|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 10:26:51   
nadka30
dan

pa imamo novega user posted image

ZALOS je rodila 17.11. fantka z imenom ALEKS 3550g, 52cm

Iskrene čestitke tako sedaj je pa pikamonca na vrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 10:31:23   
Arwenko
Oooo, zalos, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
19.11.2010 11:22:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 12:13:30   
jona klara
zalos- čestitke za krepkega fantka

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 12:36:08   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


















NOVEMBER
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5


















user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(?g, ?cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 12:38:03   
nadka30
ha-ha-ha sedajle sem pa malo seznam čekirala in trenutno je stanje neodločeno imamo 6 punčk in 6 fantkovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 12:43:22   
Anonimen
ČESTITKE ZALOS user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 13:03:31   
obcinarka
kaj ste tolk dobre pa moje kg poštimate na hmmmmmmmmm +10??????
noh rodila še pa nisem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 13:19:18   
Anonimen
ok :)

kako ste ostale?

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 19.11.2010 13:20:14 >

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 13:20:55   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg




















NOVEMBER
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +10

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5




















user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(?g, ?cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 14:42:44   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ok :)

kako ste ostale?


Hmmm...neprespano in z razbolelim križem user posted image user posted image user posted image user posted image

Eh, petek je.... user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj šibam počasi iz službe, pa skočiva do moje babice, ki še ima darilo za mojega možeka za rojstni dan (ga čaka že 3 tedne user posted image ), pol domov, moj končno namontira gume na ta drug avto, pol pa če bova pri volji še v trgovino (Hofer in Spar), da bo jutri bolj na easy. Jutri greva pa najbrž zjutraj spet na tržnico po malo svežega sadja in zelenjavice, tam ob 12h pa gre moj že delat in bom sama do nedelje do ene 14h, ker bo kr pri mojih v MB prespal zaradi stroškov, se mu ne splača samo spat domov vozit. Evo, to je plan, ni neki jaki, priznam...jaz bom pomoje spala cel vikend user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 17:15:58   
Anonimen
Arwenko lahko priletiš na kavo, če ti je! Če bo lepo vreme pa lahko gremo na kakšno šetnjo...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 19:20:39   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Arwenko lahko priletiš na kavo, če ti je! Če bo lepo vreme pa lahko gremo na kakšno šetnjo...


Zakaj pa ne....smo na vezi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 22:34:43   
balem
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Se strinjam user posted image

No prijetnejša tema: katera gre jutri z mano gledat Harry-a Potter-ja ob 21:50? user posted image  Moj je rekel, da naj se spravim v kino, da bo on malega čuval.


Grrrrrrrrrrrrr...... Zdejle šele vidla!!!!! JSt sem ga šla gledat ob 18:50, pa mojga zam vlačla, čeprav se je pa kr potrudu in se ni nč bunu user posted image
Sam je pa čist drugač, če gledaš HP s kakšnim fanomuser posted image

Zalos čestitke!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
19.11.2010 23:36:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: balem

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Se strinjam user posted image

No prijetnejša tema: katera gre jutri z mano gledat Harry-a Potter-ja ob 21:50? user posted image  Moj je rekel, da naj se spravim v kino, da bo on malega čuval.


Grrrrrrrrrrrrr...... Zdejle šele vidla!!!!! JSt sem ga šla gledat ob 18:50, pa mojga zam vlačla, čeprav se je pa kr potrudu in se ni nč bunu user posted image
Sam je pa čist drugač, če gledaš HP s kakšnim fanomuser posted image

Zalos čestitke!



A veš, da bi te verjetno morala pustiti na cedilu, ker ga je F. po doooolgem času enkrat tako pozno "sračkal"... Ponavadi do 21h spi, danes je pa šele dobro zaspal. Jaz pa nekaj na hitro pojem in spat. Sem crknjena za popenit.

(odgovor članu balem)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.11.2010 9:35:00   
obcinarka
jutro, dan... sem ugotovila da poleg tega da imam preluknjan spomiuser posted image  imam še slab vid..........
zalos... čestitke za bejbico!!!!!!!!!!!!!!...
kaj ve utrujene, jaz pa spat neeeeeeeeeeeeeee morem.. in kar nekak nisem zaspana... kaj bo to???
arwenko.. mogoč pa potegne pr nas tud dans tržnica.. men se nekak gre, bomo videli...
pralni stroj je poln, mel bom sesalec zapeljala po hiši, pretiravala pa ne bom... res ne.. itak se mi zdi da so vsi dnevi enakiiiiiiiiiiiiiii.. službe še en teden, pol paaaaaaaaa user posted image ..
kakšna ideja dans za kosilo?? bi kuhala neki bolj na brzino, ker se mi ne da stat za štedilnikom in hudooooo ustvarjat..
pridne bodite, se oglasim...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.11.2010 10:57:35   
Eruvande
Hvala vsem za čestitke user posted image

V sredo sme prišla domov z mojo malo Hanno :) Velika je bila 50cm, težka pa 3040g. Žal sem rodila s CR...ni šlo drugače...tako da še okrevam, vsi skupaj pa se navajamo na skupno življenje...ko bom kaj več časa napišem porodno zgodbo..do takrat pa pridno čvekajte še naprej :)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.11.2010 12:34:24   
Arwenko
Evo, bila sem na tržnici, pa adventnega sem še kupila in sem ready za naslednji vikend user posted image

Mojega sem spakirala v službo, nekaj pojedla, zdaj pa grem med literaturo, se moram učit, ni kaj, 30.-ga imam izpit, pasji to, ne faks, za faks sem pozabila vse skupaj, sem mogla zdaj sploh prošnjo dat, da mi odobrijo končanje študija in še čakam odgovor. čez kakšni dve urci pa pride še ena psička se postričt. Popoldne pa na čisti relax, razen cote moram malo prat, sva čisto brez že z mojimuser posted image

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.11.2010 8:15:31   
nadka30
jutro

danes teden se pa začne prvi praznični danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je moj čas








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce še malo, mogoče pa pred tem dnevom dobimo še kakega rr dojenčkauser posted image user posted image user posted image user posted image , pikamonca navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

eurande super da sta doma, lepo ime mi je full všeč, pa nič zato če je bil cr, važno je samo da sta zdravi ostalo boste pa že še pogruntali.user posted image user posted image user posted image user posted image

Arwenko držim pesti da bo izpit uspešenuser posted image user posted image user posted image

Kje se pa naše mamice skrivajo; lidik, urskaf, t.z., upam da se kmalu urskaf javi da malo pove o svoji punci......user posted image

Mi smo ok, čez dobrih 14 dni nas čaka prvo ceplenjeuser posted image , upam da ne bo prehudo, drugače pa skušamo uživat kolikor se le da, lička so boljša tako da uporabljam samo vodo in bepanthen, kakamo samo enkrat na teden pa takrta obilno, je baje čist normalno smo imeli tudi pri nadji tako da enkrat pa takrat celo tortouser posted image , spimo super tukaj mislim na noč, ker čez dan je 30 minut že popoln rekorduser posted image user posted image user posted image .
Z nadjo sedaj pišema miklavžu in tudi že božičku da ne bo na naju pozabiluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa še kar gre saj nima velikih želij, samo kakšno majčko oz. nekaj kjer je hallo kitty goruser posted image user posted image user posted image .To pa bo baje Božiček izpolnil je že mamici na ušesa prišepniluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa mogoče še kakšno družabno igrico priložil, ker je bila zelo pridna celo leto pa tudi sedaj pridno pomaga pri skrbi za sestrico..
se beremo in punce uživajte kljub temu turobnemu vremenu pa saj za vsakim dežjem posije sonce, čaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.11.2010 9:38:53   
Arwenko
Jutro vsem skupaj. Jaz sem se pa danes tak fajn naspala. Mojega ni bilo in sem spala čisto po diagonali čez celo posteljo user posted image , samo 3x sem šla lulat vmes, je bilo čisto znosno. user posted image

nadka...jaz tudi že komaj čakam praznike letošnje, ne vem, se mi zdi, da sem v takšnem posebnem božičnem vzdušju že. Včeraj sem adventnega kupila, pa še toliko bolj. Pol pa upam, da ko bom v porodniški doma, da mi uspe še kaj sami naredit, pa lepo okrasit hišo.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.11.2010 11:58:34   
Anonimen
Dan!!!

nadka: super, da je nadja tako pridna! torej nimate nič težav z ljubosumjem? aleluja ej, tega je mene strah, ko se bomo še za enga odločl...

arwenko: user posted image  za spanje!!! itak paše, da se lahko raztegneš po dolgem in počez in se res spočiješ user posted image

gledam moja dedca kak se zabavata en z drugim pa mi je prav smešno. mali že takoooo posluša, ko mu kdo kaj govori in A. govori same bedarije. še dobro, da ga F. še ne razume.
Se je pa F. v ponedeljek prvič sam prekotalil iz boka na trebuh in zdaj to redno počne. Edino rokica ga še muči, je ne spodvije izpod sebe - pa tudi to bo! user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.11.2010 14:34:39   
nadka30
mal za nasmejat...

Nekega dne je moja mama odšla v trgovino ter pustila očija in mene, da sama
poskrbiva zase.
Bila sem stara približno 2 leti in pol.
Nekdo mi je nekoč poklonil plastičen servis za čaj, s katerim sem se
zelo rada igrala.
Oči je sedel v dnevni sobi in prelistaval časopise, jaz sem se pa
ponudila, da mu postrežem s "čajem" iz svojega servisa.
Seveda sem mu stregla vodo namesto čaja, oči pa je pil in ves čas
hvalil moj "čaj".
Ko sem mu že nekajkrat postregla "čaj" in ga je vedno znova pohvalil,
se je vrnila mama. Oči jo je prosil, naj ostane v dnevni sobi, da bo
videla, kako sva se
lepo zabavala.
Mama je počakala, da sem jaz prinesla še en "čaj", ki ga je oči nato z
veliko pohvale popil. Nato mu je rekla (tako, kot znajo samo mame):
"Predvidevam, da veš, da je edini kraj, kjer lahko tako majhen otrok
zajame vodo, straniščna školjka!!!" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
21.11.2010 18:20:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.11.2010 9:35:22   
Arwenko
Jutro user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
22.11.2010 11:31:01   
nadka30
danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem že iz izleta sem bila v velenju v mullerju, kupila nekja paket pleničk, pa darilce za našo pupo od božička- monopoly junior in karte kekec (za rezervo, ko bo miška spet prišla po zob), pa njene slikice sem odala v nabiralnik, ker bo baje božiček nagrajeval otroke, ki mu bodo napisali pismo ali pa naslikali rizbico.Tako da jaz sem bila že fejst pridna, pol sem pa vidla še tako lepiga slinčka, ki je v obliki rute in v bistvu sploh ne veš da ima otročiček slinček goruser posted image user posted image user posted image user posted image takao da naša bo prava miss, ker se že kar dober slini.

Pripravlja sem tudi darilce za mojega nečaka, ki ima jutri rojstni dan(2 leti), v soboto pa tako malo mini zabavicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , dobil bo pa takega delfinčka, ki bo z njim plaval v vodi in seveda NODIJA- ga noro obožuje

Za delfinko sem pa med februarkami brala da je v porodnišnici, da jo bodo spremljali ker ena ima en čink premajhen trebušček, držim pesti da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lpuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?