|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:19:34   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Aninchy - ja, lahko je tudi voda (meni jo je tudi prvič najprej čisto malo odteklo, čez nekaj ur pa na polno). Če je, je velika verjetnost, da se bo naenkrat tudi na polno "ulila". Od izcedka pa najbrž ni (izcedek je malo gostejši, pa navadno belkast ali pa zelenkast, ampak tvoj bi že moral biti pozdravljen, saj si že na koncu s kuro s svečkami). user posted image Itak pa nimaš jutri več tule kaj iskat, lahko nam samo še veselo novico sporočiš! user posted image


No, uuuupam, da bo nekak tk šlo! user posted image Sicer pa... pokurila sem že 4 svečke, še 3 imam v paketku, pa je G rekla, naj kar vse porabim (no, če bo rataluser posted image ). Za izcedek sem pa misla v bistvu te "ostanke" od svečke, mam zjutraj čist mastno tm spodi pa tk ko drobtinice bele barve, kar predvidevam, da je ostalo od svečke...user posted image Ja, zdej je blo pa res čist drugače, prav prozorno in redko (pač kot voda), ampak jst se še kr nočem kaj preveč veselit, da me ne bo pol spet zafrknal...user posted image
sam nej teeečeeeee, da bom ziher vedla, da je to TO! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:22:52   
Kiya
IZVIRNO SPOROČILO: tukaj

Moj oče ima mutacijo v genu za faktor V, ki povzroča trombofilijo. Res upam, da dobim izvide pravočasno in prava zdravila, da ne bo kaj narobe. Se pa trudim čimmanj razmišljati o tem.

Si imela ti zaradi te mutacije kakšne posebne preglede tudi med nosečnostjo?


Moj oče ima trombofilijo že več kot 20 let in tudi sestra je enkrat zaradi KT dobila strdek v nogi. Že vso nosečnost sem opominjala na to, testirali pa so me v 26t, torej 2t pred CR user posted image

Razen Fragmina 5000E (6t) nisem imela nobene druge terapije niti pregledov, pa Julijo so testirali ko je bila na EINT.

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:25:08   
meymey
Hm, jaz tudi mislim, da bi bla lahko voda. Pri meni je zgledalo tako, kot da čisto po malo lulam, potem kasneje pa mi je teklo tako kot pri močni menstruaciji - ulilo se meni sploh ni, sem imela še ure kasneje dovolj plodovne vode...

Če je to voda, boš kmalu rodila. Je pa res, da če začne tečt bolj kot po kapljicah, bo teba počasi v P. Meni ni čisto odtekla, pa sem dobila antibiotike - neki za tamalega, pa rekli so mi, da se mora nujno v 24 urah rodit če odteče...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:30:59   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

Hm, jaz tudi mislim, da bi bla lahko voda. Pri meni je zgledalo tako, kot da čisto po malo lulam, potem kasneje pa mi je teklo tako kot pri močni menstruaciji - ulilo se meni sploh ni, sem imela še ure kasneje dovolj plodovne vode...

Če je to voda, boš kmalu rodila. Je pa res, da če začne tečt bolj kot po kapljicah, bo teba počasi v P. Meni ni čisto odtekla, pa sem dobila antibiotike - neki za tamalega, pa rekli so mi, da se mora nujno v 24 urah rodit če odteče...


No, upam, da je voda! user posted image Ampak morm počakat vsaj en mal bolj "ornk" izliv, ker zdej se mi zdi, da čist brezveze neki serem... user posted image Morm bit ZIHER, ker vem, da bojo vsi čist panični, kokr se bom sam proti P peljala! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:33:15   
Kiya
Po treh tednih takega ritma sem se že počasi navadila, spim približno 5-6 ur čez noč, odvisno ali hitro pojemo, kok hitr zaspi, pa potem še po prvem črpanju torej med sedmo in pol deveto. Tako da dobim skoraj 8 ur.
Spim ful trdno, ker imam angel care če ga ne bi imela bi skos čekirala ali diha ali ne.

Na teži še nismo nič nadoknadili, imamo doma vago in sem bila že čisto napsihirana, ker imamo v torek kontrolo pri pediatru teža je pa dva dni stala user posted image Zdej jo vagam na 2 dni, včeraj je imala 1840g bomo pa vidl kaj bo rekel pediater.



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:39:02   
Aninchy
Ehhh, sej sm vedla, da je prelepo, da bi blo res...user posted image

Sem šla na wc, pa ko sem se obrisala, sem mela čist sluzast gor, torej - izcedek... Pol sm šla pa pogledat še hlačke, k sm jih mela prej gor, pa je zdej suh bel flek, tm k je bil prej (kao) prozorn... grr... pa sej bi blo čist prelepo, če bi na PDP rodila! user posted image

Zdej grem pa na kafe! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:39:26   
RAKICA1
Ojla vsem skupaj no pa se še jaz ponovno oglasim da smo dobili user posted image  fantka 1.6.2010 zjutraj 5.59h bili pa smo težki 3650g in veliki53cm tako da smo včeraj domov prišli ker je porodnišnica tako polhna.A mogoče katera ve kaj bi bilo dobrega za trde prsa jaz imam zelo dtrda
lep pozdrav za vse grem počivat

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:43:15   
dvojčica6
 RAKICA1 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za sinčka!!! Glede trdih prsi pa ne bi nič vedela(še) ... bojo mamice kaj znale povedatuser posted image lepo se cartajte! 

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:45:12   
Aninchy
RAKICA1 - ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:56:36   
tukaj
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Moj oče ima trombofilijo že več kot 20 let in tudi sestra je enkrat zaradi KT dobila strdek v nogi. Že vso nosečnost sem opominjala na to, testirali pa so me v 26t, torej 2t pred CR user posted image

Razen Fragmina 5000E (6t) nisem imela nobene druge terapije niti pregledov, pa Julijo so testirali ko je bila na EINT.



Hval ti za odgovor. Se bo že vse dobro izteklo.

Rakica - čestitke.user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 14:04:45   
meymey
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla vsem skupaj no pa se še jaz ponovno oglasim da smo dobili user posted image  fantka 1.6.2010 zjutraj 5.59h bili pa smo težki 3650g in veliki53cm tako da smo včeraj domov prišli ker je porodnišnica tako polhna.A mogoče katera ve kaj bi bilo dobrega za trde prsa jaz imam zelo dtrda
lep pozdrav za vse grem počivat


Pod tušem si jih masiraj z vročo vodo! Pravijo da pomaga...


In seveda tudi jaz čestitam!user posted image

< Sporočilo je popravil meymey -- 4.6.2010 14:07:25 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 14:26:05   
nikita*

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla vsem skupaj no pa se še jaz ponovno oglasim da smo dobili user posted image  fantka 1.6.2010 zjutraj 5.59h bili pa smo težki 3650g in veliki53cm tako da smo včeraj domov prišli ker je porodnišnica tako polhna.A mogoče katera ve kaj bi bilo dobrega za trde prsa jaz imam zelo dtrda
lep pozdrav za vse grem počivat



Čestitke za fantka  user posted image user posted image user posted image

Tako kot je rekla meymey pod tušom si masiraj s toplo vodo, ali si pa termofor gor postavi. in potem masiraj. Meni je to pomagalo.


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 14:27:08   
gajka
RAKICA1 - čestitke! user posted image user posted image user posted image Koliko dni si pa sploh bila v P? user posted image Če misliš trda prsa, ker so prepolna mleka - ja, tuširanje s fejst vročo vodo, pa masaža zraven, pa vroči obkladki predno dojiš... Če bo šlo pa fejst na hudo in te bo bolelo, pa ne oklevaj in pojdi do zdravnika, ker lahko do orng mastitisa pride.

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 14:35:09   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla vsem skupaj no pa se še jaz ponovno oglasim da smo dobili user posted image  fantka 1.6.2010 zjutraj 5.59h bili pa smo težki 3650g in veliki53cm tako da smo včeraj domov prišli ker je porodnišnica tako polhna.A mogoče katera ve kaj bi bilo dobrega za trde prsa jaz imam zelo dtrda
lep pozdrav za vse grem počivat


evo izkušnje s prve roke user posted image

v kad nalij vročo vodo (kolikor še prenseš) se vsedi notri in malo počivaj, ponavadi same spustijo, lahko pa jih tud ti masiraš v smeri proti bradavici.

pazi, če dobiš vročino ali rdče fleke po prsih je to mastitis in je treba gas k splošnemu zdravniku , da dobiš AB.


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 14:41:36   
misar
sicer se moram pa kar mal pohvalit, da sem bila danes kar pridna. sem v nulo spucala kuhinjo in povsod v nulo pomila po tlehuser posted image user posted image user posted image user posted image zdaj me čakajo sam še okna in gorrraaaaaaa likanja pa bo. pol pa spet lahko jovo na novo a ne? user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

no ampak trenutno je stanovanje kot iz škatlice...kolikor je pri zdivjani 2letnici lahko

aja torba za P........še NI pripravljena user posted image user posted image user posted image user posted image

sem hotela komentirat spanje.naša frčafelca se še vedno enkrat ponoči gotovo zbudi. se mi je pa zbujla do 1 leta cca od 6-8x ponoči, čez dan je spala minimalno. tako noro sem bila utrujena, da sem mislila, da se mi bo zmešalo. po prvem letu, pa tam do nekje 18 mesecev se je zbujala od 2-4 x pa se mi je takrat zdel to že cellll luksuzuser posted image user posted image user posted image user posted image in sedaj gremo ponovno v to user posted image


< Sporočilo je popravil misar -- 4.6.2010 14:44:26 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 15:10:22   
nikita*
Ko berem spanje vaših prvih otrok, si lahko rečem HB za vse prespane noči. Naša deklica je napreč prespala prvič celo noč pri mesecu in pol. Bila je in je še vedno pridna ponoči. Zbujala se je samo okoli polne ali prazne lune. Drugače pa z njo res nismo imeli nobenih problemov.
Zato, se velikokrat vprašam, če mi bo v drugo tudi dano takouser posted image user posted image   Ker dva otroka nista enaka, se bom pustila presenetiti, pa da vidim kaj nam pripravlja user posted image .

Kiya: tvoja Julija je res ljubka. Pa user posted image user posted image user posted image user posted image , da boste čim preje še s težo vse poštimali.

Kje pa je danes bcljkauser posted image

user posted image user posted image user posted image za sonček!!!!


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 16:11:20   
innes4
Ojla

Najprej čestitam RAKICA1 za user posted image . Čimveč cartanja želim user posted image

Dons je bla pri nas spet patronažna. Smo se vagali in nismo dobil dost gor user posted image samo 20g v 2dneh. Mogu bi pa dobit 20 do 40g na dan. Na srečo je bla spet ena ful prijazna patronažna in ni nič komplicirala. Samo rekla je, da nej ga dojim na max.3 ure al pa rajši še na manj. Ampak največji problem je, ker je moj mali res tako len, da se mu ne da tako pogosto jest. Sicer ga zdej pristavim na 2,5h do 3h, pa vleče nekje 10 min, poj si pa še spumpam ostalo in mu dam po flaški. Jest upam, da ga ne bom preveč zbegala s flaško user posted image
Drugače pa meymey, se čist strinjam s tabo, tole vaganje pa grami so obup!!! K tut če si govoriš, da se ne boš obremenjeval, podzavestno se user posted image

gajka...si napisala, da je biu vaš user posted image ultra počasen jedec. A je vmes samo čakal, a je tut kdaj zaspal zraven? Me zanima, kako si ga stimulirala, da se je zbudil in spet vlekel?

Aja drugače smo bli pa dans mal na balkončku, jutr gremo pa prvič vozičkat, k bo baje lepo vreme user posted image user posted image Komaj čakamuser posted image user posted image


_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 16:21:52   
mkbk
Uuuuu kok jih j eže rodil od junijčic. Čisti šok, ko sem prišla malo pogledat, vsakič rečem, da bom najprej za nazaj prebrala, pa pol kaj napišem, ampak ve zdaj klamfate kot nore, sploh ne morm sledit, tako da sem se odločla, da rajši prej še kaj napišem. Drugače imam pa jaz daens pdp. Zaenkrat se mi zdi, da še nič ne kaže...misli, vsake tok me glih malo zvije, da vem, da enkrat najbrž bo, ampak, takole je lahko po mojem še cel prihodnji teden....user posted image mah, men se nč ne mudi...

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 16:31:09   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: nikita*


Kje pa je danes bcljkauser posted image



v postli! user posted image user posted image user posted image

situacija sledeča...
učeri popoldne sm zalegnla in zaspala, potem sm se pa zbudila ob ene 22h in sm do 4:30 generalno spucala stanovanje... vsak kot, vsak vogal vsak milimeter omar in polic, vsak milimeter ploščice user posted image moža je skor kap k je pršu z nočne k se je vse tok svetl user posted image seveda sm v tem času mogla tud kej jest... to je bla pa cela banca sladoleda in 2 čokoladici!... kaj je iz tega sledil... predvidevam da ker sm spila tud velik vode... od ene 10ih zjutri do zdele slaboooooo in dirska na polno... sicer bruhala nisem, je blo pa večrat na meji... user posted image tko da zdej sm se uspela spravt s postle, pa neki pojest in popit... mal bolš je ampak ne pa kej preveč... bomo vidl user posted image
morm bit zdej pozorna na gibe user posted image ker valda k sm dremala jih itak nisem čutla, in moj je že čist paničen če bi se šla pokazat v P... sa sm mu rekla nej ne paničar da itak grem jutr zjutri... sigurno se je user posted image premikala sam pač jst nism čutla...
svašta!! user posted image


RAKICA1 - čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

Kiya - luštne fotke user posted image kok je micena, ampak tok cortkana user posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 16:33:04   
bcljka


PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image   - 3.6. MAKSIM
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image - 1.6. user posted image

04.06.2010
user posted image   Lyra, 29 let, 2user posted image ,  user posted image user posted image  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image   - 20.5. user posted image
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image - 27.5. MARK IAN
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image - 3.6. ALJAŽ
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.) - 1.6. TISA
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image - 31.5. BOR
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image    bim*bam
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image  


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image   ivy@, 24 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image    top10, 1user posted image - 29.5. JAKA
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image   top10, 28 let,
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   primorka111
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   tinci 1
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 16:34:43   
bcljka



user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image  mumu - 20.5. user posted image  (51cm, 3340g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image  rea27 - 27.5. MARK IAN (50cm, 3120g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  mamimo - 31.5. BOR
user posted image RAKICA1 - 1.6. user posted image (53cm, 3650g)
user posted image  ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
user posted image  Zoja83 - 3.6. ALJAŽ (3660g)
user posted image  Slovenka - 3.6. MAKSIM (52.5cm, 4000g)
 
 
6 x user posted image
9 x user posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 16:54:53   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: innes4
gajka...si napisala, da je biu vaš user posted image ultra počasen jedec. A je vmes samo čakal, a je tut kdaj zaspal zraven? Me zanima, kako si ga stimulirala, da se je zbudil in spet vlekel?

Naš mulo je v P izgubil 300 g in je bil že cel halo, a naju zadržat, ali vendarle spustit domov. Za nameček smo ga morali 2 dni kasneje peljat še na Pediatrično na kontrolo zaradi povečanega žolčnika in ledvičnih čašic (to je bilo sicer vse OK), ampak so mi še tam težili zaradi teže. user posted image Posledično sem ga mogla doma vagat pred in po vsakem obroku in si pisat, koliko poje. user posted image Dojenje je trajalo po 45 minut (20 min na eni strani, 5 minut za vmesno previjanje in bujenje, 20 min na drugi strani). Jedel je tako, da je nekajkrat potegnil, potem pa nekaj časa nič, pa spet potegnil, pa spet nič... Na Pediatrični so rekli da zato, ker je imel takoj po rojstvu kar močno zlatenico in naj bi bili taki user posted image velikokrat posledično bolj zaspančki na začetku. user posted image Pokazali so mi, kako ga naj kao stimuliram oz. budim med jedjo - ko izgleda, da je zaspal, ga popraskaš po ličku pod ušesom, pa previjanje pri menjavi strani, da se malo prebudi... Je bilo pa na začetku res mukotrpno tole z dojenjem in obsedenim vaganjem. No, na koncu se je v 1. mesecu zredil za 1,6 kg in smo imeli mir! user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 4.6.2010 16:57:37 >

(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 17:02:43   
naraščaj
rakica 1, čestitke user posted image user posted image user posted image  za user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: misar
sem hotela komentirat spanje.naša frčafelca se še vedno enkrat ponoči gotovo zbudi. se mi je pa zbujla do 1 leta cca od 6-8x ponoči, čez dan je spala minimalno. tako noro sem bila utrujena, da sem mislila, da se mi bo zmešalo. po prvem letu, pa tam do nekje 18 mesecev se je zbujala od 2-4 x pa se mi je takrat zdel to že cellll luksuzuser posted image user posted image user posted image user posted image in sedaj gremo ponovno v to user posted image
No pr nas je še zdej 2-4x na noč. Včasi več včasih pa nam nakloni kako celo prespano, to je zlo redko. Veš kaj, zdej smo še v formi in bomo lažje obvladale zadeve. Baje user posted image . Upam, da nas kje ne sesuje neprespanost.
A prideš še men čistiln narest user posted image . Pridna, res svaka čast, da maš tok energije

Bcljka, ti ga pa konkretno serješ. Dej si probi mal ritem v red spravt, da ne bo pol dete tut ponoč žuralo podnev pa spalouser posted image . Mal za šalo mal zares. Drgač pa pridna, da tkole pucaš.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 18:28:36   
novakatja
ČESTITKE RAKICA!

Trde prsi sem imela jaz tudi, kot 2 bowwling kugli. RES! Ni bilo modrca, da bi to noter spravil. Moj je bil čisto šokiran, jaz pa še bolj!
Tako kot so že druge napisale, tuširanje z vroćo vodo in masiranje, če bo rdeče ali pa če začne boleti, pa hitro v P, da preprečiš mastitis. Meni so že za domov napisali en sprej za nos, ki olajša iztok mleka in se je v 3 tednih uredilo na bolj normalno velikost in trdoto. Sicer po tem spreju dosti teče iz tebe, tako da rabiš ful blazinic. Enkrat čez noč me je pa čisto zalilo, tako da smo nabavili zaščito še za ta veliko posteljo. Pa mali je jedel na 2 h noč in dan.... Cela mlekarna sem bila. Bomo videli, če se bo ponovilo.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 18:34:13   
Aninchy
bcljka - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uff, tale tvoj ritem bo pa težko ujet! user posted image

O mleku in trdih zizah pa jst na žalost še nč ne vem...
kar berem zdej vaše poste in si poskušam čimveč zapomnit.user posted image

Aja, bajduvej, jst sm še kr tle, zgleda bom še kr neki časa... grem lepo po odstavnem, da ne bom gužve delala, ve pa kr šibite naprej...user posted image
Jutri pa že zjutraj pregled v P, držte pesti, da mi rečejo, da grem kr rodit!user posted image - kaouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




V katerem poskusu?
Matejčika

V katerem poskusu vam je uspelo prvič ´naredit´otroka?

Prvič (54%)

Drugič (10%)

Tretjič (7%)

Četrtič (4%)

Petič (1%)

Več kot Petič (24%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!