|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 7:11:21   
soncnica 3
IZVIRNO SPOROČILO: annie

Mumu, Zoja in mamimo, user posted image user posted image user posted image



Ženske, super ste, ko pojamrate, mene tudi še loči od PDP še dobre 3 tedne, pa imam občutek, da sem že od nekdaj /beri 30 let/ noseča, pa da bom še ne vem kolio časa noseča. Bolj, ko gre proti cilju, bolj se mi vleče...

Mi je pa to vreme čisto adijo, ker več ne vem, kaj na za našega user posted image pripravim za oblečt.

Naš naslednji pregled in ctg je 10. 06.

Prejšnji četrtek so se na ctg-ju kao kazali popadki!, včeraj pa vse lepo mirno, če to ni za crknit, ravo v obratno smer gre...

Naj vam sije sonček, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 4.6.2010 7:21:08 >

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 7:46:09   
dvojčica6
Jutro -ena kafa user posted image !

slovenkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke!

js pa zaspaaanaaa... Kiya sm se kar zgrozila k sem prebrala kako ste žurale z Julijo... js res upam, da bo moj user posted image hitro vklopil nočno/dnevno sceno, drgač bom tako sitna da bom sama sebi šla na živce... se že vidimuser posted image user posted image

Aninchy - kako je s tvojim mravljinčenjem? pa te nismo tebe že poslali v Rim? Evo, danes bodi pridna pa nas ubogajuser posted image user posted image user posted image

Včer sem pa zaključila končno z likanjem teh cotkic in sem ugotovila, da brihta brihtna mam samo tri majičle na preklop št.56, ostalo mam vse večje... kolko teh začetnih cot še rabim? Bo dovolj če kupim še kak kratek in dolg bodi 56 in še ene žabice? Itak bojo plenice večje kot user posted image prvi mesec al ne?

sončnica 3 js sm zaenkrat pripravila bombažne hlačke in majičko (pazi to: znamke Armani!!!) k jo je mel user posted image ob prihodu iz P, eno kapico in dekico če bo kaki mraz... Možno da je malo premalo, samo računam da bo ful vročina kmalu...  Je pa res, da ne veš kaj pričakovati letos od junija k je že maj bil takuser posted image user posted image user posted image

Nič, še sebe in gajko naženem delat - marš!!! user posted image user posted image user posted image čakamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 8:05:08   
Bubika26
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

ugotovitev: rodila bom decembra user posted image


Čist napeto berem vsako besedo posebej in pol ugotovitev na koncu. Ma si me spravla v smeh-tud na deževen dan user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 8:18:44   
Bubika26

IZVIRNO SPOROČILO: Kiya
Ginekologi odsvetujejo Mg na koncu nosečnosti, saj naj bi blažil tudi popadke.

Tudi meni je G ta teden rekla, da naj z Mg čisto preneham, ker zmanjšuje popadke, ki pa jih pri porodu še presneto potrebuješ.



No, fajn, da je mene zaprlo in se že 2 dni nalivam z Donatom, probiotičnimi jogurti, sadjem pa nič.... Posledično me tako boli trebuh, da mislim, da bo mali ćez popek prišo v ostalih dveh odprtinah pa imam čepe user posted image  user posted image user posted image  Danes bo sadno-jogurtni-vodni dan! In zdaj ugotovim, da Donata pa ne bi smela... Hjoj, te pa tak ni čudno, da kljub PDP-ju v nedeljo nič popadkov ne čutim :-) V nedeljo (6.6.) ob 10 uri CTG v Mb porodnišnici, pol bomo pa vidli, al bomo prtiskali al ne user posted image .
 
Čestitke Slovenka!!!user posted image user posted image user posted image  

Sončnižarek25-lepo napisano, čestitke tudi tvoji sestrični
Bridget3-No, kak fajn, da je vse OK. Mogoč se vidima v porodnišnici, ko boš imela naslednji CTG (7.6.)
Naraščaj in Innes4- Ja, ti nasveti in zapovedi tud meni načenjajo živce. Naraščaj-moja mama je postelja varianta, se pobožam po trebuhu pa že, a te boli, se boš ulegla, 5 krat na dan mi reče naj grem počivat,pa ne tega čaja pa ne onga, pa ne tega jest pa onga, pa ne to delat pa ono. Pa hjoj...
Innes4-Važno, da te dragi potolaži. Si prava mama! Pusti druge, naj govorijo in bluzijo svoje.

Tako, kaj bomo pa danes delali? Hm,... Včeraj sem bla pri frizerki in pol na sladoledu. Danes pa bomo vidli kaj si bomo začeli pri tem vremenu user posted image
 

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 8:21:54   
misar
dobro jutro

prvo hitro javljanjeuser posted image

čestitke še slovenki za sinčkauser posted image user posted image user posted image

a bo konec tega blesavega vremena???? men se sončkaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image

nič, grem tamali zajtrk naredit pol pa mal v akcijo...drugače se kar lahko začnem smilit sama sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image

lep dan vsem


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Bubika26)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 8:55:19   
nikita*
Hojla,

jaz lahko rečem, da sem se prvič v tem tednu naspalaaaauser posted image user posted image . No se pa moj niuser posted image user posted image , baje da sem tako smrčala, da sem ga zbudila je rekel, da je kar donelo po sobiuser posted image user posted image user posted image . Jaz pa že neuser posted image Sam mi je res čudno, jaz pred user posted image nisem smrčala, zdaj sem pa že parkrat sama sebe zbudila. Adijo pamet.
Od mene bodo vse bežale ven iz sobe, ko bom v P.user posted image user posted image user posted image

Včeraj mi je poslal zs na Fb,od kolega bivša, ki je končala faks babištva in se mi ponudila, da jo lahko pokličem, ko se bo začelo dogajati in bo prišla v P, da mi pomagauser posted image . Sem full vesela.


Aninchy:
tudi jaz imam mravljince v levi in desni roki. Predvsem pa me desna roka še boli in ko se dotaknem katerikolli prst začutim živce vse do komolca. najhuje je ponoči. Podobno sem imela že v prvi user posted image . Krivi so hormoni, povečana količina vode v telesu, pa še user posted image ja lahko tako nameščeno, da se vse skupaj še poslabša. Meni so mravljinci v prvi user posted image trajali še tri tedne po porodu.


Danes pa zlikam še vse plenice, kovtrčke operem, potem pa menda, da je vse opranouser posted image

Sonček bo, upam da res  že jutri. Ker res tole kislo vreme je vse prej aprilsko kot junijsko.

Uživajte!!


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 9:02:17   
tukaj
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


tukaj - malo se mi zdi "smešno", da moraš še 14 dni čakat na krvne izvide kot da imaš kakšen poseben vpliv na to. user posted image Kot da lahko user posted image kar ukažeš, da mora še vsaj 14 dni + 18 ur počakat... user posted image A niso mogli pospešit analize glede na situacijo? user posted image Kaj pa, če se vse prej začne, a ti bodo kar na blef dali zdravila? A če jih ne dobiš, pa bi jih mogla, se lahko kaj zakomplicira? user posted image



Situacija je pač takšna, da so očetu to hibo ugotovili tudi šele sedaj, ko je zbolel in bil na operaciji. Pa je on čakal na izvide več kot mesec dni, tak da je 14 dni kar najhitreje kar se da, ker toliko pa se baje res rabi, ker morajo neke snovi opraviti svojo vlogo. Kaj pa vem kaj.

V bistvu pač morajo biti pri porou pozorni predvsem, če bi morala imeti carski rez - takrat moram nujno po njem dobiti dozo zdravila proti strjevanju -  aja pa epiduralna odpade. Sam to se ravno ne sekiram preveč.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 9:11:02   
tukaj
Čestitke vsem novo pečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

Vreme pa še vedno tako skisanouser posted image user posted image  - ne vem, če ne bodo naši malčki mislili, da so so rodili  jeseni

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 9:27:44   
gajka
Bubika26 - poskušaj še z lanenim semenom - kupiš v vsaki malo bolje založeni trgovini (celo seme, ne mleto), daš v jogurt za ene pol ure in potem to ješ... Menda to kar lepo deluje.

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 9:28:40   
scorpiogirl
En zaspano-deževni pozdravček user posted image

Ma, če ne bi bila zmenjena za kavo, bi pomoje kar poniknila nazaj v posteljo user posted image je res tako "krasno" vreme ...

a mogoče katera kaj bolj pozna tale voziček??? Je v BC zdejle precej ugodno v akciji, tko da me fajn mika ga kupit user posted image sicer imam od našega user posted image že voziček doma, ampak je že mal zguncan, ker je bil med cenejšimi, pa precej smo ga prevozili po makadamu pa travnikih pa tko user posted image saj ga moram pohvalit, je več kot odslužil svoje, ampak bi takoooooooooooo rada novega, da sem tele akcije prav vesela (tisti, ki ga že celo večnost gledam na netu, se vztrajno draži, pa trenutno je tako ali tako predrag user posted image )
aja, čestitke za vse nove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdaj pa že fantki vodijo, se ne dajo kar tako user posted image

nasveti in ostalo ... k sreči se pri meni tega kar izogibajo user posted image tašča je v prvi user posted image nekaj poskušala pa po porodu hotla strašit s smrtjo pod posteljo pa tko ... pa sva ji hitro povedala, da ne misliva poslušat traparij in se je unesla user posted image moja mami je pa sicer tudi prepričana, da ona ve boljše od naju, pa se ji tud ne pustiva ... je pri prvem user posted image , ko je bil še precej mali, imela ene pripombe, kolk ga vedno premalo oblačiva pa tko ... pa tud ni blo učinka in je nehala user posted image očitno nista dovolj vztrajni al sem pa jaz tak zmaj user posted image user posted image

no, vsem lepši dan user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 9:42:52   
naraščaj
Slovenka, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image . Veliko cartanja

Kiya, join the club. Mi tko  žuramo že 2,5 let z vmesnimi izboljšavamami, poslabšanji in premori user posted image . Ti iz srca prvoščim, da boste v bodoče spali, ker prekleto dobro vem kaj pomen bit nenaspan. Kr poglej mene user posted image . Naša se je zvečer od 20-23 zbudla 4x, pol pa ne vem več, ker zadnje tri dni dežura moj, ker jaz mam dost opravka z obiski WCjauser posted image user posted image

Bubika26, jst sem včer tut bla skor hin, ker me je vse tok tiščal in napenjal, kr na jok mi je šlo tko me je že vse bolel. Na srečo sem pred spanjam pa dobla polet do WC - kakšno olajšanje.

user posted image A ma katera težave s hemeroidi: men se ja kak mesec nazaj pojavi l en mali, sicer ne boli, ne krvavi, sam ga pa občutim pri brisanju/umivanju. Kak se te zadeve obvladujejo. Nimam nekuh izkušenjs tem.

Jst mam čez pol ure permanentno francosko pedikuro z gelom, tko da neki časa bom kr tam zabila user posted image

nikita, super za takšno ponudbo - kr izkoristi jo. Jst bi tut, pa nobene ne poznam.

tukaj, upam, da bodo tile dnevi, ko čakaš na izvid minil čimhitrej in seveda, da počakaš 2v1 do rezultatov.

Vreme je pa res za user posted image . Že itak nimam nobene energije, pol pa še tole kislo/deževno mrzlo vreme. Jao.

Vikend bi pa naj bil lep celo do 30 st. Mi mamo pa v nedeljo še nek piknik po od user posted image  strani žlahta. Men kr ni za it, sam majo neko srečanje bratrancev/setričen. Jst kr upam, da bom mela svoj piknik kje drugje user posted image user posted image user posted image .
In my dreamsuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl
a mogoče katera kaj bolj pozna tale voziček??? Je v BC zdejle precej ugodno v akciji, tko da me fajn mika ga kupit user posted image

Lej jst nimam ravno tega, mam drug model od te firme baby welt mon3 in je full full fajn. Zlo zadovoljna. Kupl smo ga pri cca 9 -10 mesecih starosti naše frčafelce in je zlo priročen, ker ga še zdej uporabim za tamalo in se rada vozi v njem . Je kvaliteten za ta dnar (mi smo ga naročl prekebaya in dal 110 eur, ker je bil pr nas takrat 160 in še to sam pink, katere pa niti pod točko razno neb mela). Kar se kvalitete tiče za to ceno je res ok - moja izkušnja. Sicer ni primerjave med JANE, ki je v iber vodljiv in super, katerga imamo drugač. Tega uporabljamo za na pot, ker se ful zlož in zdej za tamalo za ka sprehod, ko se je men ne da lovit po celi vasi user posted image , da kam prideva

Nč grem se počas obleč za h kozmetičarki.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 9:54:07   
nikcaa
slovenka-čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 10:03:35   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
Nič, še sebe in gajko naženem delat - marš!!! user posted image user posted image user posted image

A ti še tudi nisi zaključila? Mene že tole orng mori... Če bi se le ene 2 ali 3 dni orng zraven spravila, bi bilo vse pod streho, pa samo nekaj počasi pacam... user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 10:17:35   
Aninchy
Dobro jutro, dober dan!

Jst še zmeri tuuu.... user posted image

Danes je moj tist čist ta uradn PDP. Pa se nč ne dogaja.... zgleda bomo tud ta rok preskočl...user posted image
Moj je biu hecn dons ponoč, kr ni mogu spat k je biu tolk živčn, ker je biu ziher, da me bo mogu pelat... Jst sm pa kr kul spala...
edino....
po tistih mravljincih in slabosti, me je začela na poooolnoooo bolet glava!
In ta glavobol še kr traja.... zjutri sem se zbudila ob pol 6ih in sm vzela en lekadol, ravn tolk, da me je zmanjkal, ker nism mogla veeeeč! Sem že študirala, če grem h zdravniku, pa se mi je zdel, da me bojo mel za simulantko, ker je ravn na moj PDP.
No, zdej sem že spila kavico, pa mal prihajam k seb, pol grema pa z mamco na en kratek sprehod po tem turobnem vremenu.... glih tok da grem mal na luft.

Lp! Pa upam, da vam ne pišem več 2v1 user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 10:36:18   
Kiya
IZVIRNO SPOROČILO: tukaj

V bistvu pač morajo biti pri porou pozorni predvsem, če bi morala imeti carski rez - takrat moram nujno po njem dobiti dozo zdravila proti strjevanju -  aja pa epiduralna odpade. Sam to se ravno ne sekiram preveč.


No jaz sem nosilka te mutacije (Julija HB ni) in sem morala še 6 tednov po CR vsak večer dobiti injekcijo proti strjevanju krvi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Bubika26
No, fajn, da je mene zaprlo in se že 2 dni nalivam z Donatom, probiotičnimi jogurti, sadjem pa nič....

Probaj suhe slive namočene v vodi ali pa kompot s slivami, to vedno požene prebavo user posted image


Najteži mi je vstajat ob polnoči in ob treh, sej potem že gre user posted image se pa moramo še hraniti na 3 ure vsaj dokler ne pride na neko normalno težo user posted image

Dve slikci naše punce
V vozičku
Po umivanju


(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 10:39:57   
novakatja
ČESTITKE SLOVENKI!

Aninchy
Vsak trenutek se lahko začne ali pa čez 1 teden. Si pa res kar malo živčen na dan D. Jaz sem prvič imela na PDP polno hišo obiskov, se ne spomnim več, zakaj sem si tako naplanirala, tako da sem kuhala na veliko, šli smo na dolg sprehod. Rodila sem pa 3 dni kasneje. In zdaj imam datum v ponedeljek, pa sem se že kar pripravila, da bo malo čez. Bom rajši prijetno presenečena.

Jaz imam zlasti zvečer ful močne te lažne popadke in še vedno pijem po 1 Mg pred spanjem. Pri Pušenjaku na medover.net sem prebrala, da ni tiste količine Mg, ki bi zmanjšala prave popadke, sploh pa je ne moreš pojest. Prvič sem do konca pila po 2 Mg, pa sem rodila v 4h, potem, ko mi je v slapu odtekla voda. Tako da...
Jaz imam ponoči čisto živčne noge in se premetavam, pa se mi zdi, da mi Mg in Ca pomagata. Verjetno bolj za dušo...

Čisto sem matasta danes, bi rabila ene 6 kavic. Upam, da res končno poletje prihaja.

Uživajte.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 10:47:20   
soncnica 3
Aninchy - bogica, se mi kar smiliš, tvoj PDP, pa še nič... Hudo vreme, da ti čist morala odl pade...
Moj prvi sin se je rodil 6 dni po roku, prav tečno je čakat, ko si pa vse takoooooooo mooooooočno želimo, dam bi bilo pa le kakšen dan prej.
Prejšnji teden v četrtek sem na CTG-ju srečala znanko, ki je bila že 1 dan čez rok, pa sem jo siroto spet v soboto na kavi srečala, no včeraj pa sem jo, ko sem šla na CTG zagledala v sobi z njenim user posted image , pa sem bila res vesela zanjo.
Aninchy, saj bo!!!

dvojčica6, vau, nisi kar tako, Armani!!!user posted image No, tudi jaz imam pripravljeno kot ti /brez armanija, ha ha hauser posted image /, zraven pa še tanke kratke hlačke z naramnicami in "kavbojsko rutko" za okoli vratu, sam bi bla pa zdej fora, da bi naš user posted image zdaj bila user posted image , potem bo pa mož res moral po "kiklco", ker nobene nimamo user posted image !!! Pa SPLOH NI VAŽNO, SAM DA BI BLO DETE ZDRAVO!!!!! , kdorkoli se je že zmotil /zdravnik, ki je videl user posted image , ali pa zvesti amterski napovedovalci spola, ki mi vsi po vrsti napovedujejo user posted image - buksli, zase naj se brigajo!user posted image /

naraščaj - s hemoroidi imam jaz probleme od prvega poroda naprej (6 let), ker sem imela težak porod, vakuum zaradi prenehanja srčnih utripov pri sinu, pri 8-ih cm "odprtja", potiskat do onemoglosti in ga v 2 popadkih rodit in itak, veš da napneš vse moči, da se le rodi..., bla bla bla, sin HB v redu, jaz pa ... - pon porodu krema Modolex, drgač sem se pa jst kar navadila po kakanju brisat se z vlažilnimi robčki za odrasle /uni za hemeroide so ful dragi/, pa pit veliko (da ni blato trdo), pa kar gre. Robčke pa kupujem v DM-ju, od Balee - so mi fajn.

Slovenka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 11:04:53   
tukaj
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

IZVIRNO SPOROČILO: tukaj

V bistvu pač morajo biti pri porou pozorni predvsem, če bi morala imeti carski rez - takrat moram nujno po njem dobiti dozo zdravila proti strjevanju -  aja pa epiduralna odpade. Sam to se ravno ne sekiram preveč.


No jaz sem nosilka te mutacije (Julija HB ni) in sem morala še 6 tednov po CR vsak večer dobiti injekcijo proti strjevanju krvi user posted image



Moj oče ima mutacijo v genu za faktor V, ki povzroča trombofilijo. Res upam, da dobim izvide pravočasno in prava zdravila, da ne bo kaj narobe. Se pa trudim čimmanj razmišljati o tem.

Si imela ti zaradi te mutacije kakšne posebne preglede tudi med nosečnostjo?

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 11:15:38   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
Včer sem pa zaključila končno z likanjem teh cotkic in sem ugotovila, da brihta brihtna mam samo tri majičle na preklop št.56, ostalo mam vse večje... kolko teh začetnih cot še rabim? Bo dovolj če kupim še kak kratek in dolg bodi 56 in še ene žabice? Itak bojo plenice večje kot user posted image prvi mesec al ne?

Predlagam, da raje počakaj, kako veliko dete bo prišlo na ta svet. Jaz sem imela prvič št. 56 4 bodije z dolgimi in 1 s kratkimi rokavi, pa 3 bombažne pajacke (z naramnicami) in 2 bombažne žabice do pasu. Je bilo pa sredi julija, tako, da je bilo precej topleje kot pa tole zdajšnje čudno vreme. Zdaj nbisem nič dokupovala, če bo treba, pa še bom.

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 11:23:28   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Kiya
Najteži mi je vstajat ob polnoči in ob treh, sej potem že gre user posted image se pa moramo še hraniti na 3 ure vsaj dokler ne pride na neko normalno težo user posted image

Dve slikci naše punce
V vozičku
Po umivanju

user posted image Kakšna luštna mala štručka! A je zdaj že nadoknadila zamujeno?

Glede vstajanja - prvič sem vstala najprej po 3 urah, naslednjo rundo čez 2 uri, potem čez 1 uro... Take so bile naše noči prve 3 mesece. user posted image In vsakokrat je trajalo nekje 45 minut, da je naš gospodič gurman pojedel (je bil na začetku ultra počasen jedec, parkrat potegnil, pa čakal, pa spet potegnil, pa čakal...), jaz sem mogla zraven TV gledat, da nisem zakinkala... user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 11:52:54   
dvojčica6
Kiya iiii ta mala je pa cukrčk mali res... user posted image user posted image upam da boste spanec čimprej poštimali... kako pa nate vpliva to nespanje... js vem da bi bla tečna za znoret...

naraščaj - js že mela en tak majhen hemeroid... pomagalo umivanje z mrzlo vodo in mazilo Modolex kot ti je že soncnica 3 napisala... pa še zdrava hrana res pomaga-zelenjava, žita itd... js sam upam da mi ne bo med porodom kej prilezlo nazaj venuser posted image

tukaj user posted image user posted image user posted image da bo vse ok!

soncnica 3
- js bom pa na vrh vrh dala še slovenski dres pa ni važno al bo user posted image al user posted image naj se ve, da smo navijaška familjicauser posted image user posted image ma malo kompliciramo s temi cotkami a? sam če pomislim, da nas bojo prefotkali na veliko ko prinesemo user posted image domov, je pa treba malo neuser posted image

Bubika26 še en preizkušen recept - jabolko za zajtrk in pol dve uri nič! To meni vedno pomaga- kadar mi uspe tolko malo pojest sevedauser posted image user posted image user posted image drgač pa - sej bo hmal kak klisit padu pr tebi neuser posted image

gajka... ma sem prvorodka splašenaaa veš da ziher bom šla kupit vsaj 2 bodija z dolgimi in 2 žabice št. 56... ker vse drugo je št. 62 pa mal dvomim da bo tolk veliko dete.. za kaj več pa se bom res probala zadržat....
glede efektive - se ne bi mogla bolj strinjat s tabo - bi lahk že noge v luft držala če bi znala dva/tri dni zalaufat kot je treba... pa kar neki hodit skoz na net čekirat... veš kaj rabmo - šefa grem js da ne bom tople vode izumla...

< Sporočilo je popravil dvojčica6 -- 4.6.2010 11:53:44 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 12:39:18   
Maxica
Mal vas pozdravim na hitro, ker ravno čakam, da se nam pizza speče. Nič novega sicer, jaz sem bolje, kakšnega dogajanja ni na vidiku. user posted image  Če do naslednjega CTGja v torek ne rodim, bom svojemu ginekologu kar rekla, naj mi ne napoveduje ničesar več. Mi je v torek tako rekel, da sem mislila, da najbolje, da se isti trenutek odpravim v porodnišnico, no, ekola, pa sem lepo še tu, pa po moje bom še en čas, al kaj. user posted image
Vikend bo sončen, ga bo treba izkoristiti za kaj pametnega. user posted image
Lepo se imejte, se še beremo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 12:43:01   
meymey
patronažna je bila tukaj in od včeri se je zredil 60g, zdaj pa je spet vse ok... kak je to vaganje kr neki... ne se pustit psihirat ženske... nobenemu! ve ste mame in mame najbolje vedo če je vse ok!!!

od prijateljice sem dobila sleepy wrap! super zadeva. tomi ajčka pri meni že več kot uro in je blazno zadovoljen, jaz pa tudi, kot da ga ne bi nosila!!!user posted image

kopali se še kr nismo, morda v pon...

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 12:59:48   
Aninchy
Kiya - iiiiiiiii kok je šiki miki! user posted image user posted image user posted image

meymey - user posted image user posted image user posted image super, da vam gre tok fino!

Pa vsem hvala za "sočustvovanje", sej po eni strani mi ni hudo, če še mal traja, očitno mu je notri še lepo, ampak moj user posted image je pa že čiiisto zmešan in vsi kar naprej sprašujejo, kaj še delam doma in to... Tak da me u bistvu to še najbolj psihira...user posted image

No, sem pa vesela, ker mi hoče neki tečt spodi - je čist prozorna, redka, nesmrdeča tekočina in jst sam uuuupam, da bi lohk bla voda... sicer gre čiiiisto počasi, samo flekec na flekec na hlačkih, ampak zdej sem že mogla dat vložek gor, da mi ne bo treba 5x hlačke zamenjat! No, panike ne bom delala, ker je moj v službi in ga ne bi sam zato domov spravljala, ker mogoče je samo smešn izcedek, mam itak jutri zjutraj pregled v P, pa bom rekla naj preverjo, če mi je slučajn kaj plodovnice šlo... Če se bo pa kaj bolj vlilo, bom pa poročala!
Aja, pa panike ne delam zato, ker si zvečer dajem svečke za vnetje, pa bi mogoče tekočina bla lahk še od tega? Hmm... no, pustimo se presenetit, upaaaaaam, da bi blo to TO in da bi vsaj ta vikend rodila!

Lepo se imejte, jst grem vodoravno (spet!user posted image ), ker me še zmeri toook glava boliuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Junijčice 2010, 2.del
4.6.2010 13:14:06   
gajka
Aninchy - ja, lahko je tudi voda (meni jo je tudi prvič najprej čisto malo odteklo, čez nekaj ur pa na polno). Če je, je velika verjetnost, da se bo naenkrat tudi na polno "ulila". Od izcedka pa najbrž ni (izcedek je malo gostejši, pa navadno belkast ali pa zelenkast, ampak tvoj bi že moral biti pozdravljen, saj si že na koncu s kuro s svečkami). user posted image Itak pa nimaš jutri več tule kaj iskat, lahko nam samo še veselo novico sporočiš! user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Pedagogi.
пеперутка16

Kakšno je vaše mnenje o pedagogih (strokovnih sodelavcih) v naših vrtcih in šolah?

Dobro. (67%)

Slabo. (33%)

Ne vem. (0%)


Število vseh glasov: 3

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!