|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
3.11.2010 10:21:17   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: anja84
heilie velik sreče danes na morfologiji. upam da bo vse ok in da bo mali user posted image razprl nogice, da vidimo če je strahova pravilno napovedala spol vajine pikice.



Evo sva že nazaj user posted image

Vse ok in tko kot mora biti user posted image user posted image , veseeeela sva full, smo ga/jo 20 minut gledal in stric Pogačnik pravi, da bo najverjetneje user posted image user posted image Sam pol je tok gledu pa gledu, kr se ni najbolj vidl (lih tak položaj), da je reku, da res ni zihr, da možno je tud, da bi bil fantek, sam da zaenkrat bolj kaže na punčko...tko da bo zaenkrat še presenečenje user posted image
Je pa obljubu, da bomo še preverli, da bo za zihr user posted image

Če ne pa mogoče na 3D izvemo hehe.



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
3.11.2010 10:23:59   
anja84
heilie lepo da je vse super in tako kot mora bit user posted image user posted image user posted image

kaj pa bo se bo pa če ne prej zvedlo ko se bo to malo dete rodilo.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
3.11.2010 12:03:12   
kapesanta
Heilie - čestitke za dobro opravljeno morfologijo.

Za spol napovedat je baje zakon Fakinova - sem slišala da babice v porodnišnici kar vpišejo spol, če poveš da ga je Fakinova povedala user posted image . Men je morfo delala ona, ker je bil Pogačnik na dopustu in je napovedala pupo, pol jo je pa zadnjič še Pogačnik potrdil - no zdej pa čakam da vidim če sta zadela.

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 3.11.2010 12:05:03 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
4.11.2010 10:20:33   
ninikamami
Pozdravljene,
če bo vse tako, kot mora biti, bomo v maju dobili četrtega sončka. Lahko me dodate na tabelico.
Srečno vsem!

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
4.11.2010 10:46:54   
Heilie
ninikamami dobrodošla med nami in čestitke za user posted image     user posted image  user posted image

(odgovor članu ninikamami)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
4.11.2010 16:53:08   
anja84
ninikamami dobrodošla!



(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
7.11.2010 11:18:02   
malajka84
ninikamami dobrodošla...povej še ostale podatke, da te dodam na seznam(od kod, starost,...)

No jst sm mela dons CTG in ni blo nič kej...tko da še vedno čakamo, d se naša pupa le odloč ven prit!

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
7.11.2010 11:25:45   
anja84
malajka84 js sm bla pa 100% da si že rodila. upam da se čim prej odloči priti vajina bebika na svet.


(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
7.11.2010 17:20:12   
malajka84
ne..še kr čakamo...z mojim sma zdele glih iz sprehoda..to je blo...vse me špona še zdej..mogoč ap bo kej ratal..bomo vidl...drgač pa očitn naša baba kapesantino čaka:)

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
7.11.2010 18:01:08   
kapesanta
hehe, malajka - bi blo fajn, a?
No jst ti jutri povem kako kej kaže, mam ob 8h CTG.
Če ne bojo nč vzpodbudnega povedal, pa štartam 11.11. na polno z dodatnimi dejavnostmi za sprožitev (moj popravljeni PDP je, pa še poln kufer mam vsega tega prekladanja - pa dober datum je)

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
7.11.2010 19:45:21   
anja84
kapesanta in malajka očitno vajine bebice čakajo da bojo v porodnišnici skupaj.
naj ta dan čim prej pride.user posted image in naj bo čim hitreje mimo tudi porod, s čim manj bolečin.


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
8.11.2010 13:17:24   
kapesanta
ekola mene iz CTG - en popadek, nč posebnega se baje ne dogaja - edin ko sem mu povedala za močnejši izcedek je reku da naj mirkam, naslednji CTG pa že ta petek - očitno se vseen neki dogaja

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
8.11.2010 13:25:44   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta
edin ko sem mu povedala za močnejši izcedek je reku da naj mirkam


Zakaj pa to? (sory če je butasto vprašanje user posted image )

Tud jaz obema želim čim lepši in čimbolj neboleč porod user posted image

Jaz pa danes trpim spet v službi user posted image Tuk težko sedim tuki, pa čisto nič se mi ne da delat! Pa še danes smo zvedeli, da čez 14 dni izvemo, če nam bojo podaljšali pogodbe, kar pomeni, da bo prijetno čakanje...jao



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
8.11.2010 13:40:07   
kapesanta
pojma nimam kaj je hotu s tem povedat - mogoče da ne smem okopavat njive? Ga nism nč spraševala... bil je pa spet Čuk - matr mam srečo, vsi so na šiht, pa edin on ma cajt CTGje pregledovat.
Skratka, spet doma in prekladanje iz enega kavča na drugega user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
8.11.2010 20:16:35   
anja84
glede izcedka je nevarno, da pride do glivične okužbe. kar je posebi nevarno med porodom. druzga pa nč. dokler je samo izcedek, brez vonja in da nič ne srbi je baje vse ok. tko je men povedala dr.fakinova.

kapesanata mogoče pa do petka sploh ne zdržiš, boš šla prej rodit.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
9.11.2010 9:50:41   
anja84
kako ste souser posted image

jaz imam od včeraj in tudi danes krče v spodnjem delu trebuha in v križu? ima katera oz.je imela katera podobne težave?


(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
9.11.2010 10:00:30   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: anja84

kako ste souser posted image

jaz imam od včeraj in tudi danes krče v spodnjem delu trebuha in v križu? ima katera oz.je imela katera podobne težave?




Misliš na tak nači kot menstrualne krče? Ker to sem jaz ful mela neki časa in so vedno rekli, da pač ker maternica raste, nekatere pač bolj čutimo to.



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
9.11.2010 10:17:27   
anja84
je podobno menstrualnim krčam, sam bolj močni.

vem da je bolečina povezana z rastjo maternice, sam na momente niti sedet in ležat ne morm, zato me pa skrbi.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
9.11.2010 11:51:56   
Heilie
Jst bi na tvojem mestu poklicala in šla pokazat, kr boš vsaj mirna, da ni kaj drugega.  Kr mene tako močno ni nikoli bolel.

Drugač pa mene neki dlesni matrajo. Spodaj pr sprednjih zobeh so mi ful začele krvaveti.  Sem dons klicala, da bom šla mal pokazat, pa da mi bo kamen spucal.

A je mela še katera takšne problemeuser posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
9.11.2010 12:28:34   
kapesanta
ja meni tudi dlesni krvavijo - bolj ko gre nosečnost h koncu, bolj krvavim - upam da se po porodu neha (mogoče je povezano s slabšo krvjo in železom ki ga nosečke pijemo)

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
9.11.2010 15:30:05   
malajka84
dan babe!! kako smo u tem čudovitem-ne vremenu;)

JS še kr čakam, jutr spet CTG...bomo vidli.

dlesni...pr men je tud vsak dan huj, zdej si jih umivam sam še z ustno vodo pa zlo narahl s ščetko kr drgač je groza, pa ne prenesem tizga okusa...ampak pravjo d pol mine, tko d neki dni bomo pa že tko zdržal...

Drgač pa me špona iz vseh strani..pa noge mam take d komi še kej ubujem, dons sm hotla u kroksih it h G..pa mi mami reče ja takala pa ne boš šla:) res so mal zdelan sam..če druga ni šlo gor zjutri:) no sm pol najld aneke teniske bl raztegjene:)

tok od mene, kr mi RR šteka in besedil kr skače sm pa tj ak pišem...za lase pipat;)
mejte se lepo

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
9.11.2010 16:27:16   
anja84
evo men so naredil CTG in k sreči ni nič narobe. pol smo pa še srčka poslušal in veselo bije. me je pa od začetka kr mal stisl kr ga nismo takoj najdl. sm kr zakuhala.

no krči so baje pogosti in mogoče da mam takšne zaradi tega ker nisem noseča prvič. bomo vidl. zdej morm pit magnezijeve tablete. pol bomo pa vidl čez 14 dni kaj bojo povedal.

lep dan še naprej pa se tipkamo jutri.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
10.11.2010 7:30:45   
Heilie
Doobroo jutro!!



Anja84 samo, da je vse ok! user posted image Jaz vedno raje grem, da vem pri čem sem in sem mirna.

Dajte mi še nekaj povedat. Včeraj dobim pošto, da je ju3 uvodno predavanje šole za starše in sicer od 16-18h. Itak grem ob pol4h do 4h enkrat iz Ljubljane in ne bom ujela. O čem pa govori na tem predavanju (ima nas medicinska sestra) user posted image A je to tisto od zdrave prehrane in te fore? A lahko to izpustim al je to tud obvezno?



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
10.11.2010 8:43:44   
anja84
ta šola ni obvezna. tukaj ti predavajo o prehrani. js sm to dobila zadnji mesec pred porodom in je rekla babca da naj ne grem. da to bi blo smiselno prve mesece nosečnosti ne pa na koncu. ker predavajo o folni kislini in prehrani.

za materinsko šolo boš dobila en mesec pred porodom in bo okrog 11 ura. in takrat so tudi teme o porodu, dihalnih vajah in negi novorojenčka.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
10.11.2010 8:49:10   
Heilie
Aha potem bom tole preskočila, se mi je zdelo da bo to od prehrane... A misliš, da moram kaj sporočiti, če me ne bo? Piše samo, da potrdiš udeležbo user posted image

Kako si Anja84? Kaj bolje? Imaš bolniško?

Kaj novičk glede telovadbe?
Meni se zdi, da tudi če bo, bom jaz že preveč okorna za miganje. user posted image
Trenutno furam sprehode, to mi še gre user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?