|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
16.12.2010 23:15:30   
Peli

IZVIRNO SPOROČILO: alda

ravno zaradi tega mi je Siddharta ena izmed ta boljših bendov v Sl, .
Njihova besedila so res dobra/ no tudi oni imajo nekaj cvetk med njimi, ampak naj jim bo/,
ni v njih nekih zlajnanih, v srce in možgane parajoče :
ja te volim ti me bacaš,
pa jao meni,
pa laa, laa, laa , nana, naa,...

Sicer pa se mi zdi poleg njih še ful dober Mlakar, Smolar-katera bi nekatera besedila uvedla kot obvezno učenje pri slov. jeziku, namesto Krsta pri Savici in podobnih šmornov,
pa še BFm,inSlon in Sadež.
ostalo lajnanje bi pa več al manj prepovedala z zakonom, prav zaradi besedil

Mlakar je men res dobr, tale mi je všeč user posted image .

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
16.12.2010 23:35:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ok, potem sem jaz ena redkih ki ji Sidartha ne potegne user posted image


Nisi user posted image .
Niso mi slabi, dobri za poslušat pa tudi ne. Muzika pač.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
16.12.2010 23:50:06   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Ok, potem sem jaz ena redkih ki ji Sidartha ne potegne user posted image

Nisi user posted image .
Niso mi slabi, dobri za poslušat pa tudi ne. Muzika pač.


Nisi sama. Moi aussi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 6:41:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Ok, potem sem jaz ena redkih ki ji Sidartha ne potegne user posted image

Tudi meni niso všečni. Moja glasba v tej smeri so U2, PF, Metallica (par komadov), Limp bizkit, DM...

LIMP BIZKIT

< Sporočilo je popravil ZARA -- 17.12.2010 6:42:43 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 8:02:17   
skuštrana
Siddharta je glede na ostalo slov. muziko res presežek


V Sloveniji ni težko biti presežek. user posted image Kar se muzike tiče....

Ma, če priznam jaz slovenske muzike full malo poslušam, tako da niti ne morem sodit. Ampak te evforije okoli Sidarte pa tudi nisem nikoli razumela. Niso oni slabi, ampak tolk dobri in oh in sploh pa spet ne...

Šank Rock, Drinker in podobni so pač bendi za bolj rokerske veselice, ko malo spiješ in potem se dereš besedila zraven..Pa vsi srečni user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
17.12.2010 8:23:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 8:25:41   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Siddharta je glede na ostalo slov. muziko res presežek


V Sloveniji ni težko biti presežek. user posted image Kar se muzike tiče....


No to ni ravno res in to lahko reče samo ozkogleden človek. Slovenija ima zelo veliko dobrih glasbenikov. Samo omejen ne smeš bit. Kaj pa zborovsko petje, naši zbori dosegajo vrhunske rezultate, narodnozabavna glasba (pa ne atomik harmonik)... Slovenija je polna dobrih glasbenikov, samo cenjeni niso. Če ti neka zvrst ni všeč, še ne pomeni, da ni dobra, kvalitetna.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 17.12.2010 8:27:48 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 8:37:48   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Siddharta je glede na ostalo slov. muziko res presežek


V Sloveniji ni težko biti presežek. user posted image Kar se muzike tiče....


No to ni ravno res in to lahko reče samo ozkogleden človek. Slovenija ima zelo veliko dobrih glasbenikov. Samo omejen ne smeš bit. Kaj pa zborovsko petje, naši zbori dosegajo vrhunske rezultate, narodnozabavna glasba (pa ne atomik harmonik)... Slovenija je polna dobrih glasbenikov, samo cenjeni niso. Če ti neka zvrst ni všeč, še ne pomeni, da ni dobra, kvalitetna.


Nisem nikjer rekla da Slovenija nima dobrih glasbenikov. Se strinjam s tvojo izjavo, ki sem jo odebelila. user posted image
In Sidarta so pa eni od onih alter, ki jim je uspelo bit v pravem času na pravem mestu in od teh kao poznanih so res še eni izmed bolj kvalitetnih. Ampak meni pač niso toliko všeč, da bi šla na njihov koncert oz. si v avtu vrtela njihovo glazbo...Mi jih je pa čisto ok slišat na kakšni radio postaji, veliko bolj kot pa kakšen Atomik harmonik, Sašo Lendero in ne vem kaj vse od teh še imamo v Sloveniji. 



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 8:41:41   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

E vidiš, tole meni nikoli ni bilo jasno. Ta slovenska stroga lokalnost, omejenost. Pa ne govorim o fuzbalskem lokalpatriotizmu, kjer je nekako razumljivo da se žabarskim pičkicam onemogoči dostojno življenje. Sidartin glas naj bi segel dlje od ljubljanskega barja, je tako? Si predstavljaš mene, kako sredi Maribora pojem "dons je pr nas" verz??? Pa preden vzrojite vsi, ki v mojem mnenju prepoznavate štajersko-čefursko držo in s tem povezano decentralistično usmerjenost naj vas pomirim. Kolikor jih imam spominov na naše glavno mesto, pa jih ni pretirano veliko, zmeraj mi je bila Ljubljana zelo všeč.
Premajhen je tale "naš" slovenski prostor, da bi se v vsej svoji prizadevajoči širini, ki sili tja čez mejo in se spogleduje s svetovnim slovesom, na celotno Slovenijo naslavljali s strogim narečjem. Bilo ljubljanskim, štajerskim, dolenjskim, primorskim...


A, to te matra. Mene narečje še nikol ni matral, sam očitno mate pri vas težave z Ljubljano, ki se jih ne boste nikol otepli.
Podobno kot si sebe predstavljam peti verz ..z Goričkoga f piran.... si pa še tebe dons je pr nas.


`Lej kalbo, da se ne ponavljam, odebeli še tista dva stavka, ki sledita odebeljenemu in boš imel odgovor.

Če bom poslušal Iztoka Mlakarja ali Ano Pupedan se bom prekleto potrudil razumeti kaj pojejo. To je meni simpatično, takšno hrabrost cenim in spoštujem. Ampak to so lokalni biserčki, ki so točno zaradi tiste kvalitete o kateri govorim zgoraj našli svojo publiko v vseh koncih Slovenije. Iztok Mlakar poje o svoji okolici, o svojem hofu, podobno kot ljubljanski ali mariborski reper pripovedujeta svojo zgodbo, o tem kar se dogaja na njihovi ulici. To je storytelling, ki ga ravno narečje katero se uporablja naredi za pristnega, oriđinale. Ampak Mlakarja ne "pokriva" nacionalka, Icota iz Maribora prav tako, ne snemajo sa stadionski spektakli, ki naj postavijo nek kulturni, glasbeni standard na nacionalni ravni. In če je slovenski standard ljubljansko narečje, potem dajmo se pohcat na vse Mlakarje, Eyeceeoue, ne vem koga še ker istemu ne morejo parirati. Mislim, parirajo oni, ampak iz totalnega podzemlja. In potem je to naša realnost. Če odpreš temo najboljši slovenski bendi jih bo velika večina na prvi dve mesti najverjetneje postavila Siddhharrtto (kak` se sploh napiše tale Sidarta, vem da je nekaj duplo) in Big foot mama. Če jaz rečem npr. Melodrom ali Psycho-path me bo ista ta večina verjetno samo debelo gledala. Jaz pa vem, da lahko s ponosom nekomu iz New Yorka (pa ne mislim na Kerenso) rečem, poslušaj, to pa je nastalo na naših tleh in tale ženska, ki poje, predava na mariborskem PF-u).

Še enkrat, Sidarta ni slab bend, nasprotno, zelo dober bend, ki preko ljubljanštine zelo dostojno predstavlja Slovenijo. Predvsem znotraj njenih meja. Šalim se, imajo fane tudi v Beogradu.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 8:51:20   
skuštrana
Če jaz rečem npr. Melodrom ali Psycho-path me bo ista ta večina verjetno samo debelo gledala.


Točno to. Pa smo pri tistem, da Slovenija ima dobre muzikante samo najti jih je treba. Oz. niso ob pravem času na pravem mestu in nimajo izza sebe cele mašinerije ki bi jih gurala...Kot Sidarta. Underground.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 8:51:29   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Siddharta je glede na ostalo slov. muziko res presežek


V Sloveniji ni težko biti presežek. user posted image Kar se muzike tiče....

Ma, če priznam jaz slovenske muzike full malo poslušam, tako da niti ne morem sodit. Ampak te evforije okoli Sidarte pa tudi nisem nikoli razumela. Niso oni slabi, ampak tolk dobri in oh in sploh pa spet ne...

Šank Rock, Drinker in podobni so pač bendi za bolj rokerske veselice, ko malo spiješ in potem se dereš besedila zraven..Pa vsi srečni user posted image



A ves, jaz pa enako ne stekam evforije okrog Plestica pa Saske .. pa imata oba polne koncerte. user posted image  

Sicer pa ugotavljam, da jaz samo slovensko glasbo poslusam - tako, da poznam vec pesmi. In to je Siddharta, Tabu in Kreslin (no, teh vseh ne poznam). Potem pa od tujih samo se kar je trenutno aktualno in se neumorno vrti na radiu Antena user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 17.12.2010 8:54:32 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 8:54:17   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

tri glasbene dogodke bi rad doživel v življenju Metallica live, U2 live, Floyde sem pomoje že zamudil.


metallica je bila letos v ZG, u2 so bili lani v ZG, roger waters bo pa drugo leto aprila v ZG.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 9:01:31   
skuštrana

A ves, jaz pa enako ne stekam evforije okrog Plestica pa Saske .. pa imata oba polne koncerte. user posted image


Tega pa sploh komentirala ne bom user posted image Škoda izgubljat besed. Ma, pravzaprav lahko napišem samo eno - žalostno.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 9:20:49   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hm...se posipavam s pepelom ampak Siddharta me pa nikoli ni pritegnila oz morda samo kak komad tu in tam...

Verjetno zato ker ravno tisto obdobje ko so oni ven prišli, sem bil nekje do grla zakopan z glasbenim presežkom Dark Side Of The Moon. 


No, Pink Floyd so glasbeni presežek, niso pa niti zdaleč edini. Meni najljubši komad je Wish you were here. Sam je presneto zarukan za na kitaro zaigrat. Bek kitara še nekak gre, solo je pa zaguljen.
Je pa nekaj res, tri glasbene dogodke bi rad doživel v življenju Metallica live, U2 live, Floyde sem pomoje že zamudil. Siddharto stadion in Maraton sem pa doživel.
Je pa res, da so me oni totalno zastrupili šele v živo.


Čista hard-core perverzija!


Resnično rad se spominjam treh malih velikih koncertov. Popolnoma nepričakovano, neplanirano, v intimnem vzdušju z nekaj 10 gledalci. Pa nisem človek, ki se ne rad gužva. v Beogradu nas je ob eni priliki bilo 85.000. To so tisti tripi, ki jih ne pozabiš nikoli, mali klubi/prostori, ki držijo energijo na kupu, ni uhajanja, vse je tukaj, na mestu prepredeno s cigaretnim dimom in navdušenostjo tistih par kretenov, ki so odkrili velik zaklad. Slovenjgraški Jazzoo v Satchmu, Damir Urban na Lentu leta `99, pa še en koncert v Sodnem stolpu, balkanska etno glasba, ne spomnim se skupine. Sploh tale zadnji... Sodni stolp je za moje pojme najlepši koncertni prostor. Tukaj ni možna prevara, tukaj ni umika, tukaj je iz oči v oči, prsa v prsa z bendom, tukaj ni povuci-potegni, ampak je igra z odprtimi kartami. S strani nastopajočega - dajemo vam celega sebe in od vas zahtevamo, da nas tako sprejmete.
Čista in gola erotika!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 9:38:03   
betty.ford
Uh, so mi pa zato Demolition group the best


tud' men' user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 9:42:36   
Anonimen
Uooo, se spomnim enih prvih nastopov Siddharte, ko zanje še nobeden ni vedel, prvo plato so ravno izdali. Bili so pred-bend (al kako se že reče user posted image ) pred Leningrad Cowboys-i v Križankah, tega bo že 11 al 12 let. Pa Agropop je imel takrat enega zadnjih špilov... super koncert.

Platina je meni najljubša

Od tujih so še vedno na prvem mestu The Clash. Should I stay or should I go now...

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 17.12.2010 9:44:02 >

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 9:44:31   
kalbo
Barkfark, glede Štajerske te malo hecam, tako kot vse moje sorodnikeuser posted image , oni pa mene, tako da to ne resno vzet. Lokalpatriotizma načeloma ne maram in ti zagotovo ne spadaš v to kategorijo.

Kaj pa recimo Noctiferija. Eden boljših evropskih metal bandov. Furata ga dva moja sošolca iz osnovne šole. Meni njihova glasba nikakorne sede, so pa kot berem hudo kvalitetni in poznani po celi evropi. Slovenija ima kvaliteto in tud Saška Lendero mora bit. Ni ga boljšega ventila, kot to, da se pijan ko čep dereš sredi noči...Ne grem na kolena....

Vidim pa, da se tud z Balkanom spogleduješ. Enkrat imam v planu it na prave trubače, recimo. Nekaj boljšega je pa tud Bajagičev Ruski voz, ki odmeva po dvorani, al pa Prokleta nedelja....pa veliko bi se tega našlo.

PS: Pravi Floydi me zanimajo, tisti pristni, ne samo en član.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 17.12.2010 9:47:21 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 9:48:56   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Uooo, se spomnim enih prvih nastopov Siddharte, ko zanje še nobeden ni vedel, prvo plato so ravno izdali. Bili so pred-bend (al kako se že reče user posted image ) pred Leningrad Cowboys-i v Križankah, tega bo že 11 al 12 let. Pa Agropop je imel takrat enega zadnjih špilov... super koncert.

Platina je meni najljubša

Od tujih so še vedno na prvem mestu The Clash. Should I stay or should I go now...


Pa unih časov, ko smo kampirali v Orto baru in kasneje u Haudn dogu. Huda scena in tisto je bil pristni stik s Siddharto. Sam zanimivo je, da smo lahko pa naslednji teden sedel v Hali tivoli na umc umc partiju, spet naslednjega smo pa vrteli vaške dekline na frajtonarco sredi Dolenjske. Mi smo bli nori, ravno zato imam pa danes širok spekter muzike, na katero uživam. 

< Sporočilo je popravil kalbo -- 17.12.2010 9:51:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 10:14:29   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

PS: Pravi Floydi me zanimajo, tisti pristni, ne samo en član.


jah no, trenutno ti je to najboljši približek.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 10:41:08   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Barkfark, glede Štajerske te malo hecam, tako kot vse moje sorodnikeuser posted image , oni pa mene, tako da to ne resno vzet. Lokalpatriotizma načeloma ne maram in ti zagotovo ne spadaš v to kategorijo.


Jaz sem eden največjih lokalpatriotov, pa ne v smislu, sovražim Ljubljano, temveč ljubim svoje mesto. Tako kakršno je in sem dovolj kritičen, da rečem zdupi materinu to pa to ni v redu, dajte se ljudje malo trznit, pokažite kakšne znake življenja. Lepo je to razložil Ico v svojem slogu, predlagam da poslušaš...
http://www.youtube.com/watch?v=-bLV6cDM7ZE 


Kaj pa recimo Noctiferija. Eden boljših evropskih metal bandov. Furata ga dva moja sošolca iz osnovne šole. Meni njihova glasba nikakorne sede, so pa kot berem hudo kvalitetni in poznani po celi evropi. Slovenija ima kvaliteto in tud Saška Lendero mora bit. Ni ga boljšega ventila, kot to, da se pijan ko čep dereš sredi noči...Ne grem na kolena....


Noctiferia - to so tisti, ki imajo spletno stran, ko da so globalna korporacija??? Saška Lendero ti je kot vino - srce razjasni in oko, ki vtopi vse skrbi, po trtih prsih up budi... Ljudje jo rabijo, kaj vam je user posted image

Vidim pa, da se tud z Balkanom spogleduješ. Enkrat imam v planu it na prave trubače, recimo. Nekaj boljšega je pa tud Bajagičev Ruski voz, ki odmeva po dvorani, al pa Prokleta nedelja....pa veliko bi se tega našlo.


Spogledujem??? Jaz sem ti balkansko dete stari moj in zelo sem ponosen, da od Triglava do Đevđelije obstaja toliko različnih melosov, toliko bogastva na enem takšnem majhnem kupu dreka na Zemlji, da nam lahko pol sveta zavida. Slovenska frajtonarca, prekmurski cigani, slavonski in vojvođanski tamburaši, krajiške ojkače, dalmatinski oni-kaj-so-že, ko pojejo v zborih - klape, šumadijski trubači, ciganski trubači, bosanske šargije, sevdalinke, starogradske, crnogorske dude, gusle, vranjanski melos, kaj naj ti za Makedonce rečem???

PS: Pravi Floydi me zanimajo, tisti pristni, ne samo en član.


...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 10:59:49   
mišk
Eden mojih najljubših bendov pa v začetku leta prihaja spet v Slovenijo - Hellowen!user posted image  Komaj čakam. Drgače pa poslušam Judas priest, Manowar, Rhapsody, Iron maiden,... Nobenih presekov, splošno gledano, a zame najboljš!user posted image
Od rock bandov rada slišim Status quo in Scorpions, od punka pa Ramones in Anti-nowhere league.
Drgač pa heavy metal ruuuuleees!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 11:23:49   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Spogledujem??? Jaz sem ti balkansko dete stari moj in zelo sem ponosen, da od Triglava do Đevđelije obstaja toliko različnih melosov, toliko bogastva na enem takšnem majhnem kupu dreka na Zemlji, da nam lahko pol sveta zavida. Slovenska frajtonarca, prekmurski cigani, slavonski in vojvođanski tamburaši, krajiške ojkače, dalmatinski oni-kaj-so-že, ko pojejo v zborih - klape, šumadijski trubači, ciganski trubači, bosanske šargije, sevdalinke, starogradske, crnogorske dude, gusle, vranjanski melos, kaj naj ti za Makedonce rečem???



Midva morva it na Pivo. Tegale v sto letih nebi mogel bolš napisat. Ravno letos, fešta na Murteru, klapa, ne vem kera že. Še zdaj mi gredo kocine pokonc....

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 11:28:02   
m_o_i
v sidarteke sem se zacopala v oddaji videostopnice-muska sedla v uho, leta (mislim da) 97,98 si je TIP lakiral nohte s crnim lakom, lustn je bil....aaahhhh user posted image

in ja-besedila! eno besedilo ima vec interpretacij; cist odvisno od mooda, v katerem semuser posted image

best of the best pa itak ET TU


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 13:05:37   
alda
Bila kar na nekaj koncertih Ramonsov , ki so bili bolj klubski, ker nikoli niso hoteli igrati v velikih dvoranah in res so bili fenomenalni.
Ker je živ edino še Marky,igra z enimi mladinci večinoma še njihove komade in še vedno zažgejo. Zadnji v Cvetličarni je bil res odličen.
Od tujih koncertov so vsekakor vredni vsakega evra kar sva jih z možem dala Metalica, No mens no,/ ki so bili celo poceni -20€/,dosti let nazaj the Mission, .
Siddartine koncerte sem videla "le" 3 in moram reč da so mi na začetku kariere bili v živo bolj všeč , ker so bili tako čist domači, lanski koncert pa me je razočaral predvsem zaradi zvoka/ prekmurci bodo že vedli/, in tistih brezveznih Tomijevih:Dajmo roke gor, pa to pa uno..je bil skor ko kak Werner al pa Zlatko Dobrič.
Zelo vredu koncerti so mi bili tudi od: Josipe LIsac,Gibonija, ki sta mi mimogrede zelo dobra glasbenika, Psihomodo pop, Let 3 ravno zaradi provokativnosti in Bajage, ter balaševiča.


< Sporočilo je popravil alda -- 17.12.2010 13:07:40 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Siddharta, Tomi in njegovi neverjetni verzi
17.12.2010 13:09:14   
alda
Ja pa Ana Pupedan, Elvis Jakson in Magnifico zvenijo v živo tudi res odlično.
No sam Buda od elvisov se že mal preveč ponavlja, tako da že skoraj veš kaj bo pred komadom povedal user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?