|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 16:25:40   
M&A
IZVIRNO SPOROČILO: nejkec

user posted image Ali imajo v H&M Citypark že jesenska oblačila za tamale?



Že. Smo ravno včeraj nabavljal, tavelikemu je skor vse premajhno user posted image Boljše da ne povem, koliko smo se skeširal user posted image Še dobro, da tamal večino za njim ponosi, mu sam dokupim par stvari, predvsem hlače in trenerke.

Pa še čevlje, superge in copate smo morali kupit. Ajaj user posted image

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 16:27:45   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: M&A

IZVIRNO SPOROČILO: nejkec

user posted image Ali imajo v H&M Citypark že jesenska oblačila za tamale?



Že. Smo ravno včeraj nabavljal, tavelikemu je skor vse premajhno user posted image Boljše da ne povem, koliko smo se skeširal user posted image Še dobro, da tamal večino za njim ponosi, mu sam dokupim par stvari, predvsem hlače in trenerke.

Pa še čevlje, superge in copate smo morali kupit. Ajaj user posted image



Jaz sem bila tudi včeraj samo se mi zdi, da imajo za punčke veliko več kot za fantke.

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 16:33:33   
mamamajča
Hvala vam punce!
Pa saj mi vse pomaga, ne morem rečt, še kuha namesto mene. Ampak zadnje dni pa svojo slabo voljo res na naju oba z otrokom stresa.
In ja, najslabše je to, ker ne ve, kaj na svetu bi sam s sabo. Ne hodi nikamor, ker vedno reče, da bo rajši doma, če se mi slučajno kaj začne.

Saj glede šihta je tako, da je njegov ata velik privatnik in mu hodi vedno pomagat, tako da zasluži in vse. tudi ob redni službi je popoldne še hodil tja. Ampak ata ga ne more zaposlit, zato pač dolgo ne more ostat tam, ker ni zavarovanja, del. dobe in vse to ga dodatno nervira.

Janaja- delal je pri enem privatniku, ki hodijo montirat Massove trgovine po vsej Evropi. Ogromno je bil na terenu, včasih po dva tedna in se zaveda, da take plače, kot jo je mel tu, v mizarstvu ne bo več.
No, ko bote kaj v Mass-u, poglejte tiste lepe poličke, pulte, pa se spomnite na mamamajčouser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 16:40:12   
mamamajča
mi še nimamo vozičkauser posted image

Katera že je rekla, da je naročila tistega prek spleta? Bambinoworld?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 16:45:04   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: jana84


Filisa, fajn za pregled...Sam nekaj ne razumem: zakaj pa morš spet v pondeljk na odvzem brisa za streptokok? A ti tega ne nardi kar tvoj G? meni nardi to kar moja G...Ah kdo bi vedel! In kako nimaš pol po 14.9. pregleda več pr svojmu G? Kam pa boš hodila - v porodnišnico? Jaz sem imela preglede do zadnjega pri svoji G...Za tisti dan ko sem imela PDP sem bila naročena v porodnišnici na pregled v APRN, pa mi HB ni blo treba it ker sem 3 dni prej že rodila...





V pon. moram na odvzem brisa, ker moja gin. nima tiste ˝epruvete˝, v katero se shrani bris, tako,  da si jo moram sama priskrbet, nato it k njej, da mi odvzame bris in nato bris nest v zdravstveni dom, kjer opravljajo ta test, ker ga moja gin. ne. Zakomplicirano, saj vem user posted image .


Po 14. 9. pa imam vsak teden CTG in verjetno zato več ne rabim k njej.



Voziček: Concord neo


mamamajča: te razumem... Tud moj je bil, ko sva ugotovila, da sem user posted image  brez službe in ga je zelo mučilo, čeprav sva oba vedela, da bo prej ali slej dobil vredu službo, glede na njegova znanja in sposobnosti...

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 16:52:21   
polmaja
Ejla!

Zvezda BTC user posted image - se da rezervirat, držijo pa rezervacijo samo kakih 15 minut. Rezervira se po telefonu: 01 585 20 95. Imajo manjše igrišče, ograjeno, tako, da mamice lahko nadzorujejo male divjake s paltforme user posted image .
Torte tam pa so itak najboljše, njam! user posted image

Pregled - kao vse ok, mali se je končno obrnil na glavico, kar je super. A G je pripomnila, da ima ful veliko glavico, pa me zdaj vse bolj skrbi user posted image . Rekla je, da zaenkrat to še ni problem. Zaenkrat... Pa če ima moj mož bolj veliko glavo (nima, samo nos ima večji user posted image ). Sem mislila, da mi bo vpisala mere v knjižico, a sem šele zunaj videla, da mi ni - zdaj pa ne vem, kake so mere, tako, da ne morem preverit (in se pomirit). G pa je veselo šla na dopust na Hvar, tako, da je ne morem maltretirat po telefonu user posted image . Zdaj me muči cel kup scenarijev, od vodenoglavosti in pritlikavosti, do mega glavonje, ki se mi bo zataknil v porodnem kanalu in bo cel kažin... Pa še tiste luštne kapice, ki sem mu jih kupila, mu bodo premajhne....
A je katera že imela bolj glavatega otročka? user posted image

Majabar - čestitke!!! Zdaj pa se le pazi in če ti trebuh toliko otrdeva, malo zmanjšaj svoje dnevne treninge! Ne se hecat brezveze - saj si po moje itak že najbolj fit od vseh nas (1000 x bolj od mene prav gotovo!) user posted image .


(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 17:00:46   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: polmaja

Ejla!

Zvezda BTC user posted image - se da rezervirat, držijo pa rezervacijo samo kakih 15 minut. Rezervira se po telefonu: 01 585 20 95. Imajo manjše igrišče, ograjeno, tako, da mamice lahko nadzorujejo male divjake s paltforme user posted image .
Torte tam pa so itak najboljše, njam! user posted image

Pregled - kao vse ok, mali se je končno obrnil na glavico, kar je super. A G je pripomnila, da ima ful veliko glavico, pa me zdaj vse bolj skrbi user posted image . Rekla je, da zaenkrat to še ni problem. Zaenkrat... Pa če ima moj mož bolj veliko glavo (nima, samo nos ima večji user posted image ). Sem mislila, da mi bo vpisala mere v knjižico, a sem šele zunaj videla, da mi ni - zdaj pa ne vem, kake so mere, tako, da ne morem preverit (in se pomirit). G pa je veselo šla na dopust na Hvar, tako, da je ne morem maltretirat po telefonu user posted image . Zdaj me muči cel kup scenarijev, od vodenoglavosti in pritlikavosti, do mega glavonje, ki se mi bo zataknil v porodnem kanalu in bo cel kažin... Pa še tiste luštne kapice, ki sem mu jih kupila, mu bodo premajhne....
A je katera že imela bolj glavatega otročka? user posted image





Pol pa najbolj, da se čim prej zmenimo za datum user posted image .

Meni je tudi rekla ginekologinja da ima naš za 2 tedna večjo glavico. Sam to je rekla tudi moji sestrici pa ima čisto lušno majhno glavico. Jaz bom verjela ko bom videla user posted image .

(odgovor članu polmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 17:08:53   
sasadejan
Evo našla sem previjalno torbo v DM-u:

user posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 17:10:46   
sasadejan
Da vam pokažem še nekaj cunjic, ki sem jih kupila za mojega fantka:

user posted image

user posted image



user posted image

< Sporočilo je popravil sasadejan -- 26.8.2010 17:11:27 >

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 17:20:04   
nejkec
oooo kok cortkane cunjce user posted image Kje si kupila pajacka?

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 17:28:59   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: nejkec

oooo kok cortkane cunjce user posted image Kje si kupila pajacka?


V C&A-ju

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 17:37:36   
luna_25
sasadejan lušne cotke....bodija sem tudi jaz kupla se mi ful dopade....a torbe za previjat imajo v dm, sej je ful dobra, a majo še kako drugo barvo? kok je pa cena?

jaz pa razmišljam, da bi si šla spečt palačinke...so se mi zaluštale...sam me je strah da me bo zgaga pekla pol....joj o jojuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 17:43:16   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: luna_25

sasadejan lušne cotke....bodija sem tudi jaz kupla se mi ful dopade....a torbe za previjat imajo v dm, sej je ful dobra, a majo še kako drugo barvo? kok je pa cena?

jaz pa razmišljam, da bi si šla spečt palačinke...so se mi zaluštale...sam me je strah da me bo zgaga pekla pol....joj o jojuser posted image user posted image user posted image


Ja v DM-u v City parku jih imajo. So še druge barve. 100% je bila črna in beš mislim da. Jaz sem takoj pograbila vijolčno user posted image . Cena je pa 25,00 EUR. par centkov manj. Je pa notri tudi previjalna podloga + dobiš paketek vlažilnih robčkov, kremico in dve dm-ovi testni planički.

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 18:08:12   
luna_25
sasadejan  ooo to je pa ful ugodno sploh, če dobiš zraven kremice in robčke. Hvala za info, grem jutri takoj pogledat sam upam da jih v našem DMu imajo, če ne pa ko bom kaj po lj hodila bom zavila v citya.

Evo palačinke pečene....mmmm so dobre...pa donat zraven da preprečim to zgagouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 18:19:24   
caroline1
Vas preberem, zmanjka pa energije za napisat. A se še katera tako zelo slabo počuti? Slabše kot ob slabostih v prvem trimesečju? Jaz dva dni samo spim. Čez dan in ponoč! Slaba sem, vrti se mi, občutek polnega želodca, pa ne morem jesti! Nimam pojma, kaj mi je...

Sasadejan- res luškane cotke. Jaz sem prav vesela, da sem vse prištimala že kak mesec nazaj, ker če bi mogla zdaj bi umrla. Ne morem niti posode pospravit!

Mamamajča- mogoče svetla točka, da take ljudi, ki znajo delat z lesom veliko rabijo! Držim pesti, da najde kaj, preden se popolnoma naveličata en drugega pa še to samo zaradi neke bedne sence, ki visi nad njemu!

MissD- jaz sem se danes naročala za UZ ledvic, imam v četrtek kontrolo na katero naj bi prišla z opravljenim UZ, datum sem pa dobila šele 16ga. Če pridem samoplačniško, pa lahko v pondelk komot...jebentiš!

Celjanke in okolica- a gre katera v torek 31ga v šolo za starše?

Polmaja- ne delaj si skrbi! Sploh pa ne takih! Pri opisu glave gre za cm-je in za dva več od povprečja je že veliko, predvsem za spravit ven...vsaj če mene vprašaš! Če bi bilo lahko kaj dvomljivega, bi te sigurno kam poslali!

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 18:19:33   
anju
uh čist preveč govoriste, če se vas ne spremlja sprotiuser posted image

služba - šef mi je podpisal dopustuser posted image sicer ni šlo za se smejat zraven. da bom mogla prit med dopustom kao. sem mu razložila da se mi zdi za malo, ker niti nimam pogodbe (za nedoločen čas) in nimam namena delat uslug. pač sej mam trbuh že neki časa, vsi so vedli da grem in bi lahko nadomestnika zrihtali že prej, dopusta na leto pa sam 21 dni, tako sa ne vem zakaj bi delala brez haska.... pa še od enega dneva več nasledniku ne bo dosti več predanega. v glavnem šef prijavi, da če bi prej vedel da bom taka, da ne bi dobila podaljšano do porodniške. to se me sploh ni dotaknilo. sem od njega pričakovala take izjave in ponavadi me pogrejejo, zdej se mi je pa jebuser posted image tolk o nosečniški občutljivostiuser posted image
no, potem sem pa odprla knjižico z dopust-talončki, kjer je bil njegov podpis. tako da ga imam, moj jeuser posted image

na srečanje se bom potrudla prit kadarkoli, čeprav če Pokora ne misli prit, je zarad mene lahko tudi kasneje v sept, recimo drug, tretji teden. ker drugače si moram zelo na hitrco spisat seznam kaj iz Ljuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nejkec

Ali bo dovolj za prvi mesec:

4 bombažne žabice
4 bombažni bodiji
3 plišati pajaci
1 malo bolj topel (a ne zimski) pajac za ven
2 para copatk
2 bombažni kapici
2 kapici za čez (za ven)


tole tudi mene zanimauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: M&A

Evo, danes sem bila že navsezgodaj slabe volje zaradi tavelikega - je definitivno cepljen proti brzini (seveda dokler ni čas za dirkanje okrog)! Kar sedi in sanja, stokrat mu moram rečt "pejd lulat, obleci se, obuj se, ..." Če bi sama stopila v akcijo, bi bilo vse takoj, ma iz principa 5-letnika ne bom pedenala! Mali ga pa seveda posnema, čeprav na splošno bolj sodeluje. Ne boste verjele, od budnice do tega, da mulčka sedita v avtu, mine več kot ura! Pa včeraj v vrtcu - preden se je obul in vzel svoje stvari, so šli trije otroci domov user posted image Če ima katera idejo, kako ga pospešit user posted image Stalno sitnarjenje in priganjanje se ne obnese... 
 

IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Mene pa skrbi da mi mali zboli. Je nekaj smrkav, pa takoooo tečen! Sem včeraj komaj čakala da je šel spat. Zjutraj sva se pa že za dobro jutro skregala, ker ni hotel jit lulat (menca, menca, ampak njega NE tišči). Je celo brez zajtrka ostal (zajtrkuje kljub zajtrku v vrtcu, ker vidi naju ki oba zjutri jeva), ker je rekel da ne bo jedel. Pa sem rekla prav, pol pa nič. Potem je bil pa jok...


IDENTIKO!
zdravila za polžavost ne poznam.
razen proti smrklju spiranje. naš ima odkar je nazaj v vrtcu spet katarček in kašlja, tisto, ko že vem da bo dolgotrajno... vsi smo bili otroci.

jana naš je imel eno tako krizo lani jeseni v vrtcu. je menjal skupino ma se mu je moglo še nekaj naredit, pa nisem izvedela kaj. jok histeričen, niti primerjave z žalostjo ob uvajanju v vrtec. in to jok kadar je bila vzgojiteljica h kateri je prej najraje šel??? ne vem kaj je blo, nisem hotela nikogar obtoževat, rinit, tud mulo rad nagaja, ona pa zelo bolna, sej sploh ne vem kako je lahko delala, zdaj je že dolgo na bolniški, ne vem če sploh lahko hodi. je pa enkratna vzgojiteljica. mogoče ga ni mogla ukrotit, je nanj dvignila glas... na kaj drugega nočem pomislit... mi je hudo tudi za njouser posted image

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 18:25:17   
sasadejan
Joj punce kako se bomo me zmenile za srečanje?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 18:50:06   
anju
Joj punce kako se bomo me zmenile za srečanje?

user posted image
dve se zmenta druge pridemouser posted image



mamamajča potrpita. poskusita se pogovorit. ohranjat normalno vzdušje in "domače naloge". in vsak naj se gre spihat v svoj kot ko nista za kompromise, če se da... user posted image tale je za oba.

polmaja moj brat ima veliko glavo, samo ker je prvi je potem mama mislila da imam js majhnouser posted image pa brihtn je, če ti je ob tem kaj lažje. res so ji hotli vakuum narest, a se je uprla in uspela rodit. sam zdej ma sina za ponosuser posted image ok hec na stran. uz-jev ne delajo za nas strašit ampak za to da vidijo in ukrepajo ko je kaj zares narobe. nič bat!!!
mislim nos je lahko velik, glava pa ne sme bit al kakouser posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 19:16:59   
Pokora

IZVIRNO SPOROČILO: polmaja

Pregled -  . Zdaj me muči cel kup scenarijev, od vodenoglavosti in pritlikavosti, do mega glavonje, ki se mi bo zataknil v porodnem kanalu in bo cel kažin... Pa še tiste luštne kapice, ki sem mu jih kupila, mu bodo premajhne....
A je katera že imela bolj glavatega otročka? user posted image




Polmaja, ne mi zamert, ampak men si to tako smešno napisalauser posted image  Moj je imel ob rojstvu veliko glavico - obseg 36, ampak zdaj nima velike glave. Že ob odpustu iz P je imel 34 - se potem preoblikuje. Sem se sicer morala kar potruditi da se sem ga ven spravila, pa malo so mi po trebuhu skakal, da so mi pomagali, samo hujšega ni bilo.
U glavnem, ne skrbi preveč, ker če bi bilo kaj narobe, bi te G sigurno še na kakšne teste poslala!

Sasadejan res luškana torba in cunjce!

Voziček - mi imamo še od prvič Quinija Speedya.

IZVIRNO SPOROČILO: anju

zdravila za polžavost ne poznam.

  
user posted image user posted image  A da ne? Jaz sem pa lih nate računala user posted image


Za cunjice se od prvič ne spomnim koliko jih za začetek rabimo, bom pa prav zvezek od materinske poiskala, pa prepišem - no če ga najdem.

< Sporočilo je popravil Pokora -- 26.8.2010 19:18:20 >

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 19:34:36   
sasadejan
Evo pa dajmo takole user posted image . Vsaka naj vpiše kdaj ji najbolj ustreza oz. če ima možnost priti.
Za lokacijo smo se zmenile za Ljubljano v BTC-ju v ZVEZDI.

Če slučajno katere ni gor, se opravičujem in naj se prosim dopiše.


Smarnca:

Tinaaleks:
Tejči08:
Born*to*be*wild:
3x mami:
Filisa:
Pikab84:
Bička:
Kolumbo:
Kpmk:
caroline1:
Zinchy:
Anju:
lija30:
Melita73:

Nejkec:
Mojcaya:
Samantka:

SM10:
Snežakinja:

mamamajča:
Pokora:
S*:
Tybysy:
missD:
sasadejan:
Janaja: 
M&A:
Najki:
Nika1:
Orhideja80:
2ursae:
Alicia84:
Bloom1:
Polmaja:

Roberta69:

Luna_25:
BRinME:
Jana84:
PixieM:


(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 19:39:02   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: sasadejan

Evo pa dajmo takole user posted image . Vsaka naj vpiše kdaj ji najbolj ustreza oz. če ima možnost priti.
Za lokacijo smo se zmenile za Ljubljano v BTC-ju v ZVEZDI.

Če slučajno katere ni gor, se opravičujem in naj se prosim dopiše.


Smarnca:

Tinaaleks:
Tejči08:
Born*to*be*wild:
3x mami:
Filisa:
Pikab84:
Bička:
Kolumbo:
Kpmk:
caroline1:
Zinchy:
Anju:
lija30:
Melita73:

Nejkec:
Mojcaya:
Samantka:

SM10:
Snežakinja:

mamamajča:
Pokora:
Tybysy:
missD:
sasadejan:
Janaja: 
M&A:
Najki:
Nika1:
Orhideja80:
2ursae:
Alicia84:
Bloom1:
Polmaja:

Roberta69:

Luna_25:
BRinME:
Jana84:
PixieM:




Jaz sem se kar zbrisala, ker se vam na žalost ne morem pridružit. Sem na bolovanju in me je strah komisije, pa tudi ginekologinja mi je priporočala mirovanje in žuljenje levega boka, dokler se moj user posted image ne poredi. Vam kar zavidam to druženje, saj mi prav manjka socjalnih stikov, odkar sem doma v horizontali pa sploh.

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 19:46:43   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: S*

IZVIRNO SPOROČILO: sasadejan

Evo pa dajmo takole user posted image . Vsaka naj vpiše kdaj ji najbolj ustreza oz. če ima možnost priti.
Za lokacijo smo se zmenile za Ljubljano v BTC-ju v ZVEZDI.

Če slučajno katere ni gor, se opravičujem in naj se prosim dopiše.


Smarnca:

Tinaaleks:
Tejči08:
Born*to*be*wild:
3x mami:
Filisa:
Pikab84:
Bička:
Kolumbo:
Kpmk:
caroline1:
Zinchy:
Anju:
lija30:
Melita73:

Nejkec:
Mojcaya:
Samantka:

SM10:
Snežakinja:

mamamajča:
Pokora:
Tybysy:
missD:
sasadejan:
Janaja: 
M&A:
Najki:
Nika1:
Orhideja80:
2ursae:
Alicia84:
Bloom1:
Polmaja:

Roberta69:

Luna_25:
BRinME:
Jana84:
PixieM:




Jaz sem se kar zbrisala, ker se vam na žalost ne morem pridružit. Sem na bolovanju in me je strah komisije, pa tudi ginekologinja mi je priporočala mirovanje in žuljenje levega boka, dokler se moj user posted image ne poredi. Vam kar zavidam to druženje, saj mi prav manjka socjalnih stikov, odkar sem doma v horizontali pa sploh.



Čisto razumem. Tiste, ki morate počivati le počivajte in pazite nase user posted image .

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 20:02:49   
Pokora
Na žalost sem tudi jaz počivalšek. Bi z veseljem prišla kaka 2 tedna kasneje.


Anju, prej sem hotela reči (a jaz da sem pozabljiva? neeeeee!), da super za dopust in da prima da ti direktorjeve besede ne sežejo do srca. Je konec koncev res vedel kdaj pokaš in bi lahko že prej našel nadomestilo!

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 20:07:59   
M&A
Smarnca:
Tinaaleks:
Tejči08:
Born*to*be*wild:
3x mami:
Filisa:
Pikab84:
Bička:
Kolumbo:
Kpmk:
caroline1:
Zinchy:
Anju:
lija30:
Melita73:

Nejkec:
Mojcaya:
Samantka:

SM10:
Snežakinja:

mamamajča:
Pokora:
Tybysy:
missD:
sasadejan:
Janaja: 
M&A: prva polovica septembra, dan ni važen, popoldne
Najki:
Nika1:
Orhideja80:
2ursae:
Alicia84:
Bloom1:
Polmaja:

Roberta69:

Luna_25:
BRinME:
Jana84:
PixieM:



< Sporočilo je popravil M&A -- 26.8.2010 20:08:42 >

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Oktobrke 2010 II
26.8.2010 20:34:24   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Na žalost sem tudi jaz počivalšek. Bi z veseljem prišla kaka 2 tedna kasneje.




Kar napiši kdaj bi lahko. Saj če jih bo več za drugo polovico septembra se bomo pa dobile drugo polovico user posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?