|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
6.8.2010 7:49:25   
D0aisy
Jutro!

jagoda28 koliko pa je star tvoj prvorojenec?
Tejči28-pa saj nosečnice moremo biti malo tečne, ker če ne bi bile, se ne bi nihče okoli nas sukal in nam stregel
Zaljubljena 23- nama je spol G. povedala v 23 tednu (čeprav ga nisva hotela zvedit-ji je ušlo), potem pa nama je G na morfologiji potrdil, da bo user posted image !
Tako, da je velika verjetnost, da vama je G. pravilno napovedala.

Še malo pa bo vikend...

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Štajerske nosečke
6.8.2010 7:58:11   
Mushroom
Še jaz se javljam, PDP 16.8., sem iz Maribora, čakamo pa punčko user posted image

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Štajerske nosečke
6.8.2010 9:18:03   
jagoda28
Jutro čvekice. Nemorem verjet da je ura 9 zjutraj pa moj tamali še spi. To bo za rdečo piko na koledar user posted image .
D0aisy Tri leta je bil maja. Saj je še kr priden , samo takrat ko bi jaz počivala njemu najbolj ni user posted image .
Ne se jezit mislim da smo vse po malem tečne. Jaz za sebe vem da sem bla tečna ko nevem kaj prve 4 mesece ko sem bruhala kot nora. Zdaj sem pa zato ker me že tak križ boli, pa dol me tišči, pa nonstop sem ne wc-ju in tako naprej. Je pa velika razlika med prejšnjo in to nosečnostjo.
Mushroom lepo da si se nam še ti pridružila. Torej zdaj tekmujeva katera gre prej user posted image .
user posted image čuvajte se, javite se da vidimo kaj lepega počnete na tak malo sivi dan.

(odgovor članu Mushroom)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Štajerske nosečke
6.8.2010 10:48:35   
Rosi*
Pozdravljene user posted image

še ena štajerka se vam oglaša. Rok imam 12.12., je druga nosečnost. Doma mamo nagajivega fanta. user posted image

Prihajam iz Radgone, sem pa veliko časa v MB (služba).


(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Štajerske nosečke
6.8.2010 16:01:04   
tsanika35
Pozdravček.
Tudi name to vreme čudno vpliva, nič se mi prav ne da, pa še otroka pogrešam, ki uživata z babico in dedkom na morju. Jaz pa samo jem in pridno nabiram kilograme.
jagoda28 Mislim, da si ne rabiš delat skrbi. V drugo je hitreje. Morem reči edino, da kljub temu, da sem imela en porod za sabo, nisem prepoznala popadkov pri drugem porodu. Je pa šlo znatno hitreje in lažje. Kar se pa mleka tiče - seveda bo, samo ne obremenjuj se s temuser posted image .
D0aisy V ta drugi nosečnosti, so tudi meni namerli večji plod, ampak te meritve niso točne. Je naš tamali potem  zamujal celo 9 dni. Pa sedaj so tudi rekli, da je detece malo večje.
A v materinsko šolo boste vse hodile?
LP

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Štajerske nosečke
6.8.2010 16:39:21   
ninchi9
Jaz bom definitivno šla v materinsko šolo, ker pričakujem prvega otroka, pa bom mogoče kaj takšnega zvedela, kar še ne vem.. Če pa bi že imela kakšnega navihančka doma, pa itak, da ne bi šla...

(odgovor članu tsanika35)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Štajerske nosečke
6.8.2010 17:04:37   
zaljubljena23
D0aisy, hmmm..Možno...Ampak še vseeno nisem čist ziheruser posted image user posted image , da je pravilno ugotovil glede spola...Sicer pa še samo dva tednauser posted image user posted image

Mushroom, dobrodošla...user posted image user posted image

OOO, še ena decembrka...Rosi, dobrodošlauser posted image user posted image Se vidi, da bo letos decembra spet gužva v Puser posted image user posted image

tsanika, midva pričakujeva prvega otroka, tako da materinsko bova hodila...




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Štajerske nosečke
6.8.2010 17:06:28   
tsanika35
Pri prvem sem tudi jaz hodila v materinsko šolo na UKC MB, pa mi ni bilo žal. Zdaj pa se mi zdi, da sem kar pozabila zadeve. Fajn bi bilo, da malo obnovim. Me pa zanima, a je katera boljša v primerjavi z drugimi?

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 12:18:27   
Eveeleen
Drage moje nosečke ... kako se kaj počutite? Tudi vam že dneve lepšajo brce malčka v trebuščku, sploh tiste, ki imate PDP decembra?

Ima katera kakšne težave? In ostale, ki boste prej obiskale porodnišnico, kdaj ste začele čutiti brce in kako pogosto?

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 17:40:30   
tejči28
Jaz sem prve metulčke začutila okoli 16t,nežne brcike pa okoli 20t, od začetka ne vsaki dan,kasneje pa.Zdaj pa so to tak že orenk premiki,da ves trebuh valovi.user posted image user posted image  

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Eveeleen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 18:09:38   
zaljubljena23
Tukaj je ena, ki je v četrtek dočakala polovičko, pa še brcik ne čuti...Je pa res, da sem prvorodka in da imam kar nekaj oblogic, tako da sem se kar sprijaznila, da bom tista srečnica, ki jih bo začutila najbolj poznouser posted image user posted image user posted image
Težavice, zaenkrat nobenih, res moram potrkati, da ni neke potrebe po jamranju...dokler ni vročine, mi tole vreme full odgovarja...Tako, da sem kot rožicauser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 19:16:01   
tejči28

user posted image   NOSEČE ŠTAJERKE  user posted image

PDP     Ime(starost)  (št , št. )  kraj,   spol,   ,

AVGUST


16.8. Mushroom, Maribor, user posted image
19.8. jagoda28, 3user posted image , 2user posted image , Malečnik



SEPTEMBER

01.9.
T
ejči28,  2user posted image , 1user posted image , Maribor, user posted image
06.9. Nadka30, 3user posted image ,1user posted image , okolica Celja



NOVEMBER


09.11. tsanika35,3user posted image , 2user posted image , Maribor
30.11. DOaisy, 1user posted image , Maribor user posted image




DECEMBER

12.12. Rosi*, 2user posted image , 1user posted image , Radgona, user posted image
23.12. zaljubljena23,2user posted image , 0user posted image , okolica Ptuja
27.12. Bubika31
28.12.
Tadeja83, 3user posted image
28.12. Eveeleen




JANUAR

11.1.,KaOs, okolica Celja
16.1.,Nina30, 2user posted image , Maribor


FEBRUAR


03.2. ninchi9, 1user posted image , Maribor



MAREC

14.3.Lun1ca, Maribor








[/quote]

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 19:18:13   
tejči28
zaljubljena33, v prvi user posted image sem jaz začutila brcike zelo pozno okoli 25t,ker sem tudi imela en obroček okoli trebuha.user posted image user posted image res pa je tudi,da mogoče jih pa čutiš,pa ne veš,da je to to. Mogoče kar misliš,da te prebava mantra.

V jaz ne bom hodila,ker sem bila 2 leti nazaj.Sem pa bila zadovoljna,ker je bilo vse na novo.Čeprav priznam,da sem sigurno že pozabla prav stvari.Pa saj hitro pol not padeš spet. Jaz sem hodila v zdrav. dom na Vošnjakovi.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 19:52:06   
jagoda28
Dober dan vsem user posted image ,
Vidim da ste se malo razčvekale. Meni tudi ful paše to vreme. Jaz sem bla v prvi nosečnosti v mš v zdravstvenem, zdaj pa nisem šla. Ampak odkrito povedano, sem marsikaj pozabla. Me je kr sram povedat da sem pozabla kak se široko previje. Ampak se spomnim da ko sem z prvim prišla na oddelek so mi tam celo nego kazali, tak da upam da bo zdaj enako.
Jaz še zadnje stvari kupujem in imam občutek da mi bo prej denarja zmanjkalo user posted image . Kaj bi vse človek imel, če nebi bilo vse pogojeno z denarjem. Jaz sem vse svoje stvari od tamalega posodla, na koncu pa nič nazaj dobila in bila prisiljena skoraj vse kupit.
tsanika35 meni so prvega sprožli in bi bila zelo vesela če bi se drugič spontano začelo. Sem bla 2 dni v porodni sobi.
Želim si samo da bo dete zdravo, vse ostalo se potrpi.
Povejte malo kaj lepega delate?
Lp

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 20:07:38   
mami41
Pozdravljene bodoče mamice iz Štajerske .....sej ne vem ali sem butasta ali ne ampak  še vedno mi nekaj ni jasno .Za sabo imam že dve nosečnosti .. o tem kolko let je od prve in druge raje ne bi pisala ...sedaj sva se s partnerjem odločila še za enga sončka oz. za mene tretjega zanj prvega...moram napisat da sva oba stara preko 40......jaz imam tako čudne telesne občutke....slabost ....napihnjenost ....glavoboli ...res nisva nič pazila ...odnose sva imela tud med user posted image ...sicer imam sedaj plodne dneve ampak po čveku s kolegico ...imam tak filing da sma že nekaj naštimala....upam da mi bo katera od vas lahko kaj pomagala s kakšnim nasvetom ..... če je res da sva 2potem imam termin 1.5.2011.lp mami41

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 20:44:11   
jagoda28
mami41 Pozdravljena med nami. Jaz ko sem s taprvim zanosla sem že med plodnimi dnevi vedla da sem noseča. Prej sem zmeraj čutla plodne dneve, kot da bi imela menstruacijo, takrat pa ne.
Zdaj me je pa na začetku tako skoz glava bolela. o bruhanju pa sploh nebi razlagal :D
Upam da so se ti besede uresničle in bo še ena user posted image več.

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 21:04:05   
tejči28
mami41 dobrodošla.user posted image user posted image user posted image Držim pesti,da vama je uspelo. Jaz sem v drugo vedla,da sem noseča,še preden sem naredla test.Drugače sem se počutla kot sicer in mi je neki šesti čut dejal,da bi lahko to bilo to.In je res bilo.

jagoda28,meni so prvič tudi sprožli z umetnimi,zdaj pa si res želim svoje popadke dovolj močne.Vem,da bom kasneje šla v P kot prvič,razen,če mi slučajno odteče voda.
posojanje stvari -ravno iz tega razloga jaz ne posojam stvari,ker se pol težko kaj nazaj dobi.Vse to pa stane,da moreš pol na novo kupovat,

Glede previjanja naj te potolažim,da jaz tudi več ne vem kak se na široko povija,se pa tolažim s tem,da ko pokažejo v P,da se bom spomnila,sicer pa drugi dan pride patronažna,pa še ona pokaže.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Štajerske nosečke
7.8.2010 21:14:31   
Eveeleen
mami41, držim pesti za plusek, da se vama bo izpolnila želja! Sama nisem imela nobenega znaka nosečnosti razen zamude menstruacije in kava se mi je zagabla, pa bradavice me od začetka hudo pečejo ... o slabostih ni duha ne sluha, glavoboli nikoli ... tako da hvala bogu, prelep začetek :)

Čim prej v lekarno po test in sporoči rezultat. Držim pesti!

Zgleda je moj navihanček res navihan in bodoči nogometaš, ker brce, včasih ornk, čutim kar čez cel dan ... prelep občutek. Upam, da tudi ti, zaljubljena23, čim prej občutiš ...



(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Štajerske nosečke
8.8.2010 11:45:17   
mami41
Hvala vsem ki ste odgvorile ...... dans bom naredila test... pol pa javim....sicer pa s čisto drugače počutim ....napeta sem tako da lahk oblečem sam trenerko .... mislim da bo marsikateremu laiku padlo v oči da nekaj ni vredu z mano ....dans zjutraj in včeraj zvečer sem že objemala školko ..... bodoči ati je čist vun s sebe ....seveda je to zanj nekaj čist novega .... tu na ringaraja sm si zračunala če sm zdaj zanosila je punčka ...(preverjeno ....sem na ta način pogledala za nazaj in mi je izračunalo tako kot imam doma ...fantka in punčko....sedaj pa še eno babiko ....)

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Štajerske nosečke
8.8.2010 12:56:19   
zaljubljena23
tejči, hmmm nimam nekih problemov z delovanjem prebave, tako da mislim, da še niso ;)

mami, javi lep rezultatuser posted image user posted image

eveleen, hvala tudi jaz upam...

Punce, koliko vas je prijavljenih na FB-ju..Če želite, se lahko dodamo tudi tam ;)...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Štajerske nosečke
8.8.2010 13:05:41   
jagoda28
Evo še mene. Danes sem pozna s kosilom. Se mi ni nekak najbolj dalo user posted image
mami41 čakamo vesele novice.
Mi smo se pa odločli da gremo popoldan v Bumbar park. Še nikoli nismo bli, potem pa spet dolgo nebomo mogli it.
zaljubljena23 jaz sem na fb, če hočeš mi pošlji na zs pa te dodam. Da bomo malo čvekali.
Lep dan vsem

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Štajerske nosečke
8.8.2010 15:42:01   
mami41
jagoda28 lepo s imejte v bumbarju ....mi smo bili lani s kolegico in otroci .... z mojo hčero-7 let in njenim 5 let , letos bom bolj težko kam šli , jaz samo ne vem več če sm vtrgana la ne ....slabo mi je tak .... napeta ko balon .... bolečine kot da bom mela menzo...... pa nič na ovulacijskem testu ki bi zdaj moral bit pozitiven glede na to da imam ovolacijo izračunano od 5-10.8 . pa nič na nosečniškem testu ....sicr pa znakov si ne morem zmišljevat .... doma ne naredim nič ker bi samo spala .....ne vem kak bo jutri v službi po 3 tednih dopusta ...se javim ....pr bodočem atiju mam bolj bogi internet ...pa če bo kaj javim

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Štajerske nosečke
8.8.2010 21:49:28   
tsanika35
Pozdravljene čvekice.
Jaz pa sem po dveh dneh lenarjenja, ko se mi ni nič dalo, danes malo delala okoli hiše. Sedaj pa me noge tako bolijo, da sem samo še za na kavč. Čisto sem brez kondicije - se mi pozna mirovanje z začetka nosečnosti.
mami41 Glede na znake, ki jih občutiš...bi lahko to bilo to, a ne? Držim pesti! user posted image
tejči28 Vidim, da si pridno dopolnila seznam.
zaljubljena23 Kar ne morem verjeti, da še ne čutiš gibov. Kaj pa ko ležiš na hrbtu in se čisto umiriš? Prvi gibi se res čutijo, kot majhni preniki črevesja oz. po domače kot mali "prdci"...čisto nežni. Sicer pa, ene začutijo prej druge kasneje. Boš pa jih sigurno čutila v zadnjem trimesečju.
jagoda28 Joj, ti nič ne zavidam. Pri meni je šlo vedno tako lepo skozi. Zakaj pa so ti morali sprožiti z umetnimi in zakaj si ležala 2 dni?
Kar pa se tiče posojanja stvari. Jaz sem vse posodila, ker smo mislili, da smo zaključili z dvema razgrajačema. Sedaj pa "fehtam" stvari nazaj. Imam pa srečo, ker je veliko prijateljic rodilo v zadnjih treh letih, tako, da bom doblia še kaj več.
LP

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Štajerske nosečke
9.8.2010 10:09:15   
zaljubljena23
tsanika, hja tudi meni kondicija nagaja...Zaradi rizične N, nič kaj ne pretiravam, se pazim in posledice so tu...Že študiram kaj ukrenit v tej smeri...Moram neko izi varianto najti, kakšne sprehode...
Kar se pa tiče brcik, pa hja kar verjemi...Kot sem že omenila sem prvorodka in z veliko oblogic okrog trebuha..Kar potem ni nič čudnega, da jih še ne čutim...Sicer pa pravijo, da so fantki bolj razgrajači, punčke pa bo bolj mirneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu tsanika35)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Štajerske nosečke
9.8.2010 11:09:05   
jagoda28
Evo še mene pravkar s ctg-ja in čakanja pri zobozdravniku ko bedak. Pri nas se baje še nič ne dogaja, sicer sem pa to že sama vedla ker drugače predvidevam bi že itak rodila. user posted image
tsanika35 pri prvem sem dobila gestacijski diabetes in sem bila na inzulinu. Posledično so se bali da bi otrok bil prevelik in so mi sprožli 5 dni pred rokom. Najprej so mi v soboto zjutraj začeli vstavljat gele in to do nedelje zjutraj, pa ni blo nič. Potem me je dr. na silo malo odprl da mi je predrl mehur in sem dobila svoje popadke, ki so pa bili prešvoh in so m že umetne šibali do konca. Rodila sem pa ob 16.19 v nedeljo. Sicer ni bilo tak hudo pač trajalo je. Najbolj mi je blo pač to hudo, ker nisem smela s postelje. Ko so mi prvič vstavli gel so mi nastavli tudi kanilo po katerem mi je tekla glukoza in inzulin. Želela sem si da bi lahko malo hodla sem pa tja, ker me je vse bolelo od ležanja in iskanja pravih položajev. Ampak se pravim, vse mine in nič ni tak hudo da nebi mogli potrpet. Zato si pa zdaj želim da bi se mi popadki pač začeli doma in bi šlo vse skupaj malo lažje. Kak bo pa bo. Ti si imela hitra poroda?
zaljubljena23 jaz jih tud nisem hitro čutla. Sem pa tudi bolj življenjsko obdarjena user posted image Saj jih boš hitro začutla brez skrbi.
Nekaj bi mogla kuhat pa mi nekak najbolj ni , kar pa tudi ni nič novega.
Kaj pa ve počnete lepega?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?