|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 14:29:26   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Ojla.

Najprej ČESTITKE MIĆA! user posted image user posted image user posted image
 
Včeraj smo tud mi začeli z MŠ. Jaz, ki sem že rodila mi ni bilo nič kaj preveč novega. Tu pa tam kaj pametnega spet za slišat. Sploh, ker v prvo nisem rodila na način, da bi doma čakala popadke, ampak so mi porod, ker sem čakala v P, zaradi premalo plodovne vode, sprožili, ker sem se začela odpirat. Tako, da ne vem kako zgleda, ko dobiš doma popadke in kdaj je treba it v P. 
 



Jaz sem se full bala, da ne bom vedela. Pa so me zbudili popadki na 2 minuti, sem počasi vstala, se stuširala, dragemu skuhala kavico, ga zbudila, se je še on porihtal in sva počasi šla. Parkirala sva kr daleč od P, ker sem želela še malo sprehoda in na vsaki 2 min predihavala popadkeuser posted image  No, čez 6 ur sem rodila!
Se spomnim tiste vožnje v P, ko mi je šinilo v misli, da sva se takrat zadnjič sama pripeljala, odpeljali pa smo se vsi trije!user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 14:30:58   
maca81
Ojla, punce! Ravno brskam za plenicami po netu in našla dobro informacijo za tiste, ki boste uporabljale pralne pleničke.  Racmanke imajo znižane za 10% na sejmu "narava in zdravje". Se kar izplača. Jaz sem jih naročila prek spleta, kjer ravno tako velja popust, pa še ni poštnine. Pa še link- http://www.pleniceracman.com/si/
Ful bi bilo fajn, da če katera ve za kakšne akcije za naše user posted image  da bi tukaj na forum sporočila. Saj veste, vsak prišparan evrček prav pride.



(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 15:15:01   
ula77
tulipan, hvala. malo me skrbi, ker nimamo manjše št od 62, pa bom šla v šoping. Pravijo, da je 62 od Sparky full mala, drži?
omenila si paker bodijev pakiranih po 7. Predvidevam, da je cena mal bolj normalna, kje se jih dobi?

Benkice so?
mal sem zmedena, koliko vsega rabimo, glede na to, da gremo z user posted image  čez celo zimo....

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 16:47:09   
Mjavmjav
mića tudi v mojem imenu še tu čestitke!! user posted image user posted image sem ful ful ful vesela za vas!!!

Babykitty user posted image user posted image mogoče bi pa pingvin rad videl še malo sončka, ker ga pozimi ne bo ravno deležen... Tole s popadki je sicer res hecno. Jaz imam fuuuuuuul lažnih - torej zaenkrat brez bolečin, samo trebuh otrdeva na veliko. In sem precej brskala o tem, kaj pomenijo in kaj povzročajo, ampak ni nekega pravila ane? Zadnjič nam je v MŠ rekla, da je normalno da so, samo da jih ni preveč. Ampak ne vem kaj pomeni preveč??! Nekje piše do 10 na dan - tokrat mi je že do zdajle otrdel trebuh, pa se običajno proti večeru šele dobro začne!
Težko je biti pameten, tolaži nas lahko dejstvo, da tudi če bi slučajno rodile že zdaj, bi bilo z otročkom verjetno vse v redu, ker je medicina tako napredovala. Tako da kar mirno, brez skrbi in veliko dihat! user posted image

betricija una punca ima četvorčke??! OMG! Jaz sem bila prepričana, da ima dvojčke.. jaooo.. sama se bojim kako bomo sploh enega pohendlali, ta reva boga pa kar štiri... No, vse spoštovanje si zasluži vsekakor.

oblekice... njah.... v šoli pravijo, da rabiš 5 kompletkov... ampak mislim, da to ne bo ravno dovolj, sploh ker se pozimi nič ne suši. Pa mene so čist zmedli s tem, kaj so žabice in kaj pajacki in kako sploh sestavljati te zadeve skupaj.
Zaenkrat nisem še nič dobila, tako da si bom raje vseeno pripravila nekaj zaloge.. imam občutek, da bodo moji sorodniki vsi prinašali veliiikeeee oblekce... za prve mesece bom pa raje tudi sama naredila zalogo. Sej pol pa ko bom ravno vse nabrala, se bo pa verjetno našla kakšna s starimi zalogami.. user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 17:02:02   
BabyKitty
Elow punce... hvala vsem za podporo user posted image Sem danes skoraj cel dan prespala in moram rečt, da so bolečine že skoraj minile... le še tu in tam malo špikne ampak ni hudega user posted image

Rada bi vas samo opozorila, da tiste, ki bi dale popkovnično kri v javno banko, da se prijavite... baje naj bi bil optimalen čas v 32. tednu... jaz sem danes poslala mail.
http://www.ztm.si/sl/register_darovalcev_kmc/darovanje_popkovnicne_krvi/

Glede oblekic pa... jaz bom še nekaj stvari sigurno kupila... in nisem zagovornica tistih ogromnih 62 številk user posted image pa četudi bo imel mali 56 samo en mesec... madonca navsezadnje pa le niso tako zelo drage te male cunjice, da bi moral biti mali v trikrat prevelikih oblekicah, da prišparamo tistih par EUR... Jaz sem do sedaj kupila praktično vse v številki 56 ali 53 (okaidi). Večje zadeve imam pa namen kupiti januarja ko se spet začnejo razprodaje in bodo te zadevce napol zastonj... ker trgovine bodo obstajale tudi takrat user posted image 5 kompletkov pa se mi zdi skoraj malo premalo... sama jih imam sedaj cca. 5... tako da imam v planu kupiti še ene 2-3... pa še nekaj bodyjev na preklop...


(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 17:02:38   
ula77
hja, sorodniki res prinesejo en kup stvari, ma za prva 2 meseca se ni za zanašat...saj v bistvu tudi jaz drugim kupim za 3 ali 6 mesecev, navada pač. Razen domači, ki te vprašajo,kaj bi rad.
Tole s 5 kompletki se mi zdi da ne prideš skozi....hmm,...upam, da bodo v mš kaj bolj podrobno povedali...

Jaz sem sem se kar odločla, da bom mamo pa taščo agnažirala za to, da jim bom povedala,kaj bova rabla za spomladi, da bosta  vedeli povedat, če bo kdo spraševal, kaj naj nabavijo....se mi zdi kar najboljše tako....pa seveda jih opomnit, da naj bodo cunje za 6.  mesecev poletne, da ne bodo za 6 mesecev podoložene hlačke,he he.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 20:53:33   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

tulipan, hvala. malo me skrbi, ker nimamo manjše št od 62, pa bom šla v šoping. Pravijo, da je 62 od Sparky full mala, drži?
omenila si paker bodijev pakiranih po 7. Predvidevam, da je cena mal bolj normalna, kje se jih dobi?

Benkice so?
mal sem zmedena, koliko vsega rabimo, glede na to, da gremo z user posted image  čez celo zimo....


Joj, za Sparky ti ne znam povedat, ker nikoli nisem nič kupila, mi je enkrat tašča 2 športni jopici prinesla in sta imeli obe tako tesen patent na rokavčkih, da rokic nismo dobili skoziuser posted image  in sem pač to zanmko nekak izbrisala iz plana.user posted image
Paket bodijev po 7 pa maš v HMu, Zari, cca 15 evrov... se mi ne zdi dosti. Te bodije jaz imenujem spalni bodiji, tisti, ki pa imajo motive ali so bolj pisani, pa so za čez dan. Ko boš imela user posted image  oblečenega, boš vedela o čem govorim.user posted image
Benkice: majčke na preklop, ki se zavežejo na strani, meni so bile full praktične, imaš pa tudi t.i. bodi-benkice, bodiji na preklop.
Pajaci: eni so za spanje, ker dojenčkom ne oblačiš dvodelnih pižamic, eni pa so za čez dan, so toplejši. Zelo praktični, imajo nete po celem životcu, imaš pa tudi take, ki se odpirajo zadaj in so še lažje uporabni pri previjanju, ker samo tri netke na hrbtu odpreš, dvigneš nogice in zrihtaš!user posted image
Hlače: pa jaz rečem spodnjemu delu, ki ga ne moreš opredelit kot hlače in ne kot žabe. So tiste pajkice s stopali, da jim je toplo v nogice. Te pa sem najraje kupovala v Baby Centru, imajo največjo izbiro, pa HM jih ima tudi nekaj. Aja, pa za zimo namesto žabic so fajne tudi tiste, ki so kot žabice in se zapirajo na ramenih kot naramnice (ne vem kako se imenujejo).
Upam, da sem poenostavila razlagouser posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 23:09:49   
BabyKitty
Punce danes so prišle ABC novičke in je notri precej uporabnih zadev... npr. maxi cosi cabriofix za 119 EUR... pa Mura voziček je znižan pa...

Vglavnem malo poglejte...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 23:29:27   
DeVilla
Ok, zdej je pa mene mal panika prijela, k vse že tok cunjice na kup nosite, pri nas pa še dnevno v spalnico preurejamo, posteljica nas čaka na drugem koncu Slovenije, pa jest imam še kar nekaj točk na spisku TO-DO pred točko "Iskanje in pranje oblekc"... user posted image   Ok, Devilla dihaj, dihaj.... user posted image

Danes sem se dala pošteno poučiti o uporabi plenic Racman na sejmu Narava-zdravje. Sem že 80% prepričana, da jih bom nekaj kupila, tolk da vidim kako se bodo obnesle. Pa na račun svojega trebuščka sem po štantih dobila nekaj več gratis pleničk, mazil, vzorčkov - se splača! user posted image   Za po porodu pa sem si nabavila bombažne materinske vložke Masmi in pa njihove  prsne blazinice za dojenje. Nekaj me vleče v uporabo čimbolj naravnih stvari, prav zanimivo...  

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 7:52:02   
lidik
hej punce se vam še tu na hitro oglasim. Hvala vam za vse pozitivne besede, in za vse pikepoke
ker smo jih in seveda jih še vedno rabimo. Smo pa vedno boljše, mali je res pravi korenjak, tako da
od včeraj že diha čisto sam, upam, da bo zdržal zdaj do konca tako in da ne bo rabil več pomoči. Se pridno
redi in pridno raste. Vsak dan ko pridem k njemu se mi zdi večji. Včeraj je bila v glavnem zdravnica prav
navdušena nad njim kako lepo napreduje. Tako da mislim, da bomo v začetku naslednjega meseca
res vsi se že doma carkljali.
Hvala vam še enkrat, kaj več bom pa brala in pisala potem ko prideva domov oba, ker zdaj sem samo jaz
prišla, da na hitro pripravim, kar še nisem imela, potem pa sem verjetno do konca spet v Ljubljani.
Vam pa vse user posted image user posted image user posted image da mine brez zapletov do konca in da na koncu pocarkljate svoje sončke.


(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 8:03:17   
betricija
lidik, zelo sem vesela in srečna, da je pri vas vse v redu in da boste malega Jana že kmalu cartali doma. naj ti dnevi čim prej minejo in res veliko sreče obema...vsem trem.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 8:03:55   
maca81
Lidik, čestitke- upam, da boste čimprej domauser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 8:29:59   
jona klara
lidik-čao! joj kako sem vesela, da je vse okej in, da mali biserček že tako napreduje, res je pravi borec, ti pa očka pa sta tudi zelo pogumna in pozitivna!Lepo pripravita vse kar je nijnega še za malega Jana, da ga pričaka toplo zavetje v novem, domeku in seveda, da pride čimprej domov....Mislim pa , da je v enem tenu napredoval nenormalno hitro in je že pravi velikan, ti se drži in škoda, da nama ni uspelo se videti...se pa bomo pol z vozičkom in malimi zakladki.Vse dobro vam želim.

p.s tudi jaz sem bila nedonošenček v 7 mesecu s kilo pa pol, tako, da je imel Jan ob rojstvu za 6,5 mesecov dobro kilažao, no pa še to sedaj mi kile viška hodijo in tako bodo tudi njemu.

javi se kaj ko bo čas....v mislih s tabo!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa še enkrat čestitke od naju z mojim pikecom.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 8:54:00   
aischa1
Dobro jutro kako ste kaj jaz sem se zbudila eno leto starejša saj imam danes rojstni dan a je ta rojstni dan en od lepših saj je z mano v trebuščku še nekdo ,ki me je že zbrcal.Pošiljam vam vsem še eno torto.
user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 8:56:44   
aischa1
Lidik sem vesela zate in za tvojega malega Jana ,da je vse ok.Seveda ,da bo pravi borec in bo kmalu prišel domov v toplo zavetje k mamici in očkotu.Srečno še naprej.user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 8:56:45   
špica84
Aischa vse najboljše za rojstni dan,jap letošnji rojstni dan bo tudi zame najlepši user posted image

Lidik upam da se kmalu vrnete v topli domek

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 9:42:44   
jona klara
IZVIRNO SPOROČILO: aischa1

Dobro jutro kako ste kaj jaz sem se zbudila eno leto starejša saj imam danes rojstni dan a je ta rojstni dan en od lepših saj je z mano v trebuščku še nekdo ,ki me je že zbrcal.Pošiljam vam vsem še eno torto.
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse najboljše za rojstni dan, kiateri je najlepši v tvojem življenju!


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 9:56:36   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image user posted image lidik full sem vesela za vas, predvsem za Jana, da tako hitro napreduje...Le tako naprej in kmalu boste vsi trije skupaj doma...

Aischa, vse najboljše za tvoj rojstni danuser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 9:59:18   
ula77
ojla pozdrav!

Lidik,  vso srečo in čestitke za Jana, pa upam, da boste čimprej v polnem št doma!user posted image user posted image user posted image

Aischa,vse naj naj za roj. dan! Letos boš dobila še posebno lepo darilo, a ne?user posted image user posted image user posted image

Joj, kako se mi sline cedijo, ko gledam to tortouser posted image user posted image user posted image .  Razmisljam,  kaj bova   za kosilo, pa bi šla najraje peč....

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 10:06:43   
aischa1
Hvala vam vsem 4 ža čestitke.Ja Jona Klara če pride to leto bo darilo za rojstni dan,Božič in Novo leto.A itak dobimo vse najlepše darilo to letouser posted image in to so naši težko pričakovaniuser posted image .
Ula77 jaz tudi razmišljam kaj bo za kosilo sedaj sem dragega poslala v trgovino da kupi skuto za sledico ostalo pa se bomo še spomnili.Juha bo sigurno.
Uživajte današnjo soboto pri nas je lep sonček.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 10:18:10   
betricija
aischa še iz moje strani vse najboljše za rojstni dan in ne glede na to ali bo letos ali drugo leto prišel novi zakladek v vaš dom, bo seveda darilo. lepo praznujte. jaz grem pa itak čez pol ure po tortico iskat ima sestra 30 pa nas je povabila na žurko...spet bomo preveč jedli. uživajte.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 10:42:21   
aischa1
Betricija hvala tudi tebi.Uživaj na rojstnemu dnevu.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 13:32:17   
kar_ena
Aischa1 vse najboljše za rojstni dan!!!!

čestitke pa tudi lidik in Janu!

sedaj pa grem ven na sonce user posted image , Lp

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 13:38:18   
obcinarka
punce živ... tko krasno sončna sobota, jaz mam spet turbo pogon... perem cunje, cunjice za bejbo, mam po balkonu razstavo, ker sonček super sije... kosilo skuhano , čakam mojga, k se je menda izgubil iz trgovineuser posted image ( nardila sm omako za testenine iz dveh govejih zrezkov+por+česen+stročji fižol+gobe+korenček+cvetača) ter široki rezanci... pa seveda solata zelana z radičem in krompirčkom... sm tud pospravla ( no kopalnica še čaka)... po kosilu grem mal na teren v lidla in hoferja, pa resje bom kupla, ker bom pop. sadila rožce-jesensko obarvano.. za dušoooooooooooooooooo
jutr menda kuha moj golaž zunaj+pečen kostanj, pa morm še mal prpravit, k pride cela banda 12 ljudi..
drgač.. aischa lepooooooooooo praznuj pa ne torte kazat, jaooooooooooo, lidik, svaka čast in le tkooo naprej... vse ostale... božajte se in bodite enostavno v cvetju..
aha.. ktera me je zmedla... ne mi rečt da je MC mura znižana, kerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sm jo močno že plačala pred 14 dnevi in je parkirana v sobici... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.10.2010 18:15:55   
rožica27
ojla,

danes je pa tale sonček prav pasal....čeprav je malo pihalo.

eno vprašanje....kako je z izbiro pediatra? v MŠ pravijo, da se lahko že naroči otroka pri pediatru, še predno se rodi... Kdaj ga boste ve naročile za prvi pregled?


(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?