|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 10:02:17   
ledenka
a tu ste user posted image  

pismarija, tale RR ga sere danes! pol tem manjka, datumi so weird, vas sploh ne bi našla, če ne bi vidla šivilje user posted image

majana, ne vem, če je pametno v tem it na pot, če ni nujno, raje prestavite. mi smo mislili na morje, pa raj ne gremo

sem pa itak bolna... no, ne tolk, da bi ostala doma (me viroza lovi). sem se prišla spočit na šiht, da bom lahk med vikendom aktivna user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 10:02:19   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

o majana, a gremo še po isti poti? Mi gremo proti zagrebu pa še naprej proti Slavoniji. Ubistvu bi najbolje naredile, če bi dale mulce v en avto, pa nej se zabavata. Se kr mal bojim, ker je mulo hiperaktivc in mu sedenje tri ure v avtu sploh ne sede. Bomo šli pa okoli petih pomoje, tko da ni direkt po spanju pa mogoče pol še kaj zaspi. Pa en kup knjigic bomo vzeli, ga bo moj zabaval zadej, pa je. Upamo na najboljše :)


Šivilja-sem tvoja rešiteljica, a?



Dobiš kuhanca, če se uspemo kaj zmenit, pa seveda, če prideš user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 10:04:09   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

a tu ste user posted image  

pismarija, tale RR ga sere danes! pol tem manjka, datumi so weird, vas sploh ne bi našla, če ne bi vidla šivilje user posted image

majana, ne vem, če je pametno v tem it na pot, če ni nujno, raje prestavite. mi smo mislili na morje, pa raj ne gremo

sem pa itak bolna... no, ne tolk, da bi ostala doma (me viroza lovi). sem se prišla spočit na šiht, da bom lahk med vikendom aktivna user posted image


pol jaz tudi kuhančka dobim user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 10:05:03   
šivilja
Požrla sem že vse kar je bilo približno užitnega v bajti - očitno mi dopust škoduje

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 10:16:21   
ledenka
pejd že enkrat Mercator naročat user posted image  kuhančka pa itak.

živa je še doma, bil lažni alarm.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 10:43:56   
majana79
evo, me je ledenka prehitela, živa je res ok, sam včeri je bila prepozna in ni prižgala računalnika user posted image

papua, mi gremo tut via Zagreb, samo potem proti Karlovcu pa do Plitvic. Naj bi šli pa že okoli 2, če bo moj dobil frej.
Mah ne da se mi kregat z njim, tašča pa itak ne dojame kaj pomen slabo vreme user posted image sej dol baje ne pada več, tako da...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:00:35   
ledenka
majana, izkušnje od prejšnjega petka: smo šli ob 2h, pa smo rabli več kot uro sam do Domžal (od Trojan dalje pa HB ni blo več zasneženo) user posted image  tako da če le lahko, pojdite še prej! smo pa vozli do D. skor 5 ur, običajno je 3,5. ustavli vmes samo za tankanje.

sej če je spluženo, ni panike, ampak kaj, ko se na to ni za zanašat.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:05:27   
PapuaNG
Ma jst pa računam, da bo do popoldneva že več al manj nehalo snežit in bojo tut ceste bolj splužene. Itak pa delam do dveh, pol pa še vse spakirat itd...bo ura prec 4 al pa 5.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:11:10   
majana79
ledenka, jst to vse vem, ampak res se mi ne da kregat z njim... že tako sva bolj kot ne na bojni nogi, tašča bi pa najrajši videla, da smo že na poti user posted image

za J. bom imela s sabo hrano, dvdje, za previt, in to je to, upam da ne bo gužve

papua, ne mislit da imamo mi spakirano... user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:11:37   
ledenka
papua, pol raje po 5h, do takrat se bo najbrž že spucalo. med 2. in 5. ni za hodit.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:20:28   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, jst to vse vem, ampak res se mi ne da kregat z njim... že tako sva bolj kot ne na bojni nogi, tašča bi pa najrajši videla, da smo že na poti user posted image



da ne boste ob 4h na obvoznici obupali user posted image  in se raj obrnili.


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:23:35   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, jst to vse vem, ampak res se mi ne da kregat z njim... že tako sva bolj kot ne na bojni nogi, tašča bi pa najrajši videla, da smo že na poti user posted image



da ne boste ob 4h na obvoznici obupali user posted image  in se raj obrnili.



oooooooooo tut če!

gremo pol na prižiganje lučk, nimam nč proti user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:38:35   
PapuaNG

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

papua, pol raje po 5h, do takrat se bo najbrž že spucalo. med 2. in 5. ni za hodit.


Sej zato pa šele takrat. Se gužva mal spuca, pa še ceste bojo bolj splužene. Hopefully user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:40:29   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, jst to vse vem, ampak res se mi ne da kregat z njim... že tako sva bolj kot ne na bojni nogi, tašča bi pa najrajši videla, da smo že na poti user posted image



da ne boste ob 4h na obvoznici obupali user posted image  in se raj obrnili.



oooooooooo tut če!

gremo pol na prižiganje lučk, nimam nč proti user posted image

qurc pa lučke, kuhanc, kuhanc! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 3.12.2010 11:42:14 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 11:50:16   
šivilja
me tolk zebe tlele doma, da bi prov pasu en kuhan.


Pa še ven grem zdele



Ledenka  - Mercator še vedno ni naročen, so pa zato računi plačani in poštimaniuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 12:01:14   
majana79
ledenka, jaaaa, dejmo čim prej user posted image

ej jst bi ti neki pisala user posted image a ti lahko v službo? maš ime.priimek@g...


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 12:06:44   
ledenka
majana, može user posted image  mail je itak standarden user posted image

šivilja, priporočam grog - vodo in kak močen likohol najbrž maš user posted image  

a Mečkator dostavlja ob sobotah? ne vem, če se mi da it jutri v šoping.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 12:56:10   
Anonimen
DAN!!! Vidm da je tale RR spet čist u p....... user posted image   Jst več ne razumem tega... AH!!! Kr neki user posted image

No mi smo šli včeraj zvečer v P se pokazat, pa je dr. Grošelj ugotovil, da sem še lepo zaprta in da tekočina v vagini ni plodovna voda user posted image Sicer morm priznat, da se ne bi nič pritoževala, če bi morala it rodit, ampak malo pa lahko tudi še počaka... Sem včeraj na vrat na nos še torbe spakirala za v P in lupinico oblačla in dragemu razlagala kje je kaj, če bo kej rabil user posted image   Me je kr malo stisnilo, k sem pomislila, da mogoče gre pa zares user posted image   No, uglavnem... Nič novega, razen tega, da nisem več mati samohranilka z velikim trebuhom, ampak je dragi včeraj za dobrodošlico doživel šok, ko sem mu pred hišo rekla, da mi je voda zgleda odtekla user posted image   Je bil čist paf user posted image user posted image user posted image

No zdej se morm pa spravit počasi plačat tisto usrano prisotnost pri porodu za mojega dragega, da ne bo zunaj ostal, ko bo šlo zares user posted image

Zdej pa upam, da bo tole objavlo... No, bom kopirala za vsak slučaj user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 13:03:14   
PapuaNG
Živa, mulček naj kar lepo še malo počaka, ima še dober mesec časa, da ven pride. Sem se pa ob tvojih besedah spomnila, kako sem se počutila leto in pol nazaj, ko sem končno dobila popadke...joj, se mi kr oči orosijo, ko pomislim na to...no, sej se mi že itak vedno ob pogledu na kakšne pravkar rojene štručke oči solzijo user posted image Bo res treba še enga naštimat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 13:11:25   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

majana, može user posted image  mail je itak standarden user posted image

šivilja, priporočam grog - vodo in kak močen likohol najbrž maš user posted image  

a Mečkator dostavlja ob sobotah? ne vem, če se mi da it jutri v šoping.


Ja, Mečkator dostavlja tudi ob sobotah - bo meni (če se bom seveda spravila k temu, da naročim)

Grog - trenutno ne najbolj genialna ideja, ker moram cel popoldan otroke okrog prevažat. Sem šla namesto tega v Hofer (nabavila sladkarije za  Miklavža - tako da ni treba v Muellerja). Pri nošenju robe iz avta v bajto sem se pa itak ogrela.

Živa - ti nas pa nekaj strašit ali veselit (kakor vzameš).

Naša soseda je rodila pred skoraj enim mesecem, rok pa je imela februarja - sem danes soseda vprašala kako je in ima mali 900g (pri rojstvu 600g) in 35cm. Si sploh ne znam predstavljat kolk je to mičkeno. Je pa to četrti otrok - dve sta že v drugi polovici osnovne šole, tretja je pa tri mesece mlajša od naše H. - se pravi komaj eno leto.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 13:12:17   
šivilja
NO, pa je polovica popoldanskih načrtov padla v virozo - je nečak zbolel, pa se raj ne gremo nalest.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 13:32:36   
koala.cek
ah pri nas je luda kuča. ampak sem si vzela trenutek, da vsaj zadiham.

mi gremo na miklavža popoldan. v knjižnico. pravi moj mož, da bo bolj dostojno, kot pa v cerkvi gledat tiste bandite.

razmišljam, da bi se tudi čez vikend v prestolnico zapeljali. gledat lučke...če ne bo preveč mraz, ker potem meni to ni glih filinguser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 14:01:13   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

ah pri nas je luda kuča. ampak sem si vzela trenutek, da vsaj zadiham.

mi gremo na miklavža popoldan. v knjižnico. pravi moj mož, da bo bolj dostojno, kot pa v cerkvi gledat tiste bandite.

razmišljam, da bi se tudi čez vikend v prestolnico zapeljali. gledat lučke...če ne bo preveč mraz, ker potem meni to ni glih filinguser posted image


A imate vremensko pogojene težave?

V nedeljo lahko pridete k nam pečt parklje. Bo vsaj toplo.



Sem se dobro najedla - solatko iz rdečega radiča, pečene maslenke in feta.
Zdaj moram pa spet ven user posted image user posted image , pa tko bi šla v posteljo. Sem čist zaspana, pa spet me mal zebe.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 14:02:55   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Grog - trenutno ne najbolj genialna ideja, ker moram cel popoldan otroke okrog prevažat.
Grog je vedno genialna ideja user posted image  boš vozla ko Schumacher! user posted image  pa še dretje v avtu ne bo moteče, ampak boš lahko zraven prepevala po mili volji user posted image  

sem skočla do Müllerja, M bo dobil za Miklavža par avtkov... čokolade itak ne je, nad sadjem pa tudi ni navdušen.

Moj dobi pa kako vino, če bo priden user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.12.2010 14:06:03   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Zdaj moram pa spet ven user posted image user posted image , pa tko bi šla v posteljo. Sem čist zaspana, pa spet me mal zebe.
Glej zgornji nasvet user posted image  ali pa vsaj čaj, pa 10 min v tišini na kavču. upam, da se te kaj ne loteva!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




ime
Erin

Ime Nastja vam je bolj

dekliško ime (84%)

moško ime (5%)

ime za oba spola (11%)


Število vseh glasov: 309

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!