|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 10:11:02   
simi27
IZVIRNO SPOROČILO: mag3


IZVIRNO SPOROČILO: Frutiq

IZVIRNO SPOROČILO: simi27

IZVIRNO SPOROČILO: KatyK79

simi27- a to ko te pogledajo koliko si odprt boli???


Meni je bilo to najhujše od vsega. Saj pravim, da me je strah le tega. A se bom psihično pripravila. Moram najti neko vizualno podobo, ki me bo takrat sprrostila (upam).


Mene pa to sploh ni bolelo. Po pravici povedano se sploh ne spomnim, kdaj so me pregledali koliko sem odprtauser posted image



Tudi jaz se splon ne spomnim, oz. me ni nič bolelo v porodni, ko so gledali kolk sem odprta. Je pa res da sem dobila inekcijo proti bolečinam. user posted image  Mogoče zaradi tega ni bilo hudo.


Saj pravim, da smo si različne.
Tudi jaz sem dobila injekcijo proti bolečinam, a tega se živo spomnim. Morda tudi zato, ker mi je rekla, da se naj sprostim, da me pogleda. Amapak ni tako hudo, da ne bi zdržal. Mogoče je huje, ker je hkrati prisoten tudi popadek. Ne vem, no.

betricija -  ja, tudi mene moti, ker sedaj vsi mislijo, da je trebuh v javni uporabi. Jaz pustim, da me pobožajo ljudje, ki so mi blizu, nočem pa da me božajo kar vsi. Jaz povem, da je to moj trebuh in se umaknem... Sicer pa obstajajo tudi majčke z napisom - ne spomnim se točno kaj, ampak nekaj takega, da ne dovolim, da me božajo.. 

< Sporočilo je popravil simi27 -- 19.8.2010 10:15:34 >

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 10:13:17   
pinkalonca
IZVIRNO SPOROČILO: betricija

punce, še eno vprašanje. ker malo več hodim na sprehode, srečava različne ljudi, ki se veselijo, da sva noseča, mene pa moti predvsem to, da me potem vse ženske začnejo božati po trebuhu. to mi gre ful na živce. pustim mojemu, da boža tamalo po ritki,po glavi kjer koli, ne maram pa da me drugi božajo. no nekako sem se navadila, da me sestra in mami pobožata za ostale pa...bejži stran. pa ne vem a je z mano kaj narobe al kuga?


bejbi te razumem popolnoma user posted image jst sm v istem položaju ko me sodelavka dobesedno šlata user posted image user posted image user posted image preverja trdoto in ne vem še kaj, me ne zna gledat sploh več v oči samo moj trebuh še gleda in me takooooo živcira user posted image user posted image user posted image naslednjič sem si rekla, da jo bom še jst za trebuh prijela pa da vidim reakcijo user posted image uglavnem rekla ji bom da mi pač to ne sede in če lahko neha, HB me drugi po večini vsaj vprašajo in mi je takoj lažje, ampak ona pa sploh ne user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti veliko mirnih živcev user posted image user posted image user posted image ampak tako pač je - nosečniški buši je lep in vsak si ga želi božat user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 10:13:26   
betricija
a tako pinkalonca. no meni potem ne otrdeva trebuh. HB. tebi pa želim čimmanj teh sitnosti in prepusti svojemu dragemu kakšno hišno opravilo.user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 10:17:04   
betricija
joj pinkalonca sem se nasmejala tem tvojim smeškotom. enako jaz doživljam. potem sem pa eni zadnjič rekla, da me moti in me še kar naprej šlata po trebuhu in pravi, da ko je bila ona noseča (35let nazaj) tudi ona ni trpela da jo je ker pobožal po trebuhu...ja halooooooouser posted image user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 10:37:19   
Frutiq
Joj, tudi meni gre na jetra, da me kdo boža po trebuhu user posted image Ponavadi se kar umaknem proč in tako pogledam, da je vsakemu takoj jasno, da se nima kaj dotikat mojega bušija. Se mi zdi, kot da bi posegal v neko mojo intimo....

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 11:06:17   
mag3
Spremenila sem slikico profila. user posted image user posted image user posted image  Lahko spremenite na seznamu.

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 11:11:53   
dangermouse
Ahhh vem da zna bit nadležno tole božanje od neznancev... ampak meni je še vedno fascinantno, kako zelooo so vsi navdušeni in se raznežijo nad bušijem... pa bodimo realne, saj me tudi ves čas božamo naše zakladke... verjetno je kakšen terapevtski učinek v tem... ki nas osrečuje in pomirja... user posted image kaj šele potem, ko bodo vsi hotel božat otročka, tisto bo šele divje... zdaj je vsaj zaščiten pred vsemi bacili v bušiju... user posted image

Drugače se pa midva z dragim drug teden odpravljava v Turčijo na basket in mi je kolegica vodička rekla, da so baje Turki čist nori na nosečnice in da jih "po rokah nosijo"... upam, da kakšen free kebab fašem na ta račun he, he...

Lepo se imejte user posted image in uživajte v novih oblinah! user posted image

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 11:31:17   
KatyK79
betricija - tudi meni kaj takega ne bi bilo všeč čeprav me noben ne boža po bušiju. je pa velik takih ki jih božajo in se mi zdi da kr večini ni všeč. sej to res čudno zgleda, no vljudno je da se vsaj vpraša če že koga mika da bi pogladiš bušija.


(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 11:33:46   
Frutiq
IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Spremenila sem slikico profila. user posted image user posted image user posted image  Lahko spremenite na seznamu.


Kaj to pomeni? Sprememba iz modre v roza... Da bo pupika?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 11:35:24   
pinkalonca
betricija očitno vrača ''nelagodje'' kao če je ona lahko potrpela božanje ga daj pa še ti user posted image uf jst tut ne štekam folka user posted image

ma sej načeloma če vprašajo in samo pobožajo in potem takoj odstranijo roko je kul - preživim, ampak ta sodelavka me kr boža in boža in pritiska in boža in kroži in boža in... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma prov živčna ratam user posted image naslednjič ji definitivno zatežim user posted image

Sem pa zadnjič tole prebrala in sem se začela prov smejat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
http://www.ringaraja.net/clanek/tukaj-sem-ja-malo-visjemhm_1483.html

mag3 čestitke user posted image user posted image bom spremenila jutri user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 11:45:53   
Rosi*
Glede pregleda odprtosti, ko me je prva babica preverjala sem čutila. Ni bilo fajn. Pol pa, ker je bila menjava izmene sem dobila drugo babico. Pri njej pa sploh nisem vedela, da kaj preverja. ;) Mi pravi: "aha, 8 cm ste odprti", jaz pa "kak te veste?". user posted image

Drugače pa tudi jaz ne maram, da me božajo po trebuhu. Pa moji doma niti niso vsiljivi, njegovi pa katastrofa. Pa najbolj boli to, da me kao tašča poboža po trebuhu, če je še kdo drugi poleg, da se kao izkaže. Drugače je pa sploh ne zanima, če sma ok, če je vse v redu. Prav nasprotno, moti jo, ker je vse ok. user posted image  Enak je bilo pri prvi nosečnosti. Takrat sem velikokrat slišala: "Ja kak si lahko v redu, če si pa noseča!". Kar nekaj.



(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 11:50:49   
Rosi*
Punce, eno vprašanje.

Ravno sem z wc-ja in sem na hlačah opazila moker madež. Na hlačkah sploh nisem sprva opazila, da so malenkost mokre, ampak direkt na hlačah. user posted image  Je pa prozorna tekočina, ala voda. A ima katera tudi tak izcedek? Kaj bi to lahko bilo?

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 11:54:05   
birdy
Ja, jst. Sem glih dones ugotovila da mam čist mokre gatke. Bo treba dnevne vložke očitno začet uporabljatuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:06:24   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

Punce, eno vprašanje.

Ravno sem z wc-ja in sem na hlačah opazila moker madež. Na hlačkah sploh nisem sprva opazila, da so malenkost mokre, ampak direkt na hlačah. user posted image  Je pa prozorna tekočina, ala voda. A ima katera tudi tak izcedek? Kaj bi to lahko bilo?


Jaz že skoz nosim dnevne vložke, ker imam skoz nekej prozorno al rahlo rumeno, mokro in sluzasto na hlačkah. user posted image

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:08:08   
betricija
punce hvala za tolažbo. bom s prekrižanimi rokami na trebuhu hodila naokoli pa bo. user posted image

glede mokrih hlačk.. pri meni je enako. ko sem doma zdržim brez dnevnih vložkov, nekako gre. ko pa grem kam ven, pa je tega izcedka več in že zaradi higiene, si večkrat na dan zamenjam vložek.mi je pa ginekologinja rekla, da je to popolnoma normalno. ene imamo več izcedka (več se giblješ več ga lahko imaš user posted image ), sam pri meni sem opazila še rahel svetlo svetlo rumen izcedek, pa je tudi rekla, da je vse ok. pač hormoni. sem pa imela s tem probleme že pred zanositvijo in sem se bala da bo tega v nosečnosti več, pa ni. sicer pa pravijo, dokler ne smrdi, ne srbi itd tam spodaj je vse v redu.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:09:11   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Frutiq

IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Spremenila sem slikico profila. user posted image user posted image user posted image  Lahko spremenite na seznamu.


Kaj to pomeni? Sprememba iz modre v roza... Da bo pupika?



Punčka bo, baje ..., smo tako videli na morfologiji. user posted image   Ampak je rekel G, če se pa še niso jajčka spustila in če je biba zdaj skrita, pol bi pa lahko bil tud fantek. user posted image user posted image user posted image  Ampak zaenkrat kaže na še eno user posted image .

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:14:36   
KOLIBRI
Joj, ne morem verjet, kako vsiljivi so ljudje!

Mene je do zdaj (k sreči) po trebuhu pobožala samo sestrična od mojega, 1x. Drugače pa niti moji domači ne, samo moj seveda, ki tako stalno boža in lupčka trebuh. :) Moj trebuh je del mene in to se z nosečnostjo ni spremenilo! Ne bi prenesla, da bi se me ljudje kar dotikali, bi kaj hitro pokazala, da tega ne maram! user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:15:45   
KOLIBRI
Aja, morfologijo imam pa naslednji teden. Kar malo zavidam tistim, ki ste jo že dočakale. user posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:27:55   
zaljubljena23
BabyKitty, a pa glede na stanje tvoje hrbtenice bo mogoča EA? Vsaka se itak odloči sama...Jaz sem rekla, da bom poskusila naravno, da dejansko res izkusim celoten proces od N do poroda..Se mi zdi to neko posebno doživetje in v zakup sem sprejela tudi bolečine pri porodu...Vprašajte pa me potem po porodu o nadaljnem mnenju, zmenjenouser posted image user posted image user posted image

ula, super za uspešen pregled...O skrivnostneži, hja se bom tudi jaz očitno morala pripraviti, da jutri ne dobim potrditve spola iz prejšnjega UZjauser posted image user posted image

betrcija s takšnimi ljudmi se še nisem srečala...Zaenkrat moj buši obiskuje samo partnerjeva roka..Drugače pa sem sama enakega mnenja..Bi me tudi motilo...Konec koncev tudi jaz nisem takšna, da bi božala druge nosečke po bušiju...To je nekakšna intima zame...

Mag, čestitke za punčkouser posted image user posted image

jona klara..Jaz gibe naše pikice čutim približno en teden..In še je tudi kar precej umirjena...Ok, včeraj se je prvič zgodilo, da sem jo čutila res skoraj čez cel dan (vglavnem bila je full aktivna proti ostalim dnem), danes pa je spet bolj lene sorte..Sem jo do zdaj čutila samo ene 2x v tem dnevu




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:37:54   
KatyK79
rosi - pri meni so skoz prisotni izcetki pa tudi uide mi kdaj user posted image  ko se mi mudi lulat. če ne grem takoj oz. je čas mi kr kapat začne, pa sploh ne čutim pa tud zadržat ne morem user posted image ....

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:38:36   
n a n i
mene bi tudi ful motilo, ce bi me kar folk nekaj prijemal po trebuhu. Na sreco se mi to se ni zgodilo.

JonaKlara kot so ze punce pred mano rekle, nic skrbeti. Na zacetku so brcike bolj nezne, pa niso vsak dan. vazno je, da vsaj malo pobrca. Tiste taglavne pa se pridejo. Sej se jim prostor v apartmaju manjsa ;)

Zaljubljena23 meni so pa ravno rekli, da zaradi tezav s hrbtenico ne smejo narediti EA ali pa spinalnega CR, razen v redkih izjemah. Sedaj pa sem cist zmedena. No mogoce je tudi odvisno od diagnoze in vzroka bolecin.

iiii, danes sva pa dobila ze vzmetnico za posteljico. Bova imela od mene posteljico, pa je takih nestandardnih mer, da sva jo mogla narociti po meri. Sem ful zadovoljna z njo, upam, da bo tudi nas Aussie.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 12:50:59   
lidik
punce da se vam še jaz po dolgem času javim. Sem danes iz morfologije. Včeraj sem imela tudi "cuker test".

No da vam poročam: kri super, voda super, izvidi torej super. Izvidov za tokso še ni, tako da to sem še sedaj na trnih. Je rekla, da če bo kaj narobe me pokličejo. Lahko pa računam da če do srede ne prejmem klica je vse ok.

No pikica pa takole: veliki smo okoli 25 cm, srček super, vse ostalo se je videlo in je vse na svojem mestu tako kot mora biti. Po obsegu glavice in trebuščka je rekle, da je za kakšen dan večji, ampak nič narobe. Težki smo 550 g. Hmmmm zdej pa tisto kar me je firbec matral. Kaj pravite kdo je imel prav? Ja mama seveda. Pravi G da je 99 % da med nogicami vidi lulčeka - čeprav je mali veselo stiskal nogice skupaj, je vseeno rekel, da tisto kar se tam vidi 99 % da ni popkovina ampak je lulči. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 13:27:06   
Frutiq
mag3 in lidik čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 13:49:44   
zaljubljena23
lidik, a ti malo prehitevašuser posted image user posted image user posted image a ne bi mogla imeti jutri morfologije tako kot jaz..Drugače pa čestitke za fantičauser posted image user posted image

Nani, ravno iz tega razloga pa sem povprašala babykitty, kaj so nje rekli...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Decembrke 2010 II.del
19.8.2010 13:56:13   
KatyK79
mag3 , lidik - ČESTITKE user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




carski rez
v3sn4

Za kateri carski rez bi se ve odlocile, oz. ali ste se ze odlocile!?

spinalni blok (36%)

splosna anestezija (64%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!