|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:20:00   
Anonimen
No punce, morda se je Uršika malo nerodno izrazila, pa saj je obrazložila in mogoče res ni treba sedaj cel post glodati samo zaradi tega. Da vas slučajno ne bo treba socializirati, ker grizete v kost. user posted image user posted image user posted image


Dokler je ona prepičana, da njen pes ni med tistimi, ki bi po kakršnikoli slučajnosti lahko ugriznil-bom kost grizla mirne vesti.

(odgovor članu Lajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:24:39   
Lajči
Pa, saj jo tako tudi pes prepričan. Če misli, da lahko kar povprek. In bo pač grizel mirne vesti.

Tole na Uršiko se mi zdi, kot tisti pes, ki je skočil na psičko in nato ogrizel lastnika. Gre za izražanje mnenj, lahko še mene malo pogrizete, ker sama sem Urško čisto razumela, kaj je želela povedati. Ampak ste za tisti stavek zagrabile, kot oni pes na psičko. In on se je tudi mirno igral z njo, dokler ni vskočil lastnik. In bom tudi razumela še bolj psa, ki je napadel lastnika, če se boste sedaj še mene malo sposodile, čeprav nisem lastnik. user posted image user posted image user posted image

Zdrava pamet pa drugače pravi, da ni nobena roka za v ogenj, pa naj bo to človek ali pa žival. user posted image

< Sporočilo je popravil Lajči -- 4.4.2010 22:28:46 >


_____________________________

...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:31:01   
Anonimen
In bom tudi razumela še bolj psa, ki je napadel lastnika, če se boste sedaj še mene malo sposodile, čeprav nisem lastnik. user posted image user posted image user posted image


Ni potrebe. Ti se vrtiš kot mačka okrog vrele kaše, nimaš veze s psi.

(odgovor članu Lajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
4.4.2010 22:36:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:37:44   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

In bom tudi razumela še bolj psa, ki je napadel lastnika, če se boste sedaj še mene malo sposodile, čeprav nisem lastnik. user posted image user posted image user posted image


Ni potrebe. Ti se vrtiš kot mačka okrog vrele kaše, nimaš veze s psi.


Gravitacija.... v gravitaciji se skriva odgovor.... user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:41:51   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

In bom tudi razumela še bolj psa, ki je napadel lastnika, če se boste sedaj še mene malo sposodile, čeprav nisem lastnik. user posted image user posted image user posted image


Ni potrebe. Ti se vrtiš kot mačka okrog vrele kaše, nimaš veze s psi.


Veš kuga, zime bo kmal konc, je treba še mal ostat pri toplem. Opeklin si nihče ne želi z mehurji. user posted image  So pa živali moje prijateljice, četudi niso kot mačka okrog vrele kaše. Ni bilo mišljeno nič slabega, pač debata kot debata in živali bom vedno zagovarjala. Lastnike tudi, kadar ravnajo tako kot je potrebno z živaljo.  Nikdar pa ne, kadar lastnik dela v nasprotju s tem, čeprav se potem živali sfuzla. In ni kriva. Nastrada pa ona, pa še kdo zaradi nevzgoje. Sama sem Uršiko pač razumela, kaj je želela povedati, čeprav se je na začetku nerodno izrazila. Pač stvar razumevanja. Pogledala sem iz drugega spektra interpretacije povedanega. Veze s psi imam pa dobre zaenkrat, čeprav je v zvezi z mačko kot si omenila. user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:45:08   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

In bom tudi razumela še bolj psa, ki je napadel lastnika, če se boste sedaj še mene malo sposodile, čeprav nisem lastnik. user posted image user posted image user posted image


Ni potrebe. Ti se vrtiš kot mačka okrog vrele kaše, nimaš veze s psi.


Gravitacija.... v gravitaciji se skriva odgovor.... user posted image


Kaj to ni logično? Pa imej kakega desca, ki bo negravitacijski. user posted image  Saj ne rabiš no Mišek, je brez potrebe.

_____________________________

...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:48:17   
Anonimen
So pa živali moje prijateljice,


Jaz sem bolj nazadnjaška-še vedno sem samo pri ljudeh-prijateljih.

(odgovor članu Lajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:48:48   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Kaj to ni logično? Pa imej kakega desca, ki bo negravitacijski. user posted image  Saj ne rabiš no Mišek, je brez potrebe.


Ni logicno! In kaj imas ti kaj proti, da moj mozek kar lebdi, ko me zagleda...
Potrebe sicer res ni, je pa lepo... kako se mu  nezen nasmeh razleze po obrazu in kako zaplava po zraku....user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:49:42   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

So pa živali moje prijateljice,


Jaz sem bolj nazadnjaška-še vedno sem samo pri ljudeh-prijateljih.


Kako si drznes! user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:55:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

So pa živali moje prijateljice,


Jaz sem bolj nazadnjaška-še vedno sem samo pri ljudeh-prijateljih.


Kako si drznes! user posted image


Saj včasih koga nap.izdim, da se vsaj zdi, da imam raje pse kot ljudi user posted image .

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:55:29   
Lajči
Eh, te vaše provokacije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 22:57:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Eh, te vaše provokacije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Imaš občutek, da si toliko ljuba user posted image ?

(odgovor članu Lajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 23:02:05   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

So pa živali moje prijateljice,


Jaz sem bolj nazadnjaška-še vedno sem samo pri ljudeh-prijateljih.


Kako si drznes! user posted image


Saj včasih koga nap.izdim, da se vsaj zdi, da imam raje pse kot ljudi user posted image .


To je dobro za image.. imas vsaj mir... user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 23:04:53   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Eh, te vaše provokacije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Imaš občutek, da si toliko ljuba user posted image ?




Gravitacija.... mojemu svaku so krpali glavo... je preuceval gravitacijo tako, da je vrgel kamen (cca 2 kg) v zrak... fajn  se je smejal, se hihotal....se je pa pozabil premaknit, pa ga je dobil direktno na buco. Se sreca, da ima trdo glavo....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 23:10:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Eh, te vaše provokacije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Imaš občutek, da si toliko ljuba user posted image ?




Gravitacija.... mojemu svaku so krpali glavo... je preuceval gravitacijo tako, da je vrgel kamen (cca 2 kg) v zrak... fajn  se je smejal, se hihotal....se je pa pozabil premaknit, pa ga je dobil direktno na buco. Se sreca, da ima trdo glavo....


Ajsssssssssssssssssss.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 23:10:34   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Eh, te vaše provokacije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Imaš občutek, da si toliko ljuba user posted image ?



Ja, ker mi to ravnokar dokazujeta. user posted image  Saj sem rekla, da sem reskirala. Brez tveganja ni nič. user posted image  Ej vedve, glejta, da vas ne bo pes ugriznil, če se že tema okrog tega vrti. Ali sta malo pobrkali, ker sta se premaknili na kamne in še vedno tam stojita, kjer leti, po svoji krivdi? user posted image

< Sporočilo je popravil Lajči -- 4.4.2010 23:12:02 >


_____________________________

...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 23:42:12   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Ja, ker mi to ravnokar dokazujeta. user posted image  Saj sem rekla, da sem reskirala. Brez tveganja ni nič. user posted image  Ej vedve, glejta, da vas ne bo pes ugriznil, če se že tema okrog tega vrti. Ali sta malo pobrkali, ker sta se premaknili na kamne in še vedno tam stojita, kjer leti, po svoji krivdi? user posted image


Mene se ni zadelo, ne vem pa kako je s teboj....
Sicer pa pazi, da tebe moj pes ne savsne.... vzgojen je kot policijski pes, ne misli, samo uboga user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 23:49:19   
Anonimen
Ej vedve, glejta, da vas ne bo pes ugriznil, če se že tema okrog tega vrti.


Po tvoji anologiji-družim se s prijatelji, ki so mi podobni. Jaz ne grizem, ne grizejo oni, torej tudi njihovi psi ne bodo. Tvoja skrb je odveč.

(odgovor članu Lajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Znova napad psa...
4.4.2010 23:58:19   
Lajči
user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 6:04:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ursikam

lajči, si na razumljivejši način povedala (v zadnjem odstavku), kar tudi sama   trdim...ne gre za zagovor neodgovornih lastnikov (ki jih kar mrgoli, tudi ne tistih, ki imajo psa iz nepravih vzgibov kot je zgoraj omenjeni oglas)
kar me moti (in se mi zdi, kar je bil namen te teme ) je posploševanje v stilu-ah,  še en primer mesarskega psa-dejmo popljuvat vse pse in vse lastnike in potem bo vse ok!
ampak očitno pač ne moreš prepričat vseh o tem, da o kaki stvari malo širše razmislijo..




Vidis meni se pa zdi, da si preobcutljiva, neobjektivna in preozko razmisljajoca. tako ozko da si se drla hop, se preden je kdorkoli skocil. se ti pa narobe zdi...če to očitno ne bi bila neka interna debata (zato verjetno ni pod Hišnimi ljubljenčki, kjer imajo ljudje do živali pozitiven odnos, ampak na čvekanju, kjer veliko pišočih tdi, kako so jim ljudje ljubši, s pisanjem pa dokazuje ravno kontra),bi pač lahko razpravljali.o objektivnosti ne moreš, če nimaš psa ali pa nisi osebno prizadeta z novico, ki si jo bombastično navrgla takoj zatem, ko so jo mediji objavili.

Zacenjas siriti obzorje. Res je, da se je pa Lajci potrudila. user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 6:30:13   
Anonimen
verjetno pa je itak bil point v tem, da se vsi strinjajo in skupno zgražanje in posploševanje v stilu, ki sem ga že opisala zgraj, če pa kdo drugače misli, ga pa zmerjati in z nekimmi internimi forami zasmehovati...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 7:19:03   
magda_velepič
Vsakega psa,ki se sprehaja brez povodca po cesti brez vprašanja čigav je in kakšen je ustrelit.Moje mnenje.Imam slabo izkušnjo,ko sem bila še mala,da me je pes ugriznil na cesti kar tak brez veze.Od takrat mrzim vse pse od prvega do zadnjega ne glede na pasmo ali lastnika.

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
5.4.2010 8:44:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu magda_velepič)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Znova napad psa...
5.4.2010 9:28:20   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Vsakega psa,ki se sprehaja brez povodca po cesti brez vprašanja čigav je in kakšen je ustrelit.Moje mnenje.Imam slabo izkušnjo,ko sem bila še mala,da me je pes ugriznil na cesti kar tak brez veze.Od takrat mrzim vse pse od prvega do zadnjega ne glede na pasmo ali lastnika.
Upam, da čimmanj ljudi tako razmišlja.user posted image


hmmm...samo pa je razlog zakaj tako razmišljauser posted image
kakorkoli, da tega jaz ne odobravam. prej čipe, pa će se pes najde brez povodca in nagobčnika 1000 eur kazni za lastnika. to bi bolj zaleglo, pa še psom prijazno bi bilo.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?