|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
18.11.2010 7:52:17   
Heilie
Saj bo malajka84, držimo pesti, da čimprej v roke primeš in pocrkljaš svojo princesko user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
18.11.2010 9:46:22   
anja84
malajka84 vem, da je najtežje čakanje, ampak na koncu se bo splačalo.
kdaj si pa imela drugače postavljen rok, ker kot vidim je bil rok 3.11. al so ti postavli še katerega?
a ni tako, da te 14 dni čez rok ne smejo spustit, ampak ti morjo sprožit?
držim pesti, da se popadki čim prej začnejo in da bo vse za tabo. sej bo, smo s tabo, čeprav le v mislih.







(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
18.11.2010 10:13:12   
malajka84
jutro...moj rok..hja glede na M so mi ga dali 11.11., pol so mi ga prestavl na 3.11., no zdej sm tko že čez oba..pa še čakam, čeprov mam od 4 zjutri na 10 min popadke,..ampak na 10 min, noče in noče bit na manj, bomo vidli, mogoč bo pa dans dan D, zdej pa grem hodit okol, kr edin tist pomaga d ne boli...držte pesti, d vam zdej par dni ne tipkam:) to pomen d mamo pupiko:)

Mejte se lepo!

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
18.11.2010 11:40:44   
anja84
malajka84 zdej gre pa zares user posted image user posted image user posted image user posted image

DRŽIM PESTI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
19.11.2010 12:54:49   
Heilie
Prekopirano z novemberk (sem mogla malo pofirbcati user posted image ) :

IZVIRNO SPOROČILO: november2010

malajka sporoča

user posted image


Sporočam, da se je ob 10.35 po dolgi noči rodil najin mali zakladek Lina. Težka 3925g, velika 54cm.
Na svet ni hotela drugač kot z vakumom. Več pa ko pridem domov.




Malajka iskrene čestitke za tvojo princesko user posted image user posted image user posted image . Sedaj pa le uživajte in se lepo cartajte. Pa javi se kaj user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
19.11.2010 12:55:55   
Heilie
Aja pa ful lepo ime, jaz ga imam tudi na seznamu user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
19.11.2010 13:24:34   
anja84
MALAJKA84 ČESTITKE ZA MALO PRINCESKO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
23.11.2010 11:32:07   
bajica1
Živjo punce!
Brala sem od nuhalne v Litiji, pa me zanima koliko časa prej se je treba naročiti in kontakt. Pa če mi zna katera napisati kje približno se to nahaja?
Sem 2. noseča in v 1. nosečnosti sem bila na nuhalni v LJ in ko berem koliko časa traja nuhalna v Litiji, se lahko v LJ skrijejo.
Upam, da uspem dobiti datum v Litiji in da bo vse ok!

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
23.11.2010 13:54:19   
Heilie
Bajica1 št. je  01 89 00 410 dr. Kežar.
Mislim, da je v ZD Litija.

Kaj več ti pa ne znam povedati, ker jaz grem k njej prvič na 3D, na nuhalni pa sem bila v Domžalah.

Najbolje, da pokličeš in vprašaš user posted image

(odgovor članu bajica1)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
23.11.2010 16:29:13   
anja84
Bajica1 to je v ZD Litija pri dr. Kežar. Zelo uredu in zelo prijazna ginekologinja. Pokliči kdaj imajo frej, ker ti datum za nuhalno postavijo na podlagi dneva zadnje menstruacije.
Vem samo da se je potrbno za 3D UZ naročit pri njej vsaj 14 dni prej. Je pa zelo zasedena zato se lahko kar načakaš preden dobiš datum.
O tem kdaj dela pa najbolj da pogledaš na internet pod ZD Litija dr. Kežar in imaš tam ordinacijski čas ambulante.

Pa dobrodošla med nami user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
24.11.2010 11:54:32   
anja84
kako kaj?
heilie verjetno smo tako samo še midve prisotne na tem forumu user posted image še malo pa bo tema bodočih zasavskih mamic zamrla user posted image

jutri imam pregled pri ginekologu. bom rekla, če mi lahko naredi UZ bom tud plačala samo da vidim da je s pikico vse ok.

končno smo našli zamenjavo zame, ko bom na porodniškem dopustu in tako lahko sedaj brez skrbi uživam še preostalih nekaj mesecev preden grem na dopust.

heilie si že zvedela, če ti podaljšajo pogodbo ali ne?

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
24.11.2010 12:13:53   
Heilie
Anja84 tale tema kar zamira ja...zasavske nosečke/mamice pa zgleda nimamo časa oz. želje po druženju in čveku user posted image  user posted image

Drugač me pa veseli, da so te malo razbremenili in ne boš imela skrbi.

Jaz imam zdele prav sitne dneve. V službi še vedno čakam, da mi kaj povejo, čeprav kr slabo kaže. Mogoče dobim vsaj do marca, da grem prej na porodniško in bom dobivala porodniško pol celo.
Pa še eno nalogo moram oddati do konca leta in mam zdaj še to na grbi user posted image
Ah bo že...

Drugače pa me hrbet in križ matrata, pa zvečer sem prav slabe volje, ker se nikakor ne morem udobno naštimati user posted image .
Pa še hormončki me zgleda dajejo, ker sem zadnje čase pravi občutljivček ratala, tako da, ne mi krivga prsta pokazat user posted image

kako pa ti in počutje? Kakšen poseben razlog za UZ al bi samo rada videla, da je vse ok?



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
24.11.2010 13:04:28   
anja84
o občutljivosti mi je kar dosti znanga. js sm bla prve tri mesece grozna, zdej trenutno sm ok, kaj pa še pride bomo pa še vidli user posted image
jaz ti pa obljubim da ti krivega prsta ne pokažem, ok?user posted image

bolj kot drugo bi rada vidla, da je vse ok, ker sem v soboto zvedla, da je ena znanka ki je bla v 19 tednu nosečnosti mogla it splavit ker srček ni več bil. prej pa skos vse ok. mela je krče pa otročka ni več čutila in šla na pregled in srčka ni blo več zaznat user posted image

bomo vidl, če me bo ubogala pa mi nardila UZ user posted image



(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
24.11.2010 13:09:18   
Heilie
O groza..user posted image
Upam, da ti naredi UZ, da boš mirna. Če ne pa povej, k jst mam od Dzanike angelsound, pa se dobimo in preverimo srčeka...jst zmeri poslušam kadar mal manj miga, da vem, da je vse ok.

Za kriv prst pa...odsvetujem ja user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
24.11.2010 15:20:27   
malajka84
Zdravo punce...se samo na kratko javim...kar stoječki tu za rač., ker sedeči še ne gre..:)
Z Lino smo doma...razvajena je že zdej ampak vseen moj mali zakladek z velkimi temnimi okicami..se človk kr topi k te pogleda.:) Ah ja sej tko je od vsake dojenček je vedno najlepši ne.:)

Drugače pa porod je bil..uf..nč lušno, so po treh urah ko so jo aktivno začel ven spravlat ugotovil, da se je zataknala u kanalu, to je mogu Čuk ugotovit, ker pred njim Jurca pa še en nista...pol so naredl vakuum...filmsko je blo, pa ne na lep način, no zdej sedim bl na šlaufih k kej druga..mam neki čez 20 šivov, kam so jih dal mi ni čist jasn..ampak sej bo, važn da je zakladek ok, ker ko se je rodila ni dihala , so jo predihaval in tistih par sekund brez joka je blo groznih..no zdej smo pa doma pa se tiškamo..:)

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
24.11.2010 19:38:08   
anja84
malajka84 še enkrat čestitke ob rojstvu vajinega zakladka Line. porod pa očitno res ni bil nič lep, ampak je toliko lepši pogled na vajin zaklad, tako da jo kar pridno crkljajta pa četudi bo razvajena, kateri otrok pa ni user posted image

heilie sej srčka poslušam v službi vsak teden sam ko pa takšne zgodbe slišiš te pa kr stisne.

zdej pa pred TV mal BB pogledat pa se mal jezit, pol pa poča spat, jutri je pa že nov dan. se tipkamo dopoldne v ko bom službi, sej vsi vemo da mamo takrat največ časa user posted image




(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
24.11.2010 20:00:25   
briljantina
Da ne bosta edini na forumu user posted image ...

malajka
, čestitke tudi z moje strani, jaz imam še slaba dva meseca, čas hitro teče... Drugače pa, glede občutljivosti, sem šele pred kakšnimi 14 dnevi začutila, da bi za vsako figo jokala. user posted image Ampak bo že.

Me pa v rebrah tako peče, da ni za nikamor. Kot da bi bila desna stran kaput - vse me boli.

Aha, tiste, ki še niste kupile vozička: sem ga nedavno nazaj dobila Fenixluxa in sem zelo zadovoljna. Seveda odvisno od posameznice, kaj hoče.
Držite se punce, pa pridno božajte bušeke! user posted image



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.11.2010 7:55:58   
Heilie
malajka84 še enkrat čestitke tudi z moje strani!!! user posted image pa le crkljaj, pa naj bo razvajena, saj si zasluži. user posted image

Drugače pa kadar preberem zgodbo kakega težkega poroda me tako stisne...mene je takooo strah, ampak sem se odločila, da bom tuhtala, da bo vse ok in tako kot more biti. Ker če bom tuhtala kaj se lahko zakomplicira me lahko že pred porodom pobere user posted image user posted image


(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.11.2010 8:31:06   
briljantina
Heilie, naj te ne bo strah. Mene je bilo strah poroda preden sem zanosila, sedaj me pa kar nekako ni. Bomo videli, če bo tako tudi v porodni. user posted image  Čim bolj uživaj v nosečnosti in ne obremenjuj se preveč!

Pozdravček!

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.11.2010 9:52:57   
anja84
heilie vsako je strah ker ne ve kaj pričakovati, ampak bo vse ok. mislimo pozitivno.

sem pa včeraj gledala vozičke bambino world trikolesnika ki je bil 169€ s košaro in športnim delom, da jih nimajo več. danes sem jim pa poslala povpraševnaje in so rekli, da ne vejo če jih bojo še dobil v črno beli kombinaciji. sem kar slabe volje. poceni pa še všeč mi je bil. zdej pa spet ne vem kaj bova vzela. rada bi pa enga poceni in brez lupinice glede na to, da jo že imam.

danes pa pregled, komaj čakamuser posted image





(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.11.2010 10:00:00   
kapesanta
pozdravček

Hvala za čestitke, zdaj smo se že orenk navadli eden na drugega in imam spet čas za računalnik user posted image

dobila sem voziček BABY SPA - ena ga je želela pogledat, pa ne vem katera.

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 25.11.2010 10:01:52 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.11.2010 10:01:56   
Heilie
anja84 sporoči kako je bilo na pregledu user posted image

Kar se pa vozičkov tiče, nekaj poceni ma baje Rutar zdejle, v donšno reklamo poglej, al pa če imajo na netu kaj...
Al pa ABC design ima brez lupinice ...

Drugače pa pozitivno in bo kar bo ja user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.11.2010 10:06:56   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

dobila sem voziček BABY SPA - ena ga je želela pogledat, pa ne vem katera.


To bom pa jaz user posted image
Kako si zadovoljna z njim? Daj mi napiši, kako je s šp. delom (če gre na 90 stopinj in se čisto poleži v vodoravno prosim).

A bi ga lahko prišla en dan pogledat? user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.11.2010 13:11:52   
briljantina
Heilie, ti vozički ti pa res ne grejo iz glave, kajne? user posted image  No, pri mojem se da tud športni del čisto pokonci, ampak sem prepričana, da je to čist preveč in bi bil otrok preveč tog, tako da tega po moje sploh ne bom uporabljala. Je pa fajn, če se da v vodoravni položaj, da lahko tudi zaspi. Pridi enkrat, ga bova mal pofurali po stanovanju. user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.11.2010 13:22:50   
Heilie
A deeej ta RR, ne da se mi še enkrat pisat user posted image  user posted image  user posted image

Uglavnem, baje fizioterapevti priporočajo, vozičke, kjer gre sedalo povsem v 90 stopinj in se povsem položi v vodoraven položaj, ki je najboljši za spanje...tako da sem malo pozorna tudi na to poleg vseh ostalih stvari user posted image
Bo pa treba počasi nekaj nabavit, pa it kaj pogledat ja....se menim na vseh koncih, popoldne sem pa tako zbita, da se še s kavča do wc-ja komi spravim user posted image ...ta teden sem vsa razštelana...

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?