|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 9:29:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Vsakega psa,ki se sprehaja brez povodca po cesti brez vprašanja čigav je in kakšen je ustrelit.Moje mnenje.Imam slabo izkušnjo,ko sem bila še mala,da me je pes ugriznil na cesti kar tak brez veze.Od takrat mrzim vse pse od prvega do zadnjega ne glede na pasmo ali lastnika.


nisem za tvojo vsebinouser posted image  moram pa rečt, da v tej "pes nad človekom" družbi maš jajca kaj takega napisatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 9:53:45   
Rožica I


IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Vsakega psa,ki se sprehaja brez povodca po cesti brez vprašanja čigav je in kakšen je ustrelit.Moje mnenje.Imam slabo izkušnjo,ko sem bila še mala,da me je pes ugriznil na cesti kar tak brez veze.Od takrat mrzim vse pse od prvega do zadnjega ne glede na pasmo ali lastnika.



Ne bojim se psov, bojim se omejenih ljudi user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 9:59:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursikam

ampak na čvekanju, kjer veliko pišočih tdi, kako so jim ljudje ljubši


Po tvoje bi moralo biti obratno user posted image ?

Ja, ljudje so mi ljubši, in ja, nap.izdim jih user posted image , prijatelje najbolj, ker si to zaslužijo-iskreno mnenje in iskreno reakcijo ob večjih praznikih.

Tisti, ki tega ne prenesejo, si komot kupijo psa user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 9:59:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Vsakega psa,ki se sprehaja brez povodca po cesti brez vprašanja čigav je in kakšen je ustrelit.Moje mnenje.Imam slabo izkušnjo,ko sem bila še mala,da me je pes ugriznil na cesti kar tak brez veze.Od takrat mrzim vse pse od prvega do zadnjega ne glede na pasmo ali lastnika.


nisem za tvojo vsebinouser posted image  moram pa rečt, da v tej "pes nad človekom" družbi maš jajca kaj takega napisatuser posted image user posted image user posted image


Velikonočni zajček je bil radodaren z jajci user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 10:33:34   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Vsakega psa,ki se sprehaja brez povodca po cesti brez vprašanja čigav je in kakšen je ustrelit.Moje mnenje.Imam slabo izkušnjo,ko sem bila še mala,da me je pes ugriznil na cesti kar tak brez veze.Od takrat mrzim vse pse od prvega do zadnjega ne glede na pasmo ali lastnika.
Upam, da čimmanj ljudi tako razmišlja.user posted image

Popolnoma se strinjam. Pes brez povodca in lastnika nima kaj iskati na cesti.
Aja, pa 15 let smo imeli psa...ki mimogrede ni bil moj najboljši prijatelj....ker si prijateljev zaenkrat še ne izbiram med živalmi...ni potrebe user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 11:49:53   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ursikam
...če to očitno ne bi bila neka interna debata (zato verjetno ni pod Hišnimi ljubljenčki, kjer imajo ljudje do živali pozitiven odnos, ampak na čvekanju, kjer veliko pišočih tdi, kako so jim ljudje ljubši,

 
Zato ker je na cvekanju je novica takoj klasificirana med zivalim sovrazna. zanimivo in brez predsodkov. O kvalifikatorskem "njim so ljudje ljubsi" pa ne bom zgubljala besed.
 
s pisanjem pa dokazuje ravno kontra),bi pač lahko razpravljali.o objektivnosti ne moreš, če nimaš psa ali pa nisi osebno prizadeta z novico, ki si jo bombastično navrgla takoj zatem, ko so jo mediji objavili.


Imam psa, imela sem pse, imela tudi macke, pa hrcke, pa petelina, pa zlatne ribice.... Eto, pa sem objektivna. In sem osebno prizadeta. Osebno me prizadane neodgovornost drugih pasjih lastnikov, ki povsem neobjektivno sodijo o svojih ljubljenckih kot bi bili izjemno inteligentna razumna bitja. Spominja me na gospo, ki je, dokler je njeno tele od psa mesarilo manjsega psicka tulila: ne moj mucek, saj nisi ti taksen, spusti ga, fuj fuj, mucek pa daj no.... 
In po tvojih kriterijih je ona.. objektivna kar se psov tice?

Moj moz ima prav - pes je orozje, ce ga nisi sposoben hraniti in z njim ravnati kakor zahteva standard - se odvzame in unici. In ce svojega psa vodis brez povodca si ti tista, ki je odgovorna za posledice, ne nekaksni drugi nehumani in zlobni ljudje.

Pa se to... mi lahko sploh pojasnis kje se skriva bombasticnost v mojem inicijalnem ali katerem drugem postu? Ali je morda bombasticnost zgolj objavljanje novice?


< Sporočilo je popravil Misek -- 5.4.2010 11:52:07 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 11:55:55   
Anonimen
ma ja, oba imata prav...super sta

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 11:57:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Moj moz ima prav - pes je orozje, ce ga nisi sposoben hraniti in z njim ravnati kakor zahteva standard - se odvzame in unici. In ce svojega psa vodis brez povodca si ti tista, ki je odgovorna za posledice, ne nekaksni drugi nehumani in zlobni ljudje.




Zakon je jasen:

17. člen

Skrbnik psa je dolžan skrbeti, da se pes ne giblje prosto brez nadzorstva. V strnjenih in urbanih naseljih je obvezno voditi psa na povodcu.
Nevarnih psov in pasem ni dovoljeno zaupati v vodenje osebam, ki nimajo ustreznega kinološkega znanja in osebam, mlajšim od 16 let.
V strnjenih naseljih je nevarnega psa potrebno voditi na povodcu in z nagobčnikom

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 13:05:10   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič
Vsakega psa,ki se sprehaja brez povodca po cesti brez vprašanja čigav je in kakšen je ustrelit.Moje mnenje.Imam slabo izkušnjo,ko sem bila še mala,da me je pes ugriznil na cesti kar tak brez veze.Od takrat mrzim vse pse od prvega do zadnjega ne glede na pasmo ali lastnika.


Kdo je kriv? Lastnici? Psi? Po moje je najbolj kriva država, ki kretenima dovoli "imeti" psa. Namreč zakonodaja bi morala biti zelo ostra. Napadalne pse uspavati, pa neodgovorne lastnike v arest. Premoženje naj gre za oškodino. Potem pa bo mir. Odgovorni lastnici normalnih psov ne bodo imeli težav, ljudi ki ne marajo psov tudi ne. Težave bojo imeli edino psihično bolani, ki itak z živali delijo tudi posteljo.

< Sporočilo je popravil dadd0 -- 5.4.2010 13:14:10 >

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 13:08:24   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zakon je jasen:

17. člen

Skrbnik psa je dolžan ...


Zakondaja se ne sprevaja. Potrebno bi bilo uvesti ustrezne kvote kazen glede na prometne kazne in število avtomobilov in psov. Must be ...

Tudi zakonodaja, ki je imamo je BEDA. Potrebna je ostra zakonodaja, ki bo zaščitila normalne lastnike od tistih kretenskih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 13:26:29   
Splišni
V takih primerih bi bilo prav psa usmrtit, lastniku pa izdat visoko kazen.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 13:47:40   
LoCa
Za vsak tak napad je kriv lastnik, ker pes je le samo pes. Ne glede na to, kako ljubček je moj, nikoli ne bom 100%, da se nobene živali niti človeka ne bo dotaknil.Amapk ne zato, ker je potrencialna zverina, ampak zato, ker pač ne govori, in ne morem vedno ugotoviti, kaj se mu plete po glavi.
Drugo, velikokrat so tudi (potencialne) žrtve pristavile svoj lonček. Da ne bi kdo mislil, da krivim napadene osebe, ampak se mi je neštetokrat zgodilo, da je pršla mama z otročkom in tamalega lepo pustila k mojemu psu, da ga malo "pošopa" po glavi. "Kuža", kao. Prvič, nima pravice, bi me morala prej vprašati. Driguč, totalno neodgovorno, če psa ne pozna.  Tretjič, še dobro da vem jaz, do kje je moj pes toleranten in vedno nadziram situacije, običajno sem prej jaz otroku rekla, naj bo nežen, kot pa starš.
Podobno počnejo mali psi velikim, jim skačejo v obraz, na glavo, lastnikom se zdi to ljubko, psom pa ni, ker je to izkazovanje dominance, in ne poznam psa, ki bi mu bilo biti všeč podrejen neznanemu psu.
V glavnem, da ne bo kdo mislil, da hočem krivdo prenest na žrtve. Mislim, da bi morali vsi, tako laszniki kot tudi naključni sprehajalci se zavedat, da je na vrvici pač pes, in kot tak je nepredvidljiv. Lastnik pa mora svojega psa konstantno opazovati, še posebej, ko se znajdeta v kako novi okolici ali situaciji. In tega se marsikateri ne zaveda.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 13:52:58   
LoCa
Aja še to.
1. V življenju sem se najbolj ustrašila čivave
2. Iz mojih izkušenj je treba dati nagobčnike ljudem - toliko agresije, zmerjanja in nestrpnosti nisem doživela od živali, kot od ljudi, in to samo zato, ker sem šla mimo s psom. In, ne da se hvalim, ampak spadam med taodgvoorne lastnike.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 14:21:05   
miapia
Sicer neumestna, ampak vseeno...Hvala bogu, da ni kakšen bull terier... sedaj bodo tudi ovčarji spadali pod nevarne pasme. Se že bližamo čivavam. Kmalu bodo še parameciji morali nositi nagobčnike.

Sedaj pa resno... v vseh pogledih je odgovoren Človek - lastnik psa. Pes se sam ni mogel privezati se se peljati na povodcu. Neodgovorni so vsi lastniki katerekoli živali, ki jih imajo prosto spuščene, pa naj bo pes, maček ali pa tibetanska svinja.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 14:25:30   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0



Kdo je kriv? Lastnici? Psi? Po moje je najbolj kriva država, ki kretenima dovoli "imeti" psa. Namreč zakonodaja bi morala biti zelo ostra. Napadalne pse uspavati, pa neodgovorne lastnike v arest. Premoženje naj gre za oškodino. Potem pa bo mir. Odgovorni lastnici normalnih psov ne bodo imeli težav, ljudi ki ne marajo psov tudi ne. Težave bojo imeli edino psihično bolani, ki itak z živali delijo tudi posteljo.

Kaj bo pa država naredila??? Še prometa in divjakov na cesti ne zna porihtat. Ne imet take divje in nerealne. Ne more porihtat nasilja med ljudmi, ne kaznuje kriminala, vsi prosto kradejo in se sprehajajo po cesti.
Pa prosim ne imeti takih, da je nekdo psihično bolan, če spi pes na postelji. Nekateri znajo biti zelo užaljeni.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 14:31:29   
sajnimaveze
Mene tudi ne moti,če pes spi na postelji.To je lastnikova stvar.Me pa moti,ko se psi prosto sprehajajo po ulici včasih kar sami brez lastnika.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 15:05:25   
Anonimen
2. Iz mojih izkušenj je treba dati nagobčnike ljudem - toliko agresije, zmerjanja in nestrpnosti nisem doživela od živali, kot od ljudi, in to samo zato, ker sem šla mimo s psom. In, ne da se hvalim, ampak spadam med taodgvoorne lastnike.


Na kakšen način si to doživljala?

Namreč zakonodaja bi morala biti zelo ostra. Napadalne pse uspavati, pa neodgovorne lastnike v arest. Premoženje naj gre za oškodino. Potem pa bo mir. Odgovorni lastnici normalnih psov ne bodo imeli težav, ljudi ki ne marajo psov tudi ne.


Zakonodaja je mila, predvidena denarna kazen je manjša od cene steklenice boljšega viskija.
Dejansko ne razumem tistih odgovornih lastnikov, ki eventuelno zagovarjajo neodgovorne-le ti namreč s svojim obnašanjem mečejo slabo luč na vse, konkretno naprimer na LoCo in zgornjega posta.


(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 15:59:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

Aja še to.
1. V življenju sem se najbolj ustrašila čivave
2. Iz mojih izkušenj je treba dati nagobčnike ljudem - toliko agresije, zmerjanja in nestrpnosti nisem doživela od živali, kot od ljudi, in to samo zato, ker sem šla mimo s psom. In, ne da se hvalim, ampak spadam med taodgvoorne lastnike.



Nihce, ki te sreca na ulici ne ve med katere lastnike spadas (ali med katere jaz). Nihce ne ve ali je tvoj pes socializiran ali ni (ali moj pes). Nihce niti ne bi smel o tem razmisljati, ko te sreca.
Neodgovorni lastniki psov so dovolj zacinili situacijo, da je nestrpnost oz. strah v porastu. Skoraj leto dni sem vsakodnevno opozarjala lastnico nemskega ovcarja, naj ne pelje psa na potrebo pred sluzbo na otrosko igrisce ( oz. na meter od otroskega igrisca). Bila sem vse samo clovek ne. zdaj pa slisim, da je enemu ocetu pocil film, pa jo je tozil. Naenkrat so vsi hudobni, nesramni, sovrazijo zivali,ne prenesejo boge ljube psicke....

Prosis cloveka naj da psa na vrvico, ker se srecujemo v tesnem prostoru in noce niti slisati. Pravi on lahko garantira za psa , da ne bo nic naredil. Zlomka, jaz ne morem za svojega enoletnika garantirati, da ne bo nic naredil... pes bo pa reagiral in imamo sranje.... Sem vprasala ce morda misli, da je potrebno potem privezati otroka, ker nismo gotovi kako se to z otroci in psi razpleta.. pa je nekaj meckal...

Moj otrok ni nikoli nahranil ali ponudil hrano tujemu psu. Nikoli bozal tujega psa psa brez vprasanja in dovoljenja, niti se tujemu psu priblizal (vdrl v njegov prostor) ipd...

Tako kot ugotavljas, ne predstavljava vecino. Splosno mnenje se formira z vecino. Vendar ko srecas nekoga z reakcijami kot urisikam in se vprasas... ali morda vecina nima prav, vsaj v vecini....
Tako kot se odgovorni lastniki psov cutijo/mo napadeno, tako se pocutijo tudi tisti, ki nimajo zivali. na sredini pa ostane velik kupcek lastnikov, ki vedo, da njihov pes pa nikoli ne bi...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 16:00:48   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sajnimaveze

Mene tudi ne moti,če pes spi na postelji.To je lastnikova stvar.Me pa moti,ko se psi prosto sprehajajo po ulici včasih kar sami brez lastnika.


Fenomen samosprehajalnih psov. V nasem naselju jih je kar nekaj...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu sajnimaveze)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 17:02:34   
BUŠICA
jaz sem za to, da so VSI psi na povodcih. imam rada živali, sama imam psa, ki ga vedno imam na povodcu. je super pes..do nas bližnjih..do malega otroka...ampak ne morem bit 100%, da bo tudi do vseh neznanih tako.

naš sosed ima psa, ki ni večji od podgane, taki mali drekec od psa, pa je moža brez razloga ugriznil za nogo, ko je šel iz stanovanjauser posted image . zdaj pa si zamislite, da je ta mali drekec ugriznil za rokico (ali kaj drugega) mojega malega otroka!!!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 17:28:50   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Kaj bo pa država naredila???


Boga država. Denar zna kasirat, ko treba kaj narediti - potem pa je ni. Če ne zmore, potem naj dovolijo državljanom svoboden nakup oružja, po enakem postopku, kot ko kupiš psa, pa bomo sami naredili red.

< Sporočilo je popravil dadd0 -- 5.4.2010 17:30:03 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 17:31:25   
magda_velepič
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Kaj bo pa država naredila???


Boga država. Denar zna kasirat, ko treba kaj narediti - potem pa je ni. Če ne zmore, potem naj dovolijo državljanom svoboden nakup oružja, po enakem postopku, kot ko kupiš psa, pa bomo sami naredili red.


Jaooo bog nedaj....user posted image


_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 17:32:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Kaj bo pa država naredila???


Boga država. Denar zna kasirat, ko treba kaj narediti - potem pa je ni. Če ne zmore, potem naj dovolijo državljanom svoboden nakup oružja, po enakem postopku, kot ko kupiš psa, pa bomo sami naredili red.


Podobnost je zgolj naključna user posted image ?

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 17:34:42   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Moj otrok ni nikoli nahranil ali ponudil hrano tujemu psu. Nikoli bozal tujega psa psa brez vprasanja in dovoljenja,



Joooj, men je pa to tolk glupo, ko me sprašujejo starši, če lahko otrok poboža mojega psa. Kako naj jaz vem, a bo pes ugriznil ali ne?! Do zdaj ni, ampak s tem še ni rečeno, da enkrat ne bo. Jaz tega ne morem garantirat, nihče ne more. In nihče ne more s tem vprašanjem preložit name odgovornost, če pa pes morda bo ugriznil.
Ker res, pes na vrvici, ne more se umaknit, če mu ni všeč ... ne, to meni ni čisto nič fajn, da otroci božajo tuje pse.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 17:36:43   
LoCa
Nihče ne more ZAGOTOVO vedet, med katere lastnike spadam/spadaš, lahko pa na podlagi vedenja sklepa, a ne? Če jaz grem mimo nekoga po pločniku, in že 15 metrov prej psa dam na kratko, tako da ne more nikamor razen poleg, pa ga da poleg vsega še na drugo stran (ne na isto kot bo človek šel mimo mene), potem se mi zdi to odgovorno.  Za razliko npr. od ene gospe iz moje ulice, ki sicer ima svojega psa na vrvici, vendar pač pusti da skače po vsem in vsakemu, tudi če vidi, da pač ljudem in psom to ne paše. No sej zato je pa treba imeti pse pod kontrolo.
milijonarka, dve lastni sosedi sta me dobesedno zmerjali (od psovk, da sem smrkljauser posted image , do tega da mi bodo psa zastrupile) in to samo zato, ker sem šla mimo njihovega atrija. itak sem bla za vse dreke pred njihovim atrijem kriva jaz, čeprav moj pes ne kaka pred atriji, pa še vedno pobiram. pač za vse si kriv, samo zato ker greš mimo, o kulturi pa itak ne duha ne sluha. taiste babe imajo pol mačje dreke na betonski ograji in njihovi psi ščijejo pred atriji drugih in podobno.



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?