|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.1.2011 12:50:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 776
   [Brisano sporočilo]
22.1.2011 13:01:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jenii)
  Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 14:15:46   
ječi12
ojla.

sami sj js te čis štekam....pač en prekršek na dan pa drugače manjši obroki pa se malo že pozna...sj nić nism misnla slabega,ampak k sm bla sama ista. sm kao hujšala,tko da sm manj jedla,ampak useeno sm požrla neki bedarijo čez dan. in pol sm vztrajala in vidla da neki malo se pozna in pol je blo teh prekrškov vedno več in na konc sm pozabila da nej bi sploh hujšala.
no pa sj sama veš kdaj bo čas ko boš šla po poti in zgubila teh več 10 kg....js jih tut morm. ampak pri prvi oviri(prvih 10kg) sm že zelo blizu....se pa ne grešim. moj "greh" je 85% čokolada, pa jo pojem po kosilo ene 2x na teden. dva koščka. in je lih dost da dobim filing da sm jedla cukr. res pa da je bljek na proti pravi gorenjki user posted image  uglavnem srečno na poti,pa tudi če malo počasneje :) nism pa nč zamerila sj sm se js nate spravla user posted image  ampak nč slabo namerno. edin sebe vidm v tvojih postih,samo lasnko leto. letos pa ne več :)

upma lumpa a si huda user posted image  valda da če ješ 4 obroke in ješ drugače kot prej se bo lih tko poznalo.
sj drugače je res da je zelo dobro dodati k vsakem obroku beljakovine. pa da se po kosilu naprej izogibaš OH jem ipd. samo se mi zdi da teorije večinoma vse poznamo,ene manj druge bolj. js sm ubrala neko pot ki meni paše in najbrž vsaka tako.
js res jem skoraj vedno tudi beljakovine,ampak to je pač moja stvar :)

sicer pa še jutri in mamo spet vaga time :) le koliko kgjev bomo skupej nabrale drug teden :) več kot 30?

uživajte.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 14:29:54   
aleksandra123
Živjo punce,

javljam, da z mojo zunanjo rekreacijo ne bo nič. Tukaj je 1 stopinja in močno piha, občutek mraza je prav pošasten, bom raje nekaj vaj z utežmi naredila.
Za kosilo bodo danes pri nas rezanci z jurčki(mami jih je poleti toliko zmrznila, da jih še sedaj deli naokoli.

Tinaaja, bravo za dober shopping in začetek novega videza. Na meni spremembe ni še nihče opazil, razen moža, ki je rekel, da imam že upadel obraz. Ni ravno pohvala, ampak meni se na obrazu res najprej pozna.

Jenii, čimprej premagaj virozo in bravo za cigarete!

UmpaLumpa, super da nimaš težav s pregrehami. Kaj greš gledat v kino? Meni, odkar sem prenehala s prehranjevanjem kot načinom preživljanja prostega časa, kar nekaj časa ostaja.

Naša specialna gostja Terrap, sicer sem nameravala svoje misli zadržati zase, ampk vseeno... Zbodla me je tvoja žalost nad našim po tvojih prepričanjih nepravilnem prehranjevanju.
Meni je ta forum všeč, ker smo se tukaj zbrale punce, ki na dolgi rok želimo doseči svoj hujšarski cilj, ampak vsaka na svoj način. Mislim, da od vsega najbolj potrebujemo motivacijo in malo podpore, ko nam naprimer sladkarije pričnejo nagajivo mežikati s police. Če bi meni ustrezal fitnes kot način rekreacije, bi verjemi, že zdavnaj telovadila s kakšnim mladim osebnim trenerjem in po njegovih navodilih jemala proteinske praške, ki bi mi jih za drag denar prodajal(zlorabila sem tvojo omembo foruma Montignac in tam prebrala tvoj jedilnik).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 15:04:02   
sami0804

Ječi  obljubim,da bom capljala za tabo proti cilju...sicer bom zaostajala,ampak predam se pa neuser posted image

Z mojim sprehodom tudi ne bo nič-sicer mene mraz načeloma ne moti,ampak piha pa kot sto user posted image ...sem pa izkoristila ta izpad rekreacije in sem šla okna pucat...kak je že tisto "saj ni važno kako,glavno da migamo"user posted image

Pa ne morem si kaj,moram malo zasmetit temo-prebrala Tulečega mlinarja od Arta Paasilinne in vse kar lahko rečem je-vauuuser posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 15:12:04   
aleksandra123
Sami,

ti si šla vsaj okna pucat, moj mož se je namesto rekreacije odločil za domino, sva jih morala it v Ljubljano kupit.

Hvala za bralno idejo, je že na seznamu.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 16:57:37   
2ursae
nimate beljakovin v vsakem obroku,kar je zelo pomembno..


ja, sem brala, da je treba beljakovine jesti pri vsakem obroku tudi za boljše počutje in večjo življenjsko energijo. to definitivno rabim, opažam namreč, da če se na sprehodu precej zgonim, mi  popoldne, ko moram imeti energijo za otroke, le-te kar zmanjka in sem takooo utrujena user posted image . Ima še katera tak problem user posted image .

Kar se pa grehov tiče: eto, pri meni je tako - odkar sem pojedla tisto malo temne čokolade in ste vse rekla, da to sploh ni kriza, jo vsak dan popapcam malo, češ, saj nič hudega. Tko da pri meni definitivno deluje: raje nič.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 17:28:43   
aleksandra123
Ursae, kaj pa če ŠE nimaš dovolj kondicije in si zato utrujena? Ko sem jaz pred tremi meseci začela s svojo intenzivno hojo, sem bila kar nekaj časa potem, ko sem prišla domov precej utrujena, sedaj pa, ko preidem izpod tuša, komaj vem, da sem bila na hribu.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 18:10:29   
neika
 bemtiš, velik sem napisala, pa me je ven vrglo....user posted image

bom jutri več. Na kratko - meni vikend uspeva, vam pa, vidim, tudi!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 18:38:02   
valči
2ursae,a veš,utrujena si,ker si rodila 3 mesece nazaj,kar še ni daleč,da boš ti fit,gibčna in močna.Veš,draga moja,pa imaš 3 otročke,gosdpodinjiš,vzgajaš,si žena,pa še hujšaš!Daj si čas in bolj na izi.Ne sedaj vse nardeit,da boš super,fit in popolna.Bodi na prvem mestu mami,pol pa,ko bo energije več,pa fit mamiuser posted image
Prav pa je,da zdravo živiš,pridno kuhaš tapravo hrano zate in da veš,kaj ješ.

Čokolado pa sploh rabiš,tudi jaz jo kak košček snedem,pa kaj,za pocartat.Saj zase vemo,da ni to cela milka na enkrat,kot včasih,ampak košček,tri...Pa konec.

Zato počasi,pa bo šlo dol,sploh,če še Lučko dojiš,pol več rabiš energije,vglavnem,vem,kako ti je in ja,bo šlo dol,le čas si vzamiuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   [Brisano sporočilo]
22.1.2011 18:49:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 21:59:04   
neika
no, še jaz dopolnim, kar sem mislila napisat prej, preden me je ven vrglo.

pms-a še ni, torej se še mi kaj ekstra ne lušta. Bili smo včeraj preko noči na obisku pri starših, a sem se uspešno držala nazaj tudi ob basanju vseh ostalih s štrudlom, pravzaprav se mi ga ni niti luštalo. Od grehov je bilo le par žličk tuninega namaza, ki pa sem si ga namesto na kruh namazala na posebno.

popoldne sva delala na bajti, sem pojedla par krhljev suhih hrušk in kašico iz marelice, za večerjo piščančje hrenovke in gorčico, no, pol pa je sledil user posted image , ko sem prvič po 3 tednih dala v usta dva koščka čokoladnega peciva - rezultat - čist komot bi brez, torej je bilo brezveze.

jutri sva se namenila s sinekom narediti malo musake, ker se mi jo nenormalno lušta. Vem, da to ni hujšarska hrana, a vseeno, bo pa vse ostalo ta dan ok.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 22:38:49   
aleksandra123
Uspela sem še z enim dnem brez prekrškov in z dvojno dozo vaj z utežmi  in 20 trebušnjaki, če se že ven ni dalo. Zdaj grem pa malo vremensko napoved pregledat, nekako se mi ne da jutri doma viset. Torej, jutri še zmagamo, potem pa spet tehtanje.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.1.2011 23:51:54   
2ursae
valči, hvala za tvoje besede user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 7:47:12   
tinaaja
se 24ur do tehtanja user posted image me je imelo danes, da bi stopila gor, pa me je minilo.. zadnjic mi je pokazalo spet kg vec user posted image al ni kaj- na dolgi rok, pa itak je veliko odvisno od  drugih faktorjev.

2ursae - jaz imam identicno izkusnjo in ravno nekondicija in prevec fizicne aktovnsti sta botrovali, da sem bila po sportanju bolj utrujena kot pa da bi mi dali energijo. velikokrat sem imela jaz se glavobol (pa sem vec kot dovolj spila). PA niti nisem sla oz obcutila med tekom kaksne ornk utrujenosti, ampak sele pol. pocasi lepo ...

neika, uzivaj v musaki user posted image

Umpalumpa - meni se tudi tko ne zdi,da bi se kaj ornk poznalo..ko sama sebe gledam.. od drugih pa tud nihce ni nic omenil, razen moza. itak ni vec dolgo, da se bo vsem, ki vztrajamo, ornk videlo user posted image

aleksandra - si pridna z utezmi :))

lepo nedeljo!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 8:28:35   
terrap
nisem hotela nobenega užalit,ampak samo pomagati ker vidim da premalo jeste in nimate dobro izbiro hrane,kar vam upočasnjuje pot do cilja ki bi ga vse želele dosežt.
SEm pa prej povdarila,da nimamo popolnoma enakih ciljev,da ne hujšam kot hujšanje,ampak sem na definiciji,zdaj pa če katera razume za kaj se gre te tak ve,na Montignacu pa sem ker je najbolj učinkovit glede tega. NIsem pa nobena body builderica,lahko vam postam mojo sliko če je dovoljeno,samo da vam dokažem kaj se lahko naredi. SEm pa včasih tudi jaz imela 80 kg. Zdaj po vseh tabelah in predpisih imam za svojo višino preveč kg,ampak mišice so težke,na tistem kalkulatorju za meritev maščobe v telesu imam manjši procent kot moje 55 kg prijateljice.
Pomagala bi rada pa zaradi tega ker je večina vas že dala proces hujšanja skozi in so se vam kilogrami vrnili.
Ampak dobro, ponavadi je tako ko želiš komu pomagati...vsak te ima za najhujšega sovražnika

Lepo se imejte punce
Se opravičujem da sem vas motila.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 8:31:22   
aleksandra123
Jutro punce,

končno grem malo na obalo, če je katera od tam, sploh si ne morete predstavljati, koliko nam kontinentalcem pomeni pogled na morje!
V načrtu iimam 17,5 km hoje ob obali, potem pa kosilo. Tehtnica mi je pokazala danes čisto ok rezultat, upam, da mi bo to zadostna vzpodboda, da se ne bo nabralo
preveč prekrškov! Končno malo morja, veselim se kot otrok!

Uživajte to lepo nedeljo, se beremo!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 8:41:40   
aleksandra123
Terrap, Nihče te nima za najhujšega sovražnika, mene je zmotil samo tvoj pokroviteljski odnos. Kaj takega bi pač pričakovala od nekoga, ki je svoj cilj že dosegel in se ga uspešno drži še naprej, ti si pa na podobni, dolgotrajni poti kot me. Zagovarjam samo tezo, da so poti do želene telesne teže in kondicije različne, odvisne tudi od zdravstvenega stanja, let, časa, volje..., teorije pa mislim da vse bolj kot ne poznamo.
Oglasi se še kaj.


(odgovor članu terrap)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 8:50:16   
neika
user posted image terrap, tudi jaz mislim, da ni nič narobe, da si povedala svoje mnenje, sem pa radovedna, kako si ti dosegla svoj cilj oziroma kaj ti počneš, da vzdržujrš svojo težo in mišično maso. Mogoče se pa naučimo kaj novega in povzamemo kako stvar.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   [Brisano sporočilo]
23.1.2011 10:03:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neika)
  Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 10:05:45   
tinaaja
Evo, se ohlajam po cody bomabtu., tece od mene., sem downloadala verzijo 44 in skor izdihnila zraven.. al pase.. zdaj pa na zrak user posted image

Terrap je glede na napisamo ze bolj kot ne dosegla svoj cilj glede hujsanja, dela na definiciji - torej oblikovanju telesa, kjer je cilj zadrzati oz povecati misicno masi in s tem nadomestiti oz izgubiti mascobo. In ja, tukaj rabis ornk pazit pti prehrani, predvsem na dovolj velikem vnosu beljakovin .. pac fitnes prehrana, zato so potrebni proteini, ker enostavno samo s prehrano ne mores zagotovit dovolj velikega vnosa beljakovin, ki so poitrebne za obrzanje + izgranjo misic. In kot je aleksadnra napisala - na cin je tisti, ki je tukaj vecino zmotil, nacin kako si podala svoje znanje. Seveda je bilo dobronamerno, ampak se to zgubi,ce predstavis na tak nacin. Jaz upam,da tud letos pridem do faze, ko mi b vazna definicja user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   [Brisano sporočilo]
23.1.2011 10:07:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 10:15:23   
soncnica 3
Tudi jaz sem še vedno z vami!!! Večinoma vas itak samo preberem, vztrajam pa vseeno. Ta teden so bile bolj neprespane noči, tudi dnevi bolj težki (user posted image izraščajo zobki, jao jao, kolk je bil bogi), temu primerno tudi hrana bolj na hitro. Ne vem, misim, da jutri - na tehtnici ne bo. No, pa nič zato, gremo dalje, na dolgi rok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 10:17:10   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Evo, se ohlajam po cody bomabtu., tece od mene., sem downloadala verzijo 44 in skor izdihnila zraven.. al pase.. zdaj pa na zrak user posted image


Pridna!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


podpisuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.1.2011 10:18:56   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3

Tudi jaz sem še vedno z vami!!! Večinoma vas itak samo preberem, vztrajam pa vseeno. Ta teden so bile bolj neprespane noči, tudi dnevi bolj težki (user posted image izraščajo zobki, jao jao, kolk je bil bogi), temu primerno tudi hrana bolj na hitro. Ne vem, misim, da jutri - na tehtnici ne bo. No, pa nič zato, gremo dalje, na dolgi rok.



Pusti se presenetituser posted image -pa user posted image za neprespane noči.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?