|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.1.2011 16:03:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.1.2011 16:59:49   
aleksandra123
UmpaLumpa, hvala za kompliment, ampak si falila, jadrnice nimava več in ni bila potovalna, ampak fireball, majhna, malo za šport. Na morju sem pa res zelo rada.

Bravo za izginjajoče kile! Meni se je prej zdelo blazno fer od rodbine in prijateljev, ker nihče ni omenil, da sem se zredila, ampak zdaj bi pa lahko že kdo opazil, da sem MALO shujšala.

Vikend pa, ja, problem kot vedno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   [Brisano sporočilo]
19.1.2011 19:31:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.1.2011 21:32:41   
neika
seveda nihče ne opazi, da smo shujšale, ker nas nobeden ne pogledauser posted image .

Malo heca mora bit.

jaz mislim nadaljevat, ne glede na to, kako bo stanje ob vaganju ob ponedeljkih, ker imam občutek, da delam nekaj zase. Četudi mi kdaj pa kdaj zmanjka motivacije, ko vidim, kako malo pojem napram ostalim, pa gre tako počasi dol ali pa sploh ne. Potem se zavem, da sem 4 leta nalagala in da ne more v mesecu dni dol it, pa se kar potolažim.

drugače pa javljam, da je na delu Koroške skoraj cca 15 cm snega, in da sva komaj domov prišla. Jutri bo spet drsalnica do Lj zjutrajuser posted image .

fajn se mejte!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.1.2011 22:34:30   
farina
miska,thx;)ja jem solate, razne vse,pol pa meso, piščanec, puran, kar na zaru pečen,pa kuhanao zelenjavo ali pa v kaki omaki narejeno, ne jem pa prilog,ni krompira, testenin,kruha, edino riž....pa bobi palčke jem,včeraj sem se pregresila ker sem jedla,njoke, pol pa čokolado.zjutraj pa kavo z mlekom pijem.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 7:49:59   
lija34
neika men tud ni pomembno število kilogramov in se zavedam da ne bo šlo tak hitro dol. Sem pa vesela, da delam nekaj za sebe. Hrano jem z užitkom, prej sploh ne vem kaj vse sem zmetala vase, še voda mi je postala dobra, v začetku sem se silila z njo.  Pregrehi pa seveda tudi bodo, pa gremo potem naprej.

Farina bom pustila, da ti druge pomagajo, jaz jem na vsake 2 ure minimalne obroke in zaenkrat še gre dol. Se pa ne znam (nočem) odpovedat koščku temne čokolade.



(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 10:07:37   
sami0804
Ok,priznam kriva sem...user posted image

Redno vas berem,ampak laufam pa nekje na stranskem tiru...
Se vidi,da imam posledice od vseh teh praznovanj,zdaj pa že počasi PMS napada,ni luštnouser posted image
Razmišljam,da bi naredila en vodni dan,da presekam to grickanje-saj načeloma se držim,pojem manj,ampak vsak dan se najde na mojem jedilniku kakšna pizd....,ki bi jo konec dneva najrajše izbrisala.

Hvala,da ste me brale...sonček je zunaj,gre na boljšeuser posted image
In hvala,da mi vaši posti dajejo moč,da se borim naprejuser posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 10:38:37   
neika
sami, meni se tudi dozdeva, da nas je vse manj tu gor...user posted image

pa ne popuščat zdaj...saj nisi na šprintu, no. DOLGI ROK, tako smo se zmenile. Veš, kje je še poletje! Pa če so vsak mesec samo dve kilci dol, je to do poletja 12 kil!user posted image .

če bi meni to ratalo, bi bila skoraj na prvem cilju!


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 10:51:07   
lija34
sami0804 ne se hecat, pač pride kriza, pol pa gremo naprej...saj bo šlo.


(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 11:01:33   
aleksandra123
Hoj punce,

tudi jaz sem še tu, samo zjutraj imam veliko dela in ne morem pisat.

Neika, izgleda, da nas je precej, ki imamo cilje postavljene tam okrog poletja. Ugotovila sem, da se s tole, malo omejevalno prehrano in rekreacijo prav odlično počutim. Že zaradi tega se splača vztrajati.

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 11:11:29   
sami0804

Hvala punceuser posted image user posted image itak,da ne grem nikamor-trenutki slabosti pačuser posted image pa še pomlad prihaja...bicikl pa to...

Danes sem na rahlem "čiščenju"-minimalni obroki in hektolitri vode in čaja,ni vrag,da mi ne bo ratalo dat kaj dol do ponedeljkauser posted image

Da pa nas je vedno manj tu gori,pa je itak že stalna praksa,začetna vnema pojenja,vendar se splača vztrajat-nekaterim je vzpodbuda tudi to,da kaj preberejo,čeprav same ne pišejouser posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 11:22:40   
aleksandra123
Meni je pa ful dobra vzpodbuda pisanje na ta forum, tehtanja in poročanja v ponedeljkih, priznavanje prehrambenih prekrškov in lenarjenja...tako, nekako smo bolj pod nadzorom.
Skoraj 100% sem, da če ne bi sodelovala tukaj, bi bilo moje hujšanje že preteklost.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 12:21:50   
majcica12
Hojla, tudi jaz sem še z vami. Ta forum, pisanje nanj in branje vaših postov mi je velika vzpodbuda.
Danes je že moj 10. dan zdravega prehranjevanja in športa (predvsem fitnes).

Punce, a ste kaj izmerile obsege (pas, boki, stegna)? Centimetri in ogledalo so ponavadi bolj realna slika učinka diete kot pa kilogrami na tehtnici. Jaz sem imela po 4ih dnevih 2 cm manj v pasu, sicer je res na račun vode, ampak manj je. user posted image

lp

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 13:02:53   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: farina

miska,thx;)ja jem solate, razne vse,pol pa meso, piščanec, puran, kar na zaru pečen,pa kuhanao zelenjavo ali pa v kaki omaki narejeno, ne jem pa prilog,ni krompira, testenin,kruha, edino riž....pa bobi palčke jem,včeraj sem se pregresila ker sem jedla,njoke, pol pa čokolado.zjutraj pa kavo z mlekom pijem.


Jaz ti predlagam okrepitev zajtrka. Morda bi bilo potrebno razmisliti o količini mesa (morda ga je preveč) in zelenjave (morda jo je premalo). Bodi pozorna tudi na skrite maščobe v omakah (ponavadi jih je dosti). Nekaj priloge krompir, riž ali testenine naj bo zdraven, ampak nepreveč ( približno 1/3 krožnika).  Obroki naj bodo pet. Vkluči tudi sadje za malice.

Pa za uspešno kurjenje kg je pomembno dodatno gibanje.
Lp

< Sporočilo je popravil miška17 -- 20.1.2011 13:12:04 >

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 13:15:45   
Pinga
Oj !

Ne, ne nisem izdajalka, še vedno sem z vami. user posted image

Samo časa zmanjka za kaj napisat. Dopoldan služba, popoldan otroške športne dejavnosti, pa 2 x na teden fitnes, pa še x drugih stvari, zvečer ko še doma vse porihtam pa itak padem v posteljo.

Sem pa pridna kar se tiče prehrane. Se kdaj pa kdaj tudi pregrešim, ampak nič v primerjavi  s tem, kaj sem delala prej. Nasplošno pa se držim načela da po 18 uri več ne jem, pa četudi sem včasih fajn lačna, sploh tiste dni ko pridem iz fitnesa. V bistvu lahko rečem da pojem 90 % majn sladkarij kot prej.

Pa do zdaj nisem niti en dan izpustila večernih trebušnjakov user posted image .

Tak zdaj pa imate, pridem, se pohvalim in grem. user posted image

Lp vsem skupaj.
Pinga

(odgovor članu majcica12)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 13:47:58   
pikapolonice
Mene je dokončno zvilo in sem že dva dneva v postelji. Rekreacija 0. Pijem ogromne količine čaja sem namreč skoz žejna. Hrana vse mi smrdi in komaj kaj spravim vase.
Pozdravček vsem, ki še vztrajate.user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 14:46:40   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: farina

morm povedat, da sm prejsni ponedeljek ,tehtala 72, zdaj pon, pa spet 74.user posted image pa res ne vem kaj delam tolk narobe, testeninam, pa krompiru in kruhu sem s ečist odpovedala, tote sladkarije me še ****,bobi palčke full redijo?


To pa ne delat user posted image  Moraš tudi OH jest, ker telo se popolnoma navadi brez tega jest in ko izgubiš xxkg in začneš malo bolj normalno jest vse pridobiš hitreje. To se je meni zgodilo čeprav takrat sem bila user posted image  in sem se izogibala OH zaradi nosečnisko sladkorno. Pri 34.t sem izgubila 25kg. Skoraj 1 leto po porodu polovico sem pridobila nazaj user posted image

Je hitra rešitev, ki na koncu ni dobro user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   [Brisano sporočilo]
20.1.2011 18:26:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neža7)
  Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 18:55:32   
beachgirl
in še ena med vami, ki se uspešno in manj uspešno bojuje s kg...če ste tako dobre me lahko vnesete v razpredelnico, ampak napisala bom samo izgubljene kg, ker je obstojećih toliko veliko..da me je kr groza...no, ena izmed vas tko ve..koliko:))
tko da pozdravljene...prejšnji ponedeljek je bilo minus 6...od začetka je prb tri tedne:)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 19:00:08   
ječi12
oj tut js še tuki in vztrajam :)

zadeva laufa bp. grešim ne,jem ok. sm razmišljala da bi še zmanjšala obroke pa da vidmo če bo še večji učinek,po drugi strani pa ne vem če je pametno.

sm pojedla večerjo tko da tut zame samo še voda.

sicer je pa res da bo kmalu mimo že tretji teden user posted image  upam da se v ponedeljek kej pozna :)

sami ko se boš odločila da ne boš več grešila in shujšala potem boš to tudi naredila :) tko da očitno nisi čist zihr al bi al nebi :) ne bodi jezna,ampak takih poskusov je blo pri meni tudi že miljon,da kao hujšam,ampak pojem po eno ali dve bedariji čez dan,pol se pa slučajno kg pozna(kar pri tolkih kgjih ni težko) in mislm o no sj loh grešim pa gre kr dol. šele zdj k se res orng držim vidm,da se prav fino tudi pozna če sm pri hrani 100% pa še malo gibanja dodam.
tko da brez grešk,ker drugače ne bo nič.....ne govorim kr neki,ampak iz svojih izkušenj :)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   [Brisano sporočilo]
20.1.2011 19:03:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ječi12)
  Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 19:10:44   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

beach girl dobrodošla. user posted image user posted image


alohaaaaa..knedl:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   [Brisano sporočilo]
20.1.2011 19:12:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beachgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.1.2011 19:14:39   
tinaaja
 Sam da se malo javim... Jaz sem tud na ab.. Usesa.. kr neki..

Glede hrane se ne prenaziram, res pa zamenjam kak obrok z neprimernim npr cokolado v zadnjem tednu. suma sumarum kacl ni ravno narobe, sam izvor je pa user posted image

je pa skoz neki, tko da se mi ni dalo pisat, sploh ob bolecinah.. vcer sem se celo spravila telovadit.

Trenutno sem brez ideje kaj vecerjat, beljakovine mi ne pasejo, OH pa sploh ne pogresam user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.1.2011 9:29:43   
lija34
Dobro jutro!

moj cilj je tudi da pridem na željeno težo tam nekje do poletja. Pri men je potem problem, ker ne znam potem te teže obdržati. Sem že kar nekajkrat shujšala, potem pa spet na stara pota, kg. pa veselo nazaj gor,  kar pa je za zdravje bolj škodljivo kot da imaš par kg. preveč.

majčica12 jaz sem si izmerila obseg, bom preverjala enkrat na mesec, drugače pa itak najbolj vidiš po oblačilih.
pikapoloniceuser posted image čimprej se pozdravi.
beachgirl dobrodošla med nami.
ječi12 ne vem zakaj bi morala manjšati obroke, saj ti gre teža lepo doluser posted image . Zdravo hujšanje je izguba 2-4 kg na mesec, odvisno od teže.

Lep vikend, potem pa tehtanje.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?