|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 7:44:03   
bobica
danes popoldne imam morfologijo in komaj čakamuser posted image
naš user posted image  je tudi zelo hiperaktiven..non stop brca user posted image
po mojih izračunih sem na +4.. bomo vidli kolk me bo danes stehtala..

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 7:44:34   
vesna_b
ojla, punce - po dolgem času in upam, da me danes ne vrže ven. v četrtek napišem full, 2*, pa je blo we are sorry, pol sem pa sam zaprla, ker sem bila tako jezna...
v glavnem - dojenje - delaš po občutku, vidiš, kaj otročku paše in kaj ne. saj pravim, jaz sem res jedla vse pred enim mesecem, razen suhih salam, pršutov in mlečnih izdelkov, ker je tamalo po mleku zvijalo. po taščino ne bi smela jest nič, razen domače kure, govedine, pireja in rdeče pese ter piti veliiiiko mleka, ker to otroku ne more škodit... user posted image

rakica - čestitke za pobeca user posted image user posted image . velik je pa zato, da ga tvoja bejba ne bo spregledala user posted image . hm, to bo glas...
hm, mi smo tam, ko vi. za prve tri mesece mam cotk dovolj, potem jih pa kakih 5% lahko porabim, če bo fantek, ostalo... za ostalo bom pač poiskala nekoga, ki bo rabil... user posted image  ampak to bom itak vidla šele konec maja user posted image . trtica - ja tudi jaz jo čutim oz zadnjič sem imela cel teden precej boleče kosti, med nogama. vse me je dol tiščalo. in to cele dneve, še ponoči sem se zbudila in nisem našla položaja. trtico pa čutim, če dlje sedim. pa ravno sedaj, ko imamo v službi gužvo in sem res po 7 ur na riti... včeraj smo delale s sodelavko do šestih zvečer user posted image

zvezdica - čeprav so brce že kar konkretne, jih moj še ni čutil. zakaj? ker vedno, ko da on roko gor, mišek neha brcat. user posted image  ravno včeraj zvečer, pol ure je v eno migalo dete, potem pa - ko da bi odrezal. očitno je zaspal-a. ima ati pomirjujoče roke user posted image

vsem, ki se vas loteva kak prehlad, upam, da se vas bo izognil... pismo, dost smo jih že imele, sedaj je leto, ko bomo uživale. najprej v bušijih, potem v naših user posted image

bučka - super za novo stanovanje. ooo, tole pa mora bit luštno, a ne?

njeli - joj, to pa res ni fer. pa lahk bi ti kaj prej javili, no... pismo, kaj se pa grejo???

cowgirl - čestitke za fantka. a ni tako, da ima nekje do 36. tedna možnost, da se obrne? no, ne vem, tako so mi razlagali, ko je imela od sodelavca žena zunanji obrat ravno v 36. tednu, sicer neuspešen, in je tudi imela carskega. upam, da mu uspe. drugače pa - jah, poba je, pa je že sedaj rad okomot... user posted image  ok, mal se hecam.

za konec vam vsem želim srečno, zdravo in uspešno novo leto, naj se izpolnijo vaši (naši) načrti in naj bodo majski porodi lahki in hitri... srečno, rožce moje!

mi smo bili v četrtek v lj, smo šli lučke gledat, pa pravi potem naša - gremo jest, jaz sem lačna. tolk smo se nasmejala, da so mi kar solze tekle. šli smo k jurmanu, ob devetih nabito polno, da smo komaj dobil mizo... pojedli in tamala je v a vtu zaspala. v petek smo bili pa sami doma. povečerjali smo, šli v nm lučke pogledat (žalost, sploh v primerjavi z lj), ob devetih smo šli proti domu in tamala je spet zaspala, se sploh ni premaknila, ko sem jo slačila. potem sva midva uživala.... na polno... he he he, in novo leto je bilo tukaj...

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 8:08:16   
bučkabb
pozdravljene!

hvala za lepe želje in ja res je fajn ko si enkrat na svojem, čeprav še nimamo vse popredalčkano, tak da še mamo neki dela predno bo res vse tipi top.

no jutr pa tud mi končno UZ, da vidimo , mam občutek da nosim ful nisko in zadaj, saj me že sedaj fajn križ boli in pritiska in tišči spodaj pod pasom, pa čutim ga tudi pod popkom, trebuha pa tud nimam ne vem kako velikega user posted image

glede kg, ne vem kolk sem pridobila čez praznike, ker sedaj v novem stanovanju še nimam tehnice, fajn touser posted image user posted image , bom juter videla




(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 8:31:54   
Klaraklara30
Dobro jutro,
kako ste kaj? Eno kavico vam skuham. Takole user posted image ...pa bo za dober začetek dneva.
Jaz sem že pozajtrkovala, kruh z maslom in medom...njami!!! Tega pa v tej nosečnosti ful pojem. Ne vem, ali zato, ker imam tako dober med doma ali je kriva nosečnost. user posted image Glavno da mi je dobro, neuser posted image

Aha, glede dojenja sem pozabila napisat, da sem tudi jaz vse jedla, razen samega mleka nisem veliko, ker je malega po tem napenjalo. Po ostalih mlečnih izdelkih pa ni bilo panike. Tudi kivi ga je napenjal, po mandarinah ali pomarančah pa je imel vneto ritko. Tako da sem se potem tega izogibala. Sem pa jedla zelo zdravo in raznoliko hrano, imela vsaj 5 obrokov na dan in sem se super počutila. Nehala sem jesti tudi svinjsko meso in ga od takrat jem le izjemoma, če smo kje na obisku in ga postrežejo. Kupim ga pa ne.
Sicer bi se tudi sedaj lahko tako začela prehranjevat, da bi bile kile bolj pod kontrolo, samo nekako mi ne gre. So lušte prevelike. user posted image
Mislim, da bom v tej nosečnosti šla še kakšno kilo več gor kot prvič. Pa tako dobro je kazalo na začetku user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl
evo mene: poročilo z morfologije

imeli bomo user posted image user posted image
vse je ok. razvoj poteka normalno, nobenih napak v telesnem razvoju. ledvičke ima, srce s 4imi prekati tudi, glava je simetrična, po UZ tehta 408g... tko da zdrav fant čaka na maj.
...AMPAK... čaka v sedečem položaju. močno dvomim, da se bo obrnil, čeprav ima še nekaj tednov časa (no, samo še 3) da se obrne. Prejšnjič sem imela CR zaradi medenične vstave... tko da že vem kakšen je potek. user posted image Očitno sem tista, ki je potrebna za vodenje statistike. Saj veste, da je le 3% novorojenčkov pred porodom obrnjenih na ritko?


Kako samo še 3 tedne časa?


Nič, grem počasi še kaj naredit. Stanovanje je spet katastrofa, kot da ga pred in med prazniki ne bi nič pospravljala. Groza! Kaj šele bo, ko bosta dva mala fačka razmetvala user posted image

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 9:59:24   
cowgirl



IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl
evo mene: poročilo z morfologije

imeli bomo user posted image user posted image
vse je ok. razvoj poteka normalno, nobenih napak v telesnem razvoju. ledvičke ima, srce s 4imi prekati tudi, glava je simetrična, po UZ tehta 408g... tko da zdrav fant čaka na maj.
...AMPAK... čaka v sedečem položaju. močno dvomim, da se bo obrnil, čeprav ima še nekaj tednov časa (no, samo še 3) da se obrne. Prejšnjič sem imela CR zaradi medenične vstave... tko da že vem kakšen je potek. user posted image Očitno sem tista, ki je potrebna za vodenje statistike. Saj veste, da je le 3% novorojenčkov pred porodom obrnjenih na ritko?


Kako samo še 3 tedne časa?




Ups, 3 mesece. user posted image
Sem mislila, da je v 33. tednu lega "dokončna". No, pa ni čisto tako...

http://www.medenosrce.net/pogled.asp?ID=421


Tole: Pojavnost
V medenični vstavi se rodi ok. 3% vseh otrok. Prezgodaj rojeni otroci se pogosteje rojevajo v tej vstavi kot pa donošeni. Primerjave: pred 28. tednom je v medenični vstavi 40% plodov, med 28. in 37. tednom 17%, v 38. tednu 7% in ob terminu samo 3 – 5%.
Od medeničnih vstav je najpogostejša čista zadnjična vstava (55 – 75%), sledi nožna vstava (15 – 35%), zadnjično – nožna vstava pa je prisotna v 8 – 14%.

Pojavnost medenične vstave je večja pri nuliparah, če je žena že enkrat rodila v medenični vstavi (ponavljanje nakazuje anatomsko nepravilnost), če ima zoženo medenico


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 10:27:18   
absolventka2

IZVIRNO SPOROČILO: mami411

pa tako hudo me trtica boli user posted image user posted image  ali še katero?



Mene je po zadnjem porodu bolela za pop....., me je kar groza, če pomislim da se mi to lahko ponovi. Naj bi se mi pa takrat kao premaknila, al nekaj v tem smislu in kar dolgo časa sem se sploh težko vsedla ali pa vstala, tudi dojila sem več ali manj v leže.
Sam hecno je bilo, ker na začetku sploh nisem vedela za kaj se gre, samo s postelje v P sem težko prišla, s tem da šivana pa sploh nisem bila.




Se podpišem zraven...Tudi mene je po porodu ene par tednov tako user posted image bolelo da sem mogla čist naprej sedet da nisem bla nazaj na trtico naslonjena...Pa sem omenla moji G in je rekla da je to normalno ker se ti med nosečnostjo kosti širijo (najberš zato tebe boli), po porodu pa pa gredo kosti zopet skupej in zato lahko pride do bolečin..

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 11:15:16   
zmaja2
Daaan punce!

Vidm, da mate debato o kilah. Js sploh ne vem več, kolk naj bi bla na + s kg. Bom vidla naslednič pri pregledu, pol me bo pa na rit vrgl. user posted image  Dobila sm jih kr neki, sploh zdaj med prazniki, k se je pekl, pa jedl smo tud k pujski. user posted image

Zdi se mi, da sm vidla, da ste že mele tud debato o vozičkih, al sm pa mal zamešala. Po pravic povedan se mi ni dal zdaj it nazaj gledat. Počas se bom mogla spravt gledat vozičke, pa cunce pa itd. Sicer zmer pravm, da je do maja še daleč, sam cajt mi pa tud beži k zmešan, tko da nism več v to čist prepričana. Js sm neki gledala od cama evolution al neki tazga pa od baby-spa. A ma katera s tema kaj izkušenj in kakšne? Hvala za vse info. user posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:00:19   
vesna_b
punce, jaz sem od zobarja...
včeraj me je začel bolet zob, pa delale smo do šestih skor s sodelavko, in danes dopoldne sem med malico skočila k zobarju - je čez cesto in ravno od 10 do 11 ima za bolečine. mi je odprla zob - čisto zadaj - diagnoza: gronolom in zob za puljenje. sedaj imam odprt zob, ker mi še gnoj gre ven (se opravičujem, če katera med jedjo bere) in dobila sem napotnico za puljenje zoba...
sicer delajo sam sreda, četrtek in petek, tako da moram jutri poklicat.

mah, vsega mam dost.... user posted image

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:06:36   
Luskica
Njeli mislim, da si pri kilogramih kar deliva prvo mesto!user posted image
Me je že kar groza kaj mi bo G v četrtek povedala, pa še moj gre z mano, da si bo ja lahko duška dajal glede mojih kil. Je namreč zelo solidaren, se z mano vred rediuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:08:17   
Luskica
Vesna joooj boga bogauser posted image
A ne morjo počakat s tem, da bi se potem lahko vsaj s kakšnimi močnimi protibolečinskimi tabletami filala?

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:18:16   
Luskica
Punce eno vprašanje!
Koliko bi mogla jaz dojenčka čutit. Sem v 22 tednu, ampak brcike še niso tako močne, kot nekatere od vas opisujete. Pogoste pa tudi ne toliko. Čutim ga vsak dan, ampak šele takrat ko se umirim.

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:25:11   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Vesna joooj boga bogauser posted image
A ne morjo počakat s tem, da bi se potem lahko vsaj s kakšnimi močnimi protibolečinskimi tabletami filala?


hvala
mah, veš kako je, potem bom pa (upam da) dojila, pa spet ne bom mogla tablet jest... zob mam pa odprt...
mah, kar nekaj. sicer pa na netu piše, da je čakalna doba 150 dni, tako da... user posted image

bom jutr vidla, kaj bodo povedali...

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:28:17   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Punce eno vprašanje!
Koliko bi mogla jaz dojenčka čutit. Sem v 22 tednu, ampak brcike še niso tako močne, kot nekatere od vas opisujete. Pogoste pa tudi ne toliko. Čutim ga vsak dan, ampak šele takrat ko se umirim.


čak, saj ne vem zdej, pa da ne iščem. si prvič user posted image ?
glej, ene začutijo full kasneje. saj če jih že čutiš, bodo brcike vsak dan močnejše, tako da bo... tudi je odvisno, kje nosiš in kako je user posted image  obrnjen.
moje dete ma zdej prave žurke not, skače cele dneve. pa full nizko ga/jo čutim...

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:33:02   
Luskica
Ja prvič sem noseča. Saj čutim ga, ampak žurk pa nima!
user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:34:38   
vesna_b
ej, verjemi, žurke še bodo. in če boš nosila bolj visoko, da te bo dete brcalo v rebra, boš imela kmalu dovolj žurk... no, vsaj tako pravijo. jaz sem že prvič nosila bolj nizko, tako da do rebrc tamala ni prišla...user posted image

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:37:02   
ninasiki
luskica ne sekiri se če ga čutiš vsak dan je to cool pa še prvorodka si to tud igra vlogo sicer pa mislm da niso zdej to take brce da bi punce premetaval pač ko brcne čutiš ne gledat kdaj bi mogl bit ker ene prej druge kasnej kokr kje tud razvoj otroka eni prej drugi kasnej če bi jst na to gledala bi lahko bla do zdej že brez las user posted image pa recimo zobki mi smo po 5-6 mescih dobil komi naslednje 4 najprej smo pri 5 dobil v šusu 4 zdej za praznike pa še 4 tko da ne neki gledat na to vse bo pršlo z časom

punce jst mam pa eno uprašanje ko bomo šle domou iz porodnišnice a boste ve oblekle dojenčkom pod hlače žabice al kako ker mene pa to zdej daje ker jst sm bla zimska in takrat sm vedla kako pa kaj zdej sm pa kr v dilemi

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:42:51   
vesna_b
maja 2008, ko smo šle domov, je bilo tako vroče, da je bila tamala samo v tetra majčki, hlačkah / žabicah s stopali in kapici. in nič drugega, so tud sestre rekle, da je čisto preveč in naj ji v avtu še kapo dol damo. klime nismo vklopila, je pa zato moj domov prišel v premočeni srajci. tudi sedaj bom pripravila nekaj takega, pa za vsak slučaj še kak kompletek

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:50:52   
Luskica
Danes mam čas, sem domauser posted image
Ko smo že pri cunjcah...koliko prej moramo met to že nakupljeno, preprano in pripravljeno. Nočem, da bi bila ful zgodna, ampak vseeno se mi zdi, da malo rezerve pa moraš imet, če se dojenček kaj prej pridtuser posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 12:56:21   
bučkabb
oj , ve ste pa zgodne, že razmišljate kako ga/jo boste oblekle ob odhodu domov iz porodnišnice, no sej fajn, sam jaz sem bolj zakasnjene sorte in vse postorim zadnji časuser posted image

vesna  dobrodošla v klubu, jaz mam juter že tretjič zobarja v zadnjem mesecu, ker mi zdravi zob, ki me je ravno tako začel boleti, upam da mi ga jutri dokončno zaplombira.
zdrž, pol pa ta zob sigurno ne bo več boleluser posted image

no jaz sem drugorodka in v 21 tednu in konkretnih brcik tudi še ne čutim, samo to žgečkanje sicer že bolj intenzivno, ne sam metulčki, sam sem po prepričana, da nosim zelo v križu in nisko, točno bom juter videla ko je končno UZ na vrsti

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 13:26:01   
maliprinc2
Pozdravljene,

Upam, da še sprejemate ˝zakasnele˝ članice... Sicer komaj še spadam k vam, saj imam rok 31.5. Kako se počutite v teh dneh? Vidim, da ste se že fajn razpisale, tako, da moram najprej preleteti stare zadeve, da se ne bom ponavljala user posted image .

Lepo bodite.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 13:30:41   
Dada2
Zdravo čvekle. ravno sem prišla od ginekologinje. Delala je morfologijo vse ostalo je ok samo ni uspela dobro videt žil na srčku tako da sem naročena 18.1. da bo šeenkrat pogledala. Upam da bo o 14dni videla in bo OK.
Imeli pa bomo fantka.
Lep dan!

(odgovor članu maliprinc2)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 13:32:10   
Elizabeth
Pozdravljene!

Mene zanima, zdaj ko ste ravno pri cotikah, katere že imate majske otroke kako jih ste kaj oblačile? Bodi dolgi rokav, ali bodi kratki rokav (ali brezrokavov) + majčka z dolgimi rokavi? Ok saj je razlika če rodiš v začetku maja, ko še je lahko bolj mrzlo, ali proti koncu maja ko je že bolj toplo. Samo nikako nimam občutka kaj bom oblekla otroku, pa imam že tri otroke doma user posted image  VSE ZIMSKE user posted image  Imam ogromno bodijem z dolgimi rokavi, kratkih tako maličkih pa nič. Pozimi sem dajala dolgi rokav bodi in majčko z dolgimi rokavi... zdaj za maj pa mislim da bi bil dolgi rokav bodi ravno zadosti, kaj menite?

Ja kaj hočeš malo me mantra da bi rada nekaj cotik kupila, pa nevem kaj da nebo potem brezveze ležalo neoblečeno user posted image

Cotike bi jaz najraje že zdaj oprala pa vse pripravila, samo je še prehitro... Mislim da bom to nekje konec februarja začetek marca začela delati, glede na to da imam že en prezgodnji porod za sabo bi rada malo prej porihtala zadeve, če se slučajno zgodi da nas preseneti in pride tudi ta kaj prej na svet.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 13:51:09   
mami411
Elizabeth saj vidiš kako je čudno to vreme user posted image . Jaz sem rodila konec marca, pa je takoj aprila zakuhalo, lahko bo pa zdej še maja mraz.
Kompletek s porodnišnice imam, body z dolgimi, hlače in jopico. Če bo mraz bom pa dodala še žabice in kako mako majčko. Jest se bom lotila s pranjem šele aprila. Itak sem šla zmeraj čez rok, če ne bodo pa ostali člani na hitro kaj oprali user posted image

A zdej so pa fantki prišli na plano user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Elizabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 17:12:00   
bantaia
ah tut js ne čutm lih neki vlik, pa sm že v 23.tednu. je pa tut moj 1. otroček, tko da baje je to normalno. čeprou js komi čakam, da se mau razživi, da bo vse skupi bol resnično :) pri kg sm pa verjetno kr js v prednosti (+10) kar je po moje totaln rekord po tok kratkem času, ampak kaj čmo, tko k  je šlo gor, bo šlo verjetno tut dol. bomo že poskrbeli za to. drugač sva pa midva gledala voziček implast bolder sd ecoline. men je čist hud, sam se niti prbližn ne spoznam na te scene, a katera pozna to firmo? zdej ta vikend bova začela sobico rihtat. komi čakam. u četrtek mava pa pregled in upam, da se tokrat ne bo skrivu in izveva kaj bo...
lep pozdravčk

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Majčice 2011
4.1.2011 17:47:53   
pajkica2
Majčice, vse najlepše v 2011 vam želim.

Glede brcik se ne sekirat, jaz sem jih začela čutit šele konec 22.tedna. Sedaj sem v 24 pa jih čutim redno, niso pa ne vem kakšne žurke. Odvisno je od lege, pa od konstitucije nosečke pomoje tudi.

(odgovor članu bantaia)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?