|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 9:39:03   
miskula
Ja tega sem videla, samo je spodaj samo črn. Ti misliš not da je rjav. To pa jauser posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 9:42:29   
zaljubljena23
Babykitty, lep vozičekuser posted image user posted image

občinarka, super za uspešno morfologijo in seveda za punčkouser posted image user posted image

saška, tudi tebi čestitke za punčkouser posted image user posted image

Vidim, da babike prevladujejo zaenkratuser posted image user posted image

Še dobro dve urci pa se bom tudi sama nagledala svojega škratkauser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 9:44:54   
BabyKitty
miskula ni črn spodaj... rjav je... slika je slaba... Taka topla rjava barva je... 

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 9:55:24   
senchy
vidm, da se pogovarjate o vozkih, no da se se jst pohvalim...

mi bomo pa meli takega :) in sem fuuulll hepiii, komaj čakam, da ga dobiva, se bl pa komaj čakam , da bo poln :)

http://cgi.ebay.de/EXCLUSIVE-VIPER-VOYAGER-KOMBI-KINDERWAGEN-15-FARBEN-/390021256029

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 10:00:03   
lidik
zaljubljena23 uživaj danes na morfologiji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa sporoči nam novičke !!!! 

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 10:20:45   
pinkalonca
senchy vrjamem da ne vrjameš, sej tut jst ne user posted image samo da so naši zakladi zdravi user posted image

birdy ja jst pa enkrat rečem bejbi, enkrat miško, pol rečem miška, pol mi je že čudno... user posted image najboljš da začnem govort dete user posted image user posted image bo še najmanj komplikacij user posted image

no jst pa dobim takle vozek user posted image


user posted image


< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 20.8.2010 10:24:40 >

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 10:23:39   
n a n i
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Nani, sej če ti bojo dal uno protibolečinsko injekcijo, hihihihi, verjemi zadane da res nič ne čutišuser posted image Pa spiš tud običajno, vsaj name je mela tak vpliv kot travcauser posted image Sam na koncu je pa ne dobiš več, al pa če gre prehitrouser posted image
A maš ti željo čist naravno rodit, totalno brez kakih protibolečinskih?



Birdy moje zelje so take, da rodim brez kakih protiboelcinskih. Se kanala ne bi imela v roki, pa baje tega sploh ne mores zavrnit. Take so govorice, nisem pa preverila pri dr. Samo dr se trenutno ne strinjajo z mano. Nekaj o CR sanjajo.

Zgaga mene na sreco se ne pece.

punce jaz imam cukr test sele v 28 tednu. a mislite je to prepozno?

BabyKitty lep vozicek.

Zaljubljena23 obilo uzitkov na morfologiji.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 10:27:39   
aischa1
Zaljubljena23 uživaj na morfologije ob gledanju svoje pikice.
Še 6 dni pa tudi jaz vidim mojo pikico joj komaj čakam.
No včeraj pa je tudi mojuser posted image bil deležen brce no je bla nežna ma je občutu.user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 10:42:19   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: senchy

zanima me, če katero kej zgaga peče?? Mene skoraj usak dan  in je za znoret... zdej sm Donat Mg začela pit, pa nakratko ublaži pol me pa spet začne ... (pravjo, da takrat ko te zgaga peče , da otroku lasje rastejo, aja pa, da bo fant :) )


Senchy, ja mene tud zgaga, sploh, če se prepogibam, pa v prvo user posted image  me je tudi, pa imam doma eno punco in še v drugo napovedano user posted image , tako da ne vem kako je s to vražo, da bo fant ... user posted image user posted image
BabyKitty, Pinkalonca lep voziček. user posted image

Pinkalonca tudi mi ne uporabljemo spola ali imena, ampak je še vedno dojenček, pa čeprav naj bi bila user posted image . user posted image
Zgleda, da zaenkrat punčke vodijo. user posted image  

Zaljubljena in ostale, ki veste in ste skrivnostne, nam ne bi zaupale spola svojih user posted image , vsaj nam na RR, če že ne ostalim v real life. user posted image  Zaradi bolj natančne statistike. user posted image  user posted image user posted image user posted image  Jaz tudi okoli ne razglašam spola, rečem, da ni bil G iher, ampak tle sem pa povedala. user posted image

Nani mene v prvo, ko sem bila na porodni mizi sploh ni vprašala, če jo želim, ampak sem jo kr dobila in šele pol k sem rekla, da se mi ful spi, je rekla, da to je od protibolečinske inj. in da naj kr počivam.

Vse, ki imate danes morfologijo uživajte.

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 10:55:01   
senchy
ah je tok telih "babjih prič" , da en dan nosim fantka drugega pa punčko tko da, mal me pa nasmejejo , če nč drugega user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 11:43:39   
obcinarka
joj zdej si še mene zmedla.......... kaj pa jajčka-lupinica???

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 11:56:26   
Brigita78
Pozdravljene,

Naj se vam pridružim še jaz, če me seveda sprejmete. Rok imam 20.12.2010. Pričakujemo dvojčke, spol še ni znan, enkrat je bilo rečeno da sta dva enojajčna fantka, drugič pa da dve punčki, tak da zaenkrat še ne vemo.  Doma imamo že 9 letno hčerko. Tudi mene zna zgaga zelo zafrkavat.
No pa se v bodoče kaj pogovorimouser posted image . Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 12:00:51   
betricija
dan

kako ste kaj? vidim, da se pogovarjate o vozičkih, pa me zanima babykitty si ta voziček kupila v Sloveniji ali si ga preko interneta naročila? malo me zanima njihova internetna stran, pa koliko je varno plačevanje pri njih.

Brigita dobrodošla med nami, veliko sreče z dvojčkoma. moja tiha želja je tudi bila, da bi imeli dvojčke a smo tudi z enim otrokom trenutno zadovoljni. samo da poteka nosečnost brez težav.

včeraj sem pa bila v Volčjem potoku na sprehodu. po 1,5 uri sem prišla čisto morto domov. no vsaj spala sem ponoči.

uživajte v dnevu.

(odgovor članu Brigita78)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 12:11:39   
obcinarka
ej bejba, kje si pa tega kupla?? kaj je možno v kompletu.. torej globoka+športni+avtosedež??
zdej ste me čist popolnoma zmedle s temi vozeki....user posted image user posted image

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 12:12:40   
senchy
Brigita78 dobro došla...uživaj med user posted image  v veselem pričakovanju veselega decembra user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 12:28:58   
aischa1
Brigita78 pozdravljena med nami.Prva user posted image med nami zuser posted image user posted image  joj kako je to lepe pa srečno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 12:30:03   
KatyK79
brigita78- oooo še ena nova in to z dvema user posted image user posted image  kok lepo, dobrodošla!


(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 12:32:21   
jona klara
lidik-user posted image user posted image user posted image user posted image za dobro opravljeno morfologijo in fantka.ja tele brcike pa naju zafrkavajo,a imaš ti tudi posteljico spredaj? ti pol odgovorim še na zs.

zaljubljena 23- uživaj in srečno na morfologiji danes

brigita 78- dobrodošla


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 12:33:24   
aischa1
KatyK79 kaj si preštudirala kako boš dala slikice od tvoje pikice gor ,da ga vidimo.user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 12:51:48   
senchy
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

ej bejba, kje si pa tega kupla?? kaj je možno v kompletu.. torej globoka+športni+avtosedež??
zdej ste me čist popolnoma zmedle s temi vozeki....user posted image user posted image



a si mene prašala kje sem ga dobila?? user posted image  na vozk mislim user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 13:50:48   
KatyK79
aischa1 - ti ne veš kaj vse sem poskusila pa ne gre user posted image ....očitno res nisem dovolj pametna, še moj ne zna user posted image .
drug teden pride sodelavec iz dopusta, ki te stvari obvlada pa ga bom naštimala da to uredi.

joj drugač sem pa tok zaspana, sem se za malico preveč najdela sedaj pa imam, pa zgaga je na meji da me začne hecat, tako da srkam donat....vsak požirek tako blagodejno vpliva user posted image

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 14:22:29   
dangermouse
Drage so user posted image proti pekoči zgagi so super tudi mandlji! Vsaj po mojih izkušnjah.
Lep vikend vsem skupaj.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 14:51:54   
KatyK79
o mandlji....fino...pa še s kakšnim dodatkom so super...s čokolado ali pa sladoledom user posted image ...bi kr šlo ja user posted image

bemtiš celo 100g črno čokolado z lešniki od Lindt-a sem zmazala....mislim da je čas da se poberem domov...še mal

punce uživajte, baje bo lep, sončen vikend.

(odgovor članu dangermouse)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 15:15:38   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: aischa1

Brigita78 pozdravljena med nami.Prva user posted image med nami zuser posted image user posted image  joj kako je to lepe pa srečno.user posted image user posted image user posted image


aischa te moram popraviti, ni prva Brigita z dvojčki med decemberkami 2010 user posted image  
Evo skopirano s prvega dela DECEMBERKE 2010.

6.12.2010 
user posted image  marinci, 28, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image  user posted image , user posted image user posted image , Celje
 
 
Pinkalonca lahko tudi ti popraviš na novem seznamu, da nosi Marinci 2 user posted image .

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 15:20:54   
obcinarka
jaaaaaaaaaaaaaaaa... na vozek jaaaaaaaaaaa

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




biba
1hruška

Kdo je biba?

mravljica (61%)

polžek (39%)


Število vseh glasov: 256

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!