|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 14:58:35   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: mammamia

kakšna je razlika med povijalno in tetra pleničko?



Katere povijalne plenice mate ve, on stare bele, ko so tak ful dolge da jih moreš dol zapognit, al te nove, ko so zaj za kupit v BC?
Jaz mam te nove iz BC, take temno roza so, ful lepe, majo pa še rumene in bele.Pa ful poceni so, ena je nekje 1.70€. No mam pa doma še enih 15 teh starih, tistih vlkih, ko sem jih dobila, samo bom te vse vstran vrgla.


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu mammamia)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 14:59:12   
Anonimen
Pri nas na gorenjskem pa ne duha ne sluha o kakem snegu ali orkanskem vetru, še sonček je prej sijal-je pa mrzlo kouser posted image .
Pomoje da ga bomo v prihodnjih dneh tudi deležni glede na napovedi-krneki, jst hočem pomladuser posted image .

Drugač pa iščem stojalo oz. nosilec za baldahin za zibko. Sem cel Kranj skozi dala, pa ga nikjer nimajo. A katera ve, kje bi ga zihr imeli?

(odgovor članu NM)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 15:00:42   
plamen
Ojla!

Tudi jaz sem še tukajuser posted image
Bila dopoldne v BTC, pa me je spet nekaj špikalo. Me je v Merkurju tolk zagrabl, da sem se ustavila, me je en par gledal, če bo treba kaj pomagat, pol sem šla pa po medvedje daljeuser posted image Ne vem, vedno me v okolici BTC prime, bom zgleda mogla it tja, ko bom mela vsega dostuser posted image . Sem še pleničke kupila, pa svež kruh, sem ga mogla odstrant drgač bi me preveč mikalo. Za kosilo pa lignje.
Trebuh otrdeva, drgač pa tut mene boli na sredini, zgornji del bušija, pod rebri. Samo ena točkauser posted image . Spanje počasi ni več tako odlično. Sicer še spim OK, se pa zbudim za vsak obrat...
Grem mal posesat, potem pa še ene cunjice zložit, pa kosilo, pa bo pozno popoldne. A sem že napisala da mam dost snega in vetra??!!!!!user posted image

Čestitke Lana70 in Živauser posted image user posted image

urša_p - bravo za video, pri nas je tudi takouser posted image Drugače rojevamo lahko ko bo slabo vreme, domov pa gremo ko bo ornk sončekuser posted image

pikapolonica - girl je uspelo 1 teden prej, upam da bo tudi tebi, potem pa še meniuser posted image

Držim pestke za vse 3 v P! user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 15:02:45   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka24



Drugač pa iščem stojalo oz. nosilec za baldahin za zibko. Sem cel Kranj skozi dala, pa ga nikjer nimajo. A katera ve, kje bi ga zihr imeli?



Tole poglej; http://soncek.si/si/pohistvo/otroske-sobe/stojala-za-baldahin-g2217.shtml


http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/postelje-in-dodatki/baldahini-in-stojala


< Sporočilo je popravil NM -- 9.3.2010 15:06:16 >


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 15:04:51   
tamala86
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici






PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC


user posted image torek, 09.03.2010user posted image

strumf
malicki - CTG

sreda, 10.03.2010


branka28
mammamia
maja.gal - CTG
pinakolada - CTG
lunka1
tamala86 - CTG in UZ
četrtek, 11.03.2010


plamen
lenčy

petek, 12.03.2010

naty28 - CTG
mojcej77

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici

torek, 16.03.2010


malicki - porod?


sreda, 17.03.2010

t_anja
 

 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija






(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 15:15:01   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: naty28

IZVIRNO SPOROČILO: mammamia

kakšna je razlika med povijalno in tetra pleničko?



Katere povijalne plenice mate ve, on stare bele, ko so tak ful dolge da jih moreš dol zapognit, al te nove, ko so zaj za kupit v BC?
Jaz mam te nove iz BC, take temno roza so, ful lepe, majo pa še rumene in bele.Pa ful poceni so, ena je nekje 1.70€. No mam pa doma še enih 15 teh starih, tistih vlkih, ko sem jih dobila, samo bom te vse vstran vrgla.



Jaz imam tiste stare, ki se dol zapognejo in sem z njimi zelo zadovoljna, pa še z otročkom rastejo. user posted image  Če jih nameravaš vreči stran, daj kak oglas, da jih podariš, pa jih bodo razgrabili, boš videla. user posted image

Tudi jaz že pogledujem na telefon, če je kak SMS od Zoey, pa zaenkrat ni še nič. Upam, da se revca ne matra preveč.
Pa za Vekybel tudi upam, da ji ni prehudo!!!

Drugače je pa res tako, da ti je vseeno, kje si, ker ko pride popadek, se samo ustaviš in predihavaš. Mene je ravno v dvigalu grabil in je morala sestra počakat, da sem ga predihala, da sem lahko izstopila. user posted image
Ta najboljše mi je bilo pa v klistirnici, ker ko je prišel popadek sem pritisnila, ob čemer je bolečina izginila, pa še spraznila sem se hkrati. user posted image  Ja, ni kaj....tako je....user posted image  Ja, pa tudi položaj sedenja na školjki mi je strašno ustrezal in je bila intenziteta popadka znosnejša v sedečem položaju kot stoječem, tako da ko sem že čakala babco, da pride pome v sprejemno, sem samo ven in noter hodila, ker ko je bil popadek, sem smuknila na WC, pol pa spet ven. user posted image  Je bila ena na CTG-ju, se mi je prav smilila, ker je morala spremljat moje trpljenje. user posted image



_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 15:22:31   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: naty28

IZVIRNO SPOROČILO: mammamia

kakšna je razlika med povijalno in tetra pleničko?



Katere povijalne plenice mate ve, on stare bele, ko so tak ful dolge da jih moreš dol zapognit, al te nove, ko so zaj za kupit v BC?
Jaz mam te nove iz BC, take temno roza so, ful lepe, majo pa še rumene in bele.Pa ful poceni so, ena je nekje 1.70€. No mam pa doma še enih 15 teh starih, tistih vlkih, ko sem jih dobila, samo bom te vse vstran vrgla.



Jaz imam tiste stare, ki se dol zapognejo in sem z njimi zelo zadovoljna, pa še z otročkom rastejo. user posted image  Če jih nameravaš vreči stran, daj kak oglas, da jih podariš, pa jih bodo razgrabili, boš videla. user posted image




Če jih ti rabiš, ti jih dam, al pa kera druga, naj se javi, ker jaz jih res nebom rabla.


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 15:44:25   
tamala86
oj! stojalo za baldahin drugače prodajajo v BC, samo so kar dragi...ena boga palca stane dobrih 40evrov. jaz imam drugač unga za obesit, sva z mojim kar obesla na strop, pa je super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 15:49:41   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: naty28

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: naty28

IZVIRNO SPOROČILO: mammamia

kakšna je razlika med povijalno in tetra pleničko?



Katere povijalne plenice mate ve, on stare bele, ko so tak ful dolge da jih moreš dol zapognit, al te nove, ko so zaj za kupit v BC?
Jaz mam te nove iz BC, take temno roza so, ful lepe, majo pa še rumene in bele.Pa ful poceni so, ena je nekje 1.70€. No mam pa doma še enih 15 teh starih, tistih vlkih, ko sem jih dobila, samo bom te vse vstran vrgla.



Jaz imam tiste stare, ki se dol zapognejo in sem z njimi zelo zadovoljna, pa še z otročkom rastejo. user posted image  Če jih nameravaš vreči stran, daj kak oglas, da jih podariš, pa jih bodo razgrabili, boš videla. user posted image




Če jih ti rabiš, ti jih dam, al pa kera druga, naj se javi, ker jaz jih res nebom rabla.



Hvala, jaz jih imam več kot zadosti. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 16:05:52   
Anonimen
Evo da se malo javim.................... in pojamramuser posted image user posted image user posted image user posted image

Našo Zaro, že tak krčki matrajo, da ne spimo ponoči čisto nič. Pa še sumim, da je zamenjala dan za noč - ker podnevi bi še spala, ponoči pa no way. Imamo veselico na vasiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jah, kar mi je bilo pri Živi prikrajšano, sem dobila v tadrugo, no bo že - čez en let upam da bo kej boljšuser posted image user posted image user posted image


Pa držim pesti za Zoey in Vekybel !!! Diham z vama

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:01:39   
malicki
Uf Sara si me sedaj spomnila, da moram preventivno še kapljice proti krčkom nabavit, čeprav pomagajo bolj ne kot ja.

Pa user posted image user posted image user posted image za Zaro. Našo pupo so tudi ful matrali krči in me je kar groza kako bo tokrat. Bogi mali revčki.
Jaz sem ji kar na dudo kuminov sirup dala in se je s tem najlepše umirila in potolažila. Pa čeprav mi je patronažna rekla da kao ni dobro za zobke - samo pri 1 mesecu ša pa ja ne more zobkom škodit. In Zala ima sedaj krasne zobke user posted image

Naty28 in Jessy - meni pa zdaj ni jasno o kakih različnih plenicah zdaj vidve, pa da se dol zapognejo in rastejo z otročkom user posted image Govorita sploh o tetra plenicah?

Pri Vekybel pa če se nič ne javi, zgleda da se sigurno dogaja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:06:16   
Anonimen
Pri Vekybel pa če se nič ne javi, zgleda da se sigurno dogaja


Jaaa. Upam, da se čimprej reši ter da je v dobrih rokah!!

(odgovor članu malicki)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:10:42   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: malicki


Naty28 in Jessy - meni pa zdaj ni jasno o kakih različnih plenicah zdaj vidve, pa da se dol zapognejo in rastejo z otročkom user posted image Govorita sploh o tetra plenicah?



Ne, ne o plenicah, ampak o povijalnih. user posted image

Tudi Zoey se še ni nič javila, tako da zgleda, da bo tudi tu nekaj! user posted image

Jaz preventivno sama pijem čaj iz kamilice, janeža in kumine, sem pa danes eno bolj švoh varianto skuhala še za Tobija in mu že dala tudi to piti, ker so ga že pošteno dajali krči, sploh, ko sva bila v porodnišnici. Zdaj, ko sva doma, je bolje, a ga še vedno občasno počrviči.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:27:05   
malicki
Sem šla malo k našim marčevkam na forum dojenčki na obisk in zasledila kaj je Valen napisala. user posted image user posted image user posted image joj nisem vedela da je tako hudo user posted image user posted image user posted image boga revica

Jessy - sem slabo brala user posted image
Kako ti gre zdaj dojenje? Jaz sem tudi po 1 uro dojila, Zala je isto bila rojena prezgodaj in zlatenična. Pa se ni ne dovolj najedla pri meni, ker je bil od prvega dne doma jok in tudi ne dovolj redila in sem ji po vsakem dojenju pripravila še malo dodatka, pa sebi še črpala - tisto malenkost kaj mi je še uspelo ven spraviti, pa tople obkladke sem si na prsi dajala in ponovno črpala.... Skratka po 1 mesecu sva počasi začeli opuščati dodatek, ker ga je vedno manj potrebovala.

Sem pa si nabavila Tametil tablete, ki bi naj spodbujale laktacijo in se moram zdaj pozanimati ali bi jih mogoče počasi že začela jemati, glee na to da imam čez 1 teden CR.

A katera ve kaj se dogaja pri Sonček&familiy? user posted image se nič ne oglasi babika user posted image

< Sporočilo je popravil malicki -- 9.3.2010 17:28:06 >

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:34:00   
Jessy
Zoey je rodilaaaa!!!! user posted image user posted image user posted image Jeeeeeee!!!!!

Danes je ob 15.18 prijokal na svet 3,61 kg težak in 53 cm velik korenjak Arne. Vsi smo ok! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:37:41   
Jessy
Malicki, dojenje kar šiba. Mleka imam več kot dovolj, tako da ga črpam. Sem do zdaj v skrinjo dajala, prej pa sem mu kar po flaški ponudila še malo mleka, ker se pri sesanju utrudi, pa je v parih sekundah vse popil. Tako bom zdaj tisto, kar izčrpam, hranila v hladilniku in mu bom ponoči dala najprej za dojiti, potem pa še po flaški, ostanek si bom izčrpala. Sem prepričana, da bom hitreje lahko šla nazaj spat. user posted image
Sicer je pa običajno, da dojenje šele po kakem mesecu lepo steče.

Za tablete sploh še nisem slišala. Jaz sem po CR takoj začela z dojenjem, le en dan pozneje (4. dan) je bil naval mleka kot zdaj, po vaginalnem porodu.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:44:23   
NM
user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za Zoey in njenega sinčka. Sem zelo vesela, ko me je zbudu njen sms.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:44:50   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Zoey je rodilaaaa!!!! user posted image user posted image user posted image Jeeeeeee!!!!!

Danes je ob 15.18 prijokal na svet 3,61 kg težak in 53 cm velik korenjak Arne. Vsi smo ok! user posted image user posted image user posted image

No, pa ga je le dočakala user posted image user posted image user posted image

Čestitke. Jessy, a mogoče veš, a je potem dobila kakšne popadke, ali so jo le zadržali po pregledu?

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 17:55:15   
Anonimen
Zoey ČESTITKE tudi od nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 18:14:38   
naty28
Zoey bravouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 18:22:19   
mammamia
[
Jst grem zjutraj v PO na pregled. Tu grozno piha, sneži sicer ne več. Jutri zna bit kar kriza. mene sicer to ne skrbi, ker sem blizu P.

Kdaj pa nameravaš prit?

[/quote]

Jaz bi morala biti že ob 7 zjutraj tam, pa napovedi niso rožnate. Bom videla kako bo zjutraj veter pihal. Pravijo da še bolj kot zdaj-pa je že zdaj kriza!!!!! Samo me skrbi da ne obtičim nekje na cesti, če se bo kak tovornjak prevrnil....močno se nagibam, da prosim, da mi prestavi pregled na petek....Sem namreč iz Kopra.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 18:36:43   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: mammamia

[
Jst grem zjutraj v PO na pregled. Tu grozno piha, sneži sicer ne več. Jutri zna bit kar kriza. mene sicer to ne skrbi, ker sem blizu P.

Kdaj pa nameravaš prit?



Jaz bi morala biti že ob 7 zjutraj tam, pa napovedi niso rožnate. Bom videla kako bo zjutraj veter pihal. Pravijo da še bolj kot zdaj-pa je že zdaj kriza!!!!! Samo me skrbi da ne obtičim nekje na cesti, če se bo kak tovornjak prevrnil....močno se nagibam, da prosim, da mi prestavi pregled na petek....Sem namreč iz Kopra.


Če ni nujno, potem je bolje počakat, ker razmere res niso rožnate. Srečno, kdajkoli bo že šla.




_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu mammamia)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 18:37:19   
branka28
 čestitke Zoey user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu mammamia)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 18:37:48   
3Sonček3
Čau punce moje, upam da mi bo pupika dovolila da spišem use, kar mam namen user posted image  user posted image user posted image
Torej najprej čestitke vsem novim mamicam, nism šla brat nč za nazaj kr enostavno nimam časa, bom vam pa svojo porodno zgodbico napisala...

...22.2.2010 spala do desetih zutrej, čez dan mela dva popadka, za katera nism vedla da so popadki ker nism vedla kako zgledajo (ampak je tko kot menstrualni krči, ki sm jih že vajena)... ob 20.00 sva bla še na obisku pr kolegu, pol je šu on še en računalnik zrihtat, js sm ga v avtu počakala in umes tut predihala par popadkov, pol se je umirilo. Ko sva pršla domov, sm si naštimala risanke v upanju da bom lahko kmal zaspala, pa ni in ni šlo, popadek za popadkom. Spomnla sm se da mam na telefonu štoparco in sm za hec šla štopat na kolk časa me to prime in kolk časa drži in evo 11 minut pa minuto deset drži pa 9 minut pa minuto pa deset drži pa 7 minut pa minuto drži, pa 5 minut pa minuto drži, pol sm pa ustala in šla na wc in na hlačkah opazla rdeč flekec, takoj sm vedla da je to ta čep, nism pa prčakvala nč posebnega, ker se lahko odlušči tut 2 tedna prej, nč...namonteram vložek grem v sobo se preoblečem, zbudim lubija mu povem kaj je blo in takoj švigneva proti P. Čez 20 minut sva bla v Lj, v sprejemno so me uzeli takoj ker ni blo nobene pred mano, sestri povem kako pa kaj se je dogajalo, me pošlje na stol da pogledamo in pravi ... aha danes bomo rodili, odprti ste 6 cm user posted image user posted image user posted image WTF nevem kakšn občutek me je prevzel, bla sm presrečna da bom spoznala svojo pikico a hkrati prestrašena kako bo potekalo. Optimistično in pouna navdušenja sm se oblekla v njihovo opravo in lubiju v čakalnici odnesla svoje stvari. Ko sm odprla vrata, sm ga pogledala in rekla Ritkc rodili bomo danes, on je pa take velike oči naredu in v njih sm vidla strah, navdušenje, pričakovanje, veselje,...Odnesi stvari v avtu pa prnesi torbo pol te bojo pa zrihtali da greš z mano. Ta čas sm js ispolna uso papirologijo ki je potrebna in tko sva se napotila proti porodni sobi. V porodni sobi so me namonterali na mizo, prklopli na CTG in čakali...mene je umes še lulat prjelo in sm prosila če lahko grem pa je babca rekla če bi lahko kr tam lulala pa sm rekla da bi šla rajš na wc da se še mal sprehodm umes, pa sm šla na wc in si poleg lulanja še do konca spraznla črevesje. Ko sva pršla nazaj v porodno se je pa začelo. Prklopli so me nazaj na CTG, mi naštimali glukozo, me spoznali z masko in smo štartali. Ura je bla 3. Popadki so me šopali na 5 minut, lubi se je skos pogovarjou z mano me maserou (čeprou ni blo hudo je pasalo da se me je dotikou), babica mi je prnesla še dobroto iz babičine skrinje, mi jo šopnla u žilo, lubi me je ta čas hladil z vodo in mi pihou s tisto ledvičko, a sm mu jo po babičini dobroti hitr spulla iz roke in bruhala. Nazadne se spomnm da je bla ura 5.20 ko sva se še smejala pol se je pa zares začelo,...prtisnlo me je enkrat kukr da bi mogla na blato, to povemo babici in takoj je bla akcija okol mene...
...poslušam navodila babice Maruše k je bla res zlata
prime prvič prtisnm, mal zastokam...spustim, nism mela več moči tok dougu držat
prime drugič prtisnm, spustim,... babica pravi pr naslednjem pa bomo končali
prime tretjič js zajamem zrak kukr sm ga lahko in prtisnm kukr mi je dalo telo, lubi mi velikodušno prepušča svojo roko da jo skorej polomm in me zravn spodbuja, mal bl sm zastokala (drla se pa res nism) in evo olajšanje...5.55 je prikukala na svet naša Sanja. Smrtna tišina parih sekund mi je tko pasala. Zmatrana sm bla k norc. Pol je pa naš sonček zajokouuser posted image  user posted image  user posted image in to kakšen visok ton, da so se usi u porodni čudli user posted image user posted image user posted image . Prve besede mojga lubija so ble Punčka je kako ji bo ime? Js pa še usa v šoku ... ko so mi jo položili na trebuh se tega sploh nism zavedala, čez čas sm pršla k sebi in ko sm jo objela so ble moje prve besede Sonček moj! Solzic nism spustila kr sm bla tko zmatrana da nism iz sebe spravla nč več, lubi moj pa tut ni nč jokcou (kr ga je blo sram da nebojo punce rekle da je jokica) ampak njegov izraz na obrazu je povedou use, ko se je stisnu k meni. Oba sva bla brez besed, samo gledala sva v kepico in bla v nekem svojem svetu, svetu staršev.
A ni blo še konec ne ne je blo treba še postlco porodit u ti matr, ko me je še popadek za to zagrabu sm skor masko pojedla, sej ne da je bolelo, nč bl kukr prejšnji popadki, ampak vam povem tista maska je tko zakon, js sm se med popadki režala ko pečen mačk. Pol je pa pršla še ena najbl neprijetna stvar...šivanje...u kok je blo neprijetno, skor sm jim z mize pobegnla. Ta čas ko so mene rihtali pa je bla kepica pod toplo lučko in sta se z očitom spoznavala. Tko mamo njeno prvo slikico ko je bla stara 4 minute user posted image  user posted image  user posted image .
Uglavnm, če me kdo kej upraša si lepšega poroda nebi mogla zamislt tut v sanjah ne. Use je blo tko kukr sm si želela, rodit sm šla ponoči (me je skrbelo da dopoldne nebom lubija dobila na telefon ko je na šihtu) porod je trajou 3 urce, ni bolelo in takoj bi šla še enkrat rodit...
No zdej se je pa moja kepica zbudila, jo je treba nahrant pa zrihtat, uglavnm punce želim vam tak porod kot sm ga sama doživela,

< Sporočilo je popravil 3Sonček3 -- 9.3.2010 18:40:29 >


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 18:38:23   
3Sonček3
Aja pa čestitke za 4. del user posted image  user posted image  user posted image res ste največje čvekice user posted image  user posted image user posted image  

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?