|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 9:26:30   
mamamajča
Dobro jutro vsem!

Jaz sem pa danes malega kar pustila, da je doma, nisem se mogla ob sedmih vstat.

No, midva se nisva pobotala, ker se nisva niti vidla. Je namreč prišo šele ob dveh!! In ker je Mark spal pri meni, je on zavil direkt v otroško sobo.
In ne, ne mislim se danes sploh pogovarjat z njim. Tak da upam, da kak dan še ne bom rabla v P, ker ga ne mislim prosit za pomočuser posted image

kpmk
, sploh ne govori. Mene je groza cest in drugih voznikov. Pred leti je bila na Ptuju prometna, ko sta umrli mamica in hčerka in to v zadnjem križišču pred hišouser posted image
Pa ne, ne bomo se zdaj o takih pogovarjale, ne?

Meni se tud zdi, da tukaj fantki prevladujejouser posted image

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 9:30:25   
jana84
hej babnce...Kako?

Jaz sem malenkost boljš volje, čeprav sva z možem včeraj popoldne oba ugotovila, da sva tolk slabe volje in razdražena in zživcirana, da ni za verjet...Pol ti pa še naš fotr kakšno tako uturi, da je ojoj...In gredo kar dlake pokonci user posted image Ampak, prav dost tud nimamo za pomagat...Zdej samo čakamo, da dobimo lokacijsko informacijo z občine (danes ali jutri), da vidmo na čem smo...Pol pa naprej. Do takrat pa nimamo nobene "vizije"...

Večerja je uspela...Sva šla na ene fine kalamarčke...Je prav pasalo, bolj kot hrana, bit malo sam in klepetat tja v tri dni brez obveznosti...Sicer se je ta mali preden smo šli tako fajn zvrnil s stopnice in jokal in sitnarila, da sva že mislila doma ostat. Pa sem jaz vseeno vztrajala, da greva...In je blo res fajn...Ko sva pršla domov, pa je moja mama že spravljala ta malga spat in sva lepo potiho šla mimo sobe v kuhnjo, da ju ne bi motla user posted image

Drgač, kaj naj vam še povem? Hm...ja odhod v vrtec je bil tud danes uspešen. Seveda če ja pa spal do 7.30...Pol pa prej ko ga spravim da ga preoblečem in naštimam...Uf, sva bla komaj ob 8h v vrtcu...Sem mu cel čas govorila, da bo brez zajtrka ostal, če bo šel tako počasi...Sam se mi ga ne da preganjat, ker sem tud jaz zjutraj na počasi naštimana....

To je zaenkrat to...
Sem se odločla, da moram počasi pisat seznam, kaj moram(o) poštimat doma za user posted image ...Vem da mormo previjalno mizo poštimat, ker je že čisto razpadla (tista spužva gor)...Pa seveda tud posteljico moram spraznit, ker zdej je idealno odlagališče za vso sortno kramo (od prešite odeje, do vzglavnikov iz dnevne sobe, do vseh mojih torbic in druge šare)...

no, popoldan pa šibamo na vikend krompir pobirat. Juhuhu! Že vidim ta malga kako bo zapackano dete veselo...Ah, pa saj imamo vodo, kaj ne?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 9:36:45   
jana84
mamamajča, lepo se pobotajta...Ne se kregat, ker škodi zdravju user posted image

majabar, lepo da je bilo na pregledu vse tako kot mora bit...Sam čudno da ti je G rekel, da boš verjetno rodila že začetek meseca...Zakaj pa ti potem ne prestavi PDP-ja? Ker to je pa akr velika razlika...Ne vem kako je cv Kolumbiji, sam tuki pr nas je tako ,da če rodiš tolk pred rokom pol je otroček avtomatsko nedonošenček in morš bit tolk časa še v P oziroma na pediatriji...Če pa ti prestavijo PDP, pol pa ni tako, ampak je vse lepo in prav!

čebeli: če imaš krče dokaj "redne" se javi pr G in povprašaj kaj je to...Mogoče gre samo za lažne popadke, mogoče pa so to že prvi znaki začetka poroda in če je še veliko pred PDP potem ti lahko vse skupaj še zaustavijo...Ti kar lepo pokliči G in se pozanimaj, saj zato so tam...Za nas nevedne in skrbi polne nosečnice!




_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 9:41:31   
jana84
pa še to..joj kolk nakladam, vem...

Kpmk, sem mal pregledala tist seznam za v porodnišnico...In sem dopisala še ene stvari, ki se mi zdijo v P uporabne oz. skor nujne...
  • osebna higiena (zobna pasta in ščetka, glavnik, intimno milo in šampon, vložki, labello, krema, papirnati robčki),
  • mobitel in polnilec,
  • fotoaparat,
  • modrček in blazinice za dojenje,
  • nastavek za dojenje
  • Bepanthen,
  • duda,
  • obroč za plavanje, 
  •  dokumenti (materinska knjižica - original dokument o krvni grupi in Rh faktroju, izvide vseh preiskav, kartica zdravstvenega zavarovanja, napotnica, osebna izkaznica, poročni list).
  •  nočna lučka oz. lučka za nočno omarico, da ne motiš cimer ko dojiš ponoči)
  • prigrizki (bonbončki, piškoti, sok)
  • nogavice
  • copati z gumijastimi podplati
  • pleničke za enkratno uporabo št. 1
  • revija, križanke


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 9:51:34   
anju
jana z mojim mulčkom je zjutraj grozno ko ve da sem jaz doma. danes se zbudi ob 7 priteče iz sobe pošteka da je dan da gre v vrtec ... gre nazaj v sobo zapre vrata da bo še ninou. sem neredila svetlo se stisnila k njemu da bi se malo pocartala pa je bil tako jezen nad situacijo da ni hotel nič. sem šla ven iz sobe in pustila da se trmi. ne bom se z njim prerekala, ma če bo vsak dan tako, ga bo pač moj budil in peljal, ko še ne registrira tolko da mu obrne na nagajanje. iz vrtca (ki je od nas oddaljen 200, 300m) sem šla ob 8:15user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 9:54:22   
Pokora
Za mano obupna noč. Me je tako stiskalo za grlo oz v sapniku da joj. Sem komaj dihala (so se mi dihalne poti čisto zaprle), pa slina se mi je ful nabirala, da mi je bilo od tega slabo, skratka katastrofa!!! Me še zmeri stiska, pa čisto brez glasu sem, ampak je lažje ker je dan...

Punce, moj mali je neverjeten! Sta bila zjutraj z možem pri logopedinji (ga je ful pohvalila) in ko sta se peljala nazaj sta me poklicala. Pa me mali vpraša da če si želim da je dones pri meni doma. Ga vprašam kaj si pa on želi in mi reče da bi šel raje v vrtecuser posted image  Mu je včeraj mož sprintal slike iz počitnic (da jih bo nesel v vrtec), pa včeraj je na novo prišla v skupinico njegova prijateljica in je šel raje v vrtec kot da bi bil doma.

Orhideja dobra si da se boš takole preselila! Pa gresta daleč, al kam tukaj bolj v bližino? Se po končani porodniški vrneš nazaj v službo tukaj?

Čebeli čestitke za fantka! Je moral biti pa res kar ornk šok. No bolje zdaj ko potem ko bi rodila user posted image  Kaj pa če bo vseeno punčka?user posted image

Tinaaleks, a ti si pa kar preslišala da te držim za besedo da se oglasiš?user posted image

Torba za v P naj ne bi bila prevelika, ker je tam res ful malo prostora. Omarice so ful ozke, mislim da so široke ravno toliko da gresta dva čevlja en zraven drugega not - no vsaj v Lj je tako. Potem imaš pa še v nočni omarici prostor, ampak tudi bolj malo.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 9:54:38   
3x mami
hm, par pripomb na tale seznam:

- obroc za plavanje: pride prav samo, ce si sivan in ne mores normalno sedet. lahko moz prinese naknadno
- nocna lucka: prvic slisim, da bi to nosil sabo. v PO je kar prizgana ena luc, pa zagrnjena mal z rjuho, dane sveti tako mocno
- prigrizki: samo toliko, kot jih rabis na dan poroda (kaka tablica, piskot za energijo), ostalo pa naknadno prinesejo obiski
- plenicke: jih dobis tam, rabis jih samo za odhod domov (jih zapakiras mozu v torbo/vrecko za iz porodnisnice)
- revije: enkrat so nam jih kar v porodnisnici dali ene. uporabnost odvisna od pocutja in od zaposlenostjo z otrokom. v prvo sem prakticno cele dneve prespala, ko je tudi mali pocival; v drugo pa res mojega prosila,da mi je prinesel krizanke, ker sem bila polna energije, mala pa non stop spala...

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 10:02:25   
zinchy
jooooj punce jest že tako kmej čakam malo stručko...že ene 14 dni ne spim ponoči oz. spim bolj na obroke..nekje 5x ustanem in grem na wc potem traja da nazaj zaspim,pa se v križu in trebuhu me je začelo bolet ponoči ko se obračam iz ene strani na drugo.vrjetno je to zaradi teže nasega malegauser posted image se malo september je tu in počasi se nam bo začelouser posted image

_____________________________

13.10.2010 Mai Peter

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 10:04:10   
3x mami
Pokora, pozdravi se cimprej!

a ima katera od vas izkusnje s skrlatinko? v nasem vrtcu sta ze dva primera in sam gledam, da ne bi kateri od mojih pokazal prve znake. jaz je nisem prebolela, in bi bilo fajn neugodno, da bi to fasala zdaj...

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 10:06:31   
missD
jutro :)

jaz tudi že komaj čakam. poleg bolečin v hrbtu oz bolj trtici me boli še sramna kost, zvečer je najhuje, da ne omenim še krčev v nogi...
tako da bi reeeees že rada da je vsega konec. Ampak mulčkoma se očitno nikamor ne mudi, ker nikjer ni nobenih znakov.
Brcata samo da dobita priložnost.

Stvari za iz porodnišnice...če bom pa kej hotla mi bo a že moj prnesu. važno, da bom mela tisto osnovno :D

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 10:34:17   
pixieM
Jutro punce!

kolumbo - super, da je vse ok user posted image . Le počivaj in se ne naprezaj, meni se te krvavitve ne zdijo hec (jaz sem bolj paničarske narave).

majabar - iii, lepi buši!user posted image In zelo lepe stvari sta dobila. Tile bodiji z napisi so carski! Mommy's little monster - user posted image .

Ko takole gledam vaše slikice bušijev, se meni zdi, da je moja user posted image res nižje, ker me niti ne matra dihanje ali kaj podobnega. Samo mehur, za katerega imam občutek, kot da mi ga na momente nekdo prav stisne.

mamamajčauser posted image zate. Ti naši moški znajo biti tako nerazumevajoči. Tudi jaz sem bila včeraj popoldne prav slabe volje zaradi mojega. Včasih je tako pozoren, da mi hoče iti na jok (pa nisem cmeravka), včasih pa je user posted image . Kot dve popolnoma različni osebi. Včeraj je imel izpit in se do popoldneva sploh nisva videla. Sem ga vmes poklicala kako je in če kaj zna, pa me je hitro odslovil z izgovorom da me pokliče nazaj, ker ga je še nekdo klical. Mislite, da je poklical nazaj? Niti pod razno!!! Potem je po izpitu šel na pijačko in prišel šele pozno popoldne, se najedel in že letel še nekam na pijačo z drugim kolegom, rekoč, da pride čez pol ure. Mhm, ob pol enajstih zvečer se je prikazal. Sem bila tako jezna, da sem se naredila, da spim, pa kura ga gleda!!! Danes zjutraj se tudi nisem hotela kaj ekstra pogovarjat in mislim, da se mu celo svita, da nekaj ne štima!!!

Danes pa šoping!!! Čeprav vprašanje kako se bova z mojim gledala...user posted image



(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 10:37:21   
pixieM
In hvala lepa za sezname, kaj pride prav in kaj kupiti. 

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 10:41:00   
Tiamo
Punce živjo, se malo javim, da me ne pozabite...

Sem že na bolniški in bom do porodniške , ki se mi začne 27.10.


Razlog, da se malo javim je v tem, da smo delavni doma, preurejamo stanovanje, končno smo zrihtali predsobo, nove omare, potem čiščenje, sortiranje itd... zdaj nas čaka še otroška soba. Oblekce za dete imam pripravljene, kupiti moram še plenice, pa cuclje, pa ene 2 povijalki za široko povijanje. Vozička še vedno nisem dobila in ga verjetno tudi ne bom user posted image , nikoli nič več ne posodim grrrr sem jezna, pa mi je šlo 500€...


Bila sem na pregledu, dete se je že obrnilo na glavo, zredila sem se za 2 kg, vse je b.p., samo naše dete je velikooooo, sem v 32 tednu in tehta že 2500g, enega slončka bom imela. Drugače sem polna energije, dajejo me postranske težave, slabo spanje oz. ne morem najdt pravilnega ugodnega položaja za spat, zgaga me matra tok, skoz mi je slabo....ampak to je vse posledica našega velikana, k mi pritiska in me tepe v vse možne organe...


Zdajle šibam po bolniški list, se tipkamo..

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 10:47:00   
tybysy
Obroč za plavanje - mene pa skrbi, da ne bo zdržal moje teže user posted image
Sem gledala tiste opore za vrat, ki so polnjene s kroglicami - podobno kot blazine za dojenje. Recimo nekaj takega. Se vam zdi, da bi bilo to tudi v redu? Luknjo ima na sredini, pa malo se raztegne levo-desno.

Tiste, ki boste pile malinov čaj - sem pobrskala in naj bi se pil od 34. tedna dalje.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 10:56:44   
3x mami
meni so starsi pri prvem v lekarni nabavili en obroc.je iz zelo mocne gume, tako da zdrzi vse teze, po moje. tile za v avto so po moje premehki, tisti otroski za v vodo pa presvoh.

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:15:57   
jana84
3xmami...v šempeterski porodnišnici je treba imet plenice s sabo...Kar previjaš ti v sobi, akr ti oni delajo nego dajo svoje...Sem bla tud jaz malo presenečena, ko je sestra vprašala, če imam plenice...Pa je pol naročila, naj jih mož prnese...Tako ,da jaz jih bom vzela s sabo za rezervo...Če mi jih bodo tam dalo super, drugač imam rezervo s sabo...
Nočna lučka v Šempetru je tako, da so nad postlo tiste luči kao da je nad vsako postlo samostojna lučka...Ampak halo, stikalo je pa tolk visoko da ga ne moreš leže sklopit...Pa še ful so svetle, mene so ful motle, pa sem bla sama v sobi...In iz sosednjih sobe se tud luči vidi, ker so med sobami steklene pregrade (do 3/4 so sicer prelepljene z nekimi nalepkami al neki podobnega, da ni videt skozi), še iz starih časov, da so imele sestre preged nad celotno verigo sob...
Plavalni obroč, je tolk mičkan nenapihnjen, da ga imaš komot v torbi za vsak slučaj...Jaz ga v prvo nisem rabla, in sem bla tolk srečna da ni za verjet...
prigrizki: že za tisti dan je fajn da imaš kaj zraven...Jaz sem namreč v prvo rodila ob 15h, nazadnje pa sem pred porodom jedla skor 24ur prej...Tako, da mi je kakšen bonbonček za navlažit usta prav super prišel...Sej ne govorim, da je treba sendviče nost s sabo...Čeprav mene je sestra klicala, ko sem šla k njej na obisk, da naj se ustavim na avtomatu in ji kupim sendvič ker je lačna za znoret...Jaz pa sem se tolk najedla s hrano v porodnišnici, da je ponavadi še za moža mal ostalo user posted image
obiski so pa zdej v večini P prepovedani, oziroma ZELOOOO omejeni (v Šempetru mislim, da lahko pridejo v sobo samo oče in sorojenci, drugi pa na hodniku oz.avli če je že potrebno...Mene to nič ne moti)

Kaj niso naši otroci cepljeni proti ŠKRLATINKI user posted image

plavalni obroč drugič: me sestre imamo enega, k isi ga posojamo med sabo user posted image , in to je sicer mislim, da najbolj enostaven običen obroč za plavanje...Ok, res da nima račke gor naflikane al kaj podobnega user posted image ...Mislim, da je od une firme al serije 123...mal bolj kvaliteten...Meni deluje ful močna guma. kot sem že omenla, ga nisem rabla, sestri pa že vsaka 2x, in je preživel vse skupaj!


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:17:09   
jana84
Tiamo, sem se že malo spraševala, kje se držiš...Lepo da ste delavni doma, se mi prav dopade, sam da ne pretiravaš user posted image  
Kaj se je pa z vozičkom, ki si ga posodla zgodilo? A so ti ga uničli al kaj?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:21:08   
anju
na, pa sem si ravno tako mislila, če bom šivana bo že moj en obroč od mulčka prinesel. drugače bom pa mamo v lekarno poslala. vsekakor računam na luksuz nešivanja...

tiamo sem že večkrat pomislila kje se skrivaš. pridni da prenavljate. jaz vidim tolk stvari. ničesar se ne morem zares lotit. ene škatle cunjic ne najdem. so še te majčke na preklop pa povijalne plenice notri. jih ni ne pri mami ne pri meni. in kar sem nekam zgubljena posledično neučinkovita in malo nervozna. kot da me nekaj daje. sama bom vse mogla naredit kar mislim, pa ugotavljam da res ne zmorem tolko...

najboljš da se lotim, hm...

kosilo - komaj danes bo pica.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:21:50   
jana84
Če katero zanima, imajo 6.9. v Baby Centru na spletni trgovini 30% znižan avtosedež lupinico Maxi Cosi Cabriofix...
Sem ravno dobila domov ABC novičke, pa je to notri napisano...Sam informativno, če kateri pride prav...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:24:25   
3x mami
jana84, sem sam svoje mnenje napisala user posted image

plavalni obroc. sem se spomnila, da se je prijateljica znasla kar z eno ogromno brisaco, ki jo je zvila in dala kot v obroc.

uh, v Postojni pa je precej drugace, zgleda. vse sobe so locene z normalnimi zidovi. za ponoci so sestre prizgale skupne lucke nad posteljami, ce se ne motim, pa mal prikrile z rjuho, da je bila luc bolj medla. pa smo vse normalno spale - jaz z otrokom, ostale pa brez. 'pamperske' (oz imeli so moltex) pa imas kar tam. one previjejo, imas pa tudi kupcek ti tam, da ga lahko sama previjes.

a omejitev obiskov velja povsod? poseben razlog? saj nimam nic proti temu, da pustijo samo moza in otroke. se mi zdi cisto v redu.

skrlatinka: kot sem razumela, se ne cepi. to je bakterijsko, kot gnojno vnetje grla z izpuscaji. 10dni antibiotikov fases....

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:25:31   
Tiamo
Jana, ne pretiravam, mi ful paše delat, verjetno imam tisti gneznitveni sindrom user posted image


Z vozičkom je pa takole: sem ga lansko leto sem ga posodila sosedi za eno njeno prijateljico k je ful prej rodila, mož jo je pustil itd.... ok pa sem bila dobra in sem ji posodila trikolesnika brevija 3 v enem, zdaj jo že od maja prosim, da mi ga vrne in skoz eni izgovori, je ni doma, je na vikendu, pri mami ima voziček...no zadnja varjatna, da ga je zlomila, pa sem rekla, da naj mi vrne vsaj lupinco in spet izgovori, je ostala na vikendu...tako, da sem bila pošteno žalostna , res ne razumem takih ljudi, naj pove: čist sem ga uničla, sorry. Meni se zdi, da ga je prodala...

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:26:52   
anju
ne, jana, niso cepljeni proti škrlatinki. to je angina, le da ima bakterija nek toksin ki povzroča izpuščaj. včasih je veljalo da jo imamo 1x in fertik. pa ni tako. 5 različnih toksinov je - teoretično jo lahko imamo 5x. naš jo je imel, lahko tudi 2x, ravno tako je imel brobne pikice kot brbončice na rokah tudi drugič in potem se to olupi, pa je rekla da ne, da ni tako izrazito. meni se je pa zdelo čist isto. zdravi se z antibiotikom kot, ker v bistvu je, angino.

Pokora imaš tudi drugače težave z dihanjem, astmo?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:27:23   
Tiamo
3 x mami, glede škrlatinke nimam izkušenj.. tebe zanima kaj točno, imam pa moje avgustovke k so jo pretrpele, sosedova tamala jo je imela že 3krat, čeprav naj bi se samo enkrat ponovila...

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:32:11   
anju
Tiamo tud js mam filinga da je nekdo zaslužu s tvojim vozičkom.

tudi en quinny bo 40% znižan en dan v BC spletni trgovini. preglejte ABC novičke!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Oktobrke 2010 II
2.9.2010 11:47:58   
jana84
ok, zgleda kot da moja mama ni zdravnica...Sploh sem očitno vse nakam pomešala...Sej verjetno če ne bi imela mame zdravnice bi vedla, ker bi se kaj pozanimala...Zdej pa če ima ta mali kakšno pikco al vročino al kaj jaz vem kaj še vse, vprašam mamo in to je to, se niti ne "obremenjujem" z izobraževanjem preveč...Lahko enim kaj?

tiamo, za voziček pa res škoda...Dej še malo pognjavi to žensko...Naj ti vsaj pove al voziček še obstaja v enem kosu al kako, da veš al morš novga nabavt...Sicer ni lepo od nje, da tako dela...Mislim, da če imaš sposojene stvari, da je fajn če malo bolj paziš nanje...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?