|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.11.2010 11:10:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mag3)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 11:12:40   
Anonimen
arwenko: hitro bo minilo ja user posted image  potem bo pa večkrat čas, da se dobiva v šetnji ane!

nadka: dobra ja. me vedno nasmeji.
povej mi nekaj, a imate igralni center?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 11:16:28   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg














NOVEMBER
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image   +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5














user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči             EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka             MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk              NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf            ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33       JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande      HANNA(?g, ?cm)




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 11:16:30   
nadka30
t.z. ne nimamo igralnega centra pri nadji ga nisem kupovala nas je malo za denar škripalo, sedaj pa ga tudi nisem, čeprav priznam da sem večkrat razmišljla da bi ga kupila ampak sem potem si rekla da več otrok tako ne bomo imeli tako da za tiste 2-3 mesece pa mi je brezveze za kupovat, čepra včasih me še kar zanese da bi ga kupila ker se oitrok v njem lahko fajkn zamoti, ampak ok sedaj ga ne bomo.
kaj pa filip ga imauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 11:18:11   
Arwenko
jaz sem pa za našo kupila igralni center, no ati ga je, takrat ko je bila v Hoferju akcije, je tak lep oranžno-modro-rumen in je stal celih 17,99 eur. Pravzaprav je bila to skorajda prva stvar, ki smo jo imeli za našo tamalo. Kako se bo obnesla, pa bomo videli. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
18.11.2010 11:18:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 11:18:36   
nadka30
je že kakšna nova mamica, zalos, pikamonca. za zalos sem med novemberkami brala nekaj dni nazaj da jo nekaj špika, mogoče pa kmalu bo, za pikamonco pa nič ne vemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 11:20:08   
Anonimen
Filip ga je včeraj dobil (od atija in mamice ja ja, sem rekla da je miklavž s tem pokrit ampak saj vemo... svizec pa čokolada pa tko naprej.... je pa res, da ni poceni) in se mi zdi totalno navdušen. sicer itak še ne more polno izkoristiti vseh možnosti ampak ena igrača mu je pa zgleda fuuuull všeč, ker jo je prejle 10min tolkel, da je ropotala. je pa po moje tak, da ga bo lahko kar dolgo uporabljal glede na zahtevnost nekaterih stvari....
Dobil je pa tega (klik) in tisti del, ko igra se da tudi na tla in spodaj so gumbi z narisanimi živalmi in tisti gumb, ko pritisne tista žival se zasmeji ali zavriska pa zraven se zasveti. lahko pa nastavljaš različne melodije ki igrajo ko brcne v blazino, zadnja možnost je pa potem ta...

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 18.11.2010 11:26:04 >

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 11:41:38   
Arwenko
t.z. ....lep je ful, ampak cena pa je ubitačna 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 11:59:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

t.z. ....lep je ful, ampak cena pa je ubitačna 


vem ja...
ampak saj pravim, mislim, da bo kar nekaj časa v uporabi, funkcije so mi ok, pa še enega otroka mislima imeti kar kmalu za F., tako da mi ni bilo takoooooo težko dati "malce" več. ko sem gledala druge podobne z manj funkcijami in samo za kakšne 5-7€ cenejše... ni bilo debate.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 12:01:05   
Arwenko
ja, ja, itak t.z., se strinjam, saj pravim cene so na splošno ubitačne, podobnega sva v torek gledala v mothercare za celo 80 eur. Midva pa za najinega 18, sva se prav smejala. Midva sva pri teh stvareh bolj šparala, glede na to, da se oba nagibava k temu, da bo Alex kr edinka ostala. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 12:06:28   
Anonimen
itak, saj jaz bi tudi kaj cenejšega vzela, če bi bilo kje, verjemi. ampak dobro, sva pogoltnila in naj bo. sva pa zato prišparala veliiiiiiko denarja na vozeku (550€ manj, ker sva vzela "rabljenega") pa postelja+previjalna (sva dobila)...
mah resno, te stvari za otroke so noro drage. saj se ne slišijo ampak... pa tudi tiste čisto osnovne zadeve: npr. oblačila, plenice in kar je meni osebno katastrofa, mleko! se vidi, da trgovci vedo, da to otrok MORA imeti in da lahko nabijejo cene...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 12:20:01   
mami_1979

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30
1. Ne uriniram mimo školjke.(100 ur + praktični del)*
2. Razumeti, da čevlji ne morejo sami v omarico za čevlje.(800 ur)
3. Kako priti do koša za perilo, ne da bi se izgubil.(500 ur)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PRIJAVLJAM VSEH NAŠIH 5 MOŠKIH!!!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 12:38:22   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

. Midva sva pri teh stvareh bolj šparala, glede na to, da se oba nagibava k temu, da bo Alex kr edinka ostala. 


mogoče si še pa premislita, jaz sem dolgo govorila enega in pika, sedaj govorim imam dva in pika,,.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 13:01:42   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

. Midva sva pri teh stvareh bolj šparala, glede na to, da se oba nagibava k temu, da bo Alex kr edinka ostala. 


mogoče si še pa premislita, jaz sem dolgo govorila enega in pika, sedaj govorim imam dva in pika,,.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne, saj ne izključujem, da si ne premisliva, zato poudarjam, da se nagibava k temu, da bo edinka user posted image user posted image user posted image
Je pa res, da jaz imam brata, pa strašno slabe izkušnje z delanjem razlik med sorojenci s strani mojih staršev in zaradi tega kr zabetonirane frustracije, moj pa je edinec, ki je bil celo življenje popolnoma srečen s tem, da je bil edinec in si sploh ne predstavlja imet še koga...tako da. Nikoli pa res ne veš, mogoče naju bo mala tak navdušila, da si res premisliva, zaenkrat pa ni v planu.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 13:08:54   
Arwenko
Jaz pa ugotavljam, da sem svojega moža zelo dobro prevzgojila v zadnjih skoraj 9 letih. Ostalo bi samo še spodnje dvoje, pa to bomo tudi še rešili... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

4.   Kako preživeti lažji prehlad brez dramatiziranja.(100 ur)

TEMA 5: čeprav si poročen z njo, ji lahko še vedno kupiš rože (pogovors psihiatrom)


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 13:33:13   
Anonimen
Dobre ste meni ve user posted image

No kar se pa tiče števila otrok ne pa tako: jaz si pa niti v sanjah ne morem predstavljati, da ne bi imela svojega brata. On je zakon, je zakon in je zakon! Res bi rada, da bi tudi F. občutil to posebno vez med sorojenci, ki jo imava mi2 z mojim bratom. Tudi če se bosta prepirala, kdaj stepla, si nagajala... mislim... mi2 sva to vse počela hkrati pa sva en drugemu največja zaveznika in največja potuha. Pred drugimi seveda, ko pa ga kdo kaj userje je pa tadrugi prvi v vrsti, da mu "primaže klofuto". Joj kok mam js tega user posted image  rada, hkrati bi ga pa včasih čez zaprto okno vrgla. user posted image
Verjetno zato že od nekdaj govorim, da če bom imela otroke bosta 2.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 13:44:03   
nadka30
ja tukaj se pa popolnoma strinjam z tabo, jaz imam dva brata, včsih si gremo na živce ampak ko smo pa skupaj pa je tudi fino.,
ko sma midva z mojim začela hodit sma govorila da boma imela tri, potem pa ko sem rodila nadjo sem imela nekaj časa prepoved imeti drugega in potem so leta enostavno stekla, ampaksedaj sem vesela ko opzujem nadjo kako z navdušenjom raztlaga da ima sestricouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 14:05:58   
Anonimen
Mah se mi zdi, da je to ena čisto posebna vrsta ljubezni... upam, da bom to znala pričarati tudi mojima dvema otrokoma in da ne bom naredila kaj narobe, da bo potem kateri lahko rekel to, kar pravi Arwenko...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 14:08:31   
Anonimen
Aja... pa če bi vedela, da bodo vsi porodi takšni kot je bil ta in vsi otroci tako pridni kot je ta.... pa ne bi bil še kakšen več izključen user posted image  Ampak sreče pa ne bom izzivala, itak pravim, da bom verjetno pri naslednjem porodu še za tega "not spravljala" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 14:21:59   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Mah se mi zdi, da je to ena čisto posebna vrsta ljubezni... upam, da bom to znala pričarati tudi mojima dvema otrokoma in da ne bom naredila kaj narobe, da bo potem kateri lahko rekel to, kar pravi Arwenko...


Vidiš, to je ravno tisti strah v meni, ki mi zavira željo po drugem otroku. Ker vem, da moja starša nista slaba in da tega vsega nista počela nalašč, ampak dejansko razumela sem to šele pol v srednji šoli, pa ko sem se odselila ne. Leta pred tem pa sem gojila zamero in hranila vse tiste krivice, ki jih še danes ne morem pozabit popolnoma. In res ne želim, da bi moji otroci kdaj do mene čutili stvari, ki sem jih jaz (ali pa jih še) do svojih staršev - čeprav danes vem, da je pač to del procesa, življenja, odraščanja če hočete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 14:41:56   
Anonimen
Ah Arwenko, mislim, da vsi do staršev gojimo določene zamere še zdaj. Nihče nima popolnih staršev in popolne družine. Ampak glavno, da starši vedo, da so dali od sebe vse kar so lahko, torej da so se trudili po najboljših močeh - to potem slej ko prej skapira tudi otrok. Jaz sem verjetno šele zdaj razumela vso ljubezen, ki jo starš čuti do svojega otroka, ko imam Filipa. Na tako silovita čustva nisem bila pripravljena, ne verjamem, da je kdo sploh lahko. Pa vem, da bo tudi on do mene gojil kakšne zamere ampak vem, da bo nekega dne razumel, da drugače nisem znala, da sem se pa trudila.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 17:32:13   
Arwenko
Saj danes jaz to tudi vem, pa onadva tudi, ampak takrat je bilo pa hudo na trenutke, pa nimaš kaj.

Pa dajmo raje kakšno bolj prijetno temo kot zamere do staršev user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 17:50:18   
Anonimen
Se strinjam user posted image

No prijetnejša tema: katera gre jutri z mano gledat Harry-a Potter-ja ob 21:50? user posted image  Moj je rekel, da naj se spravim v kino, da bo on malega čuval.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.11.2010 19:14:12   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.
No prijetnejša tema: katera gre jutri z mano gledat Harry-a Potter-ja ob 21:50? user posted image  Moj je rekel, da naj se spravim v kino, da bo on malega čuval.


Jaz si ne upam, sedenje me ful matra, sem imela prejnji vikend gledališče in sem komaj zdržala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?