|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 11:20:37   
BIS30
Drage moje!

Najprej čestitike vsem "že rešenim"user posted image user posted image user posted image ! Pridne!!! Mi pa še pridemo!

Kdaj so minili vsi ti meseci? Sicer sem vas redno spremljala, sedaj pa se bom tudi v kaki debati pridružila. 14 dni nazaj sem bila v bolnici zaradi zatekanja - se mi je skor sfuz... - kako se boge tiste, ki so noter - pa sem hvala bogu, šla po dveh dneh domov!!!
Sedaj je zatekanja veliko manj, ker ne sedim toliko (prej služba), je pa res, da tudi hodim ne več tulk (škoda , da ni pust, bi lahko bila goskauser posted image user posted image user posted image ). Je pa ful zanimivo, celo življenje veljam za zaprto (pa ne karakter), zadnja 2-3 dneva imamo pa tekoči trak. Danes me je celo zbudilo. Pa to ne moreš verjet. Ko me je zašr...se zbudim, pa sem že misla, da se je kaj začel dogajat... pa še ni to, to - bomo še mal počakal!!!

Drugače dobili bomo fantiča, jutri imam drugi CTG, glede kil pa da ne govorim. Moj G mi jih sicer šteje 5 manj (prvi pregled šele v 11 tednu, jaz pa sem že do takrat pridno papcala), tako da po moje 20 kg, po njegovo 15 kg. Pa sej bo šlo vse dol (nekako že)user posted image user posted image user posted image .

Držte se, ne preveč delat, če pa grete rodit, pa svaka čast, sam nej še kira počaka, da ne bom sama tule goruser posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 11:26:01   
fiška33
Čestitke Barvar za Maja! user posted image user posted image user posted image

Čestitke Aprilčica10 za Benjamina! user posted image user posted image user posted image




Jaz še vedno prisotna in prisebna. Znakov zaenkrat nobenih. (2dni čez pdp)


Dobrodošla Anadami user posted image .

Jaz imam ctg jutri v porodnišnici ob 10:40 in če še vedno ne bo nič, potem bo verjetno nasledni ctg v ponedeljek.
Farina, ob kolkih ga imaš pa ti jutri? Si še sploh prisotna in prisebna? user posted image

lp

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 12:24:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anadami)
  Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 12:26:43   
m_o_i
clovek se malo vleze, pa naklofate dve straniuser posted image
grem malo po spominu:
dobrodosli novi majcici user posted image (aninchy, a vidis, da bos res mogla veckrat na dan apdejtat seznameuser posted image )
petruscha bralo se je kot hiter in lep porod-tak bi jaz; prisla, vidla, zmagalauser posted image  kar se pa menstrualnih bolecin tice, si pa lahko podava roki in kokr berem in slisim, bi meni mogla voda odtect, da bom jaz vedla, kdaj gre zares. namrec ze kar lep cas cutim tisto topo bolecino tam spodaj-kot na tisti dan, ko sem potem menstruacijo dobila in me je polozlo v postlo(in sem mogla pojest dva nalgesina, da sem lahko vsaj lezala, za kaj drugega itak nisem bla sposobna). aja, pa v krizu me spika ze nekaj dni; ne skoz, ampak na momente pa vseka tam okol ledvic...bom jaz to jutri vse omenla na pregledu, ni mi pa za skakat h G al pa v P za vsako malenkost (ceprav se mi resno zdi, da se je pocasi zacelo). no, pa trebuh ze tudi kr pridno otrdeva cele dneveuser posted image

fiška33 tvoji Vesni se pa nic ne mudi k atiju(sej ves, tista teorija o prenosenostiuser posted image )!?



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 12:30:12   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

še moj mi je v postlo prnesu šopek šmarnic in zdej tko lepo diši v sobi joooiiiuser posted image user posted image

Ne bi bla rada party breaker, ampak šmarnice so strupene in povzročajo glavobol. Daj jih raje ven....

Pa pofočkam se. Zdej vas berem in kosilo zraven jem user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 12:46:48   
Mubi
kati se strinjam s tabo user posted image Tud jest sm, ko sm to prebrala najprej pomislna iiiiii kok lepo od njega, da prnese rožce v postlo....nasledno sekundo pa....sam ne šmarnce!! te so res strupene, če je preveč vonjav po njih! merkite se punce!

moj hehe user posted image sm se nasmejala, ampak je pri meni isto. že prej sem imela en dan al pa dva menstruacijo tako zelo bolečo da tud tablet ni prijel....me je pa moja mami navadla, da sem ob taki bolečini spila požerk brinjavca user posted image čez sekundo je blo bolš user posted image user posted image Tko da, se tud jest sprašujem če bom vedla da je to neke vrste popadek, ker sm te bolečine že nekak vajena.... Tko kot ti, tud jest upam da odteče voda, da bo za zihr da je to to user posted image user posted image

Drugače sm pa jezna, klicala sm G, da mi pove izvide, k sm bla zjutraj v laboratoriju, pa je sestra rekla, da še ni šla v laboratorij dons, da pa itak zdravnice ni, tko da nej pokličem v pondelk.....user posted image user posted image pa to je čez ful časa no..... jaooo user posted image

Moj mali je tako živahen da ni res. včeraj zvečer je brez (skoraj) prestanka izvajal akrobacije celih 5ur...vse me je že bolelo in zategovalo.....groza...jest ne vem, a se ne misl nč umirit al kaj? Dons se pa zgodba ponavlja....zdele že več kot dve uri tko miga, da ga nikakor ne morm umirit.....pa začala sem čutit ene take čudne brce/bokse.....tam nekje čisto spodaj.....ko zadane eno točko me zapeče kot bi me porezal.....mogoče pa praska user posted image user posted image hehe user posted image Tko da redno na pol ure hodim na wc in opazujem če se izcedek kaj spreminja.....ker mi je res čudno, ker čutim čist nekje spodaj.....kot da mi bo lih zdej noga al pa pest vn pogledala tm spodi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 13:09:01   
emibu
Zdej pa res nevem kdaj nej grem u P nouser posted image user posted image do P imam kr enih 45 minut a useeno čakam da bodo popadki na 5 minut? kak dolg jih pa nj štejem? uro,dve? da nebom prej rodila...
mene dans kr ornk zvija tole use skupi skos me neki grabiuser posted image user posted image pa še ena je neki enkrt goovorila da je slišala/čutla k da je neki poknal tam spodi?no tut to se mi je dons nrdiluser posted image user posted image Nočm delat panike ne nč sam če misli nj zagrabi drgač pa nj že neha nouser posted image user posted image

Aja za šmarnce mi je pa povdu da so strupene ja ajooi nč več diši diši u sobiuser posted image user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 13:13:19   
Mubi
emibu, najbolš da spremlaš kok se ti hitr stopnjujejo, zdej če se ti bojo ful hitr stopnjeval, pol greš mal prej.....jest mam tud ene pol ure do porodnišnce, pa še študiram kdaj bom šla....tm nekje 5-7 minut....odvisno od stopnjevanja.... je pa zoprno da prideš tja, pa da te dam pošlejo.....

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 13:17:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 384
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 13:18:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 13:26:26   
bubolin
Pozdravljene majčice.

Evo sem spet do neta prilezla user posted image
Vidim, da je sezona že kar orng odprta user posted image Vsem novopečenim mamicam iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem še vedno tukaj, joooj upam da grem čimprej rodit, ker me tole zatekanje že pošteno spravlja ob živce, pa še mali mi tako na sramno kost pritiska, da me že vse boli user posted image

Vožnja z avtom - jaz vozim normalno (skoraj vsak dan naredim 80-100 km).

Drugače grem pa jaz tudi rodit v postojno, sem slišala dosti + za to porodnišnico pa še bližje mi je kot ljubljanska. Katera še gre? Mubi, a nee? A se boš slučajno odločila za epiduralno (glede na to da je tam na voljo 24ur na dan)? Joooj jaz upam da bo tista individualna soba frej - jo takoj vzamem user posted image A potem imaš lahko obiske tudi izven unih ur? To bi bilo res fino. Jaz sem šla na predavanje o epiduralni tja - sam o tem pa nismo nič govorili.

Drugače me pa zdej že dva dni zdele dajejo neki čudni krči user posted image Mogoče se pa kej pripravlja user posted image
Dobrodošli novi majčici user posted image


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 13:29:00   
bela vrtnica
Evo, da se še jaz javim. Še sem tu, 14 dni pred PDP.
Čestitke vsem, ki ste že rodila in vse naj, naj.

Jaz sem danes še likala zadnje cotke za malega in kuhala... zdej pa se mi nič več ne da. Bova šle malo z Zaro na sprehod, upam da bo zaspala v vozičku, ker doma sploh noče več čez dan spati.

Počutim se kr ok. Punce a ve že vse imate ctg, jaz še nisem imela nobenega? Aja pa eno vprašanje, sem na spletni strani babybook gledala seznam kaj naj vzamem s seboj v porodnišnico in navaja: napotnico za porodnišnico in napotnico za reševalno vozilo. A ve imate dve napotnici, ker jaz imam samo eno?

Uživajte in se beremo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 13:32:09   
emibu
ahh zdele še res negrem,to sem mislila za pol... nevem če bi me kako uro skupi  tko grablo al pa to. Zdele še sigurno negrem mal premal boliuser posted image user posted image pa ni dežja jst sm rekla da grem rodit k bo dež da bom mela tak frišn luftuser posted image user posted image


(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 13:34:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bela vrtnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 13:34:38   
emibu
Bela vrtnica-tut jst mam sam eno in sicer za rodit za reševalnega mi pa ni dala...ampak lej če boš rabla rešilca poklič itak more pridt po tebe..to mi je mal hecno no a k te avto zgazi morš tut met napotnico za rešilcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 13:41:42   
Angel_Tian
Tolko sem se najedla repe, pireja, kašnatih in ocvirkov, da še dihat skoraj ne morem user posted image user posted image

Na brzino vas grem prebrat, potem pa šibam v službo.

farina - ja, saj jaz takrat v kavarni tudi nisem nič čutila. Me je pa naslednji dan že malo peklo. Za naslednjič vem, da se je treba namazat, ker kafe predolgo traja user posted image user posted image user posted image

zivepo - saj vem, da za brezveze se nista skregala s tastom. Evo, Pia pa tudi zaradi tega nič ne trpi user posted image

Na obisk bi že prišla s Tianom ja, samo ne vem, kdaj bi mi lepo zneslo. Danes se grem še celo v vrtec mučit in sedet na tiste mini stolčke, ker imamo roditeljskega user posted image user posted image

Hahahahaha, Pia bi tudi že mela dojenčka doma. Saj Tian že tudi komaj čaka. Saj sva se pravzaprav o vsem tem poteku že pogovarjala enkrat prej, ampak zdaj je bil nekam čisto raznežen. Pa na koncu mi je pokazal, da sem lahko v P samo 3 dni, da 10 dni pa ne smem bit, ker tak dolgo pa on že ne bo čakal user posted image

teja k - zivepo se je očitno čisto preveč z nami, ki imamo težavne tašče družila user posted image user posted image user posted image No čeprav ima ona bolj nerazumnega tasta. Ampak vidite, kako hitro se lahko odnosi spremenijo.

Tako lepo se mi zdi, da je David tvojega tako lepo sprejel, da je raje z njim kot s svojim očetom user posted image

Tašča - jah user posted image user posted image user posted image V tej nosečnosti sem si vse začela čisto preveč slikovito predstavljat, tako da bi se verjetno tisti udarec na lape ob moji preintenzivni predstavi lahko čisto komot v resnici zgodil user posted image Saj veš, tako čisto podzavestno, čisto nevede, en ali pa dva zdrsa... user posted image user posted image user posted image

Ne ga zdaj še ti sračkat no z dnevnimi počitki. že jaz sem ga mogla priznat, zdaj še pa ti user posted image user posted image

barvar - čestitke user posted image user posted image user posted image in veliko cartanja.

moi, aninchy - evo, vidve bosta pa zdaj na polno zaposleni postali user posted image

ana - user posted image user posted image user posted image važno, da je bilo lepo user posted image

katja
- lepo opravi danes strokovnega. Potem boš pa nam malo več družbe tukaj delala user posted image

kema - dobrodošla med "komentatorke" in ne samo bralke user posted image

alfa - mirno kri in čimprej rodit user posted image user posted image

sabri - user posted image user posted image user posted image user posted image dvakrat FUJ za taščo user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se je tvoj omehčal oz. otrdel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Evo, že delam krepko na trebušnih mišicah user posted image user posted image user posted image

Evo, najkasneje zvečer nadaljujem z branjem na strani 15, ker moram zdajle v službo.
Pridne bodite in uživajte malo svežega zraka na temle lepem sončku danes.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 13:52:09   
j.b.
IZVIRNO SPOROČILO: bubolin


Drugače grem pa jaz tudi rodit v postojno, sem slišala dosti + za to porodnišnico pa še bližje mi je kot ljubljanska. Katera še gre? Mubi, a nee?



hellow!!!

Jest tut grem u postojno, mubi, kdaj maš pa ti že rok?

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 14:11:49   
Mubi
bubolin iiiii se bove vidle, upam, da ne bo frej una zasebna soba, da bove skupi tm ležale user posted image hehe sm enuser posted image ane?
Glede epiduralne. ja sm se odločla, ja. Zakaj bi trpela če ni treba? user posted image Sej k grem k zobrju mi tud da anastetik, da me ne boli user posted image se opravičujem vsem, sam ne maram tistih k so proti temu, drugače pa življenja ne živijo na "naraven" način....
Pa ja, bubolin, na voljo ti je 24ur na dan, samo le v primiru, da si šla na predavanje in imaš liste ter podpisano izjavo, da si se odločla za to vrsto anastetika. Brez te izjave ti je ponoči ne bojo dal, če slučajno ne bo v P nobenga anastezista. če maš pa papirje, ga bojo pa tud ponoč dam klical pa te bo prletu našopat user posted image user posted image Mislm, a so lahko še bl prjazni? user posted image
Za zasebno sobo pa vidiš takrat ko prideš tja. vprašaš če je frej in če je, te dajo tja. če pa ni frej boš mogla bit pa z mano v sobi user posted image hehe
Vse stroške (epiduralna, soba) poravnaš ob izhodu iz porodnišnice.
Ja, v tej sobi imaš lahko obiske čez cel dan, sej za to ceno pa morš neki ugodnosti dobit ane? Verjetno je pa isto omejeno glede števila obiskovalcev....to pa ne vem.....ampak lih cela žlahta vrjetno ne more pridit user posted image
Iz kje pa si, če smem prašat, če ti je bližje Po. kot pa Lj.?

j.b. o sej nekaj nas pa bo tud v Postojni user posted image sm že mislna, da bom edina tm rojevala user posted image jest imam 19.5 user posted image Ti?

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 14:24:03   
bubolin
ej mubi če bi vedla da bi bla s tabo v sobi, jo tud ne bi jemala user posted image Sam kaj ko jaz nimam take sreče pa bi zihr na kakšno kroto naletela user posted image ha ha  (tko da upam da bo frej)

Ja jaz sem se tud za epiduralno odločla (isto pravim, zakaj bi trpela če ni treba, sem pa pripravljena, da je možnost da mi ne bo prijela user posted image ). Ja ja, je un list za epiduralno skos z mano user posted image tko da grem lahko tud ponoč rodit user posted image


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 14:24:59   
sabri
OJ oj, sem iz porodnišnice, nič posebnega se ne dogaja, UZ je pokazal, da se mala zabavai n dobro počuti v bušiju tako, da lahko samo čakamo. Me pa nekaj zanima, so mi povedali, da imam še pregled pri svoji G, ker nisem dopolnjenih 41 tednov in samo v primeru, da bi šla rodit, grem lahk v porodnišnico na pregled, drugače pa k svoji, ki mi je pa napisala napotnico za k njim in se od mene "poslovila".user posted image A je to samo v LJ tako ali povsod?
Kasneje komentiram, grem še ven, ker še ne pada.

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 14:35:41   
Mubi
bubolin ob prihodu praši, če je v kšni sobi kšn mubi user posted image user posted image hehe
Ja, tud jest se bojim da bom s kšno grozoto v sobi user posted image pa če bo kšna drugorodka upam da mi bo kej povedala....no, pustmo se presenetit user posted image Tud moj list je lepo v materinski, tko da gre skos z mano user posted image
A je skrivnost iz kje si? user posted image Vidim da ti piše, da si iz Ljubljane.... kako imaš potem bližje do Po? Če si kje iz moje bližine, bi šle pa še vozičkat lahko skupaj kdaj user posted image

sabri tud pr men je tko.....sem 38.teden, pri svoji G nisem nič več naročena, imam le napotnico za ctg (ena napotnica mi velja za več obiskov ctg-ja). Hodim v Postojno, kjer na ctg ne naročajo ampak prideš kr sam, če je kšn pred tabo počakaš in si na vrsti....to je to....tko da sm tud jest zmedena.....glede na to, da imam še 13 dni do PDP, pregleda pa nobenga več....sploh ne vem, a se nej enkrat nasledni tedn kr oglasim na ctg-ju, tud če bo z mano vse ok....al pridem sam še rodit....pojma nimam..... čist sm zmedena že user posted image user posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 14:41:16   
bubolin
Mubi: bom vprašala ja user posted image ha ha.  Sem ravno priseljena v borovnico-moram še popravit - nisem še čisto dojela da sem se preselila user posted image (je kr blizu logatca ja, tako da sem takoj za, za kakšno skupno vozičkanje user posted image )

_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 14:44:13   
j.b.
mubi, jest mam rok 15.5. ti maš 19ga, bubolin pa 26ga. Torej če jest malo zamudim, buboluni pa malo pohiti, bomo lahko hkrati tam.user posted image user posted image user posted image
bubolin, Krota za cimrouser posted image user posted image user posted image user posted image Ti jih pa sekaš

Kera še gre v postojno?

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 14:57:12   
m_o_i
frajerke-zdaj bote se ugotovile, da ste sosede user posted image  no ja, bolje pozno, kot nikoli user posted image

hm...jaz v torek napolnim 38 tednov, pa nic ne vem o kakem CTGju, odprtem maternicnem vratu-nic. moram jutri vprasat!
napotnice za resilca pa tudi nisem dobila, je pa ze tak, kot je ena napisala: ce ga poklicem, me bo ze peljal...aha, pa se to morm vprasat, ce me lahko moj odpelje kljub temu, da mi(no, ce mi bo) odtece voda... nas mulc je ze skoz tam dol nekje; se ko je na ritki sedel, me je blo strah, da mu bo nogica ven pogledala enkrat user posted image  no, zdaj pa je ze nekje 10 tednov od 3D pregleda(takrat se je pa ze obrnil na glavico), tak da je kvecjemu se nizje-ce je to sploh se mozno...

no, majcice s punckami pd srckom-gremooooouser posted image  dejte nasim fantom lubice rodituser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 14:57:39   
Aninchy
Hejla! user posted image

No, da se še jst pofočkam, predn grem seznamček obnovit...
Matr ste mi del naštimale! user posted image user posted image user posted image

Komi sem sfolgala vse prebrat, sploh zato ker je moj user posted image našu en program ki ga zanima, in zdej hoče on cel čas viset na računalniku.user posted image Ampak sem si izborila svojih "5 minut" za RR, da ne bom čist v izostanku! user posted image

Se še kasnej kej javm, ve pa pridno rojevajte!user posted image

m_o_i - obveščevalna dela 100 na uro! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?