|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 10:28:47   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Jutro!

Muvam iz enga sestanka na druzga... ledenkaaaaaaaaaaa, dej me povab na sestanek, bova šle na limonce. user posted image

če najini šefi sestankujejo, pol lahko to tud na delovno raven prenesemo user posted image  limonce pa so posebnega pomena za razvoj odnosov med inštitucijama user posted image


no točno to! user posted image user posted image če ne prej, ko se letni vrt odpre, obvezno user posted image



Pa mene bosta še zraven vzele, a ne user posted image



a jaz sem pa luft user posted image

the more the merrier user posted image user posted image user posted image  

kolk se men ne da nič delat dans...

petra, nečakinja ima pri 3 letih 25, tako da se men 23-24 pri M zdi kar dosti user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 10:42:21   
maja1488
Z ima 24 nogico. M pa 29 pri 4 letih. Očitno bo bigfootka.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 10:48:04   
koala.cek
hahaha...sami big footi...naš štiriletnik ima 31...jest sem šla v prvi razred z nogo številko 37...si predstavljate našo mati, ki zame išče bele obhajilne čevlje...mislim, da smo jih mogli takrat v avstrijo iskatuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 10:50:51   
ledenka
jaz mam 37 zdaj user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 10:59:21   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

hahaha...sami big footi...naš štiriletnik ima 31...jest sem šla v prvi razred z nogo številko 37...si predstavljate našo mati, ki zame išče bele obhajilne čevlje...mislim, da smo jih mogli takrat v avstrijo iskatuser posted image


Da ti ni poročnih kupila user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 11:07:35   
nikolet
vidim da se pogovarjate o št. nogice jz jo imam 38.. T. pa jo ima pr 5ih letih 33user posted image še mal pa bo moje čevle jemal...

sem bila že mal pridna zdej se pa relaksiramuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 11:10:33   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: nikolet

vidim da se pogovarjate o št. nogice jz jo imam 38.. T. pa jo ima pr 5ih letih 33user posted image še mal pa bo moje čevle jemal...


če boš mela kake hude teniske, sigurno. petke pa najbrž ne bo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 11:16:42   
petrazg
Anže že tudi ima 29, 30... Madonca, a to bodo sami velikani ali kaj? Kje jim bomo pa čevlje za maturanca kupileuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 11:28:26   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: nikolet

vidim da se pogovarjate o št. nogice jz jo imam 38.. T. pa jo ima pr 5ih letih 33user posted image še mal pa bo moje čevle jemal...


če boš mela kake hude teniske, sigurno. petke pa najbrž ne bo user posted image


kaj pa veš, mogoče bo tud te hotu nost, če ne drugač, pa za pustauser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 11:44:08   
PapuaNG
jutro. Joj, je že dan user posted image

Po treh dneh spet v službi. Kriza. Spali pa odlično! Me je bilo že strah noči, ampak je mali super spal, samo dve kratki budnici, od tega je moj enkrat posredoval, tako da sem jaz lahko spala. Upajmo na še več takih noči.

Sva šla včeraj z mojim po nov telefon zame, jeiiii...mam spet novo igračko user posted image

Aja, številka noge-naš ima, glede na višino, precej majhno-zdej smo nekje na 22-23. Superfitke ima 23, pa so čist ok, še mal placa je spredaj, crocse sva pa za toplice kupila 24, pa so kar preveliki...zgleda ni po meni, kar se noge tiče user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 12:54:31   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Z ima 24 nogico. M pa 29 pri 4 letih. Očitno bo bigfootka.

user posted image user posted image user posted image pr nas je zdej na 22.

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
hahaha...sami big footi...naš štiriletnik ima 31...jest sem šla v prvi razred z nogo številko 37...si predstavljate našo mati, ki zame išče bele obhajilne čevlje...mislim, da smo jih mogli takrat v avstrijo iskat

user posted image user posted image vem kako je blo men k sem pršla v OŠ in so mel vsi tko lepe številke nog, jz pa 41... kako je to čudno zgledalo v boksu kjer smo mel obutev in oblačila.. sami mali luštni čeveljci in pa zraven moji big footi user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 13:25:33   
majana79
flaska, samo da ne boš jamrala da ne moreš pridet, ker govorim do limoncah za časa službe user posted image  user posted image popoldne se ne rabim tolk opijat user posted image  user posted image

uf matr, naš ma škorenjce iz hoferja 22, ma pa še ene elefanten nizke 23, pa so mu totalno prevelike, sploh ne mara nosit... očitno ne bo po meni, k sem na 40 pristala

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 13:49:27   
ivanamdb
D je 22-23... mami je pred nosenostjo imela 39 1/2....zdaj pa 41-42 user posted image user posted image no comment

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 13:54:51   
Leela
F. ima 22-23, L. pa 29-30. Men se je tudi noga razlezla za eno številko. Bi bilo res treba shujšat ampak nimam nobene trdne volje.user posted image

drugače sem pa danes doma z L.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:02:07   
majana79
leela, a je zbolel?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:11:21   
ivanamdb
ooooo leela user posted image user posted image za L! nc hudega upam!!!!

jah...shujsat...zal jst sm kot garfield, pri men je tko da je dijeta da bi obdrzala tezo, da ne bi sla gor user posted image user posted image user posted image
hm sm mislila - ce bom imela se eno/ga...a mi bo stevilka sla spet gor??? potem bom kot kaksen kosarkas....(ne vem ce je user posted image ali user posted image )

oooooo shoot zdaj je tuki zacelo snezit...a ste vi to poslale?!?!?!?!?!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:14:55   
koala.cek
klinc pa hujšanje. ne se zdaj o tem zgovarjat....evo še sneg ste po evropi poslaleuser posted image

pa M sem dobila. seveda zdaj čutim vsako mišico posebej...user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:29:25   
ledenka
moja M se je pa lihkar poslovila, bomo spet kaj peglali user posted image  sam sem zgleda zarad močne M fasala mal vnetje pa ga moram najprej porihtat. grrr, sovražim to!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:32:25   
ledenka
upam, da jutri tu ne bo snežilo, greva z M do mojih... mal na obisk, predno gresta onadva v tople kraje user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:34:27   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

moja M se je pa lihkar poslovila, bomo spet kaj peglali user posted image  sam sem zgleda zarad močne M fasala mal vnetje pa ga moram najprej porihtat. grrr, sovražim to!


hitr po canesten pa bo

snega pa ne bo jutri, ti rečem

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:45:34   
ledenka
mam ene vag. globule, je danes že boljše. še kak dan, pa bo likalna deska ko nova user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:56:15   
koala.cek
likalna deska user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 14:59:17   
Leela
L. je včeraj zvečer zakuhal na 40. Čez noč še enkrat, trenutno je boljše. Najbrž spet kakšna viroza. user posted image  Jaz sem pa tud čisto na meji in danes bolj poležavam na kavču.
Zdaj ne vem ali naj bom realist ali optimist o tem ali bo zbolel še F.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:00:32   
ledenka
leela, user posted image user posted image user posted image  za vse 3!

pa še neki za smeh user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=4_2lGUKBQGc




_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:02:13   
ledenka
http://www.youtube.com/watch?v=KgdGrEm6VSM&feature=related

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?