|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 13:07:15   
Meemee
moi - user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da je vse ok. So pa eno mojo prijateljico tudi strašili, kako nosi majhnega otroka, ..., pol je bila pa punčka 54cm, 4200g in 36cm obsega glavice je imela.
Tako da, kar pogumno, pa le pridno štej brce user posted image Upam, da jih bo čimveč user posted image user posted image user posted image

charlyka - jaz sem imela zadnji UZ pri G, ko sem bila 19t in 1 dan user posted image , tako da sem se potem pri 33. tednih kar na samoplačniškega prijavila user posted image . In bila pomirjena user posted image

zivepo - maš prav, so že 2 hlačke v torbi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 13:10:26   
charlyka

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

charlyka - pol pa nasledjič ko imaš pregled povej da si bila vodena pod rizično nosečnost. in da imaš pač zdaj za vsak pregled drugega G in da nisi imela Uz od 31t in da ga pač želiš imeti. To v prijaznem tonu povej G ki bo tedaj dela. pa mislim in ti seveda želim da ne bo problema.
Ocvirkova je pa baje kr fajna, ane?



Ja, tak bom naredla.
Ocvirkova je fajna gospa, taka odprta, simpatična, lahko jo vprašaš čisto vse, kar te zanima.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 13:15:53   
m_o_i
eh, sej jaz vem, da je vse OK z mulcem, samo tak te pa vsake tolko mal pici v mozgane... zdaj mi samo se to manjka, da me obdrzijo gor in da bom v luft gledala x dni-te se mi pa spipa!
huala vsem za pikepoke user posted image
zdej grem pa mileno kontaktirat, ce bo pocakala do ponedeljka v P, da greva na tist masinski kofe user posted image  (bli sva pa zmenjeni, da ko ona pride domov, grem jaz rodit-na, pa bo se res tak! ce pa se kako kavo spijeva skup gor, pa tudi nic slabega,ane).
no, pa se z mulcem sem se ta teden zmenla, da greva naslednji teden v P - a viiiidite zaj user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 13:18:48   
Sky3
zivepo moj mali je na glavo obrnjen, leži na boku in sicer tako, da ima hrbet na levi strani mojega trebuha. je pa celi akrobat, baje se skos drži z rokico za nogico - nogice ima v vsakem prime čisto ob sebi gor dvignjene. user posted image tako se pokaže podplatek malo desno od popka. se drgač mali tut stegne, ampak to samo ko grem spat in se uležem na desno stran trebuha-bok. očitno umakne nogice, ker mu ne paše pritisk, takrat ga pa čutim po celi dolžini čist do reber zgoraj.

glede optimizma - le počak! ti rečem, da jih bo ta teden kr neki pocepal user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 13:48:32   
_katja_
Jest sem s pregleda. Vse ok. Naslednji pregled 14.5.

lp
K


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 13:51:05   
Angel_Tian
Evo še mene za danes, da se pofočkam, čeprav malo bolj pozno.
Sva bila z mojim na parceli, ker so nama material za škarpo dostavljali, pa še z enim sosedom sva se potem čisto začvekala user posted image

No ja, še dobro, da je moj moral v službo, drugače bi mnda bila kr cel dan tam.

Moje spanje danes je bila katastrofa. In sicer se zbujam, da grem na wc. Pa pri tem ni tak grozen problem, ker pač tolk v mehur tišči, mene grozno stiska pod prsmi user posted image user posted image kot bi me kdo zbadal. Nenormalna bolečina in niti dihati ne morem normalno, kak globok vdih in izdih sploh ne pride v upoštev user posted image Pojma nimam, kaj naj bi zdaj to bilo.

gromska - jaz nimam nobenih gat za v P spakiranih. Vzela bom edino ene za potem, ko grem domov.

katja - evo, vse čestitke za strokovnega user posted image user posted image Tak da imaš  zasluženo razvajanje same sebe danes user posted image

jolcica - jaz imam še 12 dni pa se mi nekak ne da več čakat. Pa sama pri sebi imam občutek, da bom počasi tečna postala user posted image user posted image

teja - user posted image user posted image čim bolj uspešno delo zgoraj za danes, da boste veliko uspeli narediti.

aninchy - si že tudi bila pridna za danes user posted image

sky - ti se greš loterijo? user posted image user posted image Nekak bolj slabo kaže, da bomo dobili danes kar tri majčke user posted image

mubi
- tele prepovedi okol nohtov zdaj prvič slišim. Jaz bolj razumem, da ni najbolj enostavno imeti zelo dolge nohte in tako malo nežno bebo oskrbovat, ker lahko svoje dete na tak način hitro kje pokraspaš. Da pa ne bi smela imeti francoske manikure pa res ne vem.

moi - uh, ob tvojem postu sem pa še jaz malo živčna postala. Ampak saj bo vse ok - za ziher pa tukaj še kako user posted image user posted image user posted image

emibu - hvala za skrb user posted image user posted image VIdiš, da ne prehitevam, samo opravki so me danes malo bolj zasedli user posted image

moi - lepo pozdravi mileno user posted image

Grem nekaj pojest, se mi zdi, da mi pritisk pada. Pa še zjutraj so mi oči nekaj zatajile, sem komaj kaj videla. Groza - čudo od čuda se dogaja z mano zadnje dni.

Včeraj, ko sem šla v službo narediti obračune potnih nalogov, je šefek kar pridno pojamral nad vsem možnim. Mislim, da sem si pravo leto za "počitek" izbrala user posted image user posted image Pol je pa rekel - no, zdaj te greš rodit maja, junija pa tak prideš delat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja namestnica pa je že tudi fino scagana. Je rekla, da ji je tako zelo pasal zadnji teden v aprilu, ko so bili vsi doma, da si je malo oddahnila od dela user posted image Mislim, pred tem enotedenskim dopustom je delala pa 14 dni. Saj nisem mogla rečt čisto nič drugega, kot če je hecna malo, da še sploh vredu začela ni delat in ji je že hudo, kaj šele bo. Ah, ta današnja mladina... user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   [Brisano sporočilo]
7.5.2010 13:55:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sky3)
  Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 14:12:19   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

meemee - nisem htela bit pametna sam pač pomagat sem hotla, ker res noben nikol ne ve al nas še bojo kej na oddelke poslal al direkt v porodnouser posted image user posted image pa da ne boš prekmal sexiuser posted image


Da ne bom prekmal sexi user posted image user posted image user posted image Kok sem se pa zdej nasmejala user posted image

Nasvet je bil pa vzet dobronamerno, tako da nič skrbet user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 14:40:48   
sabri
Glede nohtovje res, da naj ne bi imele nalakiranih zaradi urgentnih zadev. Drugače pa sem danes tako čudne volje, slabe ali pa zatežene, pa ne vem, a je to zaradi čakanja ali kaj?! Tako da ne bom več pisala danes, da vas ne nalezem. Lepo se mejte še naprej.

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 15:01:15   
*ANA*
No lep pozdrav še od mene user posted image

Tudi pri nas nočejo lakiranih nohtov,tako da bojo kar naravni in postriženi user posted image .

No jaz sem iz pregleda, stanje- še zaprta,krči so se risali ma  nič kaj konkretnega, tako da kontrola čez en teden.
Malo sem pojamrala glede izcedka-tak voden in smo šli še na UZ, plodovnice dovolj, posteljica začetna zrelost, smo lepo na glavici , težki pa okrog 3500 g.
Mi je pa rekla da sem lahko zdaj zaprta,v naslednji uri se pa to spremeni in naj bomo pripravljeni user posted image user posted image user posted image . ja ja sem rekla se vidimo čez 1 teden hehe.

No tolko zaenkrat zdaj pa po mulčke v vrtec.
Pridne bodte

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 15:46:40   
m_aja

hei hei


danes je bla pri meni patronazna, fina gospa, prijazna nič posebnega se nisma pogovarjali samo napisala si je par podatkov in to je blo to.

nič posebnega se ne dogaja, čeprav sem že jaz čist sitna. Danes sem morala v šolo, ker si je razredničarka zmisla da še morem bit vprašana angleščino in sem dobila 4 user posted image tak da zdaj pa sem res finito z ocenami samo matura še, če bo dete prišlo do takrat ven

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 15:51:31   
m_o_i
fiška33 user posted image  se nisi sla?!

ekola, jaz mam vse spakiranouser posted image  sem skor pozabla spakirat stvari za oblect, ko se bom vracala iz P (madonca, ko vse torbe pogledas, je ap res videt, kot da gres na dopustuser posted image  jaz mam se eno knjigo s sabo-za primer, da v ponedeljek ostanem gor na kakem opazovanju(pol tak vem, da ne bo casa brat)

sabri en, navelicana si ze vsega,ane? torej ti dovolimo, da si sitna; pravzaprav lahko tudi ventile odpres tu gor-mogoce bo pa potem lazje user posted image

aja, milena2222 ni zagrabla povabila na kavo iz avtomata v SG porodnisnici, tak da predvidevam, da je danes sla domovuser posted image


uuuu, pa katji pozabla cestitat za opravljen izpituser posted image user posted image

pa se kaj sem verjetno pozabla-nc hude bit; prebrala sem ziher vse user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 16:13:16   
kema
Pozdravček še od mene!

Toliko javljam, da sem danes imela pregled, sicer sem pričakovala, da bodo rekli, da naj se počasi pripravim za v P, saj je trebuh nenormalno velik, sem presenečeno ugotovila, da se malemu nikamor ne mudi in nič ne kaže, da bomo v kratkem šli, mali pa že danes v37 t, težak 3100, kako bomo pa tole ven spravli:) naslednji pregled 14.5.
Kaj pa danes zatišje, nobena ni šla rodit? Vsekakor pa bomo prej ali slej vse prišle na vrsto.
AT- hvala za vzpodbudne besede, vsekakor mi porod ne uide:)
Lep preostanek dneva vsem, grem še malo sončka izkoristit

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 16:33:22   
fiška33
Jaz sem spet doma, 3 dni po pdp user posted image , sicer pa lepo po vrsti, farina je še pred mano user posted image . Bi blo res nesramno od mene, če bi se uštulila user posted image . No, midve sva se srečale in je rekla, da jo nekaj šraufa, tak da če se v kratkem ne javi, potem računamo, da bo kmalu cartala.

Naredili so mi CTG - popadkov ni, UZ, pregleda ne, naslednji miting imam v torek. Se pa že 2 dni tak počutim, kot da ne bi bla noseča. Malo me je skrbelo, da se je spet obrnila, ampak je še vedno lepo na glavici. Velika je menda za 39 4/7, kar se mi zdi čisto OK, da ne bo prevelika. Zatekanje ni pretirano, sicer sem tudi več počivala, ker je bilo slabo vreme ... Na desni roki mi mrtvijo ta srednji trije prsti, pa še to ni kaj ekstra moteče. V glavnem, meni se ne mudi nikamor, sploh čez vikend, bi bila še kar doma user posted image . Mi je pa dr rekla, da naj kar pridem že čez vikend, da bo boljše, kot pa če mi bojo porod potem oni sprožli user posted image . Hmmm, psihično sem zdajle malo na off. Če bo tako lepo vreme, bi še malo hodila sama po svetu user posted image .

Moi user posted image .


Katja user posted image , pa še nekaj user posted image user posted image user posted image za vse pridne nosečke, ko še tik pred zdajci urejate različne zadeve!

Vse ostale, ki se že nesramno bližate svojem PDPju user posted image user posted image user posted image , pa ne se jezit, če bo bejbi zamujal. Vedno bo to ravno ta pravi čas, ko se bo odločil, da pride user posted image .

LP

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   [Brisano sporočilo]
7.5.2010 16:39:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kema)
  Neposredna povezava do sporočila: 515
   [Brisano sporočilo]
7.5.2010 16:47:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 17:28:20   
Aninchy
Hejla!

Sem dons take čudne volje, da sem šla po kosilu kr eno kitico oddremat, pa sem se pred dobre pol urce zbudila, si nardila pomarančni sok (mnjamiii) in se prklopla na RR...user posted image Sam sem tok blesava, da sem komi kej znala prebrat... sem mogla vsak post po dvakrat pogledatuser posted image

zivepo - za enkratno pomoč od občine ti lahk sam povem, da je baba tm za brezveze, dala mi je vlogo, ko sm pa vprašala, kaj točn morm zravn prložit pa kje vse to dobim, me je pa kr na ignor dala, je rekla: "na vlogi vse piše!" user posted image Mislim ej... tud piše, da nj dam zadnje tri izpiske od penzije, pa jih nimam od kje dobit, baba nesposobna! user posted image user posted image user posted image user posted image
U glavnem vlogo se more oddat do 11.5., torej do torka, ker pa takrat ni uradnih ur, morm do pondelka vse zrihtat.user posted image Je pa to enkrat na leto samo, tk da če hočeš, imaš v pondelek zadnjo šanso.

Pa kaj je zdej no?! CIA nič ne dela danes? Nič novih porodov, kaj je zdej to, punce, pejte že v Rim, de ne bo gužve pol k bom jst rojevala! user posted image

Nč, komentirala bom pol zvečer, ker zdle se mi spljoh ne da pisat, tok sm gnila...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 17:46:11   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

kje pa je kati danes......user posted image


Hvala za skrb user posted image . S sestro sem od 9h do 14h preživela v BTCju in sem crknjena pa z glavobolom user posted image . Počivam. Pa baterija mi bo crkenla. Zvečer kej napišem!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 17:54:30   
m_o_i
zivepo ce slucajno obstaja kaka WiFi povezava tam, si lahko brez skrbi, da si ga bom dala prinest tja user posted image  da bom azurno prepisovala prejete sms-je (noooo, a ga bo ktera poslala ze, al bom spet mogla zahtevat, da nastavite tazadnje?? user posted image )

vreme ubija tudi pri nas-cist cela sem blesava; kot da zdaj se to rabim za svoje pocutjeuser posted image  naj se ze vlije, ce se misli...sem sla kr eno kitico oddremat, ko sem se napokala gobove rizotke in solateuser posted image  
pa sej ne morm spat...roke mrtvijo, pa se non stop mam v glavi, da morm spremljat gibe-psihiram skratka(ampak samo podzavestno; drugace se trudim bit pozitivna in prepricana, da je vse tocno tak, ko mora bit)

sej pa vam ze 9 mesecev pisem, da je mulc cist po atiju-len in samo spi, tak da bo nekaj tudi na tem...velik je pac po meni in je to to, aneeeeeeeeeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 18:06:50   
Aninchy
Neki me zanima: a mogoče ktera ve, na kak način se okužiš s streptokokom Buser posted image




_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 18:26:31   
m_o_i
ta streptokok naj bi vsaka zenska imela v sebi in ni nevaren, RAZEN ce se zaradi oslabljenega imunskega sistema pretirano razmnozi v telesu in se zato potem lahko med porodom prenese na dete...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 18:33:44   
BIS30
Dober dan, punce!

Da se še jaz poštempljam. Vidim, da novih Slovenčic oz. Slovenčkov zaenkrat še ni, da ste pa vse zelo pridne (3 strani od zjutraj).

V glavnem danes (37t4d) mi G naredil samo CTG - nič ne kaže, da bi mali iskal kljuko na vratih. Je rekel G, da se ima očitno lepo... Ampak zanimivo druga ni nič pogledal, Naslednji CTG šele čez 10 dni (39t) - 17.5. Zadnji UZ (samoplačniški) sem imela v 33t1d.

Moi tudi naš mulček ja baje bolj zaspane sorte. Že v bolnici, mi je sestra kr fajn bušija zmasirala in rekla, pa kaj ta mali še kar spi. Ja kdo pa ne bi ob pol sedmih zjutraj - še jaz sem spala... user posted image user posted image No, danes pa je tudi med CTG-jem prišla sestra in me parkrat fajn butnila, da sem skoraj zvezdice vidlauser posted image user posted image . Potem sem se pa mal drugače naštimala (ker vem da ga moti, če sem naprej nagnjena), pa je začel z vadbo aerobike in tudi pulz je temu primerno narastel... Sem pa razmišljala: moj namreč trenutno počiva, jaz nisem mogla, pa bo čez nekaj ur spet brez problema zaspal... mogoče pa imamo to srečo, da bo mali rad spančkal - to pa tudi ni slabo, ali ne???

Ja, nimam kej, čičat pa čakat...pa držat pesti za vas, ki boste prej videle vaše štručke!!! Pa hvala za inf. o nohtih, ker jaz ne poimnem kdaj jih nisem imela namazanih - mi jih kr skupaj vlečeuser posted image user posted image !!!

Lep vikend, pa lp iz celjskega konca!!!


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 18:40:08   
milena2222
Hey hey!
Samo na hitrco,z Ožbijem sva doma ( prišla malo prej ),oba sva v redu.
Jutri pa vsa preberem, ker me zelo zanima,kaj je novega pri vas in malo napišem,kako je vse pri meni potekalo.
Aja, user posted image user posted image user posted image za vse,ki ste v tem času rodile!!!
Pozdravček

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 18:47:21   
emibu
Evo mene tečkeca da se mal razpišem...

no prvo kaj me jezi je to da danes bi mogla it še neke vozeke pogledat in moj ni hotu it zraven češ da ma dost dela da more to pa ono pa blablauser posted image user posted image mislim WTF sj je tvoj sin tut ei haloooooooo pol se pa tko zmenma z atijem da grema v ponedeljek mojmu to povem in mu rečm da zdej grema pa lahko na sladoled kr sm lih zrihtana pa reče ja sam še tole pol pa grema če bo cajt jaaaaaaaaaaaaa valda da za mene in sladoled ni blo cajta k se je pa sosed ustavu si je pa frajer kamo uzel dve uri in pol!!!!!!!! za čvek da je še kosilo zamudu!!!!!!!!!user posted image user posted image pa še mal nažgan pršu not mislim tko bi ga u pi*do sunlauser posted image user posted image no blagor tistim za kater deci tko lepo skrbijo moj dons k sm stala zraven tkoi začel dej tiste veje u šajtrgo zmeč dej kamne po cesti poberuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim nemorm vrjet da j lahko tak kretenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drugim nosečncam fantje še dihat ne pustijo na hitr mislim do mene se pa obnaša k da sm terminatoruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 18:47:41   
Teja K
Ojla Bejbe!

Moi... ne skrbi, za velikost... pri meni je enako, da je pupa malo manjša, tudi pri Davidu sem imela enako "težavico" in sum na zastoj... pa je z njim vse ok... res, da je bil drobižek ko se je rodil (2980 g težak in 50cm), nakar je še shujšal za 200 g ker se nisva mogla podojit, pa je zdaj z nim vse ok... sicer je bolj suh... ampak ne presuh, zmeraj ko se zredi pa zraste.. tak, da ne skrbi preveč... zdaj pa tudi imam napovedano težo Line 2900 g +-100g če mi bo uspelo do konca, torej do 40. tedna jo nosit. Očitno imam takšno telo, da ne morm met večjega bebija.. kaj čmo, vsi ne mormo 3 ali pa 4 kilskih dobit.

Zivepo jap.. načeloma se barva pred polaganjem parketa... ampak mi smo meli takega idiota za malarja, da ni bi mu zdaj najraje ušesa in še kaj odtrgala.. Dedc je z ravnanjem in brušenjem zidov zamujal 3 tedne, nakar smo bi moral za kazen zastonj prebeliti med vikendom 14 dni nazaj, ker smo imeli v ponedeljek naročenega parketarja, ki ni mogel prestavit polaganja še za 1 teden, ker je že drugje prestavil za 1 teden.. zato vsa ta zmešnjava user posted image ... Dans pa so še okna na novo not dali (2 komada) in je bilo treba vse zaščitit s folijo, vsaj pri oknih...

Tako, da sem dans bila lepo na kolenih in lepila folijo na parket, da se ne bi poškodoval, sicer sem zaščitila samo del okol oken, pol pa sem šla še po malenkosti, ki jih potrebujem za Lino, pa še tisto zaščitno folijo sem iskala, ker je je zmanjkalo.... v glavnem potem sem uspela najdet čas za 2 uri počitka... v katerih sem imela rahle popadke, ki so sicer prenhali, ampak jaz tudi nisem šla več gor, da bi zaščitila še ostanek parketa... naj moj puza jutri po kolenih...

Tako sem besna in utrujena... Tašča itak sam komandira, ko pa je treba kaj nardit, k ji je moj rekel, da me ne sme pustit, da se pripogibam pa itak ne zna nič nardit user posted image , moj pa je tudi tak idiot... da vedno reče, bom jaz pol ga nikol ni user posted image , čisst sem divja nanj... že prejšnji teden sem rekla, da ne morm več iz pomivalnega stroja ven pospravljat posode, ker mi je prenizko in malo mečkam in me tudi full boli... pa ništa od njega...včeraj zvečer sva se itak spričkala in namesto, da bi prišel in me zmasiral od hoje po Ikei, je raje gledal tisto bolho in avtonet in ne vem kaj vse... user posted image
Da ne govorim, da je včeraj itak zamudil in sva šla kasneje v Ikeo in je šoping tam zgledal bolj kot tekma s časom, ker sva morala biti pravočasno nazaj, da Davida v šoli poberem, ehhh user posted image user posted image , prokleti ded!

Dans sem sitna na polno... noge me bolijo, utrujena sem, stvari za tamalo nimam več kam zlagat, ker čakam, da gremo gor... vse kar mojga vprašam nič ne vem, tudi to ne, kdaj bo malar prišel... ampak če malarja ne bo čez vikend, bom jaz v ponedeljek kr sama začela malat, ker zdaj pa imam že poln kufer vsega in bi rada pripravila stvari in se preselila ter se pred porodom še malo spočila user posted image ...

Joj sorry za slabo energijo, ampak res sem besna in jezna in razočarana....

Bom raje preklopila:
Nohti - kot je Emibu rekla, jap ne smejo biti nalakirani s temnim lahkom, lahko so z prozornim, glede dolžine, nam niso rekli, da ne smemo met dolgih.

Danšanji porodi držim pesti, da se počasi odpravijo vse, ki si tega želijo... saj jaz bi tudi najraje pa še ne morem user posted image

Ehhh grem jaz raje pred TV, ker nisem dobra družba dans!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?