|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:42:17   
lidik
ja T.Z. oba sta takšna cukra, sej sem že prej napisala - to bodo nore poročne slikice.

hi hi hi ja ja midve z urskaf sva se tudi že na hitro zmenle ja in sva hitro poparčkale najina dva. user posted image user posted image user posted image

Bravo za kopanje !!!!!!!!! Jupi, pojutrišnjem nam pa le sporoči kako je šlo pa čisto brez patronažne !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:45:18   
Anonimen
itak, da bom sporočila! ma sem res ponosna nase pa sploh ne vem zakaj - v bistvu tako in tako to MORAŠ ampak se mi zdi, da mi je za čisto prvič šlo res dobro. mali je pa tudi noro užival, se mu je prav videlo. potem je še nekaj čisto malega pojedel, malce "potečkal" in zaspal ko mina.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:48:05   
Arwenko
A obstaja v Celju takšno plavanje za male dojenčke pa to? Mi je kolegica razlagala, da je s svojim malim lani hodila v Fontano, že tam od starosti dober mesec naprej če se ne motim in da je bilo ful super user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:51:14   
lidik
hja T.Z. to je že res da moraš, samo niso pa vsi naravni talenti in veš kako dolgo nekatere rabijo, da osvojijo to. Tako da si itak čisto upravičeno ponosna !!!! Bravo mali Filip vidiš kak zlato mamico imaš !!!!

Arwenko ja baje je to ful dobro, samo če imajo pa tudi v Celju pa ne vem. Se mi pa zdi, da so en čas imeli in v Golovcu in v Zrečah - samo ne me držat za besedo. Pa tudi ne vem če še je to.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:57:17   
obcinarka
NO KO BOM DOMA MELA MAL CAJTA TE NAJDEM NA FB AL PA KJE pa te požgečkam... ja valjda itak  na forumu tud jaz ne bom kej slikcala..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:59:26   
Arwenko
lidik, sem pogledala, v Laškem in Zrečah imajo, ampak šele od 6 mesecev, v MB pa že od 4. ampak dobro, vseeno je pomoje stvar ful fajn, sploh če vidiš da mali uživajo v vodi. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 15:00:57   
lidik
a v Laškem tudi imajo? Hmmm sej mogoče sem pa Golovec pa Laško zamenjala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 15:01:04   
obcinarka
jah če odbijem dopust, pol končam tam nekje od 15-20.10.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 15:03:34   
lidik
ja hudiča to je pa ja še dobre 14 dni. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 15:13:09   
obcinarka
mam pa kar slabo vest k je dela še ful, ona k me bo nadomeščala-prevzela vse tisto kar do zdej ni delala pa tud misli da ji bom zdej cel zvezek napisala postopek za postopkom... a štekaš??? sej nč ne rečem, ampak jaz sm mogla sama prekopčat vse... ker še pa ni delala bilanc pa prčakuje da bom napisala zdej pa nared to pa to... mislim...........????????????????
pa še kej pa to... naveličana sm, utrujena in vem da nkol ne bom šla če bom razmišljala kaj vse še bi mogla nardit.. ufffffffffffffffffuser posted image user posted image  

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 15:16:08   
lidik
veš kaj delaj dokler moraš, potem pa pojdi na dopust in nato na porodniško !!! In ne obremenjuj se s tem kaj bo potem ko te ne bo. Se bodo že znašli, sej si se ti tudi morala. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 19:26:31   
mami_1979
Lidik, obcinarka
Ali ste se ve že našle preko FB? Jst ga tudi imam, pa bi Vas dodala, če mi pošljete na ZS vaše podatke, kje Vas najdem,..user posted image Ali pa jst pošljem, če me katera želi dodat,..user posted image Oooo, koliko še bomo čvekale,..user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 7:38:49   
lidik
mami_1979 jaz nimam facebooka, tako da se nisva našle. user posted image Se mu še nekako vedno uspešno upiram, ker če bi pa še to imela, bi bila pa res moja produktivnost na minusu, ne samo na nuli. Pa itak v službi ne bi mogla ga uporabljat, doma sem pa bolj poredko na netu. user posted image Pokukat že pridem, samo tudi hitro grem. 

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 11:12:54   
nadka30
dan

jaz se moram pohvalit in to res pohvalit naša melanie je spala od devetih zvečer do 2.30 potem se je najedla in je spala do 6.30user posted image user posted image user posted image tako da danes se je mamica super naspala in spočila pa še mlekarna zgleda da bo zalavfala saj ko sem jo zjutraj vzela k sebi na zizo je spuščala tako leva kot desna stran mlekarneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa že dva dni smo popolnoma brez dodatka samo ziziko, je mama bravo.

No še ena, ki ni na fascebooku

user posted image user posted image user posted image in kako smo punce, sem brala da bo urskaf imael pupo, lepo pa bo imela doma parček in kako je drugače znjo ima katera kaj informacijuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 11:16:27   
lidik
o nadka tole se pa res moraš pohvaliti in mi ti moramo čestitati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   T.Z. vidiš kako imaš že sedaj pridno "tamlado" user posted image user posted image user posted image In pa mami bravo za mlekarno le tako naprej !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

ja urskaf bo danes zvedela rezultate izvidov in če bo vse ok pride danes ali jutri domov in vam bo takrat kaj več sama povedala. Ja pupiko bo imela - torej bo mali MIhec dobil mlajšo sestrico, za katero pa verjamem da jo bo pridno pazil. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 11:18:43   
nadka30
torej prihaja lidik tvoja tamlada, a ni fajn kar same mame se bomo zmenile midve z t.z. sva to uredile v P, vidve pa bosta mogoče tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 11:23:25   
nadka30
tole pa sem skopirala pri oktoberkah in mislim da gre za našo punco z seznama

kpmk sporoča

Danes ob 9.23 se nam je pridružila drobna manekenka, sestrica Nia, manekenske mere so 49,2650,33. Ponosni ati, mami in Ian.

iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 11:26:07   
lidik
hi hi hi nadka ja prihaja naša tamlada - no vsaj upam da, mi je ravno napisala, da ravno danes tako mučkajo z vizito, da je še zdaj ni bilo. Hmmmm no midve sva se zmenle, da ko pride domov se dobiva na kavici in se kr zmeniva - ne bova čakale na porodnišnico. user posted image user posted image user posted image user posted image Če ne prej se bova z urskaf videle 6.10. pa sigurno bo že takrat kakšna beseda na to padla. user posted image user posted image user posted image


ooooo ČESTITKE kpmk - zdaj pa moram ob tako lepi novički takoj seznamček popraviti. Dobrodošla mala manekenkoca Nia !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 11:28:51   
lidik

user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )   7.10.   Šmarje/Jelšah user posted image    +15

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +3

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image )   6.10     Grobelno    user posted image   +5,5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )   6.10      Šentjur      user posted image    + 6
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image ) 12.10       Žalec        user posted image   + 5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )  12.10.      
Arclin                 + 4
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image       ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )  22.10           Celje        user posted image       ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image      +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )    15.9.M   Celje     user posted image &user posted image    +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?        Velenje       user posted image      +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image ) 27.09. M      ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )    22.9.      Celje         user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?



user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.    nada79        VITO (3920g, 50 cm)
18.08.    luna2010     MILOŠ  (
2880g, 48cm)
29.08.    blanči           EVA (3600g, 50cm)
09.09.    nadka           MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.    T.Z.               FILIP (2910G, 50 cm)
29.09.    kpmk            NIA (2650,33G, 49 cm)




(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 13:33:56   
Anonimen
Ooooo vidim, da je nova manekenka na tem svetu! Čestitke za NIO!!! user posted image

nadka: a ti je čaj pomagal!? super, da je mlekarna zalaufala! sem reeeeees vesela!

no pri nas pa tamali spi že malce več kot 3h na "taveliki" postelji. pa nič ne kaže interesa za prebujanje ampak vem, da bo vsak čas alarm (tako čudno, da ga še ni), ker bi moral postati laaačeeeeen user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Celjske srečke nosečke
29.9.2010 14:07:58   
obcinarka
ooooooooooo dan... jaz tu v službi na polno kot sm že najavla mislim da bom šla kar ob treh, ker.......... težko sedim in počutje ni najboljše... čestitke za malo manekenko..
fb.... mami ti pošljem ZS, ko bo mal lufta....
najedla sem se preveč-je blo kosilo dans mljask, zdej pa nadaljujem z mannerjevimi srčki.. jaoa...
držte se, se tipkamouser posted image

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Celjske srečke nosečke
30.9.2010 6:42:30   
mami_1979
Dobro jutro!

kpmk   čestitke za princesko, po imenu NIAuser posted image user posted image user posted image
Moram se pohvalituser posted image ! Danes bomo končno dali "rušt" na našo hiško!user posted image
Sem že od 4-ih pokonci. Sem že spekla pecivo in pripravila hrano za s seboj, da bom spet lahko cel dan kuhalauser posted image za delavce. Aha, pa še nekaj, danes je moj prvi dan porodniške!user posted image user posted image Bom mojem user posted image rekla, da od danes naprej nič več ne delam, sem na porodniškiuser posted image user posted image user posted image

obcinarka nekaj berem, da imaš slabo vest zaradi službe! Ne smeš je imet!!! jaz neumnica, sem v prejšnji nosečnosti še na dan PDP delala, pa čeprav sem bila na bolniški že 5 mesecev... A misliš, da je kdo kaj vedel zato!? Ravno tako, kot vsi ostali sem ostala na cestiuser posted image . Vidve z user posted image sta na prvem mestu!!!" Ostale pa pošlji v tri krasne!!!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Celjske srečke nosečke
30.9.2010 8:02:41   
lidik
o mami_1979 user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam za rušt. Kaj??? Od 4-ih???? Kdaj bo pa bebika počivala, če že ti ne???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kje pa delata hiško?

no obcinarka ti jo pa le poslušaj, ker ti je dala zelo dober nasvet !!!!

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Celjske srečke nosečke
30.9.2010 15:15:32   
lidik
PUNCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaz sem tako vesela  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naša "tamlada" pride jutri zjutraj domov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - torej prevedeno:

URSKAF GRE JUTRI ZJUTRAJ DOMOV IN VSE JE VREDU !!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   [Brisano sporočilo]
30.9.2010 15:21:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?