|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 13:55:11   
Rosi*
ula77 imajo lahko zelo različno. Naš mali pri 17 mesecih nosi še vedno dve majčki, ki sta kao za 6 mesečne otroke. ;) Pa ni naš med malimi. Ne vem pa kje sta bili kupljeni te majčki. user posted image  Jaz gledam na te št. ko kaj kupujem, samo tudi preverim na videz, kako je velika cunja. Če bo pribl. našemu prav ali ne. user posted image

Mene pa zanima, če katero zgaga matra. Mene vedno bolj. Ne vem kaj bo čez mesec. Včasih me tak matra, da mi gre na bruhanje. user posted image  Sem si šla v lekarno po tablete Rennie, bomo videli, če bo kaj pomagalo.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:01:17   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: kar_ena

Aja še eno vprašanje imam. A je katera hodila v CE v ZD v šolo za starše? Jaz sem prijavljena šele 26., pa sem sedaj ugotovila, da zadnji dan verjetno ne bom mogla iti. Zdaj pa ne vem, a se mi splača prestavit ali ne? Če je vredu predavanje zadnji dan pol se splača, če je pa kar nekaj ...? Ful bi bila vesela informacij ...


Sicer sem iz MB in sem v MŠ hodila že lani, ampak pri nas je bilo tako, da si na zadnjem predavanju dobil potrdilo, ki ga očka potrebuje, da je lahko prisoten pri porodu. No, pa še najbolj zanimivo mi je bilo!user posted image  Ne vem, če sem ti kaj pomagalauser posted image

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:05:24   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

ula77 imajo lahko zelo različno. Naš mali pri 17 mesecih nosi še vedno dve majčki, ki sta kao za 6 mesečne otroke. ;) Pa ni naš med malimi. Ne vem pa kje sta bili kupljeni te majčki. user posted image  Jaz gledam na te št. ko kaj kupujem, samo tudi preverim na videz, kako je velika cunja. Če bo pribl. našemu prav ali ne. user posted image

Mene pa zanima, če katero zgaga matra. Mene vedno bolj. Ne vem kaj bo čez mesec. Včasih me tak matra, da mi gre na bruhanje. user posted image  Sem si šla v lekarno po tablete Rennie, bomo videli, če bo kaj pomagalo.


Moja pupa je bila včeraj stara 18mesecev, pa še lahko kr dosti za 12m nosi, pa je po tabeli rasti nekje zlata sredina, tak da je res odvisno od modelov.
Punce, tiste, ki boste široko povijale ne potrebujete malih številk, ker tiste plenice toliko poberejo, da ko nehaš s širokim povijanjem, še vedno lahko oblečeš cunje izpred treh mesecev!

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:08:34   
Tulipan12
Rosi mene je pri prvi full pekla zgaga, samo se ne spomnim v katerem mesecu me je začela. Zdaj pa začuda res full redko - po sladkem, predvsem. Sem pa si pomagal z Donatom, ampak je vse samo omilil, popolnoma me je nehala pečt, ko sem rodilauser posted image
No, vraže pravijo, da ima user posted image  full las, če te peče zgaga, pri nas je v prvo to držalouser posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:11:10   
Rosi*
mene je v prvi nosečnosti tudi, samo ne tak hudo, pa mi je tudi donat pomagal. Še med porodom me je začela pečt, pa mi je takrat babica dala eno tableto za lizat in je blo pravo olajšanje. Po porodu pa me tudi več ni pekla. No pri nas pa to v prvo ni držalo, da bi naj imel ogromno las, ker jih je mel naš tamali zelo malo. user posted image

Zdaj me pa peče po vsaki hrani. Sploh več ne vem kaj naj jem. user posted image  Sicer vseeno vsega po malem, samo donat pa ne pomaga čisto nič. Ko mi bo fejst kriza bom eno to tableto zlizala, pa bom videla kaj bo.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:21:08   
Tulipan12
Kupovanje cunjic za dojenčke: meni so za bodije, pižamice, trenerkice, majčke, zakon H&M, C&A in ZARA. Kake dobre bodije se da tudi dobit v Lidlu, Hoferu in Leclercu. Za take malo bolj fine cunjice, za malo lepše priložnosti pa sta mi Okaidi in spet Zara. Razočarana pa sem nad Baby Centrom, Pikapolonico in Benettonom. Imajo zasoljene cene, Benettonovi bodiji so se mi vsi potrgali pri netih (za zapiranje), BC in Pikapolonca pa imata toliko različnih proizvajalcev, da moraš res trofit kaj dobrega. Recimo od Disneya stvari so mi še ok, ampak jih dobiš tudi v večjih supermarketih, pa še cenejše so. Aja, pa Mothercare mi je tut fajn, sicer dražja trgovina, ampak je v MB nimamo, pa ko grem v LJ, se rada tam pocartam!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:25:25   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

mene je v prvi nosečnosti tudi, samo ne tak hudo, pa mi je tudi donat pomagal. Še med porodom me je začela pečt, pa mi je takrat babica dala eno tableto za lizat in je blo pravo olajšanje. Po porodu pa me tudi več ni pekla. No pri nas pa to v prvo ni držalo, da bi naj imel ogromno las, ker jih je mel naš tamali zelo malo. user posted image

Zdaj me pa peče po vsaki hrani. Sploh več ne vem kaj naj jem. user posted image  Sicer vseeno vsega po malem, samo donat pa ne pomaga čisto nič. Ko mi bo fejst kriza bom eno to tableto zlizala, pa bom videla kaj bo.


No, vidiš, ker je imel tvoj sinek manj lask, te ni tak zelo peklauser posted image  Zdaj se pripravi na čupouser posted image  Pričakuješ zdaj pupo al ne veš? Mogoče pa je mene pekla, ker je bila pupa, zdaj pa sumim na fantka in me ne? Hahahaha, kar neko teorijo sem razvilauser posted image  Ja, ko ti bo sila, vzami tableto, pa upam, da te mine!

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:32:30   
zaljubljena23
kar_ena čestitke za fantičauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:38:34   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12


No, vidiš, ker je imel tvoj sinek manj lask, te ni tak zelo peklauser posted image  Zdaj se pripravi na čupouser posted image  Pričakuješ zdaj pupo al ne veš? Mogoče pa je mene pekla, ker je bila pupa, zdaj pa sumim na fantka in me ne? Hahahaha, kar neko teorijo sem razvilauser posted image  Ja, ko ti bo sila, vzami tableto, pa upam, da te mine!


Mogoče bo pa res zdaj čupa. user posted image  Ne vem, kaj pričakujemo. Niti nimam občutka kaj bi kao naj bilo. Tak, da mogoče pa bo pupa s čupo. user posted image  

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:38:58   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

kar_ena čestitke za fantičauser posted image user posted image user posted image


Se kr podpišem pod to!user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:39:29   
BabyKitty
birdy rihtati moraš cca. 2 meseca pred PDP... najkasneje do 30 dni pred PDP... Jaz sem šla takoj ko sem lahko zato, da čimprej dobim tisti denar namesto paketka... ker bo 300 EUR za tamalega zdajle zelo prav prišlo, ker moram kupiti še lupinco in nekaj drobnarij...

Sem pa danes sestavila posteljico za mojega korenjaka in je tooooook lepo... moj najdražji se kr s postljco pogovarja user posted image kok bi najin mišk luškan v njej user posted image pa še ugotovila sem, da moja posteljnina, ki sem jo že kupila za veliko posteljico, paše tudi v to malo... tako da jeiiii user posted image

Za oblekico je pa meni zakon emporium... tako zame kot za malega, ker vedno za nizko ceno dobim veliko... npr. en teden nazaj sem kupila komplet treh bodyjev na preklop za 11 EUR... Tudi nekaj posteljninice za malega sem kupila tam... Tudi nosečniške hlače zase od bennetona sem kupila za 16 EUR... Nekaj sem kupila tudi v H&M... nekaj me pa še čaka... user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:39:52   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12


No, vidiš, ker je imel tvoj sinek manj lask, te ni tak zelo peklauser posted image  Zdaj se pripravi na čupouser posted image  Pričakuješ zdaj pupo al ne veš? Mogoče pa je mene pekla, ker je bila pupa, zdaj pa sumim na fantka in me ne? Hahahaha, kar neko teorijo sem razvilauser posted image  Ja, ko ti bo sila, vzami tableto, pa upam, da te mine!


Mogoče bo pa res zdaj čupa. user posted image  Ne vem, kaj pričakujemo. Niti nimam občutka kaj bi kao naj bilo. Tak, da mogoče pa bo pupa s čupo. user posted image  


Bomo zvedele vse odgovore čez dva dobra meseca!user posted image

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:41:44   
Tulipan12
Lep dan še naprej, božajte svoje bušije in se pustite razvajat!user posted image
Jaz grem danes z družinico na jesenski sprehod po mestu, malo na pečene kostanje, zvečer pa imam s prijateljicami babji žur - se mi že lušta po dolgem času!user posted image
Pa-pa

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 14:49:48   
kar_ena

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Sicer sem iz MB in sem v MŠ hodila že lani, ampak pri nas je bilo tako, da si na zadnjem predavanju dobil potrdilo, ki ga očka potrebuje, da je lahko prisoten pri porodu. No, pa še najbolj zanimivo mi je bilo!  Ne vem, če sem ti kaj pomagala


Tulipan 12 - ja, saj ravno tega me je strah... čeprav mi je rekla sestra, ko sem se prijavila, da morem imet prvi dan zraven materinsko (in očeta user posted image ), da vpišejo...
Saj vem, da se bedno sliši, ampak men se res ne da tja hodit in bi rada to čimprej zrihtala ...

Drugače pa: Zaljubljena23 in Tulipan12 - hvala za čestitke!

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 15:12:38   
saška26
BabyKitty ti si za 3 kom dala 11€, jaz pa za 1 kom skoraj 10€ (9,90€) user posted image user posted image user posted image .

Več me nebodo vidli tam. Raje se poljem 30km v Mursko S ali pa na Ptuj, v druge trgovine.

Vem, da ste že govorile o dudah in flaškah, pa vse me zanima katere dude boste uporabljale?



(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 17:14:44   
jona klara
saška 26- jaz sem kupila flaške od nuby, tomie tipee, dudice od mam in latex od nuk-a,

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 17:17:09   
jona klara
kar_ ena- čestitke za modro pleničko, tudi mi jo imamo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image pa smo zeloooo veseli, bo mamin sinčekuser posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 18:47:41   
zaljubljena23
saška, nisem še nič nabavljala, bomo pa nabavili vse od TT (tomme tippe)user posted image

Mi pa imamo zadnja dva dni spet žurko, jutri pa že vstopamo v 30.tedenuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 18:57:23   
čebelica11
Rosi*, mene tudi ful zgaga matra pa sem ravno včeraj na pregledu vprašala ginekologa, kaj lahko naredim, da bo boljš. Je reku, da si nej kupim rupurut al pa kej podobnega, da lahko tud 4 na dan pojem pa da bi blo fajn, da vstanem, ko se najem. Pa da naj spim s privzdignjenim vzglavjem. Pa da bo boljše, ko se bo mali spustil, da zdej je še precej visoko in ni čudno, da me matra zgaga. Pa seveda majhni obroki, česar se itak držimm, ker ne morem veliko naenkrat pojest.
Drugač ma pa naš mali v 31. tednu že približno 1,7 kg, mi je spet naredu ultrazvok, pa sej ga vedno. :)


(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 19:01:00   
Mjavmjav
A v Emporiumu se splaca kupovati... zanimivo, to moram it pa malo pogledati. BabyKitty si sicer kupovala prav nosečniške cunje ali navadne malo večje?
Jaz sem enkrat v Nami pregledala nosečniški benetonov oddelek, ampak ni bilo nič kaj poceni user posted image

Punce, a je vam sicer že kaj bolj vroče? Opažam, da mi je včasih kar malo slabo in potem pogrutam, da mi je v bistvu fuuul vroče.. moj bi kuril v stanovanju, jaz pa okna odpirala.. hehe user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 19:59:43   
BabyKitty
Mjavmjav kupovala sem prov nosečniške... vedno kupujem kavbojke od benettona in tudi sedaj nosečniške sem samo oblekla najmanjšo številko in odšla user posted image so mi kot ulite... medtem ko so mi razna cenena roba ala c&a stale kot da sem stara mama... da o barvah in materialih sploh ne izgubljam besed user posted image V emporimu vedno full znižajo ko so razprodaje, potem pa ponavadi stvari ostajajo in še dodatno nižajo cene... Skratka tisti bodyji so pa od Premaman... imajo pa tudi od roxy-ja posteljnino ipd...


(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 20:04:14   
BabyKitty
Punce drugače pa če katero zanima kupovanje od doma :)

http://www.asos.com/kids/

Poštnina je 6 EUR v SLO...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.10.2010 21:15:12   
rožica27
ojla,

še ena, ki ima težave z zgago. Meni zelo pomaga navaden jogurt...ga je tudi babca v MŠ svetovala.... poleg rupuruta in donata.
So pa še druge težave prisotneuser posted image  težave pri spanju, bolečine v križu, natečene noge...in še bi lahko naštevalauser posted image

betricija a je res, da naša G ne dela samoplačniškega UZja?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 7:49:33   
obcinarka
OJLA, saška.. enakooooooooooooo, samo malo je treba premešat po trgovinah, pa najdeš... velik in ugodneje kot pa vuser posted image BC ali Pikapoki

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.10.2010 8:28:32   
simi27
Pozdravljeni,

glede oblačil - kolikor vem so št. v DM, tudi v BC in Leclerku manjše. Je pa res, da je boljše preveriti št. tudi na oko.
Tudi jaz kupujem v HM, splača se tudi v Hofru, Sparu. So kvalitetne stvari za malo denarja. Samo treba malo pogledati in spremljati reklame user posted image . V času razprodaj pogledam še v Okaidi in kakšno drugo dražjo trgovino. Tudi v Pikapolonico.

No, lepo se mejte, jaz grem sedaj malo delat user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?