|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 10:58:35   
aleksandra123
Ok Sami, Speculasi so zate(si mi dala fajn ideje za knjige), za ostalo bo pa dražba, hehe.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 11:00:08   
lija34
sami0804 jaz sem si rekla, da se na rd. in na obiskih ne bom držala nazaj, takrat pač se pregrešiš brez slabe vesti, drugi dan pa vztrajno naprej.

včeraj sem bila čisto nora: telovadba+ orbitrek+ vozičkanje+ trebušni, skupaj 130 min. sama sebe presenečam.
Pri prehrani pa ostajam manjši obroki večkrat dnevno in zaenkrat sem izločila samo sladkarije ( razek košček temne čokolade), bomo videli kaj bo pokazala tehtnica v ponedeljek.

čim manj pregrehov in vztrajno naprej.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 11:00:47   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Ok Sami, Speculasi so zate(si mi dala fajn ideje za knjige), za ostalo bo pa dražba, hehe.

user posted image user posted image user posted image no...pa mi je rit dodatno zrastlauser posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 11:03:15   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: lija34

sami0804 jaz sem si rekla, da se na rd. in na obiskih ne bom držala nazaj, takrat pač se pregrešiš brez slabe vesti, drugi dan pa vztrajno naprej.


Jaz se pa bom...samo jaz sem znani sladkosned-so na čagah krožnike s pecivom ponavadi kar pred mene postaviliuser posted image

Pa user posted image user posted image user posted image za rekreacijo,pridna si

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 11:05:50   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce jaz bolš da nedelam seznam kaj vse imam od grehov domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker jih je toliko da ni res user posted image user posted image  dve tavelike omare ker smo vsi sladko snedi in možu zraven kavice vedno morajo biti piškoti čokoladni tko da je shramba vedno polhna z vsemu user posted image user posted image user posted image user posted image

Ojej,to pa je skušnjava-ti lahko še dodatnouser posted image user posted image ,da poleg vsega tega še tako uspešno hujšaš!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 11:19:54   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce jaz bolš da nedelam seznam kaj vse imam od grehov domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker jih je toliko da ni res user posted image user posted image  dve tavelike omare ker smo vsi sladko snedi in možu zraven kavice vedno morajo biti piškoti čokoladni tko da je shramba vedno polhna z vsemu user posted image user posted image user posted image user posted image

Ojej,to pa je skušnjava-ti lahko še dodatnouser posted image user posted image ,da poleg vsega tega še tako uspešno hujšaš!


Zelo dobre skušnjaveuser posted image user posted image  saj se kdaj pregrešim sam poskušam res da ne user posted image user posted image  sem pa zelo ponosna ker mi je danes tko dobr tehtnica danes pokazala user posted image sem bila zelo vesela.Je pa res včeraj ko sem se pregrešila sem tudi potem zelo veliko spila 6l vode.Danes sem pa tudi že pridna z vodo in je za menoj že 1,5l vode tko da bom tam do 5l prilezla user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 12:08:10   
2ursae
ma ne morem verjet, da ste se skoraj eno stran pogovarjale o cukrih user posted image . Dobr, da me ni bilo zraven, mi imamo tud polno omarico tega - prej sem jo pridno praznila, zdaj pa ostaja nedotaknjena user posted image .

tudi jaz sem bila včeraj pridna user posted image , zdaj pa s tamalo šibava z vozičkom po ta hudi trasi - dooooolg, strm klanec. Upam, da bo šlo.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 12:19:53   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Dobr, da me ni bilo zraven, mi imamo tud polno omarico tega - prej sem jo pridno praznila, zdaj pa ostaja nedotaknjena user posted image .





Jaz sem že zadnjič napisala, da nimam več kaj kupit v trgovini, nobenega kruha, toasta, tatarca, francoske, sixpackov, terana, sladkarij, pa še kaj bi se našlo, za kar sem prej pridno zapravljala denar in basala vase.
Jaz imam popoldne v planu hojo na naš hrib, komaj čakam.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 12:40:25   
suzy85
Hej hej!
Evo, pohod na Skalo je za mano. Danes sem mela kar 2 spremljevalca - mamco in prijatelja. Smo drug drugega spodbujali, pa še prej mine user posted image

No, elektriko imamo, tako da si grem počasi kosilo kuhat. Sem že malo lačna, tako da grem vodo pit do kosila.

Sladkarije: tudi mi jih imamo kar precej v omari - od napolitank, gorenjkinih roladic, ferero rocheja, slanih prigrizkov, smokijev... Zaenkrat se še kar dobro nazaj držim in me niti ne mikajo. Mogoče me je včeraj tako matralo tudi zaradi user posted image , ki sem jo danes dobila.

Pridne bodite! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 13:31:32   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Jeci, kako si naredila pico brez testa? Hvala

sami, ni mozno, da v pol leta ne bi niti enkrat gresili. Saj se potem prav cas ustavis in drug dan pogumno naprej!


5 beljakov sm malo z vilco strepla in jih dala v ponvo na vroče olje,ko zakrknejo daš gor paradajz,gobice,piščančja prsa,manj masten sir in pusto skuto..ko se vse skupej lepo zapeče je to to :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 13:36:14   
ječi12
js že iz dveurne hoje. popila šejk za malco,zdj pa počasi kej doma narest pa po taveliko v vrtec....
pol pa še steper enkrat preko dneva...

js sm še brez prekrškov v teh 10h dneh,tko da sm prou vesela.

dons je že četrtek ane? še malo pa mamo novo tehtanje,js bi se že umes,ampak se prej oblečem predenj pridem do kuhinje kjer je vaga pol so pa rezultat ne enaki tko da se pol držim in ne vagam.čeprou bi se :)

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 14:03:47   
jakopino
Jakopino, kaksnega lepotca dobis - 4 nogah al kolesih user posted image


na štirih kolesihuser posted image .Ga pa še kar čakam.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 14:10:21   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

Hej hej!
Evo, pohod na Skalo je za mano.


evo, jaz pa moji "skali" rečem pohod na Peščenik. To je klanec med Višnjo Goro, kjer živim in Polževem.

Torej, prigurala sem na Peščenik, 13 minut sem porabila, a sem se morala vmes parkrat za par sekund ustavit, da sem prišla do sape. Sem se pa odločila, da se bom redno štopala, da vidim, koliko se mi bo čas izboljšal tekom mesecev. peščenik imam v planu vsaj 2x tedensko. In ker sem danes šele začela, bom morala ju3 spet gor. Po Peščeniku sem pa še eno urco vozičkala naokoli in na koncu spet gurala v klanec, ker živim na vrhu hribčka. Sem kar lepo potna user posted image , je dober občutek. Zdaj bom pa jedla pirine špagete s tuno (brez smetane, le s paradajzom user posted image ) in solato. Če bo detece še spalo, seveda user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   [Brisano sporočilo]
13.1.2011 15:47:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 16:33:29   
tinaaja
Evo, boli me vse, hodim kot invalid ... 5km na vcerajsnjih 6,5 user posted image Morda sem mal pretiravala al jutri bo ze boljs..
2ursae - dobra rekreacija user posted image

Lumpa - jaz sem se tud slikala.. da ce mi rata,da vsaj vidim, kje sem bila.. OZ KO mi rata user posted image

Sem si pa naredila za kočerjo zeleno solato, nraiban korenje, koruzo, cesnjev paradiznik, mocarelo in gambere..  Aja, jaz pa obozujem chili olje - pekoce.. Ce katera ve, kje dobiti pekoce olje, se priporocam user posted image Vecina je kr neki..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 16:40:22   
aleksandra123
Ravnokar sem tudi jaz z dvourne hoje, danes smo športno čisto divje.
Zdaj bo počasi kosilo, mehiška solata s piščancem.


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 17:47:31   
2ursae
danes smo športno čisto divje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 18:56:26   
jakopino
Res ste pridne.
Jaz grem pa sedaj na sprehod,lp

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 19:18:23   
jenii
HELLO SOTRPINKE
evo jest grešim vsak dan po malo, cigaret se že osmi dan izogibam, športam na ful, tolk da nekej bo.user posted image
sem si dones naročila ene šejke namesto obroka pa za po vadbi pa še ene energijske ploščice da vsaj to v red spravim, pa da vidi kako bo šlo vse skupiuser posted image
nč grem zdejle mal migat da pokurim grehe pa še mal zraven.
čao

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 19:21:31   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

danes smo športno čisto divje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 19:22:15   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jenii

HELLO SOTRPINKE
evo jest grešim vsak dan po malo, cigaret se že osmi dan izogibam, športam na ful, tolk da nekej bo.user posted image

user posted image user posted image user posted image za cigarete in vse ostalo

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 19:33:17   
suzy85
Moj današnji jedilnik:
Z: fitness kosmiči + mleko
M: jabolko in kava
K: PZ testenine s tuno
V: pusta skuta z jabolkom

Dajte mi povedat, je skuta primerna za večerjo? Sita sem, tako da lakote ne bi smelo biti danes zvečer. Jutri bo za kosilo sarma user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 19:39:22   
tinaaja
Suzy, skuta je super za vecerjo (in zajtrk), ker vsebuje eno ucinkovino, ki ti da dlje casa obcutek sitosti user posted image To sem prebrala leta nazaj, tko da se ne spomnim, kaj tocno to je.

Jaz pa vecerjam - na kolute narezan jajcevec, popecen na teflonu, gor pa paradiznikova omaka in sir in zapeceno v pecici.. Hudooo... ze dolgo nisem tega jedla, al mislim, da bom veckrat.. Morda sem mal s sirom pretiravala, al paseee user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 19:56:05   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

K: PZ testenine s tuno


a ti tudi user posted image , danes res tuna ven seka user posted image .

za večerjo naj bi bilo nakej beljakovin ... zakaj že - moram prebrat v knjigi, pa vam javim user posted image

še moje:
Z - PZ kruhek + med, kakav
M - mi ni zneslo
K - pirini špageti s tuno + solata
V - kosmiči z mlekom (user posted image - do večerje še nisem prišla, pa je ura že osem!!! - morda bom naesto tega le kakšo sadje, treba bo do konca pojest ananas)

Ju3 bo za kosilo kvinoja z zelenjavo.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.1.2011 20:08:07   
suzy85
Pijete beli čaj?
http://www.planet-lepote.com/novice/beli_caj_proti_debelosti

http://lifestyle.enaa.com/Zdravje/Diete-in-hujsanje/Beli-caj-pospesi-izgubljanje-kilogramov-in-mascobnih-blazinic.html


< Sporočilo je popravil suzy85 -- 13.1.2011 20:15:49 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?