|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:44:03   
n a n i
evo punce mene iz cuker testa. Rezultate izvem jutri. Sem pa tudi jaz morala biti tesca najmanj 12 ur. Edino vodo sem lahko pila. Tale napitek mi pa ni bil tko nagravzen. So mi se limono stisnile noter punce in je bila prav sladka limonada. Ampak po pol ure cakanja, mi je pa postalo ful slabo. Sem se morala prav koncentirarati in delati na psihi, da nisem sla bruhat. Sem pa imela 1h test. Smo pa ble 4 nosecke z istimi trebuscki in sem se prav sprasevala, ce je mogoce katera od vas cvekic :)

Drugace pa jaz jutri tudi pridem. ob 11:30 v HN a ne? Upam, da vas prepoznam user posted image

Katy pa se ze vceraj ni oglasila, ce se ne motim. Upam, da je ok, ker to ji res ni podobno. A katera mogoce ve, ce ima samo guzvo v sluzbi?


(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:55:31   
KatyK79
hej punce,

kok lepo da me pogrešate user posted image ...
vas bolj an brzino berem....ja nani, betricija, gužvo imam!

za jutri pa seveda velja, ob 11.30, HN!

se vidimo, upam da v čim večjem številu!

betricija - ko bom utegnila ti pišem mail

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:59:48   
mag3
Ojla.

Kar se tiče Leclerca, sem bila včeraj, tud nekaj zapravljala, roba gre pa zelo hitro. Je bla ful gužva, same mlade mamice, nosečke user posted image  ... Sem hotla pol še en pajacek kupit, pa se nisem mogla takoj za št. odločit in ko sem prišla čez 5 minut nazaj, ni bilo več nobene 62-ke. user posted image  Tako, da ne vem kako bo to zdržalo za tiste, ki še niste šle, razen če kaj dofilavajo. Pa obrob za posteljo npr. več ni bilo. Je bila prazna polica tam, kjer so ble obešene.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 12:22:36   
betricija
katy ko boš imela čas, nikar pa ne pretiravaj. si bomo jutri več povedale user posted image


(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 12:30:49   
KatyK79
he he he betricija.....
nani, betricija komaj čakam da vaju spoznam, po moje sta super!

s špico se pa itak že poznavi ane user posted image
 

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 12:37:47   
špica84
Jaz pa poznam tebe in betricijo.Nani mislim,da nas ne boš zgrešila

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 12:48:26   
jona klara
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

ojla.. jaz sm ravno dans klicala v šentjur... september je poln, v oktobru bo termin.... poteka mislim da 4x obiski bolj kot ne ponedeljek in četrtek od 15.30-18 ure, pol pa po dogovoru, vsaj tak nekak mi je zagotovila sestra... tel št... 7462433 jona klara me bo popravila, če sm kej zamutila...user posted image user posted image


v šentjurju je takole_

ponedeljek 15.30-18 ih prvo snidenje
ponedeljek15.30-18 ih drugo snidenje
torek-15.30-17.30 tretje snidenje- predavanje o porodu predava ginekolog
sreda 18 ih- fozioterapija, vaje na blazini

ne vem pa če so vedno isti dnevi in zermini, sedaj je bilo tako, s tem da pri fizioterapiji so 2. skupini, eni imajo teden dni kasneje



_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 12:49:19   
jona klara
betricija- zs

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 12:56:19   
lidik
hej jona klara jaz sem ostala danes in jutri še kar na dopustu. Jutri dopoldan bi šlo?
Sem ti že mislila za danes pisat, pa sem ravno iz shoppinga prišla, me je premamilo. user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 13:47:01   
jona klara
lidik-zs

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 13:58:21   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

lidik-zs


odgovorjeno. user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 16:05:21   
zaljubljena23
Evo mene..Kontrola za cuker test za menoj..Ne rabim se več toliko pikat in preverjat meritve, samo po obrokih še in 2x na teden tudi pred obroki (zajtrk, kosilo, večerja)..Zaenkrat sem pridna, tako da na inzulin še mi ni treba...Nekako sem zdaj našla stvari, ki jih lahko jem, malo priredila in res upam, da tile dnevi do decembra hitro minejo..Ker se mi občasno že zalušta kakšna junk hranauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 19:21:07   
jona klara
zaljubljena 23- super, da imaš ok novice.

lidik- se slišiva potem za drugi teden, pol bo pa dež, pa lep vikend.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 20:26:53   
rožica27
ojla,

mene pa neki zanima...tiste, ki ste imele cukr test... a ste šle po pregledu v službo ali ste imele bolniško?

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 21:45:59   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: rožica27

ojla,

mene pa neki zanima...tiste, ki ste imele cukr test... a ste šle po pregledu v službo ali ste imele bolniško?


Jaz sem sla v sluzbo normalno, zakaj bi pa imel bolnisko pa ne vem. Govorim pa o ta prvem, enournem testu, verjamem pa da si marsikdo pol vzame fraj, ampak kvecemu dopust, ne bolniske.

(odgovor članu rožica27)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 9:29:15   
obcinarka
ojla... ko ste ravno pri cukru, jaz mam v pondelk zjutraj, pol pa še pregled, ampak sm frej-sm vzela dopust, itak ga imam še preveč...... pa že komi čakam, res!!!!!!!!!!!! tud to da sm frej, drgač pa spet bom vidla bejbico.... tralalalalal
zvedla za dve novi mamici, pa obedve punčko... arwenko... naša nadka je zmagala, pa še od ex sodelavca punca je ravno tako rodila včeraj  ... lepooooooooo, začelo se je.... hahahahah... no nč slabega ne mislim, me lepo počakajmo do decembra...
lačna sm že... malca čez pol ure.. njam

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 10:15:39   
KatyK79
rožica27 - ti si od Lene ane...
jaz vedno ko imam G rečem Žigonovi da mi naj napiše opravičilo za službo, potem grem do svoje splošne in dobim bolniško za tisti dan!

Kateri teden N pa imaš ti test???

jaz imam v ponedeljek pregled pri G, bom v 28t pa mi cukr testa tudi omenila še niuser posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 10:24:30   
KatyK79
aja za vse, ki se danes bo 11.30 dobimo!
jaz bom točna, če pa slučajno zamudim kakšno minutko je pa to zaradi službe, tako da prosim ne mi pobegniti.user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 12:22:43   
ula77
pozdravljene user posted image , kako ste danes?

Izgleda, da ste vse na kavici, jaz sem vam pa fovs, a naslednjič zagotovo pridem tudi jaz, ops. midva..user posted image user posted image

Vprašanje: a katero od vas stiska pod rebri, na levi strani, taka topa bolečina.....eni pravijo,da je tam vranica.
me že lep čas tišči, pa ne vem, a  je to normalno pri user posted image ????

Imejte lep dan!!!!!

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 12:43:01   
obcinarka
ula, men se zdi da vsako nekam drugam in drugače špika, drži, žgečka, brca... jaz sploh ne razmišljam kej več o tem, hahahahha.... se pogovarjam z bejbico, češ ja kaj pa je to zdej, a mi nagajaš, ja zakaj pa, pa blalalalal.. drgač pa opažam da imam pogovore z njo ful ko grem v službo in domov iz službe, med vožnjo... se vse zmenivauser posted image user posted image user posted image  pa kaj bova kuhale, pa kdaj ati pride in oh in sploh... zdej je tak luštno da komi čakam kk bo šele luštno, zato bolečine odpadejo!!!!!!!!!!!

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 12:52:03   
ula77
pridna!
mene skrbi to tiščanje, ker včasih sploh ne morem več sedet, kot da me nekdo s kleščami drži pod rebri....brrr.
Pri nas se bodoči ati veliko pogovarja z detetom, mu je prav v veselje, pa ga uči, kako naj  za božjo voljo mami ne brca tako močno, he he,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 14:02:12   
obcinarka
no da se še tu poslovim... letim domov, pol bom neki skuhala, upam da mi bo bejbica pomagala, zdej se morva pa še tak zmenit ka bova skuhale na en, dva, tri... in če bo prava volja bom pospravla dans po hiši.... da bo sobota bolj luštna!!!!!!!!!!!jej, če bo vse ok, gremo v btc zapravit za voziček!!! ka bomo nobel.... hahahahahahah komi čakam, noooooooooo...
uživajte, bodite na easy, nasmejane in kar nč obremenjene...
dost nakladanja, čavuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 16:40:57   
ManUr
halo.

Ula77- ne skrbi, nisi edina. jaz ce ne sedim cisto zravnano, ni sans da sedim. me tak spika pod rebri. to se dogaja zaradi pritiska organov navzgor. pa ce potipam rebra, me tak bolijo kot da bi imela vnetje. sem vpr. G ce je to kaj, pa je rekla da naj ne skrbim. nekatere bolj obcutijo spremembe v telesu, nekatere manj, nekatere prej, druge pa kasneje.

Pa da se se jaz pohvalim, vceraj sma pripeljala vozicek domov- zadnji, jih vec ni na zalogi in moc dobiti v taksni barvi,katero sma si zelela. tako sem vesela:). Zdaj pa le se par mesecev, in bo ze v uporabi.

Meni je G ze dva x povedala, da bo user posted image . prvic ni bilo prepricljivo, zdaj pa je rekla da je kr hitro. ampak sem se vseeno malo skepticna, ceprav je v koncni fazi vseeno, nebi rada, da kupujem v punckastih barvah, pa bi na koncu bil user posted image . Vse popolnoma zaupate v to kar vam je G rekel glede spola? Sem v 27.tednu, nimam vec veliko casa za 3D. nevem ali naj se grem na 3d ali zaupam user posted image user posted image .

lp

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 19:00:47   
zaljubljena23
ManUr super za voziček..Katerega imata doma?

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.9.2010 19:25:12   
rožica27
KatyK79- ja, od žigonove sem. sej ji bom rekla, ker se bo cukr test pomoje zavlekel...

takrat bom v 27.tednu...razlog za cuker test je pa ta, da sem se v enem mesecu preveč zredilauser posted image

tebi ga pa očitno ni treba delat, ker imaš kilce okuser posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?