|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 14:14:06   
Di_Di
Še moja porodno zgodba za tiste, ki jih zanima. V noči iz 21. na 22.4 sem imale še kar konkretne popadke, toda ko sem že mislila, da bom morala zbudit mojga po pol ure rednih popadkov so se ti prenehali. Zjutraj me je moj peljal na ctg in pustil gor.. ctg je beležil popadke toda ti so bili šibki.. po ctg-ju sem šla na pregled k svoji g. katera me je pregledala (pregled me je full bolel) ugotovila je da sem odprta za 3 prste in da mi je šel čep, ker sem ji omenila za popadke čez noč in seveda ker je videla, da me full boli spodaj me je vprašala če bi šla rodit al bi počakala do večera? jaz mona pa da gremo čim prej rodit, namesto, da sem šla še malo domov. user posted image   no po pregledu so me sprejeli dva štuka višje in sicer okrog 10.00 ob 10.30 so mi nardili klistir (zoprna zadeva čeprav še dobro, da nardijo, če ne bi blo še bl zoprno na porodni mizi user posted image user posted image user posted image ).. okrog 12ih so me dali v porodno, ter dali umetne... med tem je moj prišel k meni in potem je sledilo čakanje... okrog 15ih so mi predrli mehur ( ne vem kako je pri drugih toda jaz sem ugotovila, da imam zelo nisek prag bolečine in me je vsak pregled full bolelo), dodali so mi še umetnih, ker se nisem dovolj odpirala... sledilo je čakanje popadki itd.. sam bl švoh vse skup. no okrog 20ih se je začelo zares popadki so bli full močni.. in okog 21ih smo prvič probala iztisnit našga sončka toda neuspešno ker sem zadrževala vse v glavi in plučih... ker mi ni uspelo so me pustili čakati najmanj pol ure.. tko se je vleklo, popadki pa user posted image naš sonček je sam ven silu ne da bi jaz kar koli potiskala... no potem pa so se me končno usmilili, da smo ponovili vajo tokrat uspešno in naš sonček je prijokal na svet user posted image user posted image user posted image

skratka porod naj bi trajal 8ur (tako so napisali v odpusnem pismu), izmenjale so se 3 izmene v prvi je bla babica oz sestra aleksandra in še dve študentke (full ok), v drugi izmeni je bila renata omg... vsakič ko me je pregledala je bolelo k pr norcih res user posted image bolečine in še se je neki pizdila name in me prepričevala da mene ne boli saj nimam popadkov a mene je bolelo kot sem že napisala k pr norcih. no v tretji izmeni zmagovalni je bla pa famozna natka al nada (al kakor koli že) ma se je izkazala, bolj kot renata. res svaka čast. a ja pa ene 2 al 3x sem jim zapizdila naj me dajo na cr ki jaz ne morem večuser posted image no zdaj setemu samo še user posted image edino kar mi niti malo ni smešno so tile šivi ki bolijo za pop..user posted image user posted image user posted image je pa iz dneva v dan bolje,tko kot je napisala chi_pita hodim kot pingvin user posted image toda tudi to bo kmalu mimo. važno je da sva s sončkom oba živa in zdrava.

moram rečt da ne vem kaj bi, če mojega možeka nebi blo ob meni... če me nebi spodbujal in mi govoril kako je ponosen mane in kako me ima rad skratka pravi srček je tale moj možek, res se je izkazal, tudi doma je vse lepo poštimal in še vedno full  pazi name in dela namesto mene.

Tiste ki vas to vse še čaka, ne se ustrašit, itak je vsak porod drugačen.. (jaz imam kot kaže nizek prag bolečine) ma v končni fazi ko dobiš svojo štručko v naročje pozabiš na vse kar je blo. A ja pa ne pozabit dihat pomaga full user posted image

ojej sem se razpisala.. nč grem zdaj mal počivat k mojmu sončku, dokler še nina user posted image lepo se mejte pa vam še kej tipkam

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 19:37:02   
Di_Di
evo mene še 1x z lepimi novičkami

memole mi je poslala danes tole sporočilo:
Na pomladni dan ob 13:45 je čebelica Maja prijokala na plan, težka 3325g in 55cm velika. Z mamico sva v redu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

memole iskrene čestitke za vašo malo čebelico majo tudi tu... obilo catanja, pa da gresta čim prej domov k sestrici in tatiju.


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 19:58:20   
ooooo
čestitke memole user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 20:59:02   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di

evo mene še 1x z lepimi novičkami

memole mi je poslala danes tole sporočilo:
Na pomladni dan ob 13:45 je čebelica Maja prijokala na plan, težka 3325g in 55cm velika. Z mamico sva v redu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

memole iskrene čestitke za vašo malo čebelico majo tudi tu... obilo catanja, pa da gresta čim prej domov k sestrici in tatiju.




Evo se podpišem kar pod tole, ker sem ji čisto isto poslala tudi na gsm user posted image  
forte memole - hitro si opravila

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Nosečke iz obale 2010
29.4.2010 12:15:04   
moreta
Ojla punce!

Čestitke memole za Majo! Veliko lepih srečnih zdravih dni!user posted image user posted image user posted image

No, midva z Lukcem sva že od torka doma. Luka je v redu, čeprav moram reči, da je bolj priden podnevi kot ponoči. Ne vem zakaj se ponoči noče prisesat pravilno in potem bedimo ure in ure, ker ni sit in noče spati.user posted image

Svojo porodno zgodbo vam napišem v kratkem. Sem bila precej šivana in ne morem sedeti, pa tudi švohcena sem še in me morem biti dolgo na nogah.user posted image

Lepo se imejte.
Lp

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Nosečke iz obale 2010
29.4.2010 21:36:33   
somic
kako vas je lepo brat, ko ste skoraj vse frišne mamice, in to skoraj naenkrat...

user posted image user posted image user posted image bravo punce

memole, čestitke, čestitke, je šlo kar hitro potem, kaj?

moreta, tudi moj patrik je zamenjal noč za dan. je bilo kar hudo, je pa trajalo skoraj en mesec. če imaš voljo, pobrskaj na forumu pri dojenčku, sem takrat odprla novo temo in sicer menjava bioritma pri dojenčku. sem dobila kar pametne nasvete in moram rečt, da so uspešno pomagali, tako da, se vse da. sicer se pa posvetuj z patronažno.

vsem želim veliko lepih trenutkov, izkoristite vsak dan, zapomnite si čim več, crklajte se, skratka naj vam bo to leto nepozabno. pri meni bodo kmalu minili 4 meseci... mi gre kar na jok, ker gre tako hitro čas, čeprav je vse lepo in prav, ampak tako... user posted image saj se razumemo, ne??

hitro gre čas, res hitro.

tako, jaz imam še nekja za spakirat, jutri pa potem pičimo na morje!!! jupi, na obalo!!! user posted image user posted image user posted image

se slišimo čez 14 dni ko se vrnem, če se ne srečamo kje seveda user posted image

evo ga, mojega sončka... user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil somic -- 29.4.2010 21:41:32 >


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   [Brisano sporočilo]
30.4.2010 23:29:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.5.2010 9:23:08   
memole
Jutro!

Hvala vsem za čestitke!

Medve sva včeraj prišle domov!
Maja bi bla vs čas na zizi še zaspi gor in ko ji vzamem začne protestirat!
Bradavice me bolijo za znoret ker prva dva dni je blo bolj švoh z mlekom in je skozi vlekla in vlekla in skor nič spala ponoči, je mal zamenjala dan za noč,je vlekla dve uri na eni in dve uri na drugi tko da je blo res pestro!
Potem so me še krči dajali oz to ki se maternica krči in boli kot popadki pa še zdej me boli tko da je prav neprijetno!
Jz upam da bo kmalu nehalo!

Zdej grem pa zdravit druga dva člana,sta bla zjutraj pri dežurnemu,Lara ima gnojno angino in vneta oba uhca,možek ima pa pljučnico,tko da pestro ni kej!

Kej več o porodu pa en drugi dan!

Lepo se cartajte s svojimi pikeci pa se beremo!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Nosečke iz obale 2010
3.5.2010 19:17:31   
memole
Ejla!

Kako ste?

Mi smo ok!
Danes je bla patronažna in pride spet v četrtek!

No še moja porodna:
Začelo se je v torek z nerednimi popadki čez cel dan in nadaljevalo v sredo nakar se mi je zjutraj odluščil čep in sem poklicala mojega da pride da bomo šli v P,med tem časom ko sem ga čakala sem se še uštimala in zadnji popadek zapisala ob 9:30 potem jih nisem več zapisovala,ko je prišel je še pojedel jaz sem se oblekla,potem sva šla še do mojega očeta sem mu šla na bankomat moje je šel še na pošto in potem smo šli!Ko smo prispeli so me sprejeli mal sem še mogla počakat in potem me je dala na ctg ki je pokazal popadke,okoli 11h me je pregledala in mi rekla da sem že 5cm odprta in da gremo kar v porodno,babica mi je naredila klistir in me obrila okoli 12h sem bla v porodni,moj je šel domov po stvari in malo pred 13h je prišu v porodno takrat mi je tudi mehur predrla in se je začelo mal več dogajat,bolečine so ble in me je fajn bolelo nizek prag kaj čmo,je blo pa prav težko tiste popadke pasje predihavat še posebej ko je samo pritiskalo spodaj da bi zraven še jz potiskala sam nisem smela dokler se ni dovolj spustila dol,pa vsakič je blo za predihat še 5 popadkov pa bomo pristiskali meni se je zdela cela večnost do tistega pritiskanja no in potem ob 13:45 se je rodila Maja,porod je trajal 2h vsaj tako piše,mal me je raztrgala ampak proti prvič me tokrat šivi jih je 5 ne boli,prvič so me pa prerezali in je bolelo nisem mogla ne hodit ne sedet!Potem so mi dali infuzijo za krčenje maternice sem misnla da bom spet rodila ker je blo isto kot popadki :sm_crazyeyes: :sm_crazyeyes:sem bla pa v porodni do 5h popoldan brez hrane cel dan in brez vode! :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
No toliko o moji porodni!

No le oglaste se kej!



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.5.2010 14:28:05   
moreta
Ojla punce!

Luka je priden fant, po nekaj neprespanih nočeh smo to noč spali sedem ur v kosu.user posted image Sploh nisem mogla verjet, ko sem se zjutraj zbudila.user posted image

Jaz tudi počasi okrevam. Šivi še kar bolijo, vlečejo. Še vedno ne morem sedeti. Upam, da bo kmalu bolje. Kako ste kaj ve memole in Di_Di, vaju nič šivi ne bolijo?user posted image Memole, pet šivov imaš, pa ne bolijo? Kaj so notranji?

No, lepo se imejte. Lp

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.5.2010 16:30:52   
memole
Ejla!

Jaz sem ok!

Maja spi že drugo rundo danes!

Mene šivi sam neki vlečejo do zdej me niso,sam ni tko hudo lahko sedim hodim!
Ja mislim da so notranji nisem pa sigurna!

O priden Luka kar tako naprej!

Jaz sem dala dve slikci naše Maje v moj album ki ga imam v podpisu pa si lahko pogledate!user posted image

In ostale kako ste?
Pa nosečke?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Nosečke iz obale 2010
5.5.2010 16:30:27   
ooooo
super da ste vse doma z vašimi sončki user posted image

memole - mala maja je prava lepotička... no, tudi lara se ne heca user posted image

pa ostale se ne boste nič považle s kakšno slikico otročkov? user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Nosečke iz obale 2010
5.5.2010 23:55:14   
Di_Di
hej hej

kako ste kej? memole svaka čast hitro ste tole vi2 zrihtale user posted image user posted image ... jaz sme bla 10ur v porodni sem ji je skor zmešalo, najhujše so ble zanje 2ure user posted image user posted image user posted image ma ja oni vedno manj napišejo kot je dejansko. meni so napisali da sem 8ur rojevala, v bistvu sem pa dobrih 10ur in to ne štejem klistirja in pol še unih 2h al 3h ur ko sem morala še tam ležat.
user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem bla tud full lačna... mojmu sem skoz govorila da bi jedla pico user posted image naj mi dajo neki za jest, pa da sem žejna (sem mal goljufala ko mi je vlažil usnice sem kr mal srkala dol s tistega tampončka).. ko sem prišla pa v sobo sem komi dočakala da so mi prinesle za jest... sem se tko basala s tistim mesom in pirejem... niti kruha nisem pustila pa litr čaja spila v šusu user posted image
a ja drugače mamo pa tudi mi jutri patronažno... sam najprej pride k vam in potem še k nam.. sem vidla vaš pri imek v beležkici ko si je zapisovala kdaj pride k mam user posted image

moreta
mene ne več tolko, bolj me boli maternica ki se krči user posted image

drugače pa smo ok, Roko je priden fantina za 1. maj smo ga prvič nesli malo na zrak, včeraj proti večeru (ko je nehalo padat) smo ga fejst zadekali in prvič peljali z vozičkom malček ven, pa danes smo se tudi malček potepali... smo šli mal do ogrlice pa pol v shopping v tuša (sem mu morala it kupit bodije z dolgimi rokavi in pa hlačke ki jih nima dovolj... pa še tiste ki ima so vsi rabljeni... smo kupovali samo bodije s kratkimi rokavi in kot kaže jih ne bomo niti 1x oblekli saj so številkica 56 naš pa je bil že ob rojstvu 53cm dolg.. in so mu že zdaj nekateri 56 premajhni user posted image drugače pa smo se včeraj tudi prvič kopali, pa danes smo ga tudi malček namakali v banjici... hvala bogu da je prišla mama dol da mi mal pomaga pa kej pokaže in pove user posted image jaz ji kr pravim super mami user posted image

moreta kaj vi ste že šli kaj ven?

če bo naslednji teden kej lepega vremena bi se lahko kej dobile.. kaj pravite? vabilo velja tudi za tiste ki svoje sončke še vedno skrivate v bušijih user posted image

moja 2 sončka že lep čas sladko spančkata, tko da se jima grem pridružit... se tipkamo kej

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Nosečke iz obale 2010
6.5.2010 19:38:18   
memole
Ejla!

Kako ste?

Mi smo ok!
Maja trenutno spi!
Lara je tečna samo joče,še namesto Maje joče!

Di_Di a pol imave isto patronažno?user posted image user posted image
Kolikokrat te je že obiskala?
Kdaj se boste pa kopali?

Ja kar hitro je šlo to rundo sam meni se je vleklo od vseh unih bolečin na koncu nisem sploh več vedla a imam popadek al ne in kaj me boli!user posted image user posted image user posted image

Danes smo še odpustnico dobili po pošti in pa roj.list,tako da gre ati jutri urejat še zadnje papirje oz vloge kot so unih 200 od občine,otroški dodatek in še od zavarovalnice 200 eurčkov!
Bojo kar prav prišli!user posted image user posted image

In ve kako ste?
Kako vaši sončki?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Nosečke iz obale 2010
7.5.2010 10:19:31   
Chi_Pita
Pozdravljene punce user posted image

Ah kar sram me je, ker se oglašam po tako dolgem času! user posted image user posted image user posted image Sam nikakor se usest za komp in vam pisat.

vidim da ste vse super user posted image user posted image user posted image ... no razen šivčkov pa krčkov, ampak tudi to kar hitro pozabimo user posted image No pri meni lahko rečem, da so nehali šivi boleti po tednu in pol. Krčev pa niti nisem zaznala - booo? No razen, ko so mi v bolnici dali injekcijo v rit - za hitrejše krčenje maternice - takrat so mi pa krči po rokah in nogah šli user posted image

Gaia je še vedno super priden otrok - nič ne komplicira (zaenkrat), bomo videli kako bo zdaj te krčke prenašala - baje se bo treh tednih začnejo. V sredo pa imamo že prvi pregled oz. posvetovalnico al kako se temu reče user posted image ... me prav zanima koliko je šla s težo gor? Zdi se mi že velika za starost 2mesecev. user posted image

A ste za kakšno srečanje? Jaz sem že čisto nestrpna, ker bi vas rada videla. user posted image ...A ne Di_Di? Ti tudi. user posted image Drugače pa smo mi začeli hodit vn nekje pri 10ih dneh (ker prej jaz nisem bila sposobna) in to kar takoj za cel dan (ne vem, če je to pametno, vendar zaenkrat je vse BP).

Nosečke, kako pa kaj vaši trebuščki? Hitro rastejo, je res? user posted image
Natasssa, tebe sem pa hotela danes poklicati, če gremo na kavico, sam se je spet tako grdo vreme naredilo, da ne vem, če bomo šle z Gaio tako daleč - bomo samo med trtami šetkale user posted image Aja, pa včeraj sem izvedela, da te naši družinski kolegi poznajo, pa tvojo mamo tudi. Kaj si zdaj s stanovanjem rešila, aja a pa si še na bolniški, da vem če te lahko kadarkoli pokličem?

Valen ... kako pa kaj tvoja Vale? Na slikici vidim, da je že pravi korenjak. user posted image Bom zdaj še malo pobrskala, če imaš še kakšno slikico. user posted image

Lep pozdravček vsem, grem zdaj Gaico previt pol pa malo na zrak user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   [Brisano sporočilo]
7.5.2010 13:25:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Nosečke iz obale 2010
7.5.2010 22:10:23   
moreta
Ojla punce! 
No, zdaj lahko končno rečem, da sem bolje. Šivi so končno začeli popuščat in že lahko sedim.user posted image   Dolgujem vam še mojo porodno zgodbo. Kot že veste sem bila sprejeta v bolnico že v ponedeljek 19.4. dva dni po PDP, ker sem dopoldne krvavela in mi je babica po telefonu rekla, naj se pridem pokazat. CTG ni pokazal popadkov, a se je G vseeno odločil da ostanem par dni na opazovanju.
Hodila sem na dolge sprehode in v četrtek 22.4. zvečer se je začelo. Popadki. Vedno bolj pogosti. Ob dveh ponoči me sestra pošlje v porodnišnico. Babica Natka mi naredi CTG, nakar se popadki umirijo. Vseeno me pripravijo za porodno sobo, v kateri sem potem odležala še 14 ur do poroda. user posted image Popadki so bili močni, ne dovolj pogosti. Odpirala se nisem skoraj nič. Ob treh 1 cm, ob sedmih šele 2cm, ob devetih 3 cm itd. Dragega so poklicali šele ob devetih, ko se je babica Aleksandra odločila, da predre mehur, da bi pospešila porod. A nič. Ob enajstih se odloči za umetne popadke, najprej manjša doza, čez nekaj ur jo poveča.
Potem se je res začelo dogajati. Popadki so bili vedno bolj pogosti in boleči. Dragi mi je močil ustnice (sem tudi malo posrkala) in držal za roko. No, ko so začeli res tahudi popadki sem njegove roke odrinila in začela stiskati jogi in železo na postelji. Tudi kričala sem, čeprav sem si obljubila, da ne bom. user posted image Tisti popadki potiskanja na koncu so najhujši. Odprta sem bila menda že dovolj, le Luka se ni dovolj spustil v porodni kanal. Takrat je že bila ob meni babica Renata, s katero sva ene pol ure trenirali potiskanje. Ni mi šlo. Popuščala sem in potiskala v glavo. No in ko mi končno uspe, babica pokliče ostalo ekipo in akcija. Pri potiskanju so se mi s komolci naslonile na trebuh in pomagale Lukcu na svet. Samo zapeklo je in takrat je pokukal.Ura je bila 17.13  In naenkrat konec. Bolečina čudežno izgine. Tako ko so rekle vse mamice do sedaj. Pogledaš svojega angelčka in nič več ne boli, vse pozabiš. user posted image

Očka je imel čast, da ga je prvi popestoval, nato sem ga dobila jaz. Stisnila sem ga k sebi in mu ponudila prsi. Gledala sva se in se spoznavala. Sploh ni jokal. Potem je zaspal. Jaz ne. Utrujena sem bila za umret, žejna, lačna, a vseeno. Samo gledala sem ga in ga ljubkovala. Takrat sem se zavedla, da sem postala mama in da sem res srečna, da imam zdravega otroka.  

No, tako nekako. Zdaj imamo že dva tedna in pridno papamo. Odkar smo doma, smo pridobili že 500g. Nekaj dni smo se mantrali, ker se ni hotel pravilno pristaviti, a vztrajnost se je splačala. Spimo kar precej, zbujamo se na 4 ure, tudi ponoči. V sredo smo se že kopali. Jokal ni v vodi, a šele kasneje pri oblačenju. Ima pa precej suho kožo.  
Drugače pa kar gre. Počasi bomo šli kaj ven. Kaj preveč še ne, ker tudi jaz ne morem, postopoma. Zgleda da po trideset_em nismo več tako v formi. Mene je ta porod kar zdelal, kot zgleda, ve pa vse kot rožice.user posted image  

Memole kako je s tistimi 200 EUR od zavarovalnice? Kdo to dobi?  

No, toliko zaenkrat. Lepo se imejte.

< Sporočilo je popravil moreta -- 7.5.2010 22:14:20 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Nosečke iz obale 2010
7.5.2010 23:12:13   
memole
Čer!

Kako ste?

Moji trije spijo!
Jaz sem šla pod tuš zdej pa še malo po netu pobrskat potem se bo pa že Maja zbudila!

Moreta hvala za porodno izkušnjo in vrjamem da so te boleli popadki mislim da kar vse bolijo ker niso lih nedolžni ne!Sem pa misnla da samo jaz kričim pri porodu sam sem vidla oz čula da nisem edina ker je tisti dan za mano blo še nekaj porodov in čisto vse so spustile krik iz sebe!
Glede unih 200 od zavarovalnice pa ne vem če dajo vse zavarovalnice,vem da mariborska zavarovalnica da sam moreš imet pri njih sklenjeno zavarovanje!Bom mojega prašala on se bolj spozna na to kot jaz!user posted image user posted image

Jaz sem že misnla da bomo drugi teden šle kej ven sam glede na napovedi bomo bolj doma kot zunaj ker je spet napovedan cel teden dež!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Včeraj smo pa dobili datum za posvetovalnico!
Pa popek nam je v torek odpadu,sam patronažna ni nič rekla še kdaj jo bo kopala,pride v torek spet sam ne vem če jo bo kopala!
Ima pa tudi naša Maja suho kožo se kar precej lupi pa sem jo začela mazat z oljem!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.5.2010 12:20:36   
Natasssa
Oj punce, jaz se tudi bolj poredko javljam, ker se težko lotim kaj napisat...raje preberem kaj se vam dogaja, ker je definitvno bolj pestro...jaz se vam tudi pridružim, če se dobite, ker bi vas rada videla v živo. Javite, ko se zmenite pa se bom probala prilagodit. Komaj čakam kej lepega vremena, ker me ta dež meče tako dol, da komaj živim :)
Chi Pita ti kar pokliči, če bom v Izoli gremo z veseljem lahko tudi na kak sprehodek. Drugače dobivam tudi jaz informacije o tebi iz drugih virov razen preko neta ;) tako, da spremljam situacijo...alo mamice lep vikend vam želim pa imejte se skrajno lepo z vašimi cukerčki :)


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Nosečke iz obale 2010
9.5.2010 21:56:27   
Di_Di
Čer kako smo kej?

Evo jaz sem se komaj dokopala do računalnika in neta. user posted image moj predragi možek je okupiral moj prenosnik in net... no zdaj je pa men ratalo okupirat njegov prenosnik in si priborit kabl za net user posted image sicer smo pa zadnje dni full zunaj na sprehodih seveda ko ni dežja in če ne spančkamo.

Drugače pa nam nekaj dni nazaj naš sonček ponoči ni pančkal, ker ga je trebušček matral (imamo namreč težave s podiranjem kupčka) oz ga še in pol ga napenja in je celi bogi dokler se fejst ne poprrdka in pokaka pol je pa ok. drugače pa je full priden in uživa v sprehodih in kopanju. Ja mi nismo nič čakal na patronažno, da ga skopa.. še sreča da je bla moja mami ta teden pri nas in nam full pomagala likala, pa tudi okrog Rokota.. no ona ga je tudi prva kopala user posted image in moram rečt da se ni niti malo jokal user posted image user posted image user posted image

memole ta je bla samo prejšnji teden pri nas (patronažna mislim) drugače imam eno drugo andrejo full ok patronažna sestra. drugače smo imeli do sedaj 4 obiske zdej pa ne vem al pride sam še v torek al tudi še v četrtek.. v tor ti bom vedla kej več povedat. nimam pojma kdaj bo kopala... če se ne motim je rekla na prvem obisku da ko odpade popek oz 1x v tretjem tednu, se pravi zdaj ta teden ki pride.. boo
a ste ble že kej zunaj?

joj mi še nismo nič zrihtali, jutri bomo dali za denarno pomoč al kar koli že je tisto od občine, pa za otroške, vrtec in za očetovsega (bomo kr vse od 1x nardili)..

chi_pita valen jaz tud komi čakam, da se kej vidimo. user posted image dej kdaj se zmenmo? edin tole vreme je full smotano.. user posted image user posted image user posted image

a damo en dan določit, pol bomo pa vidle če bo vreme? itak se lahko pol slišimo po tel? kaj pravite?

moreta lepo si napisala svojo porodno zgodbo user posted image
lukec berem da je priden user posted image

natsssa tudi tebe bi bilo lepo videt, tko da ko boš kej v kp se lahko kej vidimo... kar se tiče pisanja sem bla pa tudi jaz proti koncu tko kot ti... brala sem, pisla pa nisem (tu še, ma pri aprilčicah se mi pa prav ni dalo, sploh ki so one tipkale po 3 4 strani na dan)

kaj pa ostale user posted image oooo nananes kako ste kej? kako počutje?

somic kaj ti kako si? kako kaj patrik?

uffa zdaj pa sem napisala celi roman... user posted image upam da se nam rata čim prej zorganizirat in dobit na pijački user posted image

pozdravčke vsem

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   [Brisano sporočilo]
12.5.2010 17:31:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.5.2010 20:03:32   
Di_Di
kr ena izmed vsa naj ga določi jaz se bom pa prilagodila user posted image edin v petek me morda ne bo, če bova šla z Rokom navijat za našga atija, ki gre na eno tekmovanje

sicer pa mi vsak dan vozičkamo tko da če bo katera v kopru naj pokliče se pridruživa z Rokom user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.5.2010 17:38:10   
dskubin
Čau mamice, nisem vas pozabla user posted image Čestitke vsem, ki ste med mojim neoglašanjem rodile in se zdej crkljate doma s svojimi sončki. Na slikcah sami cukri....

Mi smo v redu, včeraj je Dane dopolnil že 3 mesece, madonca leti čas. Cele dneve pohajam okoli z otroci, izkoriščamo lepe dneve kar se da. Pa dobivamo nove prijatle, zaenkrat predvsem klepetava mami user posted image .

Uživajte, pa počvekajte še malo zame.


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.5.2010 11:30:42   
memole
Ejla!

Pa kje ste vse?
Se sončkate a ne?user posted image user posted image
A ste se dobile mamice danes?
Mi smo se danes prvič skopali in Maja je med miljenjem protestirala potem v vodi pa uživala!user posted image user posted image

No le oglaste se kej!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.5.2010 10:48:44   
somic
kaj je sploh še kakšna prisotna???? user posted image user posted image user posted image

vse doma, v objemih svojih malčkov? ni več časa za "nosečke iz / z obale"???????



ben, jaz sem tukaj.

in vas prosim, če in ko boste imela čas za kakšen klik, nama ga namenite na foto natečaju, kjer sodelujeva s patrikom

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/1962

vsak glas dobrodošel, nagrade tudi za glasovalce user posted image user posted image user posted image user posted image , če kam pridemo, seveda!user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?