|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
30.9.2010 21:37:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

PUNCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaz sem tako vesela  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naša "tamlada" pride jutri zjutraj domov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - torej prevedeno:

URSKAF GRE JUTRI ZJUTRAJ DOMOV IN VSE JE VREDU !!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image JOOOOJ VESELAAAAAAAAAAA!!!! user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Celjske srečke nosečke
1.10.2010 8:00:18   
lidik
aha T.Z. jaz tudi !!!!! Samo zdaj veš kaj te kmalu čaka - da se ti midve kje naslikava na obisk, da vidimo vašega sončka !!!!! V sredo se tako ali tako z urskaf dobiva na kavi, pa se bova zmenle in te obvestiva. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Celjske srečke nosečke
1.10.2010 8:59:07   
obcinarka
jutro čveke... pa kakšen štrajk neki... jaz se kar zgubljam v delu... pr nas so volitve in jaooo za znoret...
delam na polno, sploh ne da bi o razmišljanju da bom kej prej končala a l pa vsaj kakšen dan šla domov prej da se znebim neki dopusta... počutje dobro, proti večeru sicer mi trebušček kej otrdi, pa dam mir potem.. včeri končno spucala kopalnico po beljenju, previjalna komoda je prispela... voziček sem plačala včeri in je že doma... evri so odleteli..user posted image dans rišemo otroško sobico naprej... drevo menda pa en zajček.. moj je čist navdušen k paca po stenah...
lepo bodite, pozdravite urskaf.... sem vesela da se je vse lepo speljalo in da sta zdravi... tiste k se doma cartate uffffffffffffff vam zavidam, tiste k workamo tko al pa drgač, pa vzdržimo še malo!!!!!!!
lep vikend pa se tipkamo..user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Celjske srečke nosečke
1.10.2010 10:18:58   
Anonimen
Jutro!!!

lidik: user posted image

No mi smo šli pa včeraj na prvi potep do babice in je mali spal k top v avtu. Super! Smo bili pa takoooo utrujeni (ja, vsi smo bili utrujeni, ker smo noč prej "skoraj nič" spali), da smo prestavili prvo "družinsko" kopanje na danes.
Za vikend pa slikanje naše družinice user posted image

Ajaaaa pa moram se pohvaliti, da sem imela v torek zmenek s kozmetičarko (nega obraza) in sem uživala v tisti urici relaxacije. Je pa soseda in je prišla na dom, tako, da sem mojmu zaupala otroka jaz pa sem šla 2 nadstropji nižje uživat. Saj pravijo, da si moramo vzeti nekaj časa zase ane? No... jaz ubogam! user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Celjske srečke nosečke
1.10.2010 12:05:25   
lidik
urskaf čaka prevoz za domov !!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupi jupi, jupi, jupi !!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Celjske srečke nosečke
1.10.2010 13:47:33   
lidik
Evo jaz sem pa pravkar naročila voziček. Sicer ne bo tisti ta novi model oz. ta nova barva, ki sem si jo nagledala - ker je 180 EUR dražja - in je razlika samo v barvi. Ampak bo pa vseeno luškan - torej bo ostal tisti, ki sem ga že imela nagledanega. Joj zdaj sem pa vesela. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Celjske srečke nosečke
1.10.2010 14:06:59   
Anonimen
prvo še enkrat SUPER za urško!!!

in lidik: iii za vozek!!! se spomnim kako sem bila vesela, ko sem mojega domov pripeljala!!!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Celjske srečke nosečke
1.10.2010 21:28:56   
obcinarka
evo  da se vam še jaz javim.. ,mi smo dans pripeljali voziček, ga sestavili, vanj naložili našo marto-to je opica , tud avtosedež je prispel in jaz sm čist vesela!!!!!!!!!!!!!!! tudi s tem sedežem maxi cosi pebble sm navdušena!!!!!!!!! moj riše drevo v sobici, jaz sm pa opravla prvo žehto perila za našo bejbico-previjalna je namreč v sobi  pa verjamete da nimam več nobenga prostora-povsod škatle cunj in vse kar po kupih.. zato smo pa rekli-akcija! je pa res da sm prala zgolj pliš-pajacke, ki niso direkt na koži... sm presortirala cunje, ločila po barvah in počasi bom nadaljevala... drgač sva pa home alone-tašča je šla na en obisk in je ne bo... jaz pijem ohne alko uniona, moj pa kozoroga, in poslušava na zdravjeuser posted image user posted image ... hahahahah  so gostje iz doline kjer sm skoraj jaz doma, pa je zanimivo....
t.z.-zate sem itak zihr, nadka bo tud vedla, pa mami.. na kolk perete cunje?' no jaz sm prala te že nošene, ki so itak ble že oprane-na 40 občutljivo... bodije in vse ostalo pa mislim da bom na več??' dejte kakšno gut idejo da bomo me vedle..

lepo bodite, čavuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Celjske srečke nosečke
1.10.2010 23:35:46   
Arwenko
Jaz sem čisto v šoku in hkrati vesela, ampak skorajda ne morem dojet. Dobila naslednji sms:

Saj vem, da je komaj 1.10., samo je tako lep datum, da sem ga izbral za rojstni dan. Sem Jan, težek pri svojih 6 in pol mesecih ze 1500g in pocivam v toplem inkubatorju v Porodnišnici v Ljubljani. Dve uri star Jan.

pozdrav od naše lidik.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 8:25:23   
obcinarka
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ne vem a berem prav al ne?????????????????' ljubi bog kaj pa je tole??????????''
a sta zdrava?????????????????????' ne bom sprašvala kaj se je zgodilo ampak........... včeraj naročla voziček, bla v službi???? zdej pa...........

javi prosim kaj več ko boš lahk, lahk na fb zasebno da ne bomo tu težile

će se ti javi, ji povej da mi tečejo solze ampak srečne.... naj se držita!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 8:39:16   
tanjusi
Punce vas malo sledim... ne vem Celje mi je še kar blizu... in vse najlepše Lidik in malemu Janu ... pa dabo vse ok v kar ne dvomim !!

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 8:52:21   
mami_1979
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz sem čisto v šoku in hkrati vesela, ampak skorajda ne morem dojet. Dobila naslednji sms:

Saj vem, da je komaj 1.10., samo je tako lep datum, da sem ga izbral za rojstni dan. Sem Jan, težek pri svojih 6 in pol mesecih ze 1500g in pocivam v toplem inkubatorju v Porodnišnici v Ljubljani. Dve uri star Jan.

pozdrav od naše lidik.



Lidik, zakaj prehitevaš!!!?????
Kaj pa najina kava???!!!user posted image user posted image user posted image
Iskrene čestitke za malega princa!!! user posted image user posted image user posted image Upam, da sta oba zdrava!


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 9:30:33   
nadka30
ja tudi jaz sem dobila sms in skoraj ne morem verjet očitno prehiteva tako po levi kot po desni strani, upam da kmalu katera izve kake podrobne novičke, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
iskrene čestitke lidik za sin janauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 9:36:30   
nadka30
imam info od lidik, dobila je popadke odšla v P v Celje, kjer so ji namesto da bi ji dali inekcijo za plučke cca 3 ure prepričevali da ima vnetje mehurja in ne popadke tako da je dobila na koncu samo eno inekcijo ampak je jan dihal že sam tako da bo vse ok.
Lidik vse lepo pozdravlja mi pa držimo pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 9:49:26   
obcinarka
in kdaj se je to dogajalo????? ob dveh je še pisala da je naročila vozek.... zdej bom izpadla neumno, ampak svaka čast da je vedla-prepoznala popadke... ker a bi pomislila glede na decembrski rok na to????  lahko rečem to, da je mali očitno dobro razvit in tudi kar težak za svojo starost-torej borec in prav je tako........ a je rodila potem v lj al so jo prepeljali?? vem da imam tisoč in eno vprašanje, ampak...

še enkrat .. od zjutraj ko sm tole prebrala mi tečejo solze... ampak tiste sreče  in vem da bo tak tudi ostalo... ljubi bog, moj rok je 26.12, pa si tole ne znam razlagat..
bravo punca-mami in bravo jan!!!!!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 10:01:08   
sarar
punce, se opravičujem da se rinem v vašo temo, ampak z lidik se že ful dolgo piševe, nisve si pa izmenjali številk ker nas je vse tako presenetila . a lahko ji kera prosim prenese pozdravčke od sarer z ringaraje? lahk bi ji pa kera posredovala še mojo št? ful bi bila hvaležna

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 10:17:11   
nadka30
sarar pošlji mi svojo telefonsko na sms pa bom lidik poslala tvoje sporočilo user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 11:12:41   
Arwenko
Ja, neverjetno vse skupaj no, sploh pri njej ko ni imela praktično nobenih težav no. Jaz sem se kr malo zamislila nad vsem skupaj, glede na to, da garam že cel teden kot nora. Res ne morem verjet, še vedno ne.

Ja, z njenega sms-a je kr pozitiva odžarevala, tako da sem si mislila, da je s tamalim vse ok. Sicer pa recimo pri dvojčkih ni porodna teža 1500 nič tak strašno neobičajnega in je dovolj zqa preživetje. Upam, da se čimprej poredi kot je treba in da bodo vsi skupaj šli domov.

Tole s porodnišnico Celje pa, saj ne vem kaj naj rečem po pravici povedano no. A so jo verjetno pol z rešilcem v Lj spravili ne?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 11:28:56   
obcinarka
se podpišem zlasti pod tvoj prvi odstavek.... tud meni je dalo mislit... ne perem cunjic dans zarad tega, ker sm že včeri začela, ampak mam energijo, pa voljo, čas, skratka dans se tak počutim... in ko jih bom zlikala gredo v komodo...

ja, ta zadnje tud mene sprašuje?? verjetno so jo transportirali v lj .. svaka čast da je odreagirala po nagonu-čutu in vedela da so popadki... bi ti pomislila na to, da je možno da se ti začnejo?? jaz menda ne...user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 11:42:21   
sarar



IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

sarar pošlji mi svojo telefonsko na sms pa bom lidik poslala tvoje sporočilo user posted image
 
sem ti poslala. še enkrat hvalauser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 16:09:54   
nadka30
sploh ti ne morem poslati sporočila nekaj me rr zajebava sem vprašala lidik če lahko dam številko in je rekla da ja tako da punce ali ji lahko katera pošlje telefonsko. drugače pa me pokliči na 041 436 641 pa ti jo bom dala

lp

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 18:14:36   
jona klara
lidik- iskrene čestitke ob rojstvu največjega zakladka JANA, vse najboljše in najlepše želim celi družinici, pa se ne bova videle kot 2 v 1 ampak se bomo ko boš imela čas...samo, da je vse okej in komaj čakam, da mi boš kaj več napisala ko boš lahko....za celje. bolnico pa nimam besed, ne vem če me bodo tam vidli.

prosim če ji lahko katera posreduje moje pozdrave sem tudi sama decemberka, celjanka ampak še nisem bila med vami, ona me pozna


srečno pikecu in tebi


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 19:33:34   
Anonimen
hej!
šele zdaj sem prišla do neta tako da...

včeraj mi je lidik popoldne poslala sms, da misli, da ima popadke in če ji lahko povem kako to zgleda. ko sem ji opisala sem ji zraven napisala, da naj gre pri kakršnih koli bolečinah k zdravniku in je bil njen že na poti po njo... no glede na opisano ji je bilo verjetno jasno, da ima popadke...
no potem sva se "tipkali" še proti večeru, ko mi je napisala, da gre v ljubljano, da je kriza in potem zvečer dobim sms, da je rodila... eto, totalni šok.
ampak glavno, da je z malim Janom in z njo vse ok, čeprav bi jih takooooo tepla v celju spet, da bi vsi dol popadali. materno, vnetje mehurja user posted image

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 19:37:02   
nadka30
t.z kaj je na koncu rodila v Ljubljani ali v Celju?

ja ni kaj celjska P se slabša in mene razen na obiskih tam ne vidijo več, sorry ampak full se je celotna bolnica poslabšala in ja potem ti težijo da imaš vnetje mehurja ma kje jim je pametuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa saj bi se človek kar razjokal sedaj se pa točno vidi da je zdravstvo v k........user posted image pa sorry mojemu izrazu ampak res nimam lepih besed za celjsko P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Celjske srečke nosečke
2.10.2010 19:40:01   
Anonimen
mah ej, men ob vsakem primeru znova zmanjka besed za njih res, sem presenečena, da so meni "samo" pozabili tampon v nožnici po porodu in da me je morala skoraj kap pod tušem tretji dan po porodu, ko je neka krvava gmota padla iz mene, res. potem pa izjavijo "se naredi, še dobro, da je sam izpadel"... ja res, še dobro, drugače bi lahko dobila zastrupitev...
mislim pa, da je rodila v ljubljani ne v celju, vsaj glede na uro kdaj naj bi bil otrok rojen in kdaj mi je napisala, da gre v lj...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?