|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 19:42:22   
sarar
živjo punce! najprej še enkrat hvala, ker si mi posredovala številko. sva malo prej govorili, je rekla naj se vsem zahvalim za želje in čestitke. je pa rodila v ljubljani-hb. oba sta ok, mali se tudi zelo dobro drži, glede na to kok prej se je rodil

no, lp, čawčaw

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 19:43:16   
nadka30
a torej šlamparija tudi pri tebi, no sedaj smo že tri z njihovo šlamparijo, no jaz imam na trebuhu celo viden štraf , ki mi bo za celo življenje ostal. Ja šlamparijo to pa celjska P obvlada, ni kaj .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 19:48:28   
Anonimen
za tole itak veste ane? http://24ur.com/novice/slovenija/zaradi-ravnanja-zdravnikov-se-je-pritozil.html

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Celjske srečke nosečke
3.10.2010 9:18:56   
nadka30
dan
ja t.z. to je tudi ena njihova šlamparija se mi zdi da zadnje čase poslušamo samo o šlamparijah C. bolnice.

No punce danes je pa točno leto od  tega ko sem izvedela da je moji pikici v trebuščku nehalo biti srce sem žalostna in ob enem vesela, žalostna zato ker imam enga angelčka vesela pa zato ker mi v postljci spi mala melanie, ki je popolnoma zdrava ima vse prsteke tako na roki in nogi tako da ja imam tudi razlog za veselje.

Kako je pa kaj urskaf upam da se kmalu javi....

user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Celjske srečke nosečke
3.10.2010 10:07:27   
jona klara
jutro!

upam, da je lidik in mali princ okej, pozdravite ju od jone klare, sicer se vam pa lahko še jaz pridružim na tej temi, pdp imam 18.12, 32 let, celje


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Celjske srečke nosečke
3.10.2010 10:09:49   
jona klara
nadka 30- sem vidla, da si jo pozdravila- hvala ti lepa za pomoč in skrb!samo, da sta okej

lep dan


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Celjske srečke nosečke
4.10.2010 11:10:15   
nadka30
hallllllllllllllllllllllloooooooooooooooooo kje je kdooooooooooooooooouser posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Celjske srečke nosečke
4.10.2010 11:44:32   
Arwenko
Tu sem, preživela razstavo user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Celjske srečke nosečke
4.10.2010 12:31:45   
obcinarka
ojla, jaz tud, preživela vikend, dans v službi pa blesavo do kraja... sploh se sprašujem zaka sm še tu, ker če bi kej upoštevala, pol tak nkol ne bom nehala..
a je tu kak pomoč da si možgane mal zasučem v drugo smer???????????????????user posted image user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Celjske srečke nosečke
4.10.2010 12:42:08   
mamamajča
Hej punce!

Malce vdiram na vašo temo, no ja- sama sem pa šmarčanka, trdno odločena, da rodim na ptuju. Če mi le uspe.

Ne morem verjet, kaj jaz to berem....
A se oni sploh zavedajo, kaj bi se lahko zgodilo lidik in njenemu sončku? Še sreča, da je vse v redu in ji tudi sama čestitam!

Me pa vseeno zanima, kam nameravate it rodit?

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Celjske srečke nosečke
4.10.2010 12:47:44   
Arwenko
Kakšno pomoč pa rabiš obcinarka...predlagaj, pa da vidimo user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Celjske srečke nosečke
4.10.2010 12:54:56   
obcinarka
no zakaj mam v glavi da morm nardit v službi še to pa vse to, praktično pa bi spravla naprej delo sodelavki ki naj bi delala tisto naprej kar sm zgolj poleg vsega sam jaz... poleg tega zdej uvajama eno, ki bo delala tiste osnovne stvari, ki jih je ta sodelavka moja do zdej.. skratka kaos na kubik, ker se nihče ni prej zmigal... tisti k pa delamo, nas se pa nč ne vpraša... če bi mela jajce ( pardon) bi rekla, lepo se mejte, pa adijo, mam še 22 dni dopusta iz letošnjega leta..in nasvidenje... sem obremenjena, preveč živčna, škodim pa sebi in bejbici, skratka trola do krajauser posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Celjske srečke nosečke
4.10.2010 14:11:17   
Arwenko
Huh, to ti pa težko jaz pomagam, ker sem jaz podobna, pač določene stvari se čutim dolžno naredit. Ti si moraš sama pri sebi razjasnit in potem manifestacija navzven ne bo več težka, dokler pa sama pri sebi nisi na jasnem ali bi raje vse pošlihtala ali pa raje vse skupaj pustila, tako dolgo bo pa težko. Mogoče pa sama pri sebi skleneš nek kompromis, narediš si seznam vsega, kar imaš v glavi da je potrebno naredit, pol pogledaš koliko delovnih dni še imaš, koliko imaš dopusta in pol nekako črtaš pol-pol. Torej recimo 10 dni dopusta si pustiš za naslednje leto in na tak način skupaj z dopustom od naslednjega leta za več kot mesec dni podaljšaš porodniško, 12 dni dopusta recimo pokoristiš, v tem času pa si zadaš, da narediš npr. polovico stvari iz tvojega seznama - bodisi najpomembnejše ali pa pač količinsko polovici, kako misliš da je bolj prav. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Celjske srečke nosečke
4.10.2010 20:58:41   
mami_1979
Me pa vseeno zanima, kam nameravate it rodit?

Odkrito povedano, me mika, da bi tudi jaz šla na Ptuj, vendar mislim, da ne bo časauser posted image Človeka kar stisne ob vseh teh pripovedih


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Celjske srečke nosečke
5.10.2010 6:53:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
Me pa vseeno zanima, kam nameravate it rodit?

Jaz sem imela plan iti v Trbovlje ampak ni bilo časa - hvala bogu, sem imela toliko zdrave pameti, da sva zavila proti Celju, drugače bi tako v avtu rodila. Če bi bila situacija drugačna pa 100% Trbovlje....

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Celjske srečke nosečke
5.10.2010 7:40:55   
nadka30
jutrp
pa smo sami doma za atija se je končal dopust sedaj pa vse ostaja na meni, no upam da bomo zmagali.

Glede porodnišnice, kjer roditi bi takole rekla nikoli in to res nikoli več v Celje, mene tam vidijo samo še na obiskih in še to je čist odvisno ali bom šla tja ali ne, v bistvu rodit pa ne grem tja nikoli več.Hvala lepa za tako mučenje.user posted image user posted image user posted image user posted image .

Pri nas pa je včeraj bila patronažna in nas je stehtala in prišli smo na lepih 4170g in to samo z dojenjem, pa čeprav se matramo že od samega začetka ampak očitno se splačauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Celjske srečke nosečke
5.10.2010 7:51:35   
mami_1979
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30
Glede porodnišnice, kjer roditi bi takole rekla nikoli in to res nikoli več v Celje, mene tam vidijo samo še na obiskih in še to je čist odvisno ali bom šla tja ali ne, v bistvu rodit pa ne grem tja nikoli več.Hvala lepa za tako mučenje.

Kam pa naj grem jaz rodit?! user posted image user posted image user posted image
Glede na prejšnji porod, nimam dovolj časa, da bi prišla do kam dlje!


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Celjske srečke nosečke
5.10.2010 7:57:21   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: mami_1979

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30
Glede porodnišnice, kjer roditi bi takole rekla nikoli in to res nikoli več v Celje, mene tam vidijo samo še na obiskih in še to je čist odvisno ali bom šla tja ali ne, v bistvu rodit pa ne grem tja nikoli več.Hvala lepa za tako mučenje.

Kam pa naj grem jaz rodit?! user posted image user posted image user posted image
Glede na prejšnji porod, nimam dovolj časa, da bi prišla do kam dlje!




nisem te hotela odvrnit od celja, samo zame je celje adapta, prvič je bilo pri meni čist ok, samo drugič je bila pa kalvarija in šlamparija ob enem ampak ok imam punčko, ki je zdrava to bom pozabila samo interesa za celje pa nimam več.Imam pa srečo da imam tako v MB kot v Celje približno isto pot., no en čink dlje imam do Ptuja in SLov.Gradca ampak (cca 40minut).
Tako bom rekla odloči se po svoji volji naj nate ne vplivajo moje ali besede od drugih.user posted image


(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Celjske srečke nosečke
5.10.2010 8:12:23   
obcinarka
punce jutro, vidim da debatirate o izbiri porodnišnice.....  jaz mam tud enmal mešane občutke glede ce, ampak... nism še hotla kej o tem premišljevt, po pravici povedano.... jaz bom pa zdej ene par dni delala zgolj po 4-5 ur v službi, ker..... me enmal daje križ, počutje, pa še dopusta se moram počas znebit...
drgač sm zlikala cunjice, jih zložila v komodo-no nekaj jih je še seveda ostalo..
sobica bo pa pripravljena
nadka, t-z. zdej bom seveda vključla še lidik... cartajte svoje bejbije... mami ti svoje mušketirje... mi pa bomo vse še svoje trebuščke...
se tipkamouser posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Celjske srečke nosečke
5.10.2010 9:06:33   
Arwenko
Jutro...mamamajča spregledala tvoje vprašanje, jaz nameravam v MB, nekako sem vedno bolj sigurna, razen če se mi zgodi kaj podobnega kot T.Z. seveda, potem pa itak ni izbire. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Celjske srečke nosečke
5.10.2010 10:58:05   
_kathy_
Se opravičujem, ker vdiram v vaš pogovor. Malo se mi je "zaluštalo" in sem vas šla prebrat ... da obudim naš čvek srečk nosečk izpred dveh let. Ja, doma imamo 20 mesečnega korenjaka.
Zasledila sem, da je nekaj mojih souser posted image sedaj tudi vaših ... Urskaf (si rodila nekje konec marca, ane? če me spomin ne vara), mami1979, kpmk .... mislim, da smo me skupaj predihovale popadke in čakale, kdaj bo katera šla v rim.hehehe.
Mi sedaj uživamo v 3-je ... naš škrat je prav vesel, ker ima polno rit vsega. Čez kakšno leto, dve ... pa bomo vrjetno tudi mi potegnili nazaj na plano nosečniška oblačila. user posted image user posted image
Za tiste, ki nosite prvega otroka in še ne veste kaj vas čaka, naj povem, da je nosečnost (če je seveda bp) in porod nekaj najlepšega, kar se ti v življenju zgodi. Naj povem, da sem bila zelo ponosna nosečka in mi je bil vsak trenutek 1v2 drag, kaj šele brcike, ki jih po porodu potem takoooo pogrešaš.user posted image
Zdej ste noseče in rodit morate ... user posted image ... tako ali drugače ... to je men rekla babica mesec pred porodom. Ampak, ni noben bav bav ... Lep je občutek, ko prideš na Triglav in si rečeš: "Vau!", ko pa rodiš, pa je to še večji VAUuser posted image . Takrat boste ponosne same na sebe, ker boste s tem opravile najlepšo nalogo ženske ... otroku dale življenje.user posted image
Potem boste pa štele dneve, tedne, mesece in leta, kot jih sedaj mi, ko naš korenjek stopa že v drugo leto. In prišel bo čas, ko se boste s partnerjem spet pogovarjale o še eni bebikiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Uživajte v vlogi nosečke!user posted image



_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Celjske srečke nosečke
5.10.2010 14:53:50   
mamamajča
Glede porodnišnice bi jaz tako rekla- za vsako bomo slišale tako pozitivne kot tudi negativne izkušnje.

Sama sem se odločila za Ptuj, v prvi vrsti zato, ker sem bila včasih tam nekje doma in so moji najožji, ki bi jih rada imela na obiskih, od tam. Potem pa zato, ker sem prvič rodila tam in imam zelo lepo izkušnjo.
Vem, da se o celjski marsikaj prebere, ampak so pa mamice, ki jih zelo pohvalijo in bi še šle tja.

Upam, da mi bo uspelo prit do ptuja, če bo pa porod hiter, bom pa tudi sama pametno raje zavila proti celju, da ne bo kakšnega presenečenja nekje po potiuser posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Celjske srečke nosečke
6.10.2010 9:52:27   
mami_1979
Kje se skrivate na ta deževen dan!?
Imam eno težko vprašanje. Kako moškega prepričati, da naj gre k zdravniku!?user posted image
Potrebujem hitri tečaj, kako ga prepričati ?!?!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Celjske srečke nosečke
6.10.2010 10:10:06   
obcinarka
ooooooo pozdravljene, jaz sm se komi prklopla sem,.... delam ta teden na 4 ure, da se znebim nekaj dopusta, ker drugač enostavno ne bo šlo...
hmmmmmmmmm tvoje vprašanje je za milijon dolarjev... težko... ga prepričat, sm zihr, čeprav moj ko je zloooooooo hudo gre... zdej odvisno kakšne vrste bacili so ga napadli... ne bo pa lahko, res ne.. poizkušaj ga pametno usmerit, da ni ravno zdravo šele potem ko se lahko bolezen razvije še bolj letat okrog belih halj,
vem da lažje napisat kot pa naredit..
poročaj,,,
ostalim lep dan še naprej, pa četudi deževen, se tipkamouser posted image
a ma ktera kaj info o lidik?? in o janu seveda

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Celjske srečke nosečke
6.10.2010 17:13:05   
kpmk
Hej Celjanke.

Na hitro se vam javljam in sporočam, da je mlajši IAN dobil sestrico NIO, z merami 49-2650-33. Mala NIA je prava mala drobna manekenka. HB smo že v domači "oskrbi" in se na polno cartamo!!!!    user posted image user posted image


Vsem ki ste že rodile čestitam, nosečkam pa veselo božanmje bušijev user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?