|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.12.2010 20:39:41   
Leela
ojoj ivana user posted image user posted image user posted image user posted image  To pa res ni ok, da imaš toliko časa vročino.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.12.2010 20:55:34   
ivanamdb
oj leela, kako si?
mah...mislim da imam sinusitis...simptomi so.tko da ce mi se da v pondeljek grem dohtarju (ce ne bo prevec penzionerckov...user posted image )
to kaj me moti je da tud D ma spet vrocino, pa je pri tasci, nikamor niso sli, nc posebnega ni delala...tko da je res strange...user posted image
jaz in moj sva se mal pokregala...potem me je klical in rekel da spet pride naslednji vikend in bomo poskusili it gor....user posted image

ah drugac, v cetrtek sm opravila ful stvari - tehnicni, zavarovanje (pa se sm ga lepo znizala - tko direkt sem vprasala in mi je dala se 5%!), nakupe, ah ja baby center v PO je zdaj v intersparu - lepsi mi se zdi.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.12.2010 20:59:52   
Leela
user posted image user posted image user posted image  še za D. A misliš, da se vleče še od zadnjič?

Jaz sem utrujena user posted image . Zjutraj zgodaj vstat, otroke obleeeečt (poleti je veliko lažje), kidat, se par ur vozit v službo in nazaj. Doma vse v razsulu. F. revež me je danes peljal v spalnico naj ga dam spat. danes sem nekaj še za miklavža nabavla in dobita kar jutri zjutraj.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.12.2010 21:19:27   
ivanamdb
uhh boga, verjamem da ste vsi utrujeni! user posted image
ma nc brigat za razsulo...ponoc pridejo palcki!user posted image

hm..ja mozno da se D to spet vlece, kjer drugac ne razumem kaj je. rekla sm tasci da jo pelje P. v ponedeljek.
ah ja miklavz, mi tega ne prakticiramo, nam prinese s. lucija, pa bozicek in s. tri kralja....tako da jih je ze kar prevec! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 4.12.2010 21:20:15 >

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 8:42:43   
Dudica1
Jutro...sonček je user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 9:15:33   
Anonimen
Dudi kje je sonček? Pri nas zgleda, kot da bo vsak čas začelo spet padat user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 9:17:48   
Dudica1
Pri nas je sonček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 10:16:40   
ivanamdb
juuuuuutrrrrceeek punce!
tud tukaj je lep soncek, takoj se bolj pocutim! user posted image

ah malo za se nasmejat - neki sem slucajno brala in potem sm vidla to vprasanje:

hčerkam je ime lea in zara,zanima me izvor in pomen teh imen ter kateri dan imat god.

halooooo?? pa kako si se za imena odlocil??? ce ne znas kaj pomenijo?

potem sm mal brskala, in se to najdla:
Ne vem, če sta tile imeni še nenavadni, ampak gre za dekliški imeni Naomi in Noemi. Nekaj časa sem imela blazne težave, da sem ju ločila. Je pa tako, da mi prvo ni všeč, drugo mi pa je. Ob imenu Noemi si kaj predstavljam eno luštno nežno punčko. Sicer nimam pojma, kaj ime pomeni, ampak meni se zdi takšno lepo jesensko, za deklico na gugalnici med visokimi rdečelistimi drevesi

mozno sm jaz sm bolj old fashioned, ne izbiram ime na ta nacin... user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 10:24:24   
ivanamdb
ok to je pa prevec...zdaj sm prebrala da je ena dala puncki ime Enea!!! sorry, ampak Enea je samo mosko ime...v bistvu Enej - grski junak iz trojanske vojne... neki ga wiki ser@@e da je zenska razlicica, ampak ne more bit na noben nacin, ne obstaja zenska oblika tega imena!!!!

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 11:03:36   
ivanamdb
ok danes imam monolog  user posted image
ta je res kot na trznici:
Naši novorojenki ki je rojena 27.11 smo dali ime Jana zdaj pa smo v dilemi kdaj naj bi imela god.
Ali se naj bi to gledalo po prvem Janezu ki je seveda 27.11 ali naj izberemo po Julijani,Tatjani,Marjani

ja sedaj bomo "izbirali" god takoj kot nam pase, a ne.... prosim se pol kg krompirja in mal cebule zraven.....

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 11:24:55   
Dudica1
ivana meni je pa Enea čist kul,mi je všeč...ne vem no itak ima vsak svoj okus ane user posted image user posted image

Stric M je končno zavil darila...zdaj so zunaj sem lahko opravila user posted image ...popoldne gremo pa na predstavo v kulturni dom in dobijo darila user posted image potem bo pa že tud doma kaj user posted image .

Upam da ste nastavile? user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 11:38:11   
ivanamdb
ja dudi, men je tud vsec ime enea, lepo je, mozatno - ampak je samo mosko ime, ni za punco.
tud enega poznam.
to je kot da bi jaz dala D ime Stefan, kjer mi je vsec.

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 5.12.2010 11:42:10 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 11:48:32   
Anonimen
haha... Jst sploh nimam pojma, kdaj naj bi Žiga imel god. Nisem katolik in me to ne zanima user posted image Mi je pa enkrat v oči padlo, da je ena mamica dala svojima hčerama imeni Veja in Njiva. To se mi zdi še bolj grozno kot Enea user posted image

Dobimo popoldne obiske, ki bodo kosilo s sabo prinesli user posted image Bomo petkove sarmice pojedli danes user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
  Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 12:49:07   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

ja dudi, men je tud vsec ime enea, lepo je, mozatno - ampak je samo mosko ime, ni za punco.
tud enega poznam.
to je kot da bi jaz dala D ime Stefan, kjer mi je vsec.


e, tako jaz "pizzzduliram" pri imenih a la Nikita, Aljoša in druge ruske pomanjševalnice. Moško ime, kakorkoli obrneš, in samo moško. Tako, kot da bi dal ime sinu Ines, npr.

pa par user posted image user posted image user posted image  za tebe! AB pa ne jemat na svojo rokko, ker če je virusno, kar maš, ti bo to naredilo še slabše.

Mamo pa tud tu sonce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 13:08:42   
betty.ford
ivana, pri nas je bilo glede goda kot na tržnici... je župnik vzel svojo knjigico svetnikov, pobrskal in nas vprašal:"a damo tega?"user posted image
načeloma so tudi meni všeč klasična imena. pa obvezno moram poznati pomen, ker me je s temi pomeni imen oče filal celo življenje... pa ne morem iz svoje kože.





sicer pa - pri nas Miklavžev sprevod odpade. je moj peljal mulčka št. 1 k dežurnemu, ker ga grozno boli trebuh. slepič po vsej verjetnosti ni, a vseeno se ni za hecat pa doma čajčkat...

ma... kujchew dan!user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 13:33:09   
ivanamdb
uuu betty  user posted image user posted image !
ma ja za god - imas potem tud imena katera imajo vec moznosti - npr. ivana.... ne vec je vse skupaj 3-4, jst sm na ivana trogirskega.... ki ga noben ne pozna user posted image ...hahaha
ah...pomen...moja mami je bla huda! ko je bla prof. v srednji in ko bi dobila prvoletnike, bi vsakega vprasala kako ti je ime, a ves kaj pomeni, in ce niso vedeli je to bila domaca naloga.
se se spomnem enkrat je imela eno v razredu (zdaj ne vem tocno ime, ampak bilo je ne vem katero tursko) tipa tufakija bilic... milsim...bilic pravi splitski priimek, mami in ati neki marija in jozo, ona pa tufakija, saksija ali kaj vem...in boga punca ni vedla, pride potem drug dan in rece - ja mami mi je povedala da je to ime najdla v enem "ljubicu" (ti majhni ljubezenski "romani", ne vem ce se obstajajo), mami sploh ni vedela kaj pomeni... punca je iskala in je najdla da mozno pomeni neki cvet...

a da ne govorim o enem prijatelju ki je dobil ime iz telefonskega imenika...kjer je oce bil pijan....(to je ziva resnica!)

drugac pa ...hm vem da ne bi smela AB samauser posted image .... ampak moram rect da se ze boljs pocutim... jutr pa grem dohtarju!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 5.12.2010 13:40:22 >

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 13:41:12   
ivanamdb
rr ga spet danes se&$%£&$%"**user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 14:08:01   
ivanamdb
ok sla sm na forum o RR in jim zajamrala....ma daj...da je sneg problem....dej no! user posted image
a ze cel mesec je sneg problem?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 14:11:56   
koala.cek
imena - jest sem bila tudi mnenja in mi je lepo, če je kakšen pomen. zato imata naša dva : prvi po prvi ljubezenski zgodbi, ker pred Romeo in Julijo sta bila....no sej veste. drugi pa je dobil po slovenskem umetniku, Kogoju in svetovnemu piscu Wildu. Ko sva ravno prebirala kakšno ime dati, mi je nekako pred očmi prišlo tole: Ambicioznost je zadnje prebivališče neuspeha. in to je rekel O.Wild. in to mi je takrat ravno prav prišlo.

naš obisk prestolnice danes odpade. dobimo obiske, pa se bomo zunaj sankali, pili kuhano vino in pojedli še zadnje kremšnite. in mi tako prav paše. kaj jih čem zdaj nekaj begati.


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 17:56:29   
šivilja
Crknjena, zdaj čakam, da nalgesin prime, da lahko spet začnem glavo premikat.

Glede imen se strinjam - morajo imeti pomen oz. ozadje, pa po spolu je tudi bolje, da se loči (npr. Saša - pojma nimaš ali je m ali ž)
Mi smo tudi svetnike vedno tako izbrali, da lahko otroku nekaj pokažeš oz. ga pelješ na kraj kjer je ta svetnik bil  - K. smo že peljali na zavetnikov grob (je pokopan v eni cerkvi na Dunaju), He. in H. pa to še čaka. Najbolj se veselim He. (hahaha) - bom mela še jaz kaj od tega.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 18:28:10   
ivanamdb
wilde rules!! user posted image

sivilja user posted image !  pa lepa ideja! mislim to za zavetnike.

drugac...hahahaha....moj in gospa tasca sta oba zivcna, ker D kaslja, ima vrocino, ne spi ker smkrlja....(edino je tast miren)...hahaha....aha...a ko sm ja bla sama z njo in je bla bolana in sem imela Guantanamo timetable....potem so vsi filozofirali da se moram bolj organizirat, da neki narobe delam, da se to pri gospi tasci nikoli ne dogaja...tam jih je trije z njo sedaj...pa so 2 od 3 zivcna....ah bi se morali bolj organizirat...hahahahahaha...user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 5.12.2010 18:29:29 >

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 20:00:38   
majana79
Čer!

Pridne, niste veliko pisale, sem vas lahko prebrala, ampak na hitro. user posted image

Crknjena, včeraj night of hell, sem dobila živčni zlom sredi noči... Upam da bo danes boljše.

Preživela obisk, zaklenila skrinjo, tako da upam da imam pol leta spet mir. user posted image

Umrta totalno. user posted image

aja, danes me je g. mož spomnil, da ima otrok leto in pol. Ne morem da verjamem!

F. in M., čestitke za 19. mesečnico user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 20:38:09   
ivanamdb
uuh majana, upam na ni bilo prehudo...(mislim ceste in vse skupi).


ma zakva jaz sploh gledam hrvatsko tv??? ma "braca hrvati" so res malo neumni, da ne recem maloumni! zdaj je kao neki kviz, in voditelj vprasa tipa - odkod ste?tip rece daje ne vem od kam, na meji s slovenijo....
voditelj ga vprasa-a vi nimaste problema s slovenci?
a ce to ni propaganda..... tolk mi to gre na zivce....moja teta je tud taka, take izprane mozgane ima, kot da so jih prali s dashom ali dixanom! user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 21:24:55   
Anonimen
Majana mislimo nate... Upam, da bo danes bolje, ko boste doma spali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naš otrok še kar ne spi user posted image   Zdej upam, da mi bo uspelo desca prepričat, da je skrajni čas, da gre z njim... Danes bova namreč naredila izjemo in ga bo on spat spravil, da lahko mami BB pogleda u miru user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
  Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.12.2010 21:39:00   
majana79
ivana, pri njih dejansko ful dela propaganda... imaš ljudi, ki te bi zato, ker si slovenec, vzeli za svojega, drugi bi te pa zato dali na križ... user posted image BV

na poti dol so bile ceste super, danes nazaj pa tako tako, sicer prevozne, ampak se vidi da nimajo pojma kako plužit user posted image AC je bila pa spet ok, nobene gužve

aja, pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vaju z D. (nisem sledila, ma ti nimaš osebnega zdravnika v SLO, da bi se šla pokazat?)

živček, hvala ti user posted image , res upam da bo danes boljše user posted image tvoja pupa naj pa še vseeno mičkeno počaka no, sej bo 11.1. mim grede tukej, do takrat se moramo spomnit kako gre dihanje user posted image

ledenka, hvala tudi tebi za skrb user posted image , mail dobiš jutri user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hrabri zajčki v Kinodvoru
Zajčja družinica potuje po svetu. Preverite, kdaj si lahko simpatično risanko pogledate v Kinodvoru in kako lahko sodelu...
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?