|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 19:17:58   
scorpiogirl
Še en vroč pozdrav od mene user posted image

ivy in lyra ... nimam besed user posted image user posted image user posted image če vama bo lažje, res lahko delita vajini zgodbi z nami user posted image user posted image user posted image nisem kaj pridna pri štetju gibov ... zdaj se pa kar opomnim oziroma kar prerukam trebuh, če se mi zdi, da se mali že dolgo ni oglasil user posted image

pa seveda čestitke vsem novim mamicam user posted image

a sem se tukaj že "pohvalila", da bom končno tudi teta user posted image

tudi jaz sem danes imela slavni CTG ... je bil mali priden in je brcal, tako da smo bli hitro posneti user posted image mi je sestra tudi rekla, naj ga kar mal pobožam, če ne bo zbujen user posted image

mi je pa G na hitrco naredila tudi UZ (in je zdaj zihr, da imamo res fantka user posted image ) in ugotovila, da se mu še krasno godi ... plodovnice ima še dovolj, posteljica je še čisto lepa, pretoki ok ... no, naročila me je čez 1 teden, torej 17. 6., spet CTG in pregled
samo, takrat pa res ne nameravam več biti 2v1 ... če me bo le naše dete kaj ubogalo user posted image user posted image user posted image glede na to, da me spodaj že ful dolgo skoz nekaj boli ... pa da me res skoz nekaj zbada pa zateguje ... bi lohk se že odločil, da se nam pridruži ... no, pa tudi spoznali bi ga že radi user posted image

pa še danes sva z user posted image šla po voziček ... Naraščaj, hvala za info ... si mi pomagala pri odločitvi user posted image sva ga šla kar iskat ... in zdaj imava leeeeeeep in nov voziček doma, je v otroški sobi sestavljen in ga s tamalim hodiva gledat user posted image sicer bi naš mali najraje notri vozil svojega dojenčka, pa se bojim, da bi potem lahko vsak dan prala prevleke za voziček, tako da bomo to preskočili user posted image

Meymey, takega odnosa pa res ne rabimo! In to mamice, ki smo še bolj občutljive user posted image pa smo žal ob takem odnosu toliko šokirani, da jim niti ne uspemo nazaj nič rečt ...

Aninchy, tebe pa vaš falotek res že navaja na to, da bo taglavni user posted image pa vseen držim pesti, da ga kmalu firbec spravi na plano user posted image joj, meni bi se kar zmešalo, če bi morala čez rok čakat user posted image je bil prvi 9 dni prej ... pri tem me pa že zdej matra, da bi kar šla v P in če bo pomoje naslednjega pregleda ne bom dočakala v enem kosu ... pa res upam, da se naš pikec strinja z mano user posted image zdaj je vse že pripravljeno, tako da lahko kar grem (joj, kolikokrat bom to še morala napisat, preden bo dojel, da lahko pride user posted image ).
Markle, čestitke tudi tebi user posted image ... zdaj pa fantički že konkretno vodijo user posted image bo treba še mal bejbik, da bodo naši fantje lahko izbirali user posted image

upam, da vam ni prevroče ... naš mali me že čaka za tuširanje in crkljanje pred spanjem ... mogoče pa pridem zvečer še kaj naokoli (pogledat, če je še kakšen nov user posted image ) ... drugače pa lep večer in krasno noč user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 19:19:32   
pik ipoki


markle - ISKRNE ČESTITKE ZA MATEJA!!! user posted image user posted image user posted image ima rojstni dan isto ko moj, sam da je eno urico moj starejši user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 19:41:18   
meymey
markle - jeeeeeeeeee!user posted image user posted image user posted image Pa še tak prekrasno ime ima (lah sam ugibaš kako je ime meni user posted image ).

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 19:42:58   
meymey

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

markle - čestitke! user posted image user posted image user posted image

meymey - točno vem, o čem govoriš. Na Pediatrični je osebje glede na mojo HB samo enodnevno izkušnjo user posted image . Tam smo bili 5. dan po rojstvu za UZ kontrolo ledvičnih čašic in žolčnika, na izvid pa so na koncu zapisali, da so "materi svetovali glede dojenja (svetovanje pa tako, če moraš obsedeno vagat pred in po obroku), ker otrok premalo pridobiva na teži in svetujejo redno kontrolo naraščanja teže". Ja, tega je pisalo veliko več kot pa o mnenju za katerega smo dejansko bili poslani k njim (za tisti del je pisalo samo, da sta oba organa v mejah normale)... Misli si svoje in pojdi naprej, pa nikar se ne pusti, da bo tale izkušnja preveč vplivala nate! user posted image


Hvala vsem za vzpodbudne besede, sej sem že prišla malo k sebi user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 20:04:58   
bcljka


PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image   - 3.6. MAKSIM
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image - 1.6. user posted image

04.06.2010  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image   - 20.5. user posted image
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image - 5.6. LARA INTI
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image - 27.5. MARK IAN
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image - 3.6. ALJAŽ
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.) - 1.6. TISA
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image - 1.6. MATEJ
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image - 31.5. BOR
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image - 1.6. ŽIGA
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image  


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image    top10, 1user posted image - 29.5. JAKA
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image   top10, 28 let,
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   primorka111
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image - 6.6. TOMAŽ
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 20:05:20   
bcljka



user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image mumu - 20.5. user posted image  (51cm, 3340g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image rea27 - 27.5. MARK IAN (50cm, 3120g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  mamimo - 31.5. BOR
user posted image RAKICA1 - 1.6. user posted image (53cm, 3650g)

user posted image pik ipoki -1.6. ŽIGA (50cm, 3300g)
user posted image markle -1.6. MATEJ (52cm, 3465g)
user posted image ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
user posted image Zoja83 - 3.6. ALJAŽ (3660g)
user posted image Slovenka - 3.6. MAKSIM (52.5cm, 4000g)
user posted image mkbk - 5.6. LARA INTI
user posted image amazonka3 - 6.6. TOMAŽ (51cm, 3040g)
 
 
7 x user posted image
12 x user posted image

= 19 user posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 20:20:51   
bcljka
markle - čestitke user posted image user posted image user posted image

meymey - če bodo men tko težil bom enga na gobec... men ni jasn zakaj bi mogu skos tehtat... pač valda teža niha, logično... razumem da je narobe če se v 14ih dneh ne zredi al pa v celem mescu... ampak vsak obrok... halo?!!! men če bodo kej drkal bom user posted image  v plenice svinc dala pa bodo mel!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 21:32:06   
Kiya
Bcljka otrok more bit nag ko se ga tehta. Le v tetra plenico zavit tako da bo tole s kamenčki težko izvedljivo user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 21:47:12   
bcljka
eh klinc... morm se neki novga spomnt user posted image

mene pa fuuuuuuuuuuuuul šraufa! sicer mislm da so krive češnje k mi jih je babica prnesla pa čokolada za lešniki ... ker to lih ni top kombinacija za prebavo ... težko vrjamem da bi lahko bli popadki ... je pa neznosno grozn! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 22:18:28   
annie
Markle- čestitke za user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem danes čisto hin, ker sem bila cel dan v akciji z Nikom user posted image Danes ni bil v varstvu in sva bila cel dan zunaj, niti spal ni nič čez dan, tak, da sem čist adijo...povrhu pa sem dragega videla samo za kosilo, sedaj pa je na neki poslovilni večerji...ja, sedaj tukaj jamram, namesto, da bi šla z Nikom spat ob 20.00h. user posted image

Včeraj pa sem imela Ctg, pa je user posted image spala v trebuščku, tak, da sem mogla it na sprehod in potem še enkrat na ctg, pol pa je bilo vredu. Drugače je vse ok, naslednji pregled pa imam drugi teden, 14.6.

Sedej pa res grem spat, ker mi oči kar skupaj lezejo...bom jutri kaj več komentirala, ko bom bolj pri sebi user posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 0:48:25   
bcljka
da ne bo katera zjutri misnla da sm šla...user posted image
ne ne... čeprou pol sm gledala na uro je blo na 7min... mogoče so pa le bli lažni popadki... pojma nimam... nisem nikol mela kkšnih menstrualnih krčev tko da ne morem z ničemer primerjat... user posted image user posted image

lahko nočuser posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 6:04:01   
Kiya
Pri dvojčkih sem zasledila, da je tejalea rodila user posted image


V nedeljo, 30.5.2010, ob 00:38 in ob 00:39, sta na svet prijokalaAleks, 2450 g, 48 cm in Žiga 2750 g, 49 cm



Čestitke user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 6:48:02   
misar
dobro jutro

kuham eno močno kavico za vse zaspance user posted image user posted image

danes sem zgodnja, ker sem šla spat že ob 22 uri in je bilokar dovolj. navadno se ne zbašem v posteljo pred 23-23:30. včeraj sva se pa z mojim user posted image neki sporekla in sem šla od jeze kar spat user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Pri dvojčkih sem zasledila, da je tejalea rodila user posted image


V nedeljo, 30.5.2010, ob 00:38 in ob 00:39, sta na svet prijokalaAleks, 2450 g, 48 cm in Žiga 2750 g, 49 cm



Čestitke user posted image



čestitke tudi z moje strani user posted image

grem zdele mal za nazaj prebrat...se javim še kaj pozneje




_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 7:10:12   
Honey26
dobro jutro...

na hitro malo... grem zdele v dobrno na drenažo (roke mam obupno zatečene), nič ne kaže da bi se nam kam mudilo v Rim (al kako zdej temu pravijo) :), misar ko pridem nazaj... dopoldne/opoldne kak sprehod?

čestitke novi mamici. user posted image

pa lep dan...

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 7:13:16   
misar
honey...zvrcni me, se lahko dogovoriva za kak španciruser posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 7:30:22   
dvojčica6
Dobro jutro! Kolk smo pridne za vstajat vidim... najprej: Čestitke novim mamicam markle in tealea user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo, vse najnaj z vašimi fantalini!


Smo tolk pridne za pisat zdej k se nam bliža rok, da je kar težko sledit...

meymey... user posted image user posted image user posted image upam, da ti kaj pomagajo pr teh sestrah in zdravnikih... so pa res grozni da na tak način ravnajo... ma vse se bo uštimalo, nič ne skrbiuser posted image pa Zoja83 bi se lahk tut že kej javila, da vidimo, kaj pravi supermanuser posted image

milabe k že tko vneto študiraš ta senčila - sporoči mi kje je najbolj optimalno med kakovostjo in ceno dajuser posted image user posted image user posted image malo heca, malo zares-če boš kej dobrega izšnofala kar javi...midva brezu klime namreč razmišljava o vseh moogčih alternativah za hlajenje... Če ima kjira še kak predlog - pa brez "klimo si nabavta" komentarjev prosim... user posted image bo treba naslednje leto, zdaj sta nas dvojčka pralni in sušilni stroj malce izčrpalauser posted image

misar user posted image user posted image za izpit!! Včeraj pa... si se vsaj naspalauser posted image user posted image user posted image

bcljka kej pol? Bo Pika prehitevala al se je končalo? Po moje si tut mela bolj hude prebavne krče... mene je sploh že dvkrat odkar sem noseča tako zvijalo kot še nikoli prej... user posted image

nikcaa... ma ni malo čudno da zdaj ne boš mela nobenega pregleda več? Sej moja gin gre tut na dopust, ma me je pa poslala že v pon v P na pregled... user posted image No, ne vem... Ma zakaj pa bo CR? A sedi na ritki?

Bonnie_RR bogica... upam, da si že bolje, ta mastitis je menda kar hudo neprijetna zadevauser posted image user posted image user posted image

No, da zaključim z našo Aninchy - pejt rodit!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bodte pridne nosečke in mamice!

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 8:11:45   
tukaj
Dobro jutro,

sem bila že na sprehodu, da izkoristim jutranjo klimo -potem mi je prevroče. Pojem zajtrk, pa hitro na vrt po solato - potem pa se do večera zaprem v hišo.

Moram povedati, da mi noge res grozno zaotekajo - že zjutraj ne morem obuti skoraj nič več.

Čestitke vsem novopečenim mamicam.user posted image user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 8:24:10   
nikcaa
JuTrOoo....user posted image za nase nosečkeee...


IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6


nikcaa... ma ni malo čudno da zdaj ne boš mela nobenega pregleda več? Sej moja gin gre tut na dopust, ma me je pa poslala že v pon v P na pregled... user posted image No, ne vem... Ma zakaj pa bo CR? A sedi na ritki?



meni je blo tud cudno.. reku je, kao da je use Ok.. ce je kaj narobe naj grem v porodnisnico.. ce ne pa naj veselo pricakujem.... CR pa se je odlocil glede na to, da bomo vrjtno meli ob porodu kaksne 4,5kg (al se vecuser posted image )...user posted image obrnjen je pa prav, z glavico dol... kao pri drugemu da nebi rablo CR, ma ker je prvi...je boljse tako...



čestitke markle in tealea za fantke....user posted image user posted image user posted image



nic... grem jst mal cekirat kako in kaj je s tem CR?.... lep sonckast dan vam zelim...user posted image


(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 8:32:09   
gajka
Dobro jutro! Spet bo en vroč dan in še bolj vroče se obeta. Za jutri nam grozijo s 33, v petek pa celo 35°C! user posted image Bi se najraje zavlekla v zadnjo skrito krtino (no, saj v stanovanju je fina klima), ampak naš večji palček bi bil samo zunaj in ga komaj prepričam, da minimalno med 12. in 16. uro "trpi" notri... user posted image
Sem že s CTGja, pričakovala ničesar posebnega od pregleda, tudi videla ničesar posebnega... Dete rovari, ostalo pa bolj ali manj mirno. Sem dobila spet napotnico za laboratorij, da prekontrolira, če je zdaj vnetje pozdravljeno (ampak naj bi šla tja šele jutri, ker danes lahko še ostanki zadnje svečke malo vplivajo na rezultate). Se mi zdi malo mimo it jutri v laboratorij, v petek dobijo rezultate, pa če bo potrebno, spet svečke... Koliko časa pa še mislijo, da bom v enem kosu, če mi že več kot 1 teden grozijo s porodom? user posted image

tealea - dvojne čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 10:23:51   
milabe
čestitke obema novima mamicama ;))

CTG 16.6.

no naša se je zdej konec 37T obrnila na glavno in se moram spet pripravit na naravni porod user posted image

dvojčica 6 - jp ravnokar sem v raziskavi, še eno ponudbo pričakujem, pa ti takoj sporočim kaj se najbolj splača. Tud pr nas trenutno klima ne pride v poštev zaradi financ. Smo za stanovanje in za otroško preveč zapravli ;) poleg tega imam tako mansardo, da potrebujem izvenserijsko klimo, ki pa je seveeeda še dražja.
Ti javim, takoj ko bo analiza končana ;)))



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 10:28:03   
naraščaj
Hoj, hoj,
zdej so pa že vsi tečni. Ko sem zjutri peljala tamalo v vrtec in ker je dans mal dlje spala  (7:15) in sva v vrtec prišli bolj pozno, je vzgojitlca rekla, da je misla, da sem že kam šla. Ja pa ja de. Jaz bom tle strašla do konc meseca, čeprav mam še sam 5dni do PDPja.
Vsak večer me ful "zvija, krči, trd, boleč trebuh, da se nikakor ne morm naštimat, v trbuhu pa totalni žur, mi ga razteguje na vse konce in kraje, da kr zvezde vidim). Pol se pa HB umiri in sem celo kr nekak spal, ker je tamala mela tut sam eno budnico, pa še tista je bla preden sem jaz zaspala (naprej neko dretje - sanje, da jo nej dam dol (misla je verjetn trampolin, ker je popoldne skakala pri nečakinji) pol žeja in WC).
Na kavi sem bla pri starejši sestri, po poti domov sem si prvoščla še sladoled, zdej me bo pa raznesluser posted image , tok me vse tišči in to sam od ene kepce (ki je za dve)user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: misar
aja ne vem, če sem vam sporočila, da sem opravila zadnjo obveznost na faksu...ma je to vesolje veseljauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
meymey, joj tile v zdravstvu so pa res katastrofa. Pa si to mela v bolnci pregled al pri izbranem pediatru. Ker tazga pediatra jaz nečem met. Aha, sem šla prevert - bolnca- pod od podna. Ne si k srcu jemat, ker nima smisla, čeprav vem lahko je govort, ko hormoni delajo na polno.

markle, iskrene čestitke ob rojstvu sinčka.

scorpiogrl: user posted image user posted image user posted image  za nakup. Upam, da boš zadovoljna kot sm mi.

IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Pri dvojčkih sem zasledila, da je tejalea rodila user posted image
V nedeljo, 30.5.2010, ob 00:38 in ob 00:39, sta na svet prijokalaAleks, 2450 g, 48 cm in Žiga 2750 g, 49 cm

Čestitke user posted image
user posted image user posted image user posted image  tudi iz naše strani

Gajka, jaz tut mojo komi preepričujem da smo v špici vročine not. Sicer jaz grem po njo v vrtec po 14h in včer sva šli pol kr direkt k babici, ker je tik ob gozdu in je tam neprimerljivo boljši zrak, tko, da sva bli pol kr popoldne zunaj. Pa še dodatno mrežo za zaščito pred soncem smo napeljal nad njenim "igriščem". tko, da je res super. Postavt mormo še sam bazen, sam bomo še mal počakal.

Nečakinja, si je včer nabavla nov bazen 6,3m x 3,5mx 1,2m in ko sem bla prej na kavi je ta zadeva zgledla ogromno (čeprav še ni poln. Mojga je žicala , da ji prpelje 2 gasilski cisterni vode,  pa še to ne bo dost user posted image . Vglavnem kopal se letos bomo (jaz bolj mal, sem pozabla da čišča zna kr trajat, pa če še bom mal zamujala bo itak pol poletja mimuser posted image )

Tko, zdej pa grem dat še dudo in nastavke za dojenje pa še kaj sterilizirat, ker tega še nima v torbi. terilizator sem namreč dobla če vikend nazaj, je bil pri svakinji v uporabi.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 10:48:08   
Bubika26
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

Jst pa jutri spet pregled v P - se bom spet načakala... user posted image
No, upam, da bom že ponoči tam!user posted image (čeprav nč ne kaže...)



Kako je šlo na pregledu v P? Mogoče si pa celo tam ostala user posted image . Jaz mam tudi jutri ob 9.00, bomo vidli kaj bodo rekli. Me že vse boli, ko mali tako zateguje. Danes je 3 dni čez rok, to se pravi, da ma še user posted image  11 dni cajta.

Čestitke markle in tealeja!!!!user posted image user posted image user posted image

Seznam se že lepo polni.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 10:52:55   
dvojčica6
IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj
Tko, zdej pa grem dat še dudo in nastavke za dojenje pa še kaj sterilizirat, ker tega še nima v torbi. terilizator sem namreč dobla če vikend nazaj, je bil pri svakinji v uporabi.


ma kej to tudi rabim met? ma dio mio... nastavki za dojenje??? zakaj, kako, kdaj, čemu... duda? to verjetno pride bolj pol v poštev???

milabe jaaa, d best! pa tut vi ste v mansardi, kul... bo še bolj primerljivo... to boš verjetno za strešna okna nabavljala ne? pa lepo da se je user posted image obrnil... zdaj pa naj le ostane takouser posted image


< Sporočilo je popravil dvojčica6 -- 9.6.2010 10:54:47 >

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 11:02:50   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj
Tko, zdej pa grem dat še dudo in nastavke za dojenje pa še kaj sterilizirat, ker tega še nima v torbi. terilizator sem namreč dobla če vikend nazaj, je bil pri svakinji v uporabi.


ma kej to tudi rabim met? ma dio mio... nastavki za dojenje??? zakaj, kako, kdaj, čemu... duda? to verjetno pride bolj pol v poštev???

Ni nujno. Jst jih mam od prvič, so mi pršli prav, ko so mi razpokale, da me je manj bolel, sam tamala ni bla lih navdušena nad tem. Sicer ti pa jih v P tut posodjo, če je treba. Duda: eni user posted image  jih majo radi drugi ne. Mi prve 10 dni nismo mel, ker jst nisem hotla, sam je pa pol skos na zizi visela in me je vse bolel, pa mi je patronažna rekla, naj se ne matram in ji dam dudo. Sprva je ni hotela pol pa je bla dodo manka do 1,5 leta, ko smo jo ukinal.

No vmes se je že steriliziral user posted image

Zdej grem pa zibko zbrisat(prah), pa oblečt, pol pa bo vse tip top


_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 12:28:56   
dvojčica6
hvala naraščajuser posted image kje pa ste vse ostale? rojevaste, spiste al ste že tolk lene, da se vam nankar tipkat ne ljubiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!