|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 9:29:13   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ej ma mi smo ok, počasi smo začeli s šetnjami, ki niso samo okoli doma... pregled ima prvič v sredo, ko bo star 1mesec in 1 dan :) jaz ga imam pa naslednji torek. ti si se že naročila h G?
drugače pa ne vem... se mi zdi da imam včasih mleka za izvoz kdaj mi ga pa manjka in prav ne vem ali naj začnem kaj dodajati zvečer ali kaj naj storim. ker mi je na joškah včasih tudi po 2h, kakor ga dam stran se joče... :( pa takoooo rada bi polno dojila tam do enega 5meseca no!



ja super saj je prav da se šetate okoli, jaz imam pa pregled šele čez en mesec, sem dobila datum že takrat ko sem imela zadnji pregled pri moji g.Ne se sekirat bolj boš razmišljala da imaš premalo mleka potem ti ga bo res zmanjkalo.Ti si ga kar pristajaj k zizi po mojm pa ne joče zato ker bi bil lačen ampak se enostavno hoče cartljat pri tebi.Če pa hočeš da boš imela malo več mleka si ga pa vmes ko ti spi daj izčrpaj iz prsi in tako bo ziza dobila občutek da mora narediti več mleka.
Jaz še sedaj si ga večkrta izčrpam in ga za vsak slučaj dam v hladilnik če ga bom rabila.Daj si v glavo da boš dojila in pika seveda boš dojila in to še dle kot pet mesecev, misli pozitivno in če imaš mleko ga imaš in to dovolj za svoja filipa, verjemi vaseuser posted image .
Ko bi ti vedela kake kolobacije sem jaz imela na začetku no še zdaj imam včasih ampak vem da bom dojila in to najmajn pet mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 9:40:46   
Anonimen
urskaf: pozdravi lidik tudi v mojem imenu! pa javi kdaj bo čas za kavico, da se uskladimo!!!

nadka: ma saj vztrajam ampak prav vidim, da je lačen - ker ko se naje spusti dojko pa tudi če je buden - se crtlja ponavadi tako, da se nanjo samo nasloni z ličkom in me potem gleda... ah kaj pa vem... bom še vztrajala nekaj časa ampak z glavo čez zid pa tudi ne bom šla.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 9:45:59   
Arwenko
Punce, lahko bi se pa me tudi na kakšno skupno kavo dobile, kaj pravite? Da še malo podelite izkušnje z nami, ki smo dva v enem, mogoče kaj pa vem v nedeljo popoldne ob Savinji v Celju če bo sonček, pa lahko malo prošetkamo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 9:54:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce, lahko bi se pa me tudi na kakšno skupno kavo dobile, kaj pravite? Da še malo podelite izkušnje z nami, ki smo dva v enem, mogoče kaj pa vem v nedeljo popoldne ob Savinji v Celju če bo sonček, pa lahko malo prošetkamo?


lahko, ampak mi bomo vsi trije... pa "kofi-to-go" in res sprehod user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 10:19:56   
Arwenko
Jap, saj to sem imela v mislih, izkoristimo prijetno s koristnim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 11:03:40   
obcinarka
ooooooooooooooooooo sm zaaaaaaaaaaa, res, zdejle pa letim na maalco.... skleda zelene solate z radičem+krompirjem+jajčkooooooooooo

se vam javim, zmente seuser posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 12:10:49   
jona klara
držim pesti za lidik in sinčka jana, sa so super in da se nam čimprej oglasi.

občinarka- dober tek!


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 12:30:54   
nadka30
t.z. potem pa naredi en trik kupi mali paket aptamila in mu naredi zvečer en obrok potem boš pa videla če ti bo pojedel potem je lačen, lahko da ti pa sploh ne bo pojedel in ga mogoče mučijo krči .To se je meni naredilo pri nadji ona je jokala in jokala in jaz seveda že panična in sem bila sigurno da imam premalo mleka in sevda pošljem mojega v dežurno lekarno, ker pač nisem imela na zalogi mleka in seveda ga veselo zmešam in sem mislila kako bo jedla nič in to res nič ni pojedla in na koncu sem ugotovila da je to zaradi tega ker sem ji dala AD3 kapljice in jo krči matrajo in da tzato toliko joka.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Celjske srečke nosečke
8.10.2010 13:50:36   
Anonimen
za nedeljo: arwenko, dobila sem zs, ti pošljem sms user posted image , ostale pa tudi vabljene na šetnjo! pa ne si mislit, da bo to sedeča šetnja, mi2 z arwenko se čisto strinjava, da rabiva gibanje! user posted image

nadka: dobra ideja :) imam že on paketek za en obrok doma in bom danes poskusila!

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 8.10.2010 13:51:11 >

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Celjske srečke nosečke
9.10.2010 7:34:22   
lidik
hej punce se vam na hitro oglašam, ker časa pa res nimam veliko.
No v glavnem midva sva vredu. Mali Jan je pravi korenjak in včeraj ko sem šla od tam je že
dihal sam, brez kakršnegakoli kisika in brez česarkoli. Vzeli so mu tudi kateterček iz popka, tako
da je zdaj mu samo ostala infuzija v rokici in pa seveda tiste žičke, ki so priklopljene na aparate
zaradi opazovanja. Zdravnica je bila včeraj čisto navdušena nad njim kako lepo napreduje. Včeraj
je bil torej tudi že brez kapice, tako da sem videla kakšne luškane laske ima, pa takšne super
modre zoknčke je imel obute. Tako da jaz upam, da ne bo imel slučajno sedaj kakšnih kriz in da bo
skoz dihal sam in ne bo več rabil aspratorčka. Pa še carkljati oz. po njihovo kengorujčkati se bomo menda
lahko začeli že danes, ali najkasneje naslednji teden.
Drugače pa hvala za pikepoke, sej če vam povem, niti nisem utegnila prebrati, in jih verjetno tudi ne bom
v teh dveh dneh ko bom dopoldan doma (ker popoldan gremo tako v Ljubljano). So mi pa vse T.Z., urskaf,
nadka, sarar, Arwenko, nadka, mladika, ufff pa če sem katero spustila mi naj oprosti vse želje prenesle, tako
da še enkrat hvala !!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Celjske srečke nosečke
9.10.2010 9:09:31   
mami_1979
lidik lepouser posted image user posted image user posted image Držimo pesti za Jana!!!

Včeraj proti večeru, sem mislila, da bom do jutra že v P, tako močne popadke sem že imela. Sicer neredne, ampak tudi pri tamlajšem nisem imela rednih, vse dokler se niso začeli na 3 minute. Vse sem pospravila, pripravila za moje fante oblačila in mojmu dajala ves večer napotke kako in kaj. Popoldan sem skuhala celo omako, golaž, filano papriko,..skratka kosila za en teden. Vse sem lepo pospravila v posode za v skrinjo. Tako, da je še ta del pripravljen za moj odhod. Okrog polnoči sem se še stuširala z fajn toplo vodo in se spravila spat, dokler ne bo hujše. Še sestro sem klicala, naj ima mobi ob sebi ponoči, če jo pokličem, da pride k našim fantom spat.
In kaj se je zgodilo?? NIČ!! Vse skupaj se je umirilo.
Me zanima kolikokrat še bom vse pripravila

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Celjske srečke nosečke
9.10.2010 9:52:27   
jona klara
lidik- še tukaj- full sem vesela., da sta z Janom tako super, pa da prideta čimprej domov k atiju.Komaj čakam, da vaju vidim

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Celjske srečke nosečke
10.10.2010 10:31:53   
kpmk
Živjo!

Naj se vam še jaz malo javim.

Včeraj smo imeli prvi sprehod in je trajal dobro uho,...čas kar hitro beži in je blo super user posted image  
Imamo pa tud mi malo težav pri hranjenju, ker ji moram na dan dodati kakšo dozo AM, a kaj ko ne gre drgač user posted image
Našo punčko pa matrajo krčeki, se mi zdi da jo je včeraj najbolje po AD3 user posted image  a vaše kaj matrajo??
Aja pa naj se pohvalim, da sva pridno jedli in ima sedaj že 2,720g (10dni) iz porodnišnice sva šli z 2,550g, tako da zlatenice tudi skoraj ni večuser posted image user posted image


Pozdravček vsem in izkoristite sonček (samo naj se prej megla dvigne)


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Celjske srečke nosečke
10.10.2010 12:07:06   
Arwenko
lidik....super za malega Jana in za vas vse...lepo se kengurujčkajte.

Tako lep sonček je, upam da se dobimo pol pri Savinji user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Celjske srečke nosečke
10.10.2010 13:39:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

lidik....super za malega Jana in za vas vse...lepo se kengurujčkajte.

Tako lep sonček je, upam da se dobimo pol pri Savinji user posted image



Sem ti poslala sms pa nisi odgovorila user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Celjske srečke nosečke
10.10.2010 13:58:38   
Arwenko
torej, s T.Z. sva se uspele najt, če se nam pa še katera pridruži pa naj kr, tam nekje med 15h in 15.30 ob Savinji user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Celjske srečke nosečke
10.10.2010 17:46:25   
Anonimen
nobene ni blo... ma blo je fino, bomo ponavljal...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Celjske srečke nosečke
10.10.2010 18:03:13   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nobene ni blo... ma blo je fino, bomo ponavljal...


Absolutno user posted image
moj mož se že veseli, če nam bo le vreme naklonjeno, da se pridruži naslednji vikend.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Celjske srečke nosečke
10.10.2010 19:34:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nobene ni blo... ma blo je fino, bomo ponavljal...


Absolutno user posted image
moj mož se že veseli, če nam bo le vreme naklonjeno, da se pridruži naslednji vikend.



iiiii fino!!! pa itak, da bo vreme... kakšni 2 jasni urci se bota pa ja našli... upam!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Celjske srečke nosečke
11.10.2010 9:30:53   
Arwenko
Jutro in tak lepo sonček v Mariboru že user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Celjske srečke nosečke
11.10.2010 10:24:54   
Anonimen
Dan!
Ja pri nas je tudi za spremembo že ob 8:00 sijal sonček, "žal" tudi skozi spalnično okno (ki sva ga pozabila zagrniti) in tako Filip ni mogel spati - ponavadi spi tam do kakšnih 11-12h (seveda ga vmes previjem in podojim, da ne bo kdo mislil, da mi spi od 23-11h user posted image )

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Celjske srečke nosečke
11.10.2010 10:32:41   
Arwenko
Tvoj Filip je res tak cuker user posted image
Sem mojemu včeraj razložla kak je bil priden cel čas na sprehodu, pa je samo rekel, da resnično upa, da bo tudi najina takšna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Celjske srečke nosečke
11.10.2010 10:40:49   
Anonimen
A veš, da mi je bilo prav smešno... ga dava potem v avto pa preden sem speljala sem se še pogovarjala po gsm-ju... in je začel nekaj tečkati zadaj; dam gsm A., da se je on zmenil in kakor sem speljala je mali spal k bomba... zgleda, da bo šofer - je pa takšen, kot sem bila jaz. Sem tudi oboževala vožnjo (ati je bil tovornjakar) in še v srednji šoli sem npr. hodila brati knjigo v kabino tovornjaka user posted image (jop, wierdo much)...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Celjske srečke nosečke
11.10.2010 10:44:13   
Arwenko
Resnično kaj bi si želel lepšega, če bo tak ostalo, boš videla kako ti bo to prav prišlo še. Ga bodo matrali pol zobki ali pa kaj, ga boš spokala v vozek na sprehod ali pa pozimi na eno rundo z avtom in bo spal user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Celjske srečke nosečke
11.10.2010 11:22:53   
obcinarka
o punce živ.. vidim da ste aktivne... lepooooooo da je sprehod uspel, mi smo pop. kuhali golaž doma+pekli kostanj in sm mela celo gardo na obisku.. sm se ravno najedla zdejle pa mi je mal hudo, no trebuh je......... zdej ob 12 pa zaključim, pop. grem na faks, jutr pa mam pregled........... jupiuser posted image user posted image user posted image je pa res luštno fajn k sonček sije, je počutje krasnoooooooooooooo..
skratka mejte se, se tipkamouser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?