|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 18:09:53   
tsanika35
Jaz moram reči, da bom rodila v Mb, če me kje drugje ne preseneti. Sem bila vedno zadovoljna, je pa res, da je bil mož vedno zraven. Se pa na oddelku najde kakšna sestra, ki ni najbolj prijazna, ampak mislim, da je to povsod.
A imaste kakšne sezname, po katerih nabavljate zadeve za bebeke. A bi bila katera tako dobra in ga gor obesila? Saj nekaj se spomnim, ampak....user posted image
jagoda28 Se spomnim, kaj vse so mi svetovali, da bi šla čim hitreje rodit! Pa sva šla takrat z možem na Kalvarijo...po vseh tistih stopnicah... Naslednji dan sem samo upala, da ne bom šla rodit, ker sem imela takšen "musklfiber"!!
Rosi* Jaz tudi nisem želela spola zvedet, pa sem morala na AC, pa ti v izvid kar zapišejo. Zdaj pa nočeva nobenemu povedat, ker tamala dva navijata vsak za svoj spol. Upam, da bosta ob rojstvu sorojenca oba vesela. Me kar malo skrbi.

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 19:04:45   
zaljubljena23
jagoda, dobra si...Tik pred zdajci, pa še vrt pleješ..Vsaki ti čast..Jaz sem komaj nekje na polovički, pa sem že težko prepognjenauser posted image

tsanika, jaz še nimam konkretnega seznama..Zaenkrat..Se bo treba malo v roke vzetuser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 19:28:03   
Togo
Pozdravljene!
Naj se vam pridružim še jaz. Prihajam iz Maribora in to je moja prva nosečnost. PDP je 02.02.2011, kaj rase v trebuščku pa bo na najino željo do konca ostala skrivnost (upam user posted image ).
Stara sem 32 let in sem vsaj dobra dva meseca komaj prenašala vonjave, hrano... in čez cel dan objemala straniščno školjko. Zadnja 2 tedna se mi je stanje dokaj izboljšalo in imam občutek, da se je trebušček povečal na račun hrane user posted image .

LP


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 19:38:11   
ManUr
tsanika25: blazina je super. ce si katera namerava kupiti blazino za spanje in kasneje je mozno tudi za dojenje pohitite v Lidl, stane 9,90 ali 9,99 EUR in je vredna. sem spala kot user posted image  in komaj cakam da se zleknem v posteljo in jo objemem. tako da lezimo zdaj po novem sistemu: jaz objemam blazino,dragi pa mene. hehe

Sem danes hodla spet po trgovinah,pa vozicke sem sla malo gledat, ampak v vsakem voziscku najdem napake, vrjetno zato ker si tako zelim PP GT3. komaj cakam na september, da vidim kaka bo nova kolekcija user posted image .

Kmalu odhajam na morje, da si moja denarnica in kartica od dragega do septembra odpocijeta, ker sta bili pricej v uporabi ze zdaj, kaj sele bo:).

lepo bodite do ju3, grem pocasi pod tus in ajattt:), me je to mesto kr zdelalo.

(odgovor članu Togo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 19:42:20   
jagoda28
Togo pozdravljena med nami. Upam da te slabosti čimprej minejo in želim ti lepo nosečnost.
zaljubljena23 kaj pa naj? Ko bom rodila bo še težje. Se nočeš vedet kak me je celo noč križ bolel user posted image
Kaj seznam rabite za popolnoma vse?

(odgovor članu Togo)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 19:42:47   
ManUr
tejci 28: ze vnaprej se ti opravicujem, ce si to ze kje napisala, ampak nisem zasledila. Kam si sla na 3D? So se ti posvetili? cena je dobra na pram ostalim, nekatere so prav zasoljene. Kako dolgo si cakala od takrat ko si se narocila?

Punce v katerem tednu ste sle/nameravate iti na 3D?

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 20:43:09   
zaljubljena23
Togo, dobrodošla...

Jagoda, bi bilo fajn, če bi bilo za vse ja ;)...Oz pokaži nam kakšnega imaš...




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 21:18:09   
tasika12
Pozdravljene Štajerke,

tu sem tudi jaz, starost 37, Maribor PDP 16.12., 3user posted image , 1user posted image ,
Trenutno sem v iskanju in gledanju kuhinje, kar me tudi zelo hitro utrudi. Nabavila sem blazino za spanje v Lidlu in prevlekice za otroški jogi, vse ostalo me še čaka. Vidim da ste nekatere že res pridne pri nakupuvanju.
lp

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 21:35:35   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: ManUr

tejci 28: ze vnaprej se ti opravicujem, ce si to ze kje napisala, ampak nisem zasledila. Kam si sla na 3D? So se ti posvetili? cena je dobra na pram ostalim, nekatere so prav zasoljene. Kako dolgo si cakala od takrat ko si se narocila?

Punce v katerem tednu ste sle/nameravate iti na 3D?




k dr.Rosiču na Ptuj sem šla na 3D,jaz sem se naročila ful pozno,ker se nisem mogla odločit,če bom šla ali ne.Šla sem v 28t se mi zdi. Naročila pa sem se en dober teden prej.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 22:35:39   
ManUr
tejci: vama je povedal spol? Si bla zadovoljna? Dobila kako slikico? Jaz bom v 26.tednu ko pridem iz morja,torej nebom prepozna. Hvala ti,se bom kr narocla k njemu.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Štajerske nosečke
10.8.2010 22:38:28   
tejči28
Jaz sem za spol že vprašala na morfologiji,je pa na 3D samo potrdil.Slikic sem dobila 10.user posted image Sem pa zelo zadovoljna z njim,sem že na NS bila pri njem.Če bi stanovala bližje,bi tak on bil moj ginekolog iz MBja pa se mi ni za vozit tja na preglede,sploh ker so proti koncu na 1 teden.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 9:15:56   
tsanika35
Jutro.
Tasika12 in Togo me veseli, da sta se nam pridružili. Bomo bolj čvekale.
Sem našla seznam na drugem forumu. Zdaj sem se šele spomnila, koliko malih stvari je potrebno nabaviti, da večjih - dragih sploh ne omenjam. Evo link, če katero zanima:
http://www.mama.si/forum/index.php?topic=36099.0 
Punce, pri vozičku vedno preverite, če gre v prtljažnik avta. Sem pred Baby centrom gledala en par, ki je kupil voziček, pa ga ni mogel spraviti v avto!
ManUr  3D pravljajo med 27 in 30 tednom, tako, da boš ravno prav.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 10:08:33   
Lun1ca
Wau to pa je res obširni seznam! Huh.. kolko nakupovanje me še čaka user posted image Sicer bom ful velik stvari dobila.. cotike in tetra plenice, pa mislim, da tudi posteljico, ampak vidim, da je to le kaplja v morje, če ki ocean user posted image No itak pa vsaka stvar prav pride!

Kar se pa tiče vozička.. tudi jaz sem zaljubljena v enega izmed PP vozičkov. Tam so baje tako prijazni, da če misliš, da ga ne boš spravil v avto, jim pošleš mail, da te muči, da morda voziček ne bo šel v avto in ti rečejo, da če maš čas, se lahko pripelješ tja in ti ga oni zložijo in spravijo v prtljažnik. No to je vseeno pametno storit pred nakupom. Pač je pol še en izletek user posted image ker je treba it do njihovega dobavitelja v Trzin user posted image

(odgovor članu tsanika35)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 10:32:53   
ManUr
LP.

Prejela sem se uradni odgovor iz PP Trzin:

Mami d.o.o. 

Veseli me, da se zanimate za naš modularni sistem. V barvi Kiwi je na zalogi in ga lahko dobite takoj. Cena je enaka, kot pri nakupu preko spleta, če pa ga plačate z gotovino pri nas, pa lahko dobite še dodatnih 5% popusta.
Septembra je v Kölnu največji otroški sejem, na katerem vsi proizvajalci pokažejo novosti za leto 2011. Tako bo v septembru znano, kateri bodo novi vzorci in kateri ostanejo, tehnično pa se izdelek ne bo spreminjal. Kdaj natančno pridejo novi vzorci v prodajo, pa še ni znano.

Lep dan še naprej

Marko Novak


(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 10:40:19   
talika81
lepo, da sem zasledila tole temo.

če lahko, se vam tudi jaz pridružim.

sem iz okolice slovenske bistrice, PDP imam predvide 12.1.2011. user posted image  sem 18t1d, čutim pa že skoraj dva tedna tako nežno žgečkanje oziroma mehurčke.
sicer pa je za brcike še čas, je pa tudi res, da sem prvorodka - to je moja 2user posted image  (lani sem imela miss.ab.).


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 10:42:49   
talika81
pozabila napisati še starost - 28 let.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 10:46:57   
suziflo
IZVIRNO SPOROČILO: tejči28

suziflo sem že popravla leta.Se opravičujem,ker sem te tak hudo postarala.






se zgodi tejči28:))) hvala za popravek!:))

imam pa eno vprašanja..kaj mi lahko opišete kako poteka morfologija? moj gre sicer zraven..in je G rejla, da najprej imama sami pregled, šele nato lahko pride partner zraven...
mene zanima predvsem potek pregleda...

hvala:))

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 11:16:25   
tsanika35
Najprej te G pregleda, tako kot vsak mesec, potem, pa ti naredi UZ. Pogleda srček, hrbteničko, mehur, rokici, nogici,..če je dovolj plodovnice, kako leži otrok. Skratka, če je vse kot mora biti.
A še katero tako zgaga muči??? Meni se zdi, da karkoli pojem imam potem probleme. Pa sem probala z navadnim jogurtom in donatom, pa je vse le za kratek čas. Kaj pomaga?

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 11:44:40   
D0aisy
Togo, Tasika12 in Talika81-dobrodošle, se kar lepo polni naš seznam.user posted image
Tudi jaz bom, če bo vse posreči rodila v MB, sem namreč kakšen kilometer stran od porodnišnice doma. Tako, da če me slučajno kaj ne preseneti, bo kar MB padel. Nimam pa še dobenih izkušenj, tako da bomo videli kako bo.
Očitno nobena trenutno ne hodi v MŠ v UKC, je bilo včeraj tako dolgočasno, upam da bo danes kaj boljše.
Pa, pa

(odgovor članu tsanika35)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 12:21:10   
suziflo
doaisy kje se pa naročiš za MŠ UKC? kam pokličem?

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 12:24:42   
zaljubljena23
Nove čvekice, dobrodošle...user posted image user posted image user posted image

tsanika, hja midva sva ravno hodila pred 14 dnevi na probo, glede vozička...Sva še bila frišna, in sva imela malo težav, ampak sva ga spravila v avto...Tako, da tole sva preverilauser posted image

Zgaga, mam full probleme...Pomaga mleko ali kaj mehurčkastega...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 12:58:08   
talika81
jaz mam tud težave z zgago, ampak samo takrat, če jem kaj sladkega ali kaj mlečnega. tako da kakih jogurtov jem poredko, sladkarij pa sploh ne jem.
drugače pa je vsaj meni pomagal donat.

hja, glede vozička je včasih res prava umetnost kako ga spravit v avto. HB, da imava midva en malo večji avto, da se bom, če bom kam šla, peljala s tistim.
drugače pa tudi midva nameravama nabavit babyboom voziček - malo razširjen komplet. sva sicer imela v igri še dva druga, pa sva se pol odločila za BB. sam gledat ga še morma it v Koper, ker se jih verjetno drugje ne da pogledat.

uh, pol pa komaj čakam na morfologijo, glede na to, da vse to pogledajo. in moj se jo tudi že veseli.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 13:01:34   
D0aisy
Suziflo- pokliči 02-321 21 88 med 11 in 14 uro.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 13:59:26   
Rosi*
tudi jaz imam težave z zgago. Jaz se enostavno po obroku ne smem počiti v ležeči položaj. Lahko sedim, tudi naslonim se lahko, samo zgornji del telesa mora biti dvignjen. Tako da večerjo gledam, da imam vsaj eno uro pred spanjem, pa ponavadi za večerjo pojem kaj lahkega. Jogurt, čokolino...

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 14:04:35   
mami41
jagoda28 ...jaz sem v bolniški od danes ... zjutraj sm bruhala kot da sem se s čim zastupla ...pa vrtelo s mi je .... do pol desetih sem ležala pol pa sem se komaj skobacala ven .... sem šla gledat kdaj moj dohter -navadni dela - popoldan dela ...grm najprej k zobaru pol pa k dohtaru..... zaj pa že res več ne vem no ..... kak bo to šlo naprej ....

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?