrt slabo, apetit sem vedno imela in nikoli nisem bruhala. Samo čakam, da mi bodo na pregledu kaj rekli, kar zamižim, ko stopim na tehtnicouser posted image
Čutim pa jaz še nič. Komaj čakam, da bo prvič pobrcal, to je najbrž pa res hudouser posted image
Jaz tudi najbrž ne bom še nič kupovala, čeprav me takooooo mika, še posebno zdaj, ko že vemo, da bo fantuser posted image . Mi pa nakupi vozičkov niso prav zanimivi, jaz bi cunjice, pa cunjice, pa še enkrat cunjiceuser posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 14:44:18   
bubu_bibi
Pozdravljene vse!
Same dobre misli vsem, ki čakate na rezultate AC, pa da pridejo hitro.

Jaz že komaj čakam na pregled drug teden, da vidim ali vsaj slišim moje detece, ker me skoz nekaj boli v trebuščku in nekako sem ves čas na trnjih... Pa vse mi gre na živce. In še en dan pred pregledom imam dost težak (tudi fizično) kolokvij, samo upam, da se ga uspešno rešim... Samo, da bo 6!

Tudi meni se zdi, da mi že tapravi nosečniški buši raste in sem prav srečna.

Glede poroda: jaz sem si že takoj ogledala film Orgasmic birth in to je nekako naš cilj za julij. O porodu razmišljam, če le imam pet minut časa (bistveno več kot o kolokviju, recimo ), pa sanjam ga tudi večkrat, tako, da upam, da se bo lepo izteklo in po možnosti v čim večjem delu doma. Tudi jaz bi zelo rada imela v P nadstandardno sobo (pa najraje bi, da bi bil zraven ves čas) ali pa predčasni odhod domov, če bo to le možno. Ker (zaenkrat) imam idejo, da mora biti nova družinica skupaj, sama, brez obiskov, vsaj kakšen teden, da se v miru navadijo drug na drugega, ne da se rabijo še z drugimi ukvarjati.

Lepo se imejte!

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 14:50:21   
**M**
IZVIRNO SPOROČILO: sonya1

Hudo, kako vam uspe ne se zredit ?! Kaj pa jeste ? A bi katera malo napisala jedilnik ?
Jaz sem že pridelala 5-6 kil user posted image . Pa celulit na stegnih, pa joške do koroškeuser posted image . Je pa res, da sem bila pred zanostvijo zelo drobna, pod 50 kil vedno.


Jedilnik: jem vse kar mi pride pod roke, razen sladko mi nekak negre. mogoče 1x tedensko lih tok, da občutim, da jem sladko. Me je pa prej tut voda redilauser posted image , tko, da saj zdej nej bo tko kot je. Joj a ste sami drobižki tle gor al kaj, nč se sekirat, bomo pol hujšale.

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 15:09:58   
frcafella
Ojla!

Evo **M**, nek osnovni seznamček po mojih izkušnjeh:

Kozmetika za dojenčka:

- lekarniško mazilo za ritko (od Mariboskih lekarn ali Sudocrem)
- mandljevo olje za mazanje pregobov (od MAriborskih lekart)
- trdo milo za kopanje (boljše za kožo, manj kemije; od Mustele)
- pleničke
- biba palčke za ušesa
- fiziološka za noseka
- sterilni zložencki (za čiščenje popka, oči)
- Baby vac za čiščenje nosa (če je prehlajen seveda, drugače ne. Je pa ob prehladu po mojih izkušnjah to najbolj učinkovita zadeva za čiščenje nosa)
- tetra pleničke


Oblačila za dojenčka:

- bodyji na preklop (po moje 100 krat bolje kot tetra majičke; sem jih imela nakupljenih en kup, ampak nikoli oblekla, ker so mi totalno nepraktične za novorojenčke. So bodyji dosti bolj elegantna rešitev in lažji za uporabo)
- povijalne pleničke (če boste široko povijale)
- pajacki
- nogavičke
- kakšna majička

Mi smo oblačil rabili kar precej, ker je mali ful polival in ga je bilo praktično po vsakem hranjenju potrebno komplet preobleči, pereš pa ne ravno vsak dan, zato je fajn, če lahko kdo kaj posodiuser posted image

Za mamico:
 
- kvaliteten modrček za dojenje (po moje se ful splača kupiti enega pametnega, kot pa ne vem koliko nikakvih, ki ne dajejo nobene oblike ali opore)
- lanolin za bradavice (imela od MultyMam, pred dojenjem ga ni potrebno spirati)
- blazinice za dojenje (tokrat bom imela pralne, ker jih porabiš na tone in se lahko fajn privarčuje)
- vložki (Vir sem imela, na začetku, potem lahko "normalne")
- blazina za dojenje

Na kratko... Bom pa še kaj dopisala, če se še česa uporabnega spomnim...
 
Suziika, jaz sem bila kar v navadni sobi, v bistvu niti ne vem, če v MB imajo standardno in sem bila zadovoljna. Drugače pa imam doma traj za nošenje otroka in je fenomenalen, res sem malega notro ogromno prenosila. Imam pa Hoppedizovega, v bistu kot sleepy wrap, samo ni elastičen (sicer imajo tudi tega, ampak se mi je zdel neelastičen boljši, pa tudi dlje časa uporaben), samo drugi proizvajalec. Je eden boljših na evropskem trgu. NAročila sem ga iz Nemčije, vidim pa, da ga zdaj ponujajo v da-da spletnem nakupovalnem centru. Cena je tudi tu nekje....

Vse, ki ste imele AC, držim pesti, da bo vse tako, kot mora biti....

LP

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 15:11:08   
Suziiika
**M** Nismo same drobižke user posted image glede pritiska pa, tud js ga mam vedno ko pridem k ginekoliginji kr visokega, in to od takrat ko sem mela take probleme s svojo bivšo gin. in sm bla vedno živčna da joj, predn sm šla notr k njej. In nekako mi je to zdej ostalo. Ko pridem je kr okol 150/80, pol grem pa umes k zdravnici pa mi ga sestra ponavadi še enkrat zmeri pa mam pol 130/70, sem ji pol tak rekla da če bi bla še ene 2 urce tam bi ga mela pa glih normalnega user posted image
frcafella js če bom šla, bom tak šla na ptuj rodit, tam vem da majo eno nadstandardno, če pa bom slučajno v mojem domačem kraju tisti čas, pa tak Celje kjer jih majo 5. Če bo le prostor user posted image pa nočem biti snob al pa kej, sam rada bi mejčkan mira takrat po porodu.. Pa bom šle prečekirat tudi on neelastičen trak za nošenje user posted image
Hvala za seznam tudi v mojem imenu, pa ko si ravno omenla kvalitetne modrčke, kaj pa ta ki ga prodajajo na da-da? http://www.da-da.si/node/20, ne vem kak je po trgovinah, še nism nekega izleta mela da bi mal prečekirala user posted image


< Sporočilo je popravil Suziiika -- 25.1.2011 15:16:53 >

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 15:24:29   
juhica
Jst pa sm drobižek drugač, ampak jem pa za dva in niti ne vedno neko zdravo hrano (sva zelo sladkosneda). No zdele, ko proslavljam dejstvo, da ne bruham več in jem cel dan od veselja, sem se v desetih dneh zredila za 2 kg, sm se šla glihkar stehtat. In se tut slučajno ne mislim neki nazaj držat, ker rabim zaloge za dojenje. Če bom spet takega sesalca rodila, da me ne bo obral do kosti v treh mesecihuser posted image ...

Pritisk imam normalen, v prejšnji nosečnosti sem pa dvakrat imela povišanega (145/90) zaradi družinskih zadev (prepira z biološko materjo), potem ko me je pustila pri miru je pritisk padel, tako da tudi stres zelo vpliva na te zadeve.

Jaz sem bila dvakrat v standardni sobi. V Lj smo bile tri in cimri sta bili res malo čudni (njuna tipa pa še bolj, eden je prišel nasredi noči težit varnostniku dol z kupom pijanih kolegov) in mi je blo zoprno, v Kranju pa sem imela tok fajn cimro (normalnouser posted image ) in sva fajn klepetale in izmenjevale izkušnje, mi ni bilo dolgčas. Zdej pa razmišljam o nadstandardni, da ne bi moja divjaka na obisku bila preveč moteča za druge mamiceuser posted image .

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Julijke 2011
25.1.2011 15:29:20   
juhica
Aja da ne omenim cimre v Lj, ki je imela 30 ljudi na obisku v tistih treh urah in to vsak dan. In tisti obiski so si dovolili marsikaj, še mojga dojenčka in mene gledat pa komentirat, skratkauser posted image user posted image . Enkrat me je tik pred obiski ena sestra spravila v jok (v Lj seveda), in potem me je moj tolažil, sva se imela čisto fajn, menda se lohk zjokam če hočem, nakar se mi pride ena iz kupa obiskovalk pri sosedi vtikat, moj jo še zdej oponaša:"Ne se jokat, jej banane, ti bo mleka zmanjkal!"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?