|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 19:38:10   
KatyK79
uf betricija, to pa ni dobro, držim pesti za mirno noč!


(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 20:04:52   
zaljubljena23
mag, jaz spadam med rizične..Zato mi moj G dela vedno UZ...

frutiq, nuk naj bi imel zdaj nove...Sem ravno pred kratkim gledala v BC-jevi reklami...

ManUR, tebi pa se želje po hitrem postopku izpolnjujejouser posted image user posted image user posted image Bravo za mami

Glede flašk...JAz sem še zmeraj nekako za TT...

hja, pri flaškah in dudicah je potem problem tudi v tem..Nekateri zavračajo silikonske, drugi lateksove...Pol pa vedi...Za katere ste se ve odločile?

Aja, pa še nekaj...Koliko posteljnine mislite imeti oz  je že imate nabavljene?


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 20:26:50   
BabyKitty
Punce glede lupinic ima Recinko daleč najceneje... seveda če nameravate kupiti cabriofix in ne pebble...

http://www.recinko.si/avtosedez-maxicosi-cabriofix-p-2302.php

Adaptiranega mleka še ne bom kupovala... bom kdaj pa kdaj tudi mojega najdražjega spustila do trgovine če bo treba user posted image se mi zdi škoda neko zalogo delat za brez veze in skrbeti... kot da po porodu pa trgovin več ne bo...

zaljubljena23 jaz imam eno posteljnino... no rjuhi imam dve... imam sušilca, tako da imam v dveh urah posteljnino čisto in suho... škoda denar stran metat... pa še cela soba bo opremljena po posteljnini, kar pomeni tudi tapetka in tepihek, pa termometer pa...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 21:21:35   
BabyKitty
Pa še tole vam pokažem:

http://www.tosama-trgovina.si/

imajo kakšen EUR ceneje vse skupaj kot v baby-centru ipd. zdej pa še akcija da je brezplačna poštnina...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 21:21:45   
ManUr
Jaz imam za enkrat en komplet(odeja+prevleka, jogi rjuha, obroba za posteljico, baldehin), nameravam pa kupiti se vsaj 2 jogi rjuhi. glede preobleke za odejico: kupila bom blago- flanelo( v kombinaciji z obrobo za posteljico) in mi bo mami zasila preobleke. Baje to ni nobena umetnost. Tako da bom kupila razlicno blago, pa bo lahko vsakic drugi vzorec, se nebom navelicala. Kakor za koga, jaz imam rada vedno kaj drugacnega, pa sem se znasla user posted image .

Jaz sem pa spet pri pranju... :). Kako nameravate prat? S tekočim pralnim praškom /navadnim, s kisom(katerim) /mehčalcem ali etericnimi olji?? Katere znamke? Jaz samo citam,citam, potem pa sem tak zmedena. hehe.
Ze perete oblacilca za dojencka? Meni je se malo prezgodaj, ampak cas gre tako hitro...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 21:46:11   
Arwenko
Jaz imam 2 posteljnini in dve rjuhi, pa eno obrobo, za začetek bo dovolj, eno imaš gor, eno pereš, če bo pa premalo, pa je ikea relativno blizu :)

Perem še nič, se mi zdi še prehitro. Glede pranja imam pač jaz v genih persil in ne mislim nič komplicirat, razen če bi se pojavile težave, bom pa takrat ukrepala.

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 7:25:31   
betricija
evo noč je za nami, gasilci so rešili bajto, sedaj smo zabarikadirani s peskom do jutri. neki robnikov so odstranili in vodo speljali drugod. ma samo, da se je umirilo.

glede posteljnine, jaz imam že eno doma, bom pa imela kake 3 na zalogi. rjuhe mi bo pa mami naredila, ker so Stokkejeve rjuhe noro drage.
pa ne pozabite kupit nepremočljivo prevleko za nad jogi rjuho...
zdaj se grem pa še malo k mojemu stisnit, potem pa delat po bajti.
uživajte

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 7:54:41   
zaljubljena23
Punce hvala za nasvet glede posteljnine...Jaz tudi razmišljam nekako o dveh oz max o treh kompletih...

Babykitty, hvala za link...

ManUr, čist fiksno se še nisem odločila..Ampak se nekako nagibam k prašku (persil sensitive) in kisu...Prali pa še nismo nič, ker se mi zdi absolutno prehitro..Nekje proti koncu novembra, začetku decembra pride tole na vrsto...Se mi zdi brezveze, da bi zdaj oprane cotike ležale tri mesece v omarah..Pol niso več sveže, vsaj za moje pojme ;)

betricija, HB da je zaenkrat vse ok...Upam, da ta današnja noč ne bo tako huda...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 9:29:33   
jona klara
betricija-to je bilo pa pestro pri vas, upam, da se umiri in bo vse okej.Sedaj se pa le stisnite in odpočijte.Kaj ste ob vodi čisto?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 10:44:22   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

mag, jaz spadam med rizične..Zato mi moj G dela vedno UZ...

frutiq, nuk naj bi imel zdaj nove...Sem ravno pred kratkim gledala v BC-jevi reklami...

Glede flašk...JAz sem še zmeraj nekako za TT...

hja, pri flaškah in dudicah je potem problem tudi v tem..Nekateri zavračajo silikonske, drugi lateksove...Pol pa vedi...Za katere ste se ve odločile?

Aja, pa še nekaj...Koliko posteljnine mislite imeti oz  je že imate nabavljene?



ZALJUBLJENA
Jaz sem imela pri prvi hčeri flaške AVENT in dudice NUK, silikonske in sem bila zadovoljna, pa tudi zdaj sem isto kupila za našega bejbija.

Posteljnino pa zdaj v drugo sploh nisem kupovala, pri prvi hčeri pa sem kupila en komplet, obroba, kovtrček, povštrček in prevleka za kovtrček in povštrček, ter dve jogi rjuhi, ostalo pa sem imela še svoje, ko sem bila dojenček, ...  

MANUR
Jaz imam že vse oprano, zlikano in zloženo v previjalni mizi. Sem doma in imam čas in sem pohitela dokler se mi še da in dokler je bil sonček, da se mi je sušilo.


Ne vem zakaj se enim zdi prehitro, ...  Saj tudi sezonska roba, k jo zamenjaš stoji par mesecev v omari, pa jo zato ne pereš, ... ne vem zakaj bi komplicirali, .... Saj je v omari, lepo zložena in se ne maže ali praši, pol sam narediš otroka, da mora bit vse sterilno, ovito v folijo, ..... sicer pa vsak ima svojem mnenje in dobro je tako. user posted image


BEATRICIJA
Upam, da se bo vse dobro izteklo za vas in da vam vreme ne bi preveč nagajalo. user posted image




< Sporočilo je popravil mag3 -- 18.9.2010 10:48:42 >

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 11:46:58   
betricija
jona ne ni vode 3 km stran. samo 2 cesti ležita ob hiši, pa polje nad zgornjo cesto in napačno narejeno odvodnjavanje pa je že 2x do tega prišlo. no zdaj se stvar umirja, pa še vreče peska imamo za naslednjič. garažo moram pa obvezno dvignit ko bomo delal.
hvala vsem za lepe želje.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 11:48:45   
betricija
mene pa zanima s čim boste pokrile vaše bejbice. boste imele dekce ali kovtre. pa kakšne kovtre kupit. in povštrček?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 12:39:55   
zaljubljena23
mag, jaz nimam niti veliko teh oblačilc, da bi jih prala...Se mi zdi, da si vse puščam za konec..Nekako ti evri samo letijo za prenovo..Bi pasal zdaj kakšen zadetek na lotuuser posted image user posted image user posted image Mi imamo samo doma, kakšno vrečko oblačilc, vrtiljak, ležalnik, posteljico, jogi in komplet posteljnino...Tu pa se naše materialno stanje za bebiko zaenkrat zaključiuser posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 12:41:26   
zaljubljena23
betricija, jaz imam doma komplet posteljnino z odejo, pojštrčkom in obrobo...Pojštrčka na začetku še itak ne potrebuje...Mi bomo imeli pokritega z odejico..Pa kakšno kociko še moram nabaviti

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 14:24:33   
**NiNa**
oj oj
posteljnina: jaz imam še od prve 2 posteljnini. Mislim, da dve kar potrebuješ - no vsaj meni sta prav prišli, ko je mala sredi noči bruhala (ko je zbolela in ne ko je bila dojenček, da bi samo polivala mleko), pa sem jo morala preoblečt in zamenjat celotno posteljnino.
stekleničke in dudice: pri prvi do 5 meseca nismo potrebovali stekleničke in ne dude. Dudico je imela od aventa pa je ni hotla, pol sem ji pa kupila od nuka -ta ji je bila pa očitno všeč in jo ima še sedaj pri 21 mesecih user posted image  - no k sreči samo za spanje. Stekleničko je pa tudi imela Avetovo pa je tudi ni hotla, pol sem ji pa kupila od TT pa je za čaj še sedaj nepogrešljiva.
AM: jaz sem pri prvi kupila novalac za vsak slučaj, pa ga k sreči nikoli nismo potrebovali. Imam pa srečo, da je to isto mleko še vedno uporabno in čaka , če bi nam mogoče tokrat prav prišlo.

cukr test: ene ste spraševale, kdaj boste ve imele cukr test, pa da vam vaša G ni nič omenila. Očitno ste zdrave nosečnice pod 35 let in v družini nimate sladkorne. user posted image  

pranje oblačilc: od vsega začetka perm vsa otroška oblačila, tako kot svoja - torej ariel+ mehčalec+calgon, samo da vedno izberem program z dvojnim izpiranjem

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 17:52:59   
jona klara
betricija- kako je stanje pri vas? še kar napovedujejo hudo noč, pri nas kr dežuje, res groza.Upam, da preživite brez posledicuser posted image user posted image .
midva sva kupila kovtrček, dekico, obrobo in imeli bomo 2 posteljnini ali celo 3.Eno bomo kupili boljšo, dve malo cenejši, pa 3 rjuhe.

flaške- sem kupila 2 tommie tippie z nastavkom proti kolikom, eno od nubija in sicer ker ima super cucelj, ne pušča zraka in ne teče ven, ko neha sesati, me pa zelo moti, ker so vse plastične, verjetno še bom kupila eno stekleno od nuka, z lateks cucljom, samo me moti, ker preveč teče, nima zrač. ventila in res je težko biti pameten, oz. v eni flaški in dudi dobiti kar želiš.
DUDE pa bom kupila lateks od nuka, pa 2 od mam imam, ker jih je moj želel kupiti že ena 2 meseca nazaj, ki se ponoči svetijo, no sej včasih smo že res malo čudniuser posted image user posted image user posted image

sem pa full jezna, danes sva dobila in moj sestavlaj od lipa previjalno, ker sva že enkrat reklamirala, ker so narobe barvo poslali, sedaj pa spet nekaj manjka, abo do decembra, naročila sva že na začetku avgusta, te so res nesposobni!


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 19:51:29   
betricija
oj jona
vidim da si nakupovala.superca to.
me pa sedaj tudi mene skrbi, ker imaš toliko problemov s pohištvom. upam, da midva čimprej dobiva pohištvo pa da ga res čimprej sestaviva.da le ne bo toliko težav. je pa danes moj pobelu strop. je bil precej umazan.
jutri bo morda pobarval še dve steni, odvisno kako bo danes ponoči.
čez dan je bilo v redu, vreče smo pustili pred hišo, je pa sedaj spet začelo močneje deževati, nekako 15min naj bi imeli še fore, potem pa spet v akcijo..a glede na to da so včeraj dobro naredili odvodnjavanje je male lažje. treba bo zapreti ceste in odpreti jaške in upati da spet kak butlj ne zapelje naprej. včeraj je en nasedel.prav mu je.

mirno noč vsem.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 20:14:07   
jona klara
betricija- lahko in mirno in nedelovno noč tebi in tvojemu!!

ostale nosečke upam, da niste pod vodo in še dobro, da je naš rok decembra, ne vem kako karteri v taki situaciji pridejo do porodnišnice


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 20:36:24   
sleepyhead
Kaksen dan ane, ze cel dan dezuramo zaradi poplav, vidim da se vse ze ful lepo prpravljate, me pa zanima, ce bo katera nabavila ruto ali trak za nosenje dojenčka baby wrap...mene kak dan prime kakšna manija, ko zvem kaj novega, pol pa googlam in gledam na youtubu
http://www.youtube.com/watch?v=ipE8KLfSHnQ
te reci...se me da na hitro navdušiti:)user posted image ...ima kjera to? Mal me mika da bi sama zasila, ker 40e je kr velik za en trak.
Sem tudi  videla da pri meni ni napisano na seznamu par reci, pa bom dodala,starost 33, prva nosečnost, kaze, da bouser posted image punčka, iz Postojne.


(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.9.2010 22:17:50   
birdy
Mi mamo 4 posteljnine. Ni nič preveč ker mam rada da se mal menja. Ampak sta pa samo dve komplet z obrobo in baldahinom. Mava pa tri jogi rjuhe pa bo treba še kako kupit. Sej načeloma gre skozi z rjuhami, samo kadar pa otroček kej zboli in bruha... No, takrat so mi pa manjkale. Pa samo eno nepremočljivo podlogo mava, to bo tud treba še eno dokupit. Sicer mava še čas ker tole pojsteljico uporablja še mlajša hčerka zaenkrat, pol bo pa dete še ene tri mesece v zibki.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sleepyhead)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.9.2010 9:00:52   
obcinarka
punce jutro, upam da prespano in mirno... smo natrosene po celi sloveniji, in res upam, da ste s svojimi bližnjimi na suhem ... svašta, ko sm gledala poročila, dnevnik, sem dobla kar orosene oči.. delaš vse življenje, se zapufaš da lahko nekaj ustvariš, čekiraš na evre da jih ja ne zmanjka takoj, iz meseca v mesec čaraš, pol pa ti narava v kakšni urci odnese vse kar si imel, ustvaril... ne znam si razlagati da ostaneš čez noč brez vsega, res ne... zatoooooooo bodimo hvaležne in zadovoljne da smo zdrave, zadovoljne, kljub temu da nas p....user posted image  malenkosti ki to sploh niso... ufffffffff
no, jaz na delovnem vikendu, včeri pospravljala, kuhala, pospravila omare z letno garderobo, ki je pripravljena v škatlah in vrečah in se seli na podstrešje...user posted image user posted image moj je pa že na gladko pokital okrog vseh oken v bajti... dans je suho, pa bo treba zbrusit in pol še enkrat kitat.. in pride beljenje, čeprav me že enmal skrbi k pa je deževno, mokro, pa še septembra bo kmal konec...jaz imam za dans že kuhano govejo juho, sm to zrihttala zvečer, pripravim še krompir, pa pečeno piško zelenjavo, solata pa je otrebljena.... sm pa včeri mela turbo pogon, delaven, kljub temu da me je mala opozorila naj malo umirm konje pa sm ubogala... dans imam v planu spucat še poletne sandalce in pospravit škatle ter adijo na podstrešje...
posteljnina... jaz mam dve posteljici, pa zaenkrat tri posteljnine, eno imam še nagledano da jo kupim, vendar nič prej kot novembra, ker.... jogi rjuh imam pa šest, ker sm kupla en komplet pred časom v hoferju, pol mi je mami kupla enga, pa zadnjič v leclercu sm vzela enga.. povejte pa mi, ktero podlogo nepremočljivo boste vzele?? kolko sm že gledala, jih je ogromno na tržžišču, z zlo različnimi cenami...
pranje cunjic... jaz bi, ker sem res bolj ziheraš, pa eno tono jih mam za oprat, trenutno so v otroški postlici, ker še nimava previjalne.. vidim da bolj kot ne imate od lipa poljčan, jaz mam pa nagledano od trolla v BC na rudniku, je precej masivna, s tremi velikimi predalniki v natur barvi.. upam da nama rata naslednji teden da greva tja in jo kupiva.. voziček je naročen...
tako. sem vam natrosila... upam da ste vmes kaj pojedle, ker sem se razpisala..user posted image user posted image
moj je šel v gobe, jaz pa grem počekirat še stanje po slo, pol pa počaaaaaaaasssssss dans v delovno akcijo!!  
mejte se, in naj bo vsak dan posebej posebenuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.9.2010 10:51:47   
zaljubljena23
jona klara, vidim da nimate sreče z lipom....Se mi zdi, da so ga začeli fajn sračkati tam doli...

sleepyhead, zaenkrat o tem traku ne razmišljam...Bo prvi otrok in roke prazneuser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.9.2010 13:20:28   
betricija
mi preživeli noč, kmalu gremo odstranit vreče okol bajte. vrt je uničen, razen še kakšen paradižnik bo za obrat, ker je bil pod streho, ostalo je pa bolj blatno.
moj barva sobo, smrdi iz sobe, dobr da sem ga pregovorila (komaj),da je potrebno barvati sedaj, ne čez 1mesec ko bo treba kurit..sedaj se lahko še prelufta sobo...upam,da bo dobro izpadlo, so pa tele pastelne junior barve kar močne...

tako, grem kuhat kosilo. uživajte v preostanku vikenda.

aja, a katera morda nosi ali pa razmišlja o nosečniškem pasu? men trebuh ful dol tišči, ko sem pokonci in me vse boli...pa kje se ga da kupit?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.9.2010 16:50:14   
špica84
Betricija nos.pas se da kupit v la vie v bc,jaz sem si ga kupla in si ga dam gor če sem dolgo na nogah

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.9.2010 18:03:44   
ManUr
Tiste ko ste kupovale v Lip Poljčane, ste dobile kakšen popust na gotovino in ker ste prišle osebno iskat?

hvala.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
5 vprašanj in dilem vsake nosečnice
V nosečnosti se pojavijo številne dileme, strahovi in vprašanja. Izločili smo pet najpogostejših, na katere sta odgovori...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?