|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:33:33   
anja84
ja me zanima kako bo sprejel novega člana, ker kajo in jana ima zelo rad, samo onadva prideta in greta, ta bo pa ostal. bomo vidli.
sej pravi da bo dubu dojenčka, sam on misli da bomo dobil kajo, ker pravi dojenček kaja.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:36:40   
kapesanta
VOZICKI: obracanje sportnega dela je fajn stvar, sem pri Roku to zelooo pogresala tako da je bil to eden izmed pogojev za vozicek. Lupinco imam staro 15 let in je tea kupit novo in ce kupujem novo mora it na vozice - da ni treba vedno prestavljat v kosaro ce zaspi (rok se je vedno zbudil in ni zaspal nazaj).
Baby spa nisem tud jst nc kriti slisala, sam pohvale - no zdej je itak prepozno user posted image , proti Luxom me je mal preprical, ker ma vec dodatkov napisanih.

Sem pogledala ta 3 na seznamu pa meni ni vsec - prednje kolo prevec strli naprej, mi taksni niso bli nikol vsec, baby spa ga ma mal nazaj pomaknjenega, mi je lepse. Vsekakor upam da mi bo dobro sluzil user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:40:18   
Heilie
user posted image  user posted image

Ja sej če mu je Kaja všeč mu bo ta bebica še bolj, kr bo čist njegov-a. Sej vidiš kako je bil Jan navdušenuser posted image
Mene pa skrbi kako bo naša psička bebico sprejela. Samo zadnjič smo mel sosedo na obisku s hčerkico (1 leto). Pa je mala ležala pr mamici v naročju na kavču, naša Ruby se je pa čist k njima stisnila pa glavo dala k mali tko dol in kr ležala tko...tok je bla posrečena. Drugače se boji kričečih in letečih otrok in se kr umakne, sam k bo njena bebica, bo pomojem drugače, k bo navajena.
Upam user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:40:42   
kapesanta
PLESEN: mi smo jo meli po celi hisi. Bom prasala mozeka, ker je z nekim premazom od Juba se mi zdi, stene pred beljenjem namazu in je bilo dosti boljse. Zdaj mamo pa se novo fsado in je cist zginla.
Pa nek spray smo mel za unict po tavelkem

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:43:28   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta
baby spa ga ma mal nazaj pomaknjenega, mi je lepse. Vsekakor upam da mi bo dobro sluzil user posted image


Baby spa so res ful lepi in pomojem majo vse kar rabiš.user posted image
Jaz bom še mal obadva pogledala (spa in enga od lux4kids - sem včeri še druge modele gledala) in enga od teh 2 pomojem vzela.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:44:28   
anja84
heilie moja mami ima tudi kužka. ko smo iz porodnišnice prišli do moje mami se je kuža bal anžeta in bil od začetka kar precej ljubosumen ker je bil anže v središču in ne on. in vedno ko smo prišli mi na obisk je prinesel copate, žogico ali pa posodo z vodo prevrnil, samo da se je njemu posvetlo in ne anžetu. zdej sta pa največja prijatelja. 

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 10:03:46   
Heilie
Ja sej ljubosumje je problem, samo sem velik brala o tem, kako ravnati, da kuža ne čuti ljubosumja in zapostavljenja. Pa še ko je dojenček vsak dan tam potem se ga hitreje navadi in vzame za svojega. Pa naša psička ni zahtevna in ma raje mir user posted image
Upam, da bota z user posted image prijatelja. Sej se bebica in kuža naučita en z drugim oz. ju bomo naučiliuser posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 11:29:00   
kapesanta
kužki in dojenčki - po mojem je tole lažje kot starejši otroci in dojenčki. Psi so itak bolj predvidljivi in obvladljivi, pa nekut lažje imaš vse pod nadzorom. Upam da nam tipi-topi uspe tako z kužki kot s starejšimi bratci/sestricami.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 12:19:22   
kapesanta
Tole bo imela pa naša Sara za domov iz P:

user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 12:28:29   
Heilie
Lepooo!! Mi je všeč :)

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 13:51:03   
malajka84
plesen-greva dans z mojim u Celje pa da vidma če bova kej pametnega dobla kak sprej ala pa kej, glih belit ne bi šla zdele na novo, rečmo d bo kej pametnega k bo nucal no

kapesanta--sm pr novembrkah pozabla napisat-lušna bo vaša pupa, lepe cotke

no drugače p anič novega pr nas CTG raven skor k bi ga z ravnilom narisu;)naša pupa se ma fjan na toplm;)

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
29.10.2010 9:07:24   
anja84
kapesanta lep kompletek za vajino punčko.

jaz sem bila včeraj na pregledu in videla svojo user posted image . joj kuk je blo lepo spet vidit bebiko.
uglavnem hotla sm vam še povedat, da ko mi je na NS rekla da bo user posted image je včeraj rekla moja ginekologinja da ona zdle ne ve, kaj bi lahko bilo in da ji ni jasno kako je gin.na NS vidla lulčka. da je še prekmalu ker se v 14 tednu spol dokončno oblikuje , meni je pa v 11 tednu rekla da vidi da je user posted image . sej lahko da je vseeno user posted image sam mi res ni jasn kako je lahko ena vidla, druga pa ne. ah bomo že vidli, če ne prej ko bo user posted image prijokal na svet.
pa po vsej verjetnosti bom res imela CR ker imam pojstco na trebušni steni pred materničnim vratom in user posted image leži na pojstelci.pa je rekla da dvomi da bi se obrnilo ker je pojstlca prenizko.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
29.10.2010 9:41:22   
Heilie
Jaz sem pa danes čist hapiii..samo do enih delam pol pa pičim na sončka  user posted image user posted image
Pa še do srede sem doma.

Anja84  sem se tudi jaz že spraševala kako lahko tako zgodi napovejo. Jaz sem imela NS sicer malo čez 12 teden, pa bebica je bla večja tako da tehnično v 13-14 tednu.  Samo je Strahova kr lulčka vidla, ...ne vem.
Bomo vidli kaj bojo na morfologiji rekli.user posted image

S CR se pa ne obremenjuj preveč, važno, da je bebica ok!

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
29.10.2010 9:53:19   
kapesanta
IZVIRNO SPOROČILO: anja84
uglavnem hotla sm vam še povedat, da ko mi je na NS rekla da bo user posted image je včeraj rekla moja ginekologinja da ona zdle ne ve, kaj bi lahko bilo in da ji ni jasno kako je gin.na NS vidla lulčka. da je še prekmalu ker se v 14 tednu spol dokončno oblikuje , meni je pa v 11 tednu rekla da vidi da je user posted image . sej lahko da je vseeno user posted image sam mi res ni jasn kako je lahko ena vidla, druga pa ne. ah bomo že vidli, če ne prej ko bo user posted image prijokal na svet.
pa po vsej verjetnosti bom res imela CR ker imam pojstco na trebušni steni pred materničnim vratom in user posted image leži na pojstelci.pa je rekla da dvomi da bi se obrnilo ker je pojstlca prenizko.

to vsi G pravijo - jaz mislim da na NS povejo spol zato, da mal bolj opravičijo denar ki ga daš zanjo. Verjetno se res vidi kakšen zametek, samo se pri zelo velikih potem spremeni...
CR - no ti vsaj ne bo treba prenašati popadkov user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
29.10.2010 10:03:51   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

jaz mislim da na NS povejo spol zato, da mal bolj opravičijo denar ki ga daš zanjo. Verjetno se res vidi kakšen zametek, samo se pri zelo velikih potem spremeni...



Ma mi2 sva bla pr Strahovi, ki je znana po tem, da ne napoveduje spola, edino če kao res vidi...Sva jo pa tud vprašala, če je to kao čist zihr, pa je rekla, da je kr zihr, sam za 100% bo treba pa na morfologijo počakat user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
29.10.2010 10:24:21   
anja84
ja strahova je res znana po tem da ne pove. kr sm pa gledala izvide NS od anžeta sm bla isto v 11 tednu pri strahovi kot zdej pri kežarjevi pa mi strahova ni povedala ta pa je. sej mi je tako vseen. sam nej bo dete zdravo. po eni stran je pa celo bolj da bi mela user posted image ker mam vse cotke v fantovskih barvah.

js sm dons tud samo do enih pol pa domou pa ležat. sm čist prehlajena, pa niti dopusta ne morem vzet, kaj šele bolniško. user posted image

kar se CR tiče je res da mi nebi blo treba popadkov prenašat, sam je pa okrevanje baje daljše. mene je strah. bi rajši po naravni poti rodila, sam kot zgleda ne bo izvedljivo.

a katera ve če v trbovljah v por. delajo CR tud pol lokalno anestezijo, da je mamica budna ko se dojenček rodi? ker če ga že ne morem rodit po naravni poti, bi vsaj rada videla ko se rodi, ne pa da sem vsa omotična in ga vidim šele po kakšni urci?

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
29.10.2010 11:10:43   
Heilie
Anja84 kakor sem jaz seznanjena v trbovljah ne delajo z lokalno. Sem lih zadnjič tud brala na eni strni opise porodnišnic in je tud pisalo, da ne delajo.

Drugače se pa čimprej pozdravi!

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
31.10.2010 21:58:49   
dzanika
neki cajta nism tle gor pa me že obirate. user posted image

Anja, ni za kaj za harmoniko. Sam da je vesel! user posted image

Se pa strinjam da se dobimo enkrat!! user posted image

voziček je men moj res fajn in bi ga še enkrat kupla če bi zbirala... In res mi ful prov pride da se obrača naprej in nazaj (zarad sonca in zdej v teh dnevih tut zarad vetra). Vsaj zaenkrat mi je super no, bomo vidl kaj bo še čas prnesu.
Mam pa tegale: http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-abc-design-cobra-kolekcija-2011-i719.shtml?tselimage=3602#images
Sam sem zdej opazla da so ga ful podražil (celih 100€) :S  Pa še barve majo zdej drugačne... Nimam pojma kako to...

Mali vragci majo ful pocen stvari (tut tist voziček k ste ga gledale je res ful pocen)... Midva sva gledala avtosedeže z izofixom in so dost cenejš kot v drugih trgovinah tko da mi je kr čudn zakaj??  Čudn ane?

Helie lupinice nisem nikol vozila na vozičku... user posted image

Lupinico mam pa od Anje tko da hvala Anja!! user posted image

Nuhalna - mi niso pri nobenem napovedali spola (bila pri Strahovi). Je vedno rekla da je še prezgodaj...

Anja CR z lokalno anestezijo - mislim da ga v trbovljah ne izvajajo...

No tolk za zdej, se vidmo in slišmo kasnej. user posted image



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
2.11.2010 8:06:39   
anja84
dzanika ni za kaj za lupinico, ti jo pri naslednjem user posted image spet lahko posodim user posted image

za CR sm pa pogledala na stran porodnišnice Trbovlje in videla da res nimajo. bom še pretuhtala če ne bom šla kar v Lj. ker tam pa to delajo.
čeprav še vseeno močno upam da se posteljca dvigne in CR ne bo potreben user posted image

heilie super fajn sta si zrihtala stanovanje

malajka84 si še vedno 2v1?

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
2.11.2010 10:43:51   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: anja84

dzanika ni za kaj za lupinico, ti jo pri naslednjem user posted image spet lahko posodim user posted image




je že v redu. Kr obdrži jo! user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
2.11.2010 10:49:02   
anja84
dzanika hahaha mal heca more bit user posted image

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
2.11.2010 10:52:12   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: anja84

dzanika hahaha mal heca more bit user posted image


pr men se ni velik za hecat. Je prehitr res! user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
2.11.2010 10:53:11   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

IZVIRNO SPOROČILO: anja84

dzanika ni za kaj za lupinico, ti jo pri naslednjem user posted image spet lahko posodim user posted image




je že v redu. Kr obdrži jo! user posted image



Pr vama se nikol ne ve user posted image

Anja hvala user posted image

Jst pa uživam malo doma in toook paše user posted image

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
2.11.2010 10:59:09   
anja84
heilie ti kar uživaj, še namesto mene. jaz pa kar delam in delam. sem preveč pridna, ne vem kam bom z denarjem user posted image

se pa strinjam s tabo, da se pri dzanika nikol ne ve, da nebi mela še kakšnega user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
3.11.2010 10:03:16   
anja84
malajka84 se nič ne javi, verjetno se že prav veselo crklja in se stiska s svojim zakladkom. če je tako iskrene čestitke.

heilie velik sreče danes na morfologiji. upam da bo vse ok in da bo mali user posted image razprl nogice, da vidimo če je strahova pravilno napovedala spol vajine pikice.



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?