|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:20:55   
Teja K
anadami dobrodošla

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:22:27   
anadami
aja,  pričakujemo pa, kot že večina majčic, user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:23:51   
m_aja
anadami pozdravljena kdaj pa imaš v ponedeljek CTG pa,ki

jaz ga imam ob 8 v ZD Adolfa Drolca

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:25:21   
anadami
jaz imam kar v porodnišnici. Moja G ctg nima, tak da me tja pošilajo...

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:29:53   
m_aja
aja škoda jaz mam sicer PDP v ponedeljek ampak me je naročla še k sebi, čeprav mormo poklicat nekja dni pred PDP v porodnišnico ne



(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:31:50   
klupko
Sabriuser posted image user posted image user posted image no, sam da se je otrdel!user posted image user posted image user posted image

Iiii...punce že kar rojevajo na polno user posted image Čestitke vsem novim mamicam in njihovim cartljivcemuser posted image

Mi smo bli včeraj na pregledu...sej ne da sm bla tam od 4-6user posted image Ctg je vredu, popadkov ni, otroček je pa biu ceu dan miren, na ctg-ju pa se mu je malo odpelo.user posted image Tako da je bilo super, ropotalo na polno.user posted image user posted image
Potem mi je še uz naredu..plodovnice še dovolj, pretoki vredu, otroček je pa približno 3200gr..pa še 10dni do pdp..pozabila sem vprašat kok ma velko glavo.user posted image user posted image user posted image user posted image
No, važno da je vse ok in da se dobro počutimo. Aja, pa Canesten sem dobila ker sem rekla da mam ful izcedka pa da me peče...pogledal pa ni nč..user posted image Zgleda me on res nima namena sploh več pogledat vaginalno..do porodnišnice ne bom vedla če sem kaj odprta pa za maternični vrat, ki vse pišete da vam povejo kok je dolg pa vse...ah ja...saj bo vse okuser posted image
Drugače je bla tam ena ženska ki mi je vse živce požrla. Po telefonu se je pogovarjala zelo naglas in je seveda cela čakalnica poslušala njeno debato..ko je šla v ordinacijo se je režala na vs glas, da ti grejo kocine gor. Potem je pa sestrama pa meni in še eni gospe razlagala da ima dva otroka in da sta zdaj pri fotru in hvala bogu da ma on še tastaro da poskrbi za njiju, ker je on čist nesposoben za vse. Pa da je rodila pri 21 prvega otroka, drugega pri 23, tako da zdaj pri 27 ima za sabo poroko, dva poroda, ločitev in ji ne treba tega več dat skos. Ena sestra je pa zlagala neke izvide v predale in je gledala na koledar, ki visi glih za glavo te pametne ženske in ona njej "kaj pa tko gledate?" pa una reče "ne, sej ne gledam vas..."..."mah, sej to pri meni itak ni noben tabu, kaj se dogaja v mojem življenju.."user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Potem pa grem v lekarno in glej ga zlomka, ona tam! In spet na telefonu..pa ful gužva v lekarni, una pa na polno debatirat zgleda z novim fantom.. Mislim, js se drgač trudim ignorirat tak folk...kaj mene briga kaj se ona pogovarja po telefonu, še manj me pa zanima kako ona živi, s kom in vse..ampak pri njej se nisi mogu nardit gluhega.user posted image

Važno da sm js pobasala piškote, ki so ostali na mizi od včeraj, ker sva mela zvečer ene kolege na obisku in nism pospravla piškotov...no, sm zdej.user posted image user posted image
Ampak bi ga sedla nutela s svežim kruhom..ah ja...

Tasti/tašče...punce, nimamo kej...to nam je od bogauser posted image user posted image Morš pretrpet..moja je čist vesela ker sm ji zadnjič napekla bureka pa sladice za goste in je zdej že par dni vsa sladka.user posted image Najbolša mi je bla enkrat ko je šla za mano k sm nekam šla in se ona skloni da mi bo pomagala se obut.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Js njej "ka pa delaš" "ja pomagala ti bom se obut" "ne, sej bom balerinke obula, sam nataknem".."aja.." user posted image user posted image user posted image
Grem zdej mal dol, ker je tamala nečakinja tu, pa se bom mal igračkala z njo..mora tud pozdravit bratrančka in mu dat "ma" (lupčka)..vedno mi poboža bušija pa reče dojenčku da naj pride vn da se bosta igrala.user posted image
No, se slišimo pol.
Pridno rojevajte, tiste ki se odločite da danes greste.user posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:32:26   
Angel_Tian
Jutro,
se pofočkam za danes user posted image
Branje in komentiranje pa sledi malo kasneje.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:33:38   
anadami
ja, na dan PDP naj bi načeloma imeli pregled v porodnišnici. Ampak sigurna pa nisem, kak to greuser posted image . jaz jih imam zdaj 1 krat na teden v porodnišnici, v ponedeljek pa še dodaten pregled pri moji G - upam da zadnjiuser posted image . Ful bi rada , da se začne že kaj dogajat. Sem bila celo nosečnost zelo aktiv,a zdaj pa nekak ne gre več, pa najbilj ne vem, kaj bi sama s sabo doma...

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:34:35   
alfa13
pozdravljena anadami
jaz imam, če seveda nebo kaj prej  CTG v porodnišnici na dan termina ob 9:00. Sem pa tudi iz okolice Mariborauser posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:39:02   
anadami
jaz pa imam ob 9:40...

(odgovor članu alfa13)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:43:43   
m_aja
alfa13 kaj ti si poklicala v porodnišnico al maš tam ginekologa, mama namreč na isti dan PDP pa ne vem, če naj pokličem v porodnišnico, pi še mi tam na onem listu za gibe da nekaj dni prej se morš naročit da pa morš na PDP prit na porodni oddelek 

(odgovor članu alfa13)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:47:06   
emibu
Hejliii hajlooo souser posted image !!

Aaa prfektno jutro osveženo od dežeka zdej pa sonček pa še moj mi je v postlo prnesu šopek šmarnic in zdej tko lepo diši v sobi joooiiiuser posted image user posted image Zajtrk: 2 kosa piceuser posted image +čaj in potem je šel moj s traktorjem po tem blatu neko drvo vn skopavat al kaj in se je stara začela na mene dret da kaj mu je da bo kam zagazu in podobno???wtf ti ni jasnuser posted image Sm rekla zdej pa počasa nehite in zaprla vrata BMKuser posted image drla se nebo.

user posted image user posted image user posted image aprilčica10 Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image barvar čestitkeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

popadki-mene je tut dans zagrablo držalo po 1 minuto...sm štela sam kaj k se je use 3krat ponovilo in blo konc bemtišuser posted image nj že orng zagrabi nouser posted image aja še nekaj a če je taprav popadek nj bi otrdel trebuh?? Ker meni je v celi nosečnosti otrdel enkrt in to je to..zdej k me je zagrablo je bil tak ornk menstrualni krč ki je trajal in trajal brez kakršnega koli otrdevanjauser posted image user posted image mnenjauser posted image user posted image user posted image

anadami pozdravljena v majčicahuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 9:48:37   
alfa13
m_aja jaz sem bila v ponedeljek že v porodni ker sem mela neke krvavitve pol pa mi je čep šel samo se ni nič zgodilo, pa so me pol na dan termina kar naročili na ctg, drugače bi pa se mogla sama naročit tak mi je rekla moja ginekologinja. Najboljše da že kar pokličeš za CTG ker je ful gužva moreš pa se naročit ja.

Emibu meni tudi nena otrdeva trebuh mogoče 2x če mi je vse skupaj, samo popadki oz. bolečina je pa najbolj v spodnji polovici trebuha, sem pa vprašala dohtarco v torek ko mi je naredila ultrazvok če ti more med popadki otrdet trebuh pa je rekla da ni nujno, pa da bom vedla kdaj gre zaresuser posted image  tak da nevem zdaj lahko samo na uro gledam med popadki ko bojo na 5min vsaj 40 min!

< Sporočilo je popravil alfa13 -- 6.5.2010 9:56:43 >

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:17:44   
petruscha
Na hitrco se vam javim!

Čestitke aprilčiciuser posted image user posted image user posted image in barvar user posted image user posted image user posted image !!!!!

(odgovor članu alfa13)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:25:53   
petruscha
emibu: jaz sem v prvi user posted image nosečnosti popadke čutila že par dni prej, en dan pred porodom sem imela popadke na 10 min in to nekje 2 uri, nato sem imela pregled pri G in CTG, kjer ni nič kazalo, odprta pa sem bila samo 1 cm, MV pa zmehčan. No naslednji dan ob 03.00 zopet popadki na 10 min, s tem da sem imela še malo krvavega izcedka na hlačkah, tako da sem se zjutraj malo po 7 uri odpravila v porodnišnico, kjer sem povedala da nisem prepričana če imam popadke, da pa sem prišla zato, ker sem imela krvav izcedek (čisto malo). No, na ctg- ju so bili vidni popadki, nato me je pregledala še dežurna G v porodnišnici, .... bila odprta 4 cm in me je napotila kar do babce in v kasneje porodno.

Voda prej odteče menda samo 10% nosečnicam, kar pa se tiče otrdevanja trebuha,... imam čisto trdega že dobra dva meseca, čisto drugače vse skupaj v 1. user posted image .

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:28:24   
petruscha
Aja, pa mogoče še en znak: mene so en dan prej kako ful bolele ledvice, samo niso bile ledvice user posted image user posted image , namreč otroček je že tolk dol pritiskal in ta pritisk je bil veliko bolj boleč kakor popadki. 

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:31:25   
Mubi
No da se vam še jest mal javim, da ne boste mislne da sm šla rodit. ne še user posted image Pa bi že tko rada popestvala sinčka, da ni res user posted image .
Zdej ko se mi štejejo zadnji dnevi se vam pa skoraj vsak dan javim user posted image prej se pa kr nism in nism mogla spravt pisat user posted image
Dones zjutraj sem bla že ob 7ih v ZD v laboratoriju, da so mi vzeli kri in zdej komi čakam da je ura 12 oz. 14, da zvem izvide.....bom kr po telefonu prašala če je vse ok. To so te izvidi, iz katerih nej bi vidla tud neki v zvezi z mojim visokim pritiskom....bomo vidl, ma pomoje ni panike. Mi je pa tko lepo vzela kri, da se mi sam pikica pozna user posted image . ker prejšnjič je bla ena druga in mi je tko vzela, da sm bla čist plava pa vijolčna še nasledn dan.....pa še z unim selotejpom mi je okol in okol roke povila, tko da sm se pol tko drla ko sm ga odstranjevala in pulila dlake user posted image user posted image . Dons sm pa rekla da ni treba nč selotejpa, bom kr sama držale tistih pet minut user posted image .

Glede otrdevanja trebuha....meni že od kakega 4.meseca otrdeva. vsak dan. ne štejem kolkrat na dan ampak tam nekje okol 10-15x....tko na blef če ocenim....
vse govorite o bolečini podobni menstrualnim krčem....aha, da vem kaj pričakovati. ta bolečina naj bi bla nekakšen začetek pravih, močnejših popadkov al kako? No, jest te bolečine za enkrat še ne čutim....mi pa, ne vsakič, ko mi odtri trebuh istočasno kr dost močno špika v križu.... Ampak ne dajem temu kakšne posebne pozornosti. Se kr mal bojim da bom "spregledala" prave popadke user posted image Pomoje to ni možno a? user posted image hehe

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:38:51   
petruscha
Moja porodna zgodba, če katero zanima. Sem si jo shranila na kompjuter.user posted image user posted image


Evo mene, končno lahko normalno sedim, zato si bom vzela nekaj časa in napisala mojo porodno zgodbo.

V ponedeljek 22.12. sem imela zjutraj pregled pri svoji ginekologinji in na CTG ni pokazalo nič popadkov, čeprav je mene že kar konkretno zvijalo, odprta pa sem bila 1 cm. Sestra me je naročila na pregled 24.12.- ja pa mi ni bilo potrebno iti...
Po pregledu sem še tekala po TUŠ marketu in si nabrala zalogo čokolad, ko sem prišla domov sem bila prav pošteno utrujena, kar ni bilo podobno meni, pa še mislila sem da sem si prehladila ledvica, ker me je tam nekje pošteno bolelo. Sem rekla, danes pa ni šans da grem na orbitreck, pa če mi plača kdo. Tako kot tudi prejšno noč me je tudi to  noč zvijalo, vendar sem zaspala in se prebudila ob 03.00- grem iskat mobitel in gledam na koliko časa so krči. HMM, ja na 10 minut in si rečem ni panike, če bo šlo na 5 pol grem pa pogledat v porodnišnico. Ob 06.00 grem na WC in glej na hlačkah opazim svež izcedek krvi. ALARM (mi je ginekologinja naročila prejšni dan, če bom opazila svež izcedek, brž v porodnišnico). Zbudim mojega in greva okrog 07.00 ure od doma.
V porodnišnici povem, da sem že čez rok in da imam krvav izcedek. Me pošljejo takoj na CTG, sestra me vpraša če imam že kaj krčev. Ji reče da ja in me sam čudno pogleda. Na Ctg ju res kaže popadke na približno 7 min. Grem še na pregled k zdravnici, ta mi pravi lepo ste že odprti 4 cm. Dobim haljo in srajcko, se preoblečem in gremo v porodno.
Zgoraj v porodni me že čaka moj dragi in pa babca. Ta me še pregleda spodaj, pomenimo se še glede epiduralne (EA samo v primeru da bi porod trajal dolgo in da se ne bi več odpirala ), mi vzamejo kri, nato pa klestir. Ker sem popadke kar dobro prenašala, me je babca naslednjič pogledala šele ob 10.45, do takrat pa sva se z mojim dragim slikala in pogovarjala. No, babca me pregleda, pravi da je vse lepo, mi predre mehur, nato me priklopi na CTG in jaz čukasto gledam in vprašam če bom morala zdaj pa kar ves čas ležat????? Babca pa pravi, da bomo videli kako bo in me še zadnjič vpraša če želim EA in jaz brez razmisleka, seveda neee. Nato predihavam popadke, ki niso bili tako hudi in vprašam če grem lahko še na WC, no pa sem šla in to 2 krat in tudi 2-krat pod tuš. Pridem nazaj v porodno in grem na žogo za nekaj časa, ker tako menda oblažiš popadke in CTG mi namontirajo kar tam na žogi, da spremljajo srček mojega otročička. Pa mi postane zelo slabo zaradi popadkov in prosim babco če bi šla lahko malo na sprehod po hodniku- in ker je vse ok kazalo mi je dovolila.  In tako minejo 2 uri, nato pa se začnejo močnejši popadki in se vležem na posteljo (toliko o porodu kleče)- mi je kar pasalo. Predihavam popadke s kisikovo masko, najhujše pa so bolečine v predelu ledvic in križa- nenormalen pritisk in bolečina. Babca pravi, da bi lahko začeli pritiskati, pa smo začeli in ker sem imela še kar precej moči, sem še kar nekaj popadkov predihala. Babca me vpraša če želim kaj proti bolečinam, jaz pa trma in pravim da ne.
Ko še kar nisem mogla potisniti mojega otročička ven, sem kar rekla babci, da ne gre- pa mi ta reče, da notri že ne bo ostal. Nato pridejo še dve zdravnici in sestra in me vsi spodbujajo. No pa dajmo še enkrat sem rekla in prediham še 3 popadke in štart. Pritiskam, izdihnem, vdihnem pritiskam,-- nekajkrat ponovim, v ozadju slišim da je glavica že zunaj,.... še malo in že ga imam v naročju. Najlepši občutek in nepopisna sreča v mojih in očetovih očeh, ko imava v naročju najinega sineka Leona.
Mali je imel rokico zraven glavice, zato so me prerezali, vendar menda čisto malo.
V porodnišnici sem preživela 4 dni, v soboto sva odšla z Leonom domov. Kar se tiče osebja v porodnišnici je bilo kar ok, imela sem super cimro, spanja pa ni bilo skoraj nič. Največja nadloga so bili šivi, počutila sem se polno energije že takoj po porodu....
No sedaj doma pa je Leon pravi angelček: papa, spi in se carta. Tudi njegovega nasmeha sem deležna vsak dan. Res enkraten občutek.
Upam da nisem bila predolga,.....
 

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:39:44   
emibu
aha potem ko me zagrabi morem pogledat na uro in kak dolg mora držat??? Potem presledek 5 minut in spet? al je lahko presledek tut več? in to se mora ponavljat minimalno 40 minut mam prav?
Glede bolečine v "ledvicah" mene tut to boli že ne tri al štir dni sam sm misnla da mogoče mali tak ležiuser posted image
ja men j bla ta bolečina direkt ista k menstrualni krči (zdej usaj vem kaj prčakvat sam da v velik hujši obliki auč) in pol sm svoje kremplčke zapičla v povštr in štela..ko je moj stopu čez vrate je mislu da s mi meša ja pa kaaj če je pa boleluser posted image user posted image zdej mi je hecno prej pa ni blo lihuser posted image ah kdo bi se zastopu

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:42:04   
petruscha
Prvi je trajal 3 ure, sedaj pa 1,5 uro user posted image user posted image , al kako gre to user posted image user posted image .


Mislim, da je boljše, da se spokam iz kompjutra in grem še kaj postorit preden grem v RIm.user posted image

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:43:06   
emibu
Petruscha zelo dobra porodna zgodba men je super k si tole napisala kako in kaj te je bolelo hvalaaauser posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:52:10   
san
živjo punce

vas malo pozdravim, sem hotela mal prebrat, pa sem kar mal živčna in sploh ne morem. dane sgrem popoldne v p na pregled, pa mam občutek, da bom kar ostala in rodila. tko je bilo tudi nazadnje, da me je kar rodit dala, ker sem bila že odprta in je bilo vse pripravljeno. sej če bo šlo tako bo čisto ok, sem potem po treh urcah že mojega sinčka pestvovala. mal me skrbi za otročke doma, kako bojo, pa tri dni jih ne bom vidla, mi je kar mal hudo, ker ni obiskov...

no, zdej grem pa še mal raje postorit po stanovanju, da se zamotim malouser posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:53:59   
petruscha
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

aha potem ko me zagrabi morem pogledat na uro in kak dolg mora držat??? Potem presledek 5 minut in spet? al je lahko presledek tut več? in to se mora ponavljat minimalno 40 minut mam prav?
Glede bolečine v "ledvicah" mene tut to boli že ne tri al štir dni sam sm misnla da mogoče mali tak ležiuser posted image
ja men j bla ta bolečina direkt ista k menstrualni krči (zdej usaj vem kaj prčakvat sam da v velik hujši obliki auč) in pol sm svoje kremplčke zapičla v povštr in štela..ko je moj stopu čez vrate je mislu da s mi meša ja pa kaaj če je pa boleluser posted image user posted image zdej mi je hecno prej pa ni blo lihuser posted image ah kdo bi se zastopu



mene so tile krči dajali kar nekaj časa, morda kakšnih 14 dni prej,.. pa čist neredno, pač krča 2 ali trije in spet nič.


Glede občutka popadkov pa takole po mojih izkušnjah: sama sem imela zelo, zelo boleče menstrualne krče (1-2 dneva na mesec sem morala ostati kar doma zaradi tega, pa še s tableti proti bolečinam sem se morala filati, ti mi pa ponavadi še prijeli niso).  Tako, da moji popadki so bili kar precej podobni tem menstrualnim krčem.
Na začetku čutiš manjšo bolečino, ki se stopnjuje in potem popusti in zopet od začetka. Pa pride kakšen hud popadek in kakšen lažji,... pri meni niti niso bili na koncu tako pogosti, tako, da sem lahko vmes zadihala, pa še kakšno rekla,... ampat tisti pritisk mi je bil pa ubi božeuser posted image user posted image user posted image , ampak ko ti štručko položijo na prsa itak vse pozabiš.

Samo zdajle me že orenk meče vse skupaj, pa so tudi spomini na to bolečino malce bolj prisotni. Je pa res, da me prvič sploh ni bilo nič strah, sedaj se pa kar nekaj brezveze sekiram in si delam nepotrebnih skrbi. Jaz pravim mojemu user posted image ,  da mi je isti filing kot takrat ko sem šla drugič skočit s padalom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:55:41   
alfa13
za prvorodke
- ko so redni popadki na 5 minut, ki trajajo vsaj 40 sekund se odpraviš v porodnišnico (kako zgodaj pa je odvisno od razdalje do porodnišnice)

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Majčice 2010 - 3. del
6.5.2010 10:59:38   
petruscha
IZVIRNO SPOROČILO: san

živjo punce

vas malo pozdravim, sem hotela mal prebrat, pa sem kar mal živčna in sploh ne morem. dane sgrem popoldne v p na pregled, pa mam občutek, da bom kar ostala in rodila. tko je bilo tudi nazadnje, da me je kar rodit dala, ker sem bila že odprta in je bilo vse pripravljeno. sej če bo šlo tako bo čisto ok, sem potem po treh urcah že mojega sinčka pestvovala. mal me skrbi za otročke doma, kako bojo, pa tri dni jih ne bom vidla, mi je kar mal hudo, ker ni obiskov...

no, zdej grem pa še mal raje postorit po stanovanju, da se zamotim malouser posted image



... smo kar na istem, men je tudi kar hudo malega pustiti doma, ko pa sva se v zadnjih dneh še posebaj navezala drug na drugega in mali kar čuti, da se nekaj dogaja in me non stop kliče MAMA user posted image user posted image , pa je še premajhen, da bi razumel za kaj se gre ( 16 mesecev ). Tako, da tole čakanje mene že kar počasi živcira, rada bo že šla, pa še ne bi ..., pa spet bi rada že šla v P in...



(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?