|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 14:20:26   
mami41

IZVIRNO SPOROČILO: mami41

jagoda28 ...jaz sem v bolniški od danes ... zjutraj sm bruhala kot da sem se s čim zastupla ...pa vrtelo s mi je .... do pol desetih sem ležala pol pa sem se komaj skobacala ven .... sem šla gledat kdaj moj dohter -navadni dela - popoldan dela ...grm najprej k zobaru pol pa k dohtaru..... zaj pa že res več ne vem no ..... kak bo to šlo naprej ....

ps jagoda28 in ostale .... imam močan beli tok kar prej nikoli nisem imela .... vrti se mi še vedno .... smrdi oz .kavo ki tako lepo diši sploh ne voham ...pit pa je tudi ne morem ....

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 14:28:14   
jagoda28
Pozdravljene vse nove. user posted image user posted image več nas bo bolj veselo bo user posted image
Za zgago lahko vzamete Rupurut brez skrbi. Mene še danes ful matra in to že kaka 2 meseca. Najbolj po mlečnih izdelkih in svežem sadju.
mami41 tebi pa se je to resno zaj začelo. Samo da bo vse ok. Držim pesti. Malo še pa grem na območje tvojega dragega. Peljem tamalega frizerju. Upam da vse dobro porihtaš pa javi se kaj.

Vidim da ste našle izčrpen seznam. Mogoče se najde kakšna stvar ki ni potrebna. Ampak to za nas ki bomo 2 ali pa že večkrat mamice.
Ko sem bila jaz prvorodka smo tud vse rabili user posted image
Lp

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 15:08:48   
suziflo
IZVIRNO SPOROČILO: D0aisy

Suziflo- pokliči 02-321 21 88 med 11 in 14 uro.



Hvala ti!:)) 

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 15:54:33   
tsanika35
mami41 Se mi pa prav smiliš. Ampak, držim pesti. Se splača potrpet za naše user posted image , potem bo pa lažje.
D0aisy Zakaj ti ni bilo ok na UKC? Jaz se moram za september prijavit, pa še kolebam med UKC in ZD Vošnjakova.
Jaz pa jutri šibam v Ikeo, da vidim kaj uporabnega in poceni imajo tam za naše bebeke. Da pa si malo oči napasem pa še v Kiko.
Hvala za nasvete glede zgage. Me pa veseli, da nas je več z istimi problemi.
Zdaj pa jest...in upat, da me ne bo dajalo.

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 18:43:34   
mami41
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda28

Pozdravljene vse nove. user posted image user posted image več nas bo bolj veselo bo user posted image
Za zgago lahko vzamete Rupurut brez skrbi. Mene še danes ful matra in to že kaka 2 meseca. Najbolj po mlečnih izdelkih in svežem sadju.
mami41 tebi pa se je to resno zaj začelo. Samo da bo vse ok. Držim pesti. Malo še pa grem na območje tvojega dragega. Peljem tamalega frizerju. Upam da vse dobro porihtaš pa javi se kaj.

Vidim da ste našle izčrpen seznam. Mogoče se najde kakšna stvar ki ni potrebna. Ampak to za nas ki bomo 2 ali pa že večkrat mamice.
Ko sem bila jaz prvorodka smo tud vse rabili user posted image
Lp

sej ne vem več  al se rukjena al ne .... zakaj si mi napisala da se je začelo resno ...misliš da te  pa je res ...sej ne vem več .....zvečer bom na fejsu  ker bo moj dragi gledal nogomet pri meni doma pa bom na hitrem internetu.lp mateja

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 20:41:24   
mami41

IZVIRNO SPOROČILO: tsanika35

mami41 Se mi pa prav smiliš. Ampak, držim pesti. Se splača potrpet za naše user posted image , potem bo pa lažje.
D0aisy Zakaj ti ni bilo ok na UKC? Jaz se moram za september prijavit, pa še kolebam med UKC in ZD Vošnjakova.
Jaz pa jutri šibam v Ikeo, da vidim kaj uporabnega in poceni imajo tam za naše bebeke. Da pa si malo oči napasem pa še v Kiko.
Hvala za nasvete glede zgage. Me pa veseli, da nas je več z istimi problemi.
Zdaj pa jest...in upat, da me ne bo dajalo.

jaz sem bila v ikei pred 10 dnevi...nabavla opremo za bebeka za 150 evrov .... če si želiš pasti oči idi še v momax ali pa moebilx ali pa kar v toysa.... sej to je vse tam na kupu.... nimam od prejšnjih dveh nič več ker sta prevelika da bi šparali tak dolgo ....pa še selili smo se vmes

(odgovor članu tsanika35)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 21:48:54   
tejči28
user posted image   NOSEČE ŠTAJERKE  user posted image

PDP     Ime(starost)  (št , št. )  kraj,   spol,   ,

AVGUST 2010


16.8. Mushroom, Maribor, user posted image
19.8. jagoda28, 24, 3user posted image , 2user posted image , Malečnik, user posted image



SEPTEMBER 2010

01.9.
T
ejči28, 31, 2user posted image , 1user posted image , Maribor, user posted image
06.9. Nadka30, 3user posted image ,1user posted image , okolica Celja



NOVEMBER 2010


09.11. tsanika35,3user posted image , 2user posted image , Maribor
30.11. DOaisy, 1user posted image , Maribor user posted image




DECEMBER 2010

12.12. Rosi*, 2user posted image , 1user posted image , Radgona, user posted image
14.12. ManUr, 22, 1user posted image , okolica Ptuja user posted image
16.12. tasika12, 37, 3user posted image , 1user posted image , Maribor
23.12. zaljubljena23, 25, 2user posted image , 0user posted image , okolica Ptuja
27.12. Bubika31
28.12.
Tadeja83, 3user posted image
28.12. Eveeleen
31.12. suziflo, 27,1user posted image , Maribor




JANUAR 2011

11.1.,KaOs, okolica Celja
12.1. talika81, 28,  2user posted image ,0user posted image , okolica Slov.Bistrice
16.1.,Nina30, 2user posted image , Maribor


FEBRUAR 2011

02.2. Togo, 32, 1user posted image , Maribor

03.2. ninchi9, 1user posted image , Maribor



MAREC 2011


10.3. jaznoseca, 2user posted image , 1user posted image , Maribor

14.3. Lun1ca, 1user posted image , Maribor







Skupaj nosečk:  22 user posted image , 22  user posted image




(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Štajerske nosečke
11.8.2010 21:51:13   
tejči28
zgaga- meni je pomagal donat ali magnezijeve šumeče tablete.Zdaj pa ko se je mala spustila dol,pa nimam več problemov z zgago.Pa vzglavje imam višje in lažje spim.

mushroom še je z nami ali je že šla v rim.

mami41 po znakih sodeč bi lahko bila noseča.Kdaj lahko narediš test? Saj ene že lahko delaš 4dni pred user posted image ?


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 7:20:25   
jaznoseca
dobro jutro čvekice user posted image ! Lepo je zaživela ta teme, nas je že kar nekaj.

tejči pri suziflo si napisala moja leta user posted image , tako da jih lahko 37 pripišeš kar meni. Hvala, ker tako lepo skrbiš za seznam.

oblačilca za bebice hmmm ne vem če boste vse potrebovale številkice 50 ali 56. Naš otroček je bil malo večji in smo že od začetka uporabljali št. 62 - pač široko povijanje in to. Rodil seje velik 52 cm in težek 3620 g. Imeli smo en lep kompletek za odhod iz bolnice, št. 56, pa mu zaradi plenic sploh ni šel goruser posted image .

vozički ja tukaj je pa tako... lahki vozički in dobro zložljivi imajo vsi po vrsti majhna kolesa in niso primerni za off road terene - so pa krasni za potovanja in za po mestu. Taki terenski so pa ful dobri za makedam in nadvse udobni za bebice, vendar se le redko dajo super zložit in so povečini težki nad 10kg. GT3 je terenc, buzz je mestni voziček! Pač vedet morš, kaj potrebuješ. Mi imamo maxi cosi muro in smo super zadovoljni - spada pa med terence, ker imamo pač okolico iz makedama in smo se tukaj tud največ prevozli. Jaz sem tud gledala GT3, samo me je motilo, ker se ne da obračat sedeža.

Vsem vam želim dobro počutje!

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 7:34:18   
Eveeleen
Drage moje nosečke ... spet se javljam po dolgem spancu :)
Vidim, da se že vse lepo pripravljate na prihod male bebe ... tudi mi v polni prenovi in nabavi otroške opreme in pripomočkov, baje bo fantek, bomo videli :)

Mami41, še vedno držimo pesti ... znake že kažeš, tako da upamo, da je to to!

Drugače pa moj trebušček izjemno hitro raste, prepognem se že zelo težko ... hm... Beba brca, jaz pa že komaj čakam december! Sicer pa so se mi zadnje čase začele težave s "povračanjem hrane" in to kar naenkrat, brez slabosti ... se še kateri to dogaja?

Ni mi bilo do sedaj niti enrkat slabo, bruham pa kar večkrat ... se že bojim kam it, ker se mi dogaja kadarkoli čez dan ... ni nekega urnika. Ima še katera takšne probleme?



(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 7:37:36   
Eveeleen
Tejči28, lahko dopolniš še moje podatke:
PDP 28.12., starost 24, 1. nosečnost, Lovrenc


Lepo dopolnjuješ seznam! Vse pohvale



(odgovor članu Eveeleen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 9:35:02   
zaljubljena23
eveeleen, čestitke za fantičauser posted image user posted image

Aja, tudi jaz sem končno dočakala premike naše male žabiceuser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Eveeleen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 9:48:20   
el.k
Pozdravljene lahko še mene dodate imam rok 11.3.2011 prva nosečnost okolica celja stara sem 29

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 10:07:28   
Lun1ca
tejči28 pri meni lahko starost napišeš 22.

jaznoseca meni je zelo všeč PP skate modularni sistem ( http://www.pegperego.si/si/skate-sistem-kiwi-i7644.shtml ), ampak je kar zasoljena cena(590€), glede na to da ne dobiš lupinice zarven in nič. Samo podvozje, košaro in športni del. No pa dežno prevleko pa nekaj takih malenkosti. Lupinica stane potem še dodatnih slabih 145€. pa tak je lep user posted image user posted image

zaljubljena23 čestitke za brcike!!! user posted image user posted image

el.k dobrodošla!! In seveda čestitke, ter lepo nosečnost! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 10:11:01   
jagoda28
Za vse ki izbirate vozičke:
http://www.lux4kids.si/index.php?main_page=product_info&cPath=20&products_id=16
Meni osebno dober, lepa izbira barv, pa glede na to kaj vse dobiš zraven ugodno.

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 10:14:09   
talika81
zaljubljena, user posted image   user posted image   user posted image  za premike. je dober občutek, a ne? tako da se tudi tebi sedaj začenja zares ... user posted image



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 10:17:07   
Lun1ca
jagoda28 uuu super. Hvala!! Fajn ma malo večje kolice, pa res veliko opreme za to ceno. Izkušnje že ma katera s tem vozičkom?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 10:28:29   
ManUr
HALO..

Je katera razmisljala ali ze prakticirala nakup vozicka na Hrvaskem? Ima katera kake izkusnje? slisala sem da jih veliko hodi tja kupovat, ker dobimo 20procentov cene nazaj...


hvala

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 10:30:37   
Lun1ca
PP se menda splača v Italiji kupit.

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 10:37:10   
maa2010
Pri nakupih na Hrvaski ni celih 20% ker si organizacija Tax Free vzame par procentov...
Drug "problem" pa je, da vse trgovine ne vrnejo davka pri naslednjem obisku (izplacajo), ampak mores na glavno posto v center Zagreba na zelezniski postaji.

Za seznam: Sem pa se jaz iz Maribora, 29 let, 1user posted image in user posted image :)

Materinsko solo pa sedaj obiskujema v bolnici. Razmisljam pa se o obisku v ZD...

< Sporočilo je popravil maa2010 -- 12.8.2010 10:51:24 >

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 11:31:14   
zaljubljena23
el.k, dobrodošlauser posted image user posted image

Lun1ca, meni je tudi skate všeč, ampak se mi zdi sedežni del preozek, motijo me sprednja mala, nenapihljiva kolesa in seveda zasoljena cena

Hvala punce...Talika, full lepi občutki...Me je danes zjutraj že navsezgodaj razveselila s to nežnostjo..Se je moj ob štirih že vstal, ker se je odpravljal v službo in preden gre se še malo stisne k meni pa me poboža in evo, naša žabica je že migalauser posted image

ManUr, žal ne...




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu maa2010)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 12:02:17   
talika81
zaljubljena, mene tudi user posted image  zjutraj spomni z nežnim božanjem, da je tudi on buden, ko se jaz vstanem. in zdaj me že skoraj dopoldne nežno boža po trebuhu in ja, tudi zame je to noro dober občutek. ker šele zdaj imam dejansko obutek, da v meni raste novo življenje.

meni se tudi ne dopadejo preveč dvojna manjša prednja koleca na vozičku. mam rajši samo eno in to malo večjo.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 12:21:57   
el.k
Lun1ca in zaljubljena hvala za čestitke mene pa zanima kdaj približno prvorotke začutijo otročka kako se premika?  čeprav eni pravijo da je odvisno od lega maternice?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 13:16:58   
talika81
el.k, kolker sem jaz brala, je normalno, da prvorodke začutijo brcike okrog 20. tedna user posted image , lahko tudi do 22. tedna, odvisno, ja, od lege maternice in tudi od tega, kakšne kontrukcije je user posted image .
ponekod pa celo piše, da je čisto normalno tudi, če bi jih začutila šele nekje okrog 24. tedna.

čisto odvisno.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 15:24:40   
mami41
Punce pozdravljene.... a se je kateri že zgodilo da je urejala kakšne pomembne zadeve in je bila sila za bruhanje .... jaz sem dans mislila da bom hin ....urejam nekaj in kar nankrat bi morala it bruhat ..... pa nisem mogla kam .... potem mi je še 2x dvignilo na cesti sred mesta .... kak mi je bilo nerodno... najhuje je ko moraš zadržat...
VIDIM DA IMATE TRENUTN ODPRTO TEM -VOZIČKI ...meni ga je obljubila kolegica ....na posodo .... kupila sem ji ga jaz v toysu v Gracu....sedaj pa je vse v luftu ker morem počakat ..... mislim da bodo tam tud zibali v tretje ...tak da sem že malo brskala po toysovih straneh in nekaj sem si že nagledala- morem gledat na nekaj praktičnega ... ker user posted image bo tak spomladansko poletni da ne rabim komplicirat z čim večjim...... mamo mali avto pa smo že zdaj trije

< Sporočilo je popravil mami41 -- 12.8.2010 15:32:38 >

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?