|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.1.2011 20:18:20   
kpmk
tz - he he mi2 se bova še velikokrat dobili v popoldanskih urah, če le ne boš odnehala zumbat user posted image user posted image user posted image user posted image   jst se moram učit in moram tale teden stisnat user posted image  če bom sploh lahko šla delat user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.1.2011 22:18:43   
Anonimen
ijop bejba a veš, da v ponedeljek že začnemo?!?! kooomiiiii čaaakaaaaam, da se zmigam, res!!!

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.1.2011 22:25:46   
brezcopatka
er!

Jaz imam še zmeraj namen se vam pridružit pri vozičkanju in user posted image (samo hrana mi gre po glaviuser posted image . Ta teden sem dobila fiksni aparat in boli kot hudič, tako da nisem ravno za naokrog, naslednji teden bom najbrž brez avta, ampak enkrat mi bo pa hudiča ja uspelo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 7:49:15   
nadka30
jutro

tik tak poslala sem ti prošnjo za prijateljstvo na fb upam da me potrdiš najdeš me po isti slikici, ki jo imam tudi tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image . si ti prav iz celja doma?????

jaz tudi upam da pridem enkrat na vaš špancir, tale krst damo še črez pol pa mi bo menda ja ratalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brezcopatka)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 7:55:54   
pikkapokka
Dobro jutro punce, na vas se obrača novopečena nosečka :) Zanima me, če katera od vas obiskuje dr. Govc Četina v Šempetru, ker me malo zanima, kako pri njej potekajo stvari med pregledi v nosečnosti (med drugim tudi, če je lahko partner prisoten pri pregledih). Dobrodošle vse izkušnje, saj pri njej do sedaj še nisem imela veliko opravka in bi želela vedeti, kaj pričakovati :) Hvala vam že vnaprej, pa lep petek želim :)

(odgovor članu brezcopatka)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 8:31:31   
kpmk
vozičkanje - nič samo obljubljat, ampak it pa vozit user posted image user posted image  
nadka30 - baje ni izvidov, ker dr full dolgo ni oz je ni bilo user posted image  je pa res d ako smo mi bili na p je res ni bilo user posted image  ne zastopim pa da tako dolgo mečkajo... ma zej mi je će vseeno, ker se je moja pika pocajtala in sva na starem mleku user posted image


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu pikkapokka)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 10:14:08   
strelka87
živjo punce imem eno vprašanje ali ima morda katera za prodat košaro quinyy?

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 10:20:26   
nadka30
tik tak tvoja punčka je pa tak cukerčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in sama lepa imena imate v familijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem našla eni ime ki bi ga jaz dala svoji punčkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i če bi seveda še eno imelauser posted image user posted image user posted image user posted image ampak je naš ata rekel da punčk ne dela več ampak samo še moško konstrukcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu strelka87)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 12:41:23   
Tik tak
Pozdravljene!

Vidim, da ste tukaj kar povezane in se tudi srečate - resnično se vam v kratkem pridruživa, ker je včasih prav sitno, da sva vedno sami, zato pa rineva na počitnice k babici in dediju, hehe :)

Strelka87 - mi imamo košaro quinny - ravno smo zamenjali za športni del. Nisva se še čist odločila, če jo bova prodala posebej ali bova raje potem komplet celoten voziček...se bom pomenla z mojim in ti sporočim.

Nadka30 - hvala, ja, res je cukerček, sicer pa to vsaka mama meni o svojem otroku, a ne? :) Kakšno ime pa bi dala svoji punčki, ki je po atovo ne bo??? :) Jaz sem pa mela bolj zalogo imen za fantka, čeprav se mi je že od nekdaj zdelo, da bom imela punčko - in evo jo, našo lušno babiko! :) Pa najverjetneje ne bo fantka, bomo kar pri enem ostali...in vmes upali, da se bomo enkrat kmalu končno normalno naspali :S

Od kod pa kaj ste - prav iz Celja ali okolice? Mi smo iz Trnovelj - čist preblizu nakupovalnih centrov, kar denarnica še predobro občuti :)

Lepo se imejte punce, pozdravček!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 13:05:52   
nadka30
tik tak- v oko mi je padlo ime žanet imam pa na rezervi še ime leneja ampak dvomim da bo kaj iz tega ali pačuser posted image user posted image user posted image Kako to da boste samo pri eni ostali mogoče si še pa premislišuser posted image user posted image user posted image user posted image in dobiš interes še po dveh in ne samo po enemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 13:06:05   
strelka87
tik tak odločita se pa mi sporoči :) ter ceno?

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 15:37:08   
nadka30
t.z. kako gre novo prevozno sredstvo upam da si tako navdušena kot jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nad svojim.
je kaj novic od lidik????? in kje se urskaf skrivaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

kje ste vse babikeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????????????????

(odgovor članu strelka87)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 19:48:32   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg










JANUAR
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3
19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image      +13

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image         ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )      ?           Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ
29.  strelka87(23)     (1user posted image ,0user posted image )      ?               ?               user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5
23.  Špelca21(25)       (1user posted image ,0user posted image )    ?            Celje          user posted image        ?
AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,0user posted image )        ?            Celje         user posted image        +1






user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
14.09.2010      brezcopatka    GAL SVIT (3430g, 51cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)
10.12.2010      enček               ZALA (3030g, 50cm)
14.12.2010      d3lfink4           NEŽA (1880g, 43cm) & EVA (2180g, 43,5cm)
23.12.2010      obcinarka        MAŠA(2810g, 49cm)
14.01.2011      jmpolona         TOR (4195g, 54cm)

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 19:55:45   
Anonimen
brezcopatka: ojoj, upam, da boš čimprej bolje!!! potem pa akcija ane? user posted image

pikkapokka: dobrodošla! če želiš, da te dodam na seznamček povej podatke (malce poglej po seznamu kaj je gor pa povej), drugače pa žal s to ginekologinjo nimam izkušenj.

nadka: lidik je še v bolnici, upam da pridejo v ponedeljek domov.
z avtom se pa zadovoljna, sem danes uredila še registracijo, tako da... user posted image user posted image  mi je pa super avtoček no, si nisem mislila, da bom tako zadovoljna, sploh ker sem bila čisto zaljubljena v micro in mi je bilo REEEEEES hudo ko sem jo dala iz rok.

strelka87: žal, še planiramo enega tako da še ne prodajam košare... je pa F. tudi že v športnem delu, jo je prerastel. katerega quinny-a pa maš?

tik tak: ja le pridruži se, več nas bo bolj bo veselo!

eto, vreme naj bi bilo kar lepo za vikend in cel naslednji teden, tako da spet vozičkanjeeeeeee!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 20:01:15   
strelka87
T.Z. imam Quinny buzz pa je športni del tk upognjen da bi se še rabla košara za čist malega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 20:07:24   
Anonimen
hehe js mam tud buzz-a user posted image  zakon vozek, reeees! je pa res, da čisto za novorojenčka rabiš košaro, edino če nimaš namena doooolgiiih šetenj delat potem bi eventuelno lahko imela tudi kar jajčko... no pri meni bi že prišla v poštev kar jajčka, nisem delala takoooooooooo dolgih sprehodov, res pa je, da je v košari veliko bolj zaščiten, kar je bilo meni zelo pomembno glede na to, da je zima....
sem pa precej oklevala s prestavljanjem v športni del ampak brez potrebe, bi ga komot dala še kakšne 14dni prej ne pa da sem ga tlačila v košaro ko mu je bila res že tesna... pač sem ga dala v skoraj ležeč položaj pa potem ni bilo panike.

(odgovor članu strelka87)
  Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 20:14:07   
strelka87
ja men se tut zdi da je fajn na začetku da je košara upa da dobim kje rableno lepo ohranjeno pa za eno pametno ceno :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.1.2011 20:55:14   
kpmk
tik tak - hmmm iz trnovelj,.... hmmm tam jih pa nekaj poznam user posted image  kok je tvojemu user posted image  ime

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.1.2011 7:25:09   
Tik tak
Tudi mi imamo buzza in sem zelo zadovoljna - je pa res potrebna košara za novorojenčka (po moje). No, midva jo bova prodala, tako da - Strelka87 - če želiš...cena tam okrog 60€? Je pa lepo ohranjena, z zimsko podlogo, črne barve. Sporoči, če te zanima.

kpmk - no fajn, da koga poznaš, jaz namreč nikogar, razen par sosedov :)

Moji bebiki je pa ime Ivona Neja :)

Pozdravček vsem!

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.1.2011 9:25:19   
strelka87
tik tak veš da me zanima... vzamem takoj :) kakšne barve je? pa sj to tk nima veze. uglaunem povej kdaj pa kok pa "nerimo biznis" hehe.

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.1.2011 18:07:41   
Arwenko
Evo mene, sem še tukaj, med živimi. Novega ni nič, od četrtka smo bili v MB, pa prišli malo prej nazaj, drugače sva imele v četrtek še kontrolni UZ glavice in je vse ok, tako da smo kaj se porodnišnice tiče zaključili, so pa priporočili še eno kontrolo v razvojni ambulanti.

Je pa fajn bit doma user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu strelka87)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.1.2011 20:55:04   
urskaf
Hej hoj, evo mene! user posted image Hvala nadka, ko me mal pogrešaš. user posted image

Mi pridno rastemo. Sva imeli v sredo posvetovalnico, pa ima že 4400g in je dolga 53cm. Na srečo nobenih problemov, edino zaspi taaaaak težko. user posted image Mal se pač izogibam, da bi jo skoz na rokah nosila, pol moram pa mal večkrat dudo popravit. user posted image
Decembra sem samo malo paničarila, ker je bila slabokrvna, pa se naša pediatrinja pač ni spomnila, da bi mogla to pri nedonošenčku še bolj kontrolirat, pa so ji na srečo preverili v Celju v razvojni, tak da sma potem končno dobili sirup ferum lek. Zdaj je pa tak že OK, ima železo že na normalni vrednosti.
Komaj čakam, da bo spet malo toplejše vreme, da bomo šli ven. Pol se pa sigurno pridruživa tudi kdaj v Celju na šetnji. user posted image

Lep pozdravček tudi vsem novim nosečkam!!!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.1.2011 21:01:51   
Anonimen
oooooo glej jo izgubljeno dušoooo!!!!

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.1.2011 21:29:19   
Arwenko
t.z. si kje tu...daj klikni me na gmailu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.1.2011 21:30:39   
urskaf
Hej, hej, T.Z.
Čestitke za nov avto!!!user posted image user posted image user posted image Luštnega ste si zbrali. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?