|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 22:26:01   
K_a_t_i
Alfa, Snovalka, Farina - ČESTITKE!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostalim pa en lep dober večer.
Neki me dons glava boli, mam občutek, kot da mam nek pritisk v glavi - pa ne vem al vremenski al dejanski user posted image Dopoldne, kot že rečeno, sem preživela v BTCju - na čveku uglavnem; pa v H&Mu se je mal zaloga cunj zmanjšala user posted image . No, jst sem bla skromna user posted image , sestra me je orenk posekala user posted image . Pa dobili smo od Tiny love glasbeni vrtiljakec za nad posteljico za juniorja - teta častila user posted image . Zraven smo pa mele 4 mesece staro punčko (nečakinjo), ki je v 5ih urah jokala manj kot 5 minut - pa še to preden je zaspala. Jst bi tud tako pridno in zadovoljno dete user posted image .
Včeraj smo pa kooooooončno uspeli it h moji prijateljici še po lupinco in košek za juniorja, dons sem oprala še obrobice, kovtrček, posteljnino,... tko da - zdej je res vse ready (no, mora se še posušit). Žiga je dons že vozu košek okol po stanovanju - z enim medvedom noter. Fant trenira user posted image .

No evo, dost sem spisala. Komentirala pa že, standardno, ne bom user posted image - je preveč - oz. jst sem preleeeeeeenaaaaaaaaa.

Nočko.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 22:33:13   
fiška33
Čestitke Alfa za Maja user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke Snovalka za Aneja user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobrodošla nazaj Milenauser posted image user posted image user posted image
user posted image


Predlagam, da se posvetujemo o tem, kako bomo dale naslov teme v Starši čvekamo, kjer se bomo družile še naprej.
Aprilčice so dale Aprilčki 2010 in so se nekatere pritožle, zakaj samo aprilčki in ne tudi aprilčice. Se pa zelo pozna, da so doma tudi očki in da je veliko novega prilagajanja eden na drugega in se tema premika precej počasneje, kot sem pričakovala. Sicer pa, kdo jim bi zameril user posted image . No, hočem samo povedati, da imamo še mičkeno časa, da se spomnimo nevtralnega imena za temo, ki bo večini všeč.

Tiste, ki ste besedilno bolj ustvarjalne, na dan z besedo user posted image

A_T, upam da se v torek ne vidiva na ctg, ker zdaj sem pa res jaz na vrsti user posted image

LP

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 22:34:19   
Aninchy
A_T - za denar od občine - to velja za Žalec, kok je drugje, pa ne vem... Lani je pa menda bil znesek za to enkratno pomoč 470€. Mi je glih kolegica povedla, ko sva se po fonu mal začvekale... Še dobr da mamo džabest!user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 22:58:44   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: fiška33


Predlagam, da se posvetujemo o tem, kako bomo dale naslov teme v Starši čvekamo, kjer se bomo družile še naprej.


Jst sem proti raznim hroščem, čebelicam,.... sicer pa mi je švedskojedno vseeno - glaven, da se čveka. Sicer pa ne vem kaj je problem z "aprilčki" - namreč slovenska slovnica pravi, da je množina za ženski in moški spol skupaj (torej, če želimo vse skupaj) ravno aprilčki. S tega vidika majčki10 zajemajo tako user posted image kot user posted image . Lahko se pa ognemo podobnim dilemam in imamo preprosto "maj10" - ali pa v šifrah - NAJ 510 user posted image .

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 7.5.2010 22:59:48 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 23:11:32   
Sky3
hehehe pa sej ne morem vrjet!! res so 3 javile, da so rodile! matr, bo treba premislt o prekvalifikaciji... šloganje mi zadnje čase očitno kr uspeva!!!user posted image user posted image user posted image

čestitke vsem trem novopečenim mamicam!

no, jst se javim, da rodim v torek proti večeru user posted image (lepo po pregledu v P in potem v miru rodit pa spat - kolikor bo to mogoče user posted image ) bi sicer že prej šla, samo mi danes zaradi tehničnih težav ni ratalo oddat izdelkov na faksu (naslednja prilika je v pon).


punce, šibam v miževo! nočko in lepe prijetne sanje! pazite na svoje bušije in jih občudujte - kmalu jih ne bo več. user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 23:11:56   
Aninchy
se strinjam s kati, da je množina aprilčki za oba spola. Torej smo lahko tud mi majčki... Sicer mi je pa res vseeno, majski hroščki in te zadeve pa tud men ne sedejo glih...
Sicer pa BMK - sam de se čveka!user posted image

Pa LAHKO NOČ vsem skupi! user posted image


< Sporočilo je popravil Aninchy -- 7.5.2010 23:12:44 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Majčice 2010 - 3. del
7.5.2010 23:30:43   
katy83
hej, majčice.

Ja, vidim, da se je pri vas tudi začelo. saj prav takuser posted image

Čestitke vsem novopečenim mamicam. user posted image

No, jaz se verjetno ne rabim vsak dan štemplat tu pri vas, ker za mene se ne boste spraševale, če sem slučajno rodit šla. user posted image
Pa saj vas vsak dan berem, to pa tud nekaj šteje.

No, zdaj sem vas samo malo pozdravit prišla, ker čakam da se moj dragi stušira, da še jaz hitro pod tuš pičim, pa spat. ob 3. pa tak budnica. user posted image

Timotej je ok, razen krči ga pa tak matrajo, da aleluja. Revček kar kriči zraven. user posted image  No, jutri dobim Antiflat kapljice iz Avstrije, pa upam, da bo kaj ublažilo vse skupaj. user posted image

no, tak grem zdaj. Jutri še kaj pokomentiram.
Vem da moram A_T, pa Emibu, pa Teja_K, pa še katero. Evo, sem kar zapisala, da ne pozabim. user posted image user posted image user posted image   Nosečniška skleroza še kar ostaja. user posted image  Pa mozolji me napadajo. user posted image   Moj pravi, da od premalo user posted image . Ja, saj po moje bo kar držalo.

lepo spite, lahko noč user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   [Brisano sporočilo]
8.5.2010 9:08:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu charlyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 9:13:57   
Angel_Tian
Dobro jutro, dober dan

...da se najprej pofočkam. Tak al tak še nič ne kaže, da bom sploh šla rodit user posted image

Dragi je šel že na parcelo, da bo tam neke drvi razžagal, jaz pa še Tiana čakam, da se zbudi, potem pa tudi greva "delat".

kati - tale tvoja nečakinja pa je zlato dete ali pa samo tako rada nakupuje user posted image user posted image
Drugače pa user posted image user posted image za nakup in da imaš zdaj tudi ti že vse lepo pripravljeno.

fiška - uh jej no, da se tako komplicira za naslov teme user posted image Da spolno ne bo opredeljeno, lahko pa me napišemo - rodili smo se maja 2010 (ali pač nekaj v tem smislu).
Drugače pa kot je kati napisala - slovnično gledano bi majčki 2010 zajeli punčke in fantke. Sem pa tudi jaz proti kakim živalskim pridevnikom user posted image

Joj user posted image user posted image user posted image sem bila kar malo žalostna, ko sem prebrala, da me v torek ne želiš videti. Ampak dobro, da si mi v drugem delu stavka povedala zakaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Naj ti bo no, potem pa ti jaz tudi raje držim pesti, da boš takrat že gledala in cartala svojo Vesno user posted image

sky - ja, zadnji čas so ti tri babnce rešle šloganje user posted image user posted image

katy
- smo vesele, da nas tako lepo redno spremljaš. Bošček Timotej - vama želim, da ga čim prej minejo krči, ker je tole obdobje res mučno. Ampak saj važno, da je drugače zdrav.

zivepo
- jaz sem zase za iz P spakirala tudi trenerko in kratko majico, za dete pa dva kompletka (pač dve velikosti). Nekaj bomo že gor spravli user posted image

Evo, Tian se je pravkar zbudil - greva na zrak user posted image
Lep dan vam želim, pa nekaj naj vas kar lepo gre rodt, da ne bomo preveč v zaostanku.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 9:25:27   
Mubi
zivepo glede enkratne/izredne denarne pomoči....jest sm jo dobla že dvakrat, tko da ti lohka mogoče kej pomagam.... Jest sm jo vložila zato, ker sem lani aprila ostala brez službe in je biu zaposlen samo moj. to je bil kot glavni razlog (izguba mojega dohodka). Zdej sm vlogo oddala še enkrat z istim razlogom + prihod novega člana. Čeprou zdej je bla ena druga ženska tm na socialni pa mi je mal komplicirala, ampak sm jo mal okol prnesla pa sm dobla vseen dinarčke user posted image .
Uglavnem, ko vlogov vložiš, moraš biti tri mesece pred vložitvijo brez prejemkov. morš prnest en kup dokazil: tvoje zadnje tri izpiske iz banke, od partnerja zadnje tri, od partnerja zadnje tri plače, regres od partnerja (in tvojga če si bla lani kej zaposlena), izpis kok maš delnic (morš prou nekam pisat pa ti pošlejo)...uglavnem papirjev tolk da glava peče. Potem se tm napiše zapisnik zakaj ti to rabiš in zakaj boš porabla.
Porabiš lahko denar le za življensko nujne reči kot so: hrana, pijača, oz. vse kar se da kupit v trgovini razen alkohol in cigareti. Lahko vključiš položnice za zavarovanje, kurjavo, elektriko, komunalo. Telefon, internet - to ne upoštevajo ker ni nujno za življenje. Tud ne štejejo da maš ti avto in da je treba avto kdaj nafutrat.....
Ko ti odobrijo in ko dobiš ti nakazan dnar, morš v roku 15dni po nakazilu vse to zapravt za točno te stvari (tud položnice morš tkrat plačat, ne prej, tud če ti že opomine faseš), in v 15ih dneh tud prnest vse te dokazila (račun iz trgovine in plačane položnce) na socialno. Če ne prneseš, potem ful douh časa nisi več upravičen do te pomoči. Aja če zapraviš več, pač zapraviš, če pa manj kolkr so ti nakazal jim morš pa dnar vrnit.....
Zdej ko bova midva imela dojenčka sm uprašala če lohka kupim tud zanga to kozmetiko pa plenice pa to kar se v trgovini kup, pa mi je zabrusla:ja a ne boste to kupil z dnarjem od paketa....mislm ej....user posted image user posted image kaj pa vsa ostala oprema za otroka pa to....? No uglavnem to ne štejejo kej dost oz niso zadovolni....
Aja pa pozabla sm povedat, men je rekla da kar kupim v trgovini ne gledajo zdej a ti kupuješ najdražje izdelke al najcenejše in pa količino ne gledajo....no, ni lih ok če ti kupiš 5 praškov za pranje ane, sam tko, v normalnih velkih količinah pa lohka nabavlaš.
To, kolk dnara pa dobiš je pa odvisno od prilivov vajinih skupnih....odvisno kok ma on plače in pol neki zračunajo in pol kok dobiš......
Upam da sm ti razložila tko da razumeš.....in da nism dolgotvezla.....

aninchy za to pomoč pa jest prvič slišim.....a mi lohka pošleš kšn link kje se dobi to vlogo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 9:28:07   
Teja K
Dobro jutro majčice!

Emibu... mislim ti dedci... očitno je spet neka čudna luna user posted image

Aninchy... očitno ta luna vpliva tudi na tvojo matko user posted image user posted image ... ja kaj ji pa je, otrok je ja od tebe in tvojga dragega... se bosta pa ja vidva odločla kako mu bo ime, kako se bo pisal, v kero šolo bo hodil itd... joj... včasih tudi mame brezveze težijo.... user posted image

Alfa13 user posted image user posted image user posted image , čestitke!

Milena2222, dobrodošla doma... veliko carkljanja!!!!

Snovalka user posted image user posted image !!!!

Farina user posted image user posted image , končno ena pupa!!!

Angel... to se tudi meni dogaja... da imam filng kot da nimam bušija več... pa spim tudi kot ubita.. razen takrat, ko moram na wc. No pa dans ponoči, se mi je obakrat ko sem pišla z wc-ja zgodilo, da sem imela popadke... ob 2 je celo trajalo celo uro... ampak sem bila tako utrujena, da sem si mislila, pa ne zdaj... zdaj ne morem it rodit user posted image user posted image

K_a_t_i, pol pa ne vem če nisem tebe videla v BTC-ju... sta tudi ene dve punci hodile, ena z vozičkom, ena z bušijem user posted image user posted image , jaz pa sem ravno letela v optiko, da so mi gledike naštelali, pa potem še v lekarno... A imaš takšne daljše temno rjave lase?

Sky3 ti si z nosečnostjo dobila še neke druge lastnosti user posted image user posted image , lahko imaš popoldansko obrt... Šloganje.comuser posted image user posted image

Katy83 ja res se ne rabiš štemplat user posted image user posted image ... pa upam, da bodo Timoteju kapljice pomagale... A krče ima čez cel dan, ali samo ob določenih urah?  Pri Davidu je proti tem krčem pomagalo, da sem šla z vozičkom na šoder ali pa kakšno rumplasto cesto vozit... pa umiril se je tudi na rokah, če sem ga trepljala po ritki in zravn dala gor Kreslina... sem pa takrat izločila iz prehrane kumare in lubenico in je bilo malenkost boljše, ne kaj velik... ampak malenkost.. no mogoče se mi je tudi samo zdelo user posted image user posted image  

Angel, glej da ne boš preveč delala dans... k se ti lahko zgodijo popadki tko kot meni dans ponoči...


Naslov... hja men je vseeno... hrošči tudi meni niso simpatični, pa drugi živalski nazivi se mi nekako ne skladajo z dojenčki ... Ma na koncu mi je pa vseeno, sam da ostanemo še naprej skupi, da lahko počvekamo, pojamramo, si pomagamo s kakšnimi nasveti user posted image , pa da povemo kakšne zokne kaj nosimo... če prav pride poletje, pa bo verjetno bolj aktualna barva laka na nohith user posted image user posted image , seveda pri tistih, ki bodo mele pridne otročke... upam, da bom tudi jaz med njimi user posted image user posted image

Zdaj pa grem cote v škatlo zlagat... pa torbo pripravit... me je Lina čisto prestrašla dans ponoči...

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 9:31:34   
Mubi
aninchy a ti misleš to to pomoč k ti jo da občina ob rojstvu otroka k ti pač pripada....?

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 9:59:31   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Teja K


K_a_t_i, pol pa ne vem če nisem tebe videla v BTC-ju... sta tudi ene dve punci hodile, ena z vozičkom, ena z bušijem user posted image user posted image , jaz pa sem ravno letela v optiko, da so mi gledike naštelali, pa potem še v lekarno... A imaš takšne daljše temno rjave lase?


Nope user posted image . Moj sine pravi, da mam "zmešane" lase user posted image . Povrh mam blond, spodaj pa mam malo rjavih, ja (ampak pod blondnimi, tko da se vidjo samo od spredaj). Nekako do ramen. Sestra pa ma rjave kratke lase. Sva pa bili v BCju, Mullerju in pol v City parku.

Jutro, drugač vsem user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 8.5.2010 10:00:13 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 10:05:34   
emibu
Morgenšun!!

Men kr lije neki tm spodi tem izcedku se je mal zrolal,učeri zvečer mi je pršl čez hlačke in pajkice,komi čakam tork da povem G ka je zdej to orkaduš...
Drugač pa sončka ni videt,tak nekam skisano vreme mamo,moj že neki skače okol bajte spet..Stara je že tečna niti dobro jutro ni rekla mislim perfect day eiuser posted image

ime-mi smo pru hotl Jana pa so ga že spelal zdej mi je pa tko lepo ime Maj in sos k se kj pogovarjamo Maj Maj tak da nebi mogla mu dat zdj drugač ime bi se skos motla pol..

Zivepo-ta pomoč nima nč veze na socialni tisto je ona pomoč k je 250 eur se mi zdi...in to da CSD..Ta pomoč da pa občina greš sam na CSD po polo,če ti je tam ne dajo greš na občino izpolneš pa znesek mislim da ni določen ampak ga napišeš sam koliko potrebuješ in zakaj itd. zdj neki zneskov na ful brezveze pisat ker je  fora da ti nebojo odobril..Potem pa prineseš dokazila nevem napišeš da zdej k je bebica se je pralni stroj pokvaru in nujno nucaš novega denarja pa nimaš in ker s to socialno pomočjo komi zlaufaš čez mesec si pač nemorš zdej prvošt stroja oni ti nakažejo dnar si kupiš stroj in neseš račun..al pa če ko drug v tem času kupi stroj neseš njegov račun ti pa z dnarjem nrdiš kar hočeš..v primeru da pa dokazil ne prneseš pol je tistih 18 mesec brez usega...

user posted image snovalka čestitke*

user posted image farina čestitke*

angel_tian-
tut jst sem misnla da jih same pišejo pol pa enkrt napišem eno besedo pa kr use v zvezdicah WTF?


ime za čvekanje-no nevem če bi bilo majčki 2010 bi blo čist ql sj to dejansko ni mišljeno kot sami pobi ampak dojenčki rojeni v tem mesecu ane?? nevem no...




(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 10:17:29   
Sky3
jutroooo!

evo pojedla svoje muslije in se že fočkam na forumu. user posted image

šloganje: za danes napovedujem ponovno 2 novički o novih majčkih (prihod na svet možen še tekom prihajajoče noči) user posted image
zivepo, žal še ne boš na vrsti... ti javim, ko začutim pravi dan hehe user posted image user posted image

če se ne motim, pričakujemo fantka zdej, ane? user posted image


glede imena pa jst tut mislim, da je lahko čist simple. maj2010, majčki2010 kaj takega. če je pa želja po nečem malo bolj ljubkovalno obrvanega pa se mi zdi ok še majski sončki 2010. no, tle bi se pa tut že končal. nekak tut ne vidim smisla po kompliciranju. kratko in jedernato ime, itaq bodo vsebine raztegnjene na vse možne konce obarvane z vsemi možnimi barvami user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 10:19:50   
Sky3
oi punce, še tole glede enkratne pomoči, meni je bilo rečeno, da se oglasim po rojstvu otroka, ko imam vse njegove podatke. da se bo potem preverilo, če ustrezam pogojem in se oddalo vlogo, da prej ne morem nič urejat. kaj ve ste že prej izpolnjevale neke obrazce, al kako??

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 10:24:02   
biba88
hello punce
jest sem se na FB pridružla majčicam in vas nekaj dodala sem pa katarina....a boste moje prijateljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

včeraj sem bila na dekliščni in fantovščni iiiiiii je blo kr dobr ženin je biu revež so ga z jajci obmetavaliuser posted image user posted image user posted image user posted image bogi men se je kr smilu je moj reku jest se ne bom oženuuser posted image user posted image user posted image danes mamo pa še eno fantovščno in dekliščno tko da sem čist žurerka ratalauser posted image
moj stari ata je prišel z bolniceuser posted image user posted image ga gremo zdej pogledat...

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 10:50:50   
Snovalka
Hvala za čestitke moram pa reč da imajo otroci sama lepa imena, bravo majčiceuser posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 10:53:23   
fiška33
Dobro jutro

Še vedno tukaj, 4 dni čez PDP user posted image .

Danes pa spet jovo na novo, pospravljanje, sesanje, pranje, kopalnica, rože... pa tak sem imela že vse pripravljeno, da me ne bo sram, če bo kdo prisel, če mene ne bo user posted image . Bljah, pa ravnokar sem vidla, da mam spet narastek user posted image .

Ah, ja, najbolje da kar začnem, ker dan bo pa zgleda spet tako lepo oblačen, pa bi blo fajn it. Mi je všeč, tako kot je rodila Farina. Ponoči se je spočila, dopoldne na ctg, popoldne rodila. Tudi meni je zaenkrat nepredstavljivo, da bi mogla it ponoči utrujena rodit user posted image .

Drugače sem pa, glede naslova v Starši čvekamo, za manj je več. V bistvu me je skrbelo, da se bo katera spomnila otvoriti temo in jo preveč pocukrano poimenovati user posted image . Tudi jaz sem za Majčice 2010 al pa Majčki 2010. Ker bo pa zgleda vseeno prevladovalo moško potomstvo, pa se strinjam, da je lahko kar Majčki 2010 user posted image .

user posted image user posted image user posted image za vse, ki boste rodile danes user posted image .

LP

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 11:08:09   
Teja K
Biba88 sem te ravno potrdila... prej pa nisem vedla kdo hudiča si user posted image user posted image , sem mela na sumu, da ena od tuki sam kera, pa se mi tudi sanjalo ni user posted image

Emibu ja tak se začnejo ti dnevi... vsi sitni in bolavi okol, pa še sonce zadaj za oblaki in pol se čudijo, da smo nosečke tečke ... baje bo jutr boljše ko bi naj bil sonček..

Fiška, jap zdaj lepo pospravi, kar maš, pol pa na porodno mizo... pa sms pošlji user posted image

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 11:28:12   
petruscha
IZVIRNO SPOROČILO: fiška33

Dobro jutro

Še vedno tukaj, 4 dni čez PDP user posted image . ...jutri je moj dan D

Danes pa spet jovo na novo, pospravljanje, sesanje, pranje, kopalnica, rože... pa tak sem imela že vse pripravljeno, da me ne bo sram, če bo kdo prisel, če mene ne bo user posted image . Bljah, pa ravnokar sem vidla, da mam spet narastek user posted image .....tud jaz samo še pospravljam, pa se mi zdi da sem vsak dan spet na začetkuuser posted image user posted image ,.... pa na dvorišču nimava še položenih tlakovcev in se nama skoz prah v hišo nosiuser posted image user posted image user posted image user posted image ..... Narastek, jah no, ni ravno krize sem bila en mesec nazaj pri frizerju in sem si dala pramena, tako, da za nekaj časa še bo, ker ni ravno take razlike v barvi,....user posted image

Ah, ja, najbolje da kar začnem, ker dan bo pa zgleda spet tako lepo oblačen, pa bi blo fajn it. Mi je všeč, tako kot je rodila Farina. Ponoči se je spočila, dopoldne na ctg, popoldne rodila. Tudi meni je zaenkrat nepredstavljivo, da bi mogla it ponoči utrujena rodit user posted image ..... mene je zvečer spet orenk zvijal (pač popadki...lažni), je moj user posted image že kar norel, da treba iti v P in, da bo mojo mamo poklical, da bo Leona čuvala, pa iskal je moje stvari za v P in če imam že vse spakirano. Jaz pa z bolečinami sedim na kavču, s skledo sladoleda in njemu, " zdajle pa res ne mislim iti nikamor, ker sem preveč zmatrana in zaspana in da grem samo še pod tuš in spat. Da pa jutri dopoldne, če bo še kaj pa lahko greva pogledat v Puser posted image user posted image . MOj je mislil, da se mi je že čisto sfuzlalouser posted image user posted image .  Pa sem, danes še kar 2 v enem user posted image user posted image .

Drugače sem pa, glede naslova v Starši čvekamo, za manj je več. V bistvu me je skrbelo, da se bo katera spomnila otvoriti temo in jo preveč pocukrano poimenovati user posted image . Tudi jaz sem za Majčice 2010 al pa Majčki 2010. Ker bo pa zgleda vseeno prevladovalo moško potomstvo, pa se strinjam, da je lahko kar Majčki 2010 user posted image .... tudi za majčki 2010 ...

user posted image user posted image user posted image za vse, ki boste rodile danes user posted image .

LP

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   [Brisano sporočilo]
8.5.2010 11:30:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 11:49:05   
emibu
Jah moj izcedek je problem kr me peče in srbii srbi še posebi fejstuser posted image user posted image pa skos menjam te vložke pa čez dan se tut do 4 krat spodi umijem jooj...
Tut jst bi se mogla it pobarvat grrr me jezi poletj ejst morm pa s to tmno bučo okol letat da se mi še tisti zadnji ostanki noter scvrejouser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 11:54:14   
jolcica
Jutro majčice oz. dober dan user posted image user posted image user posted image

začela brati vas od tam kjer sem včeri nehala joj kolk novih pečenih mamic jeuser posted image user posted image user posted image no da grem po vrsti prvo vse čestitke alfa13, Snovalka, farina user posted image user posted image user posted image .

Drugače pa moram povedat glede zgage me tako ubija grrrrr...pa mali bo imel tko dolge laske pomojem ga bomo mogli takoj k frizerju pelat glede na to kako mene zgaga peče skozuser posted image user posted image user posted image

ime midva imava izbrana ime Maj in Tjaž sm vpr. sploh je če bo kateri od teh dveh imena pomojem kar en tretji prišel tkrtuser posted image user posted image user posted image

grem počasi kaj pucati stanovanje ajoj nič se mi ne da ... pop pa iti v rutarja po regal upam da imajo na zalogi...pa še po topli pod....upam da ne bo kakšn dž se lih tkrt spomnil da bi začel padat....

nič bodite lepo pa vsem ki boste rodile dones in jutri ene par user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , naj bo hitro in čim manj bolečeuser posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Majčice 2010 - 3. del
8.5.2010 12:17:06   
emibu
mene pa čist nč zgaga ne peče mislim da bo naš en vlki pleškouser posted image user posted image user posted image
ka je mrzlo dans brrr me zebe,pa na wc na trdo sm že šla 2 krat dans??user posted image user posted image to je čudno za mene FuLLuser posted image user posted image


(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?