|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 22:19:31   
tropical
Glede seznama je pa tako,  mimogrede bom kakšno izpustila ven, ker ponavadi sam preberem in pol ne vem kje imam seznam. Ker gre ponavadi več kot 10 strani naprej.
Zdaj mi primankuje čas za računalnik, ker mam full aza postorit doma, preden pride baby.
Včasih niti samo sebe se ne napišem ker pozabim.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 22:33:31   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

nizy ooo ti boš mela pa velik bejb okol sebe..user posted image user posted image

veš kaj me zanima..zdej ne vem kolk je kej razlike med tvojimi pupami, sam vprašala bi te, če si še prejšnjo pupo nosila, ko si bla že z drugim bejbijem noseča? pa če si, a si kej prej rodila pa to? mal me zanima, ker js še našo velik nosim po stopnicah, ker jih mamo kr dost v hiši..drugač hodi, sam po stopnicah še ne more sama..pa me zanima, al lahk kej prej pričakujem vse skup..ena kolegica je v nedeljo rodila 11 dni prej, pa je tut še kr dost nosila svojega prvega sineka..tk čist informativno me zanima..mal že tk pričakujem, da bomo prej cartali..ne vem zakaj, ampak občutek pač..bila bi pa čist vesela, če počakamo do pdp-ja al pa še kak dan čez..user posted image



oj,

moje punce so stare 9,4.5 pa tamala je bila zdaj 2, v tretji user posted image sem Adno nosila in dvigovala pa ni bilo nič prej ,sem bila cel teden čez rok - porod sprožen,.... tudi zdaj tamalo nosim in dvigujem pa se nič ne dogaja user posted image je pa komaj 10kg težka user posted image

tko ,da je verjetno  odvisno od  telesa samega , kakšen napor zdržiuser posted image


(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 22:33:45   
*m*o*j*c*a*
katy tut mene je včeri ena mal razkurla s podobno izjavo oz.bolje rečeno šokirala..mi je na fb začela pisat kako in kaj, kaj delam..pa sem ji napisala šola pa otroci pa da se mam pač super..pa je napisala, da ona pa še ne misli met otrok, ker še misli uživat..user posted image sem ji napisala da se tut z otroci da uživat..pa je napisala kao da že tk nima človek nč od življenja?!?!?user posted image stara je pa 22 al 23..mislim pač da je 1 leto mlajša od mene..pol sm ji pa napisala, da še tk ma čas za otroke, pa ji nisem več pisala..mislimmmm..en folk je čuden..

ma sej sem js tut velikrat slišala prej kao to:zdej še uživi..bla, bla blaaaa.. sam se ne obremenjujem več s takimi izjavami..user posted image sam tole včeri me je mal presenetlo spet..pač..zmeri se najde kdo tak..


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 22:36:42   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

oj,

moje punce so stare 9,4.5 pa tamala je bila zdaj 2, v tretji user posted image sem Adno nosila in dvigovala pa ni bilo nič prej ,sem bila cel teden čez rok - porod sprožen,.... tudi zdaj tamalo nosim in dvigujem pa se nič ne dogaja user posted image je pa komaj 10kg težka user posted image

tko ,da je verjetno  odvisno od  telesa samega , kakšen napor zdržiuser posted image




hvala za info.user posted image ..tolk da mal vidim kake izkušnje ma ktera..user posted image   torej mal lahk upam, da bomo dočakali pdp..user posted image superca..

< Sporočilo je popravil *m*o*j*c*a* -- 23.2.2010 22:37:53 >


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   [Brisano sporočilo]
23.2.2010 22:55:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 23:12:45   
nizy
saj mene tut napadajo , kaj se ga gremo , da zdaj že kar 4user posted image pričakujemo , če smo normalni itd. pa se ne sekiram več , ker se ne splača user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 23:33:25   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Memole to je razdalja od sramne kosti do vrha maternice. Pove pa nam ali plod pravilno raste. Vsake toliko časa se meri in tako vidijo na zunaj ali se plod vredu razvija.


Hvala!
No jaz ne vem ker mi tega nič ne piše v materinsko!
A vam to pišejo?
Očitno je odvisno od G do G tako kot za vse stvari!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 23:50:01   
marjanaj
ojla, mi smo tudi imeli odlicen pregled vceraj user posted image mali lumpi je ze obrnjen na glavo, za kar niti ne vem, ce mi je vsec, ker igra roleto po mojih rebrih user posted image in to cedalje bolj boli user posted image cist ta pravi lump je ze. Drugace pa imamo ze kar 2200 g, kar je cisto ok za 32 t, a ne? Me je pa G pohvalil, da sem bila pridna, ker sem se v zadnjem mesecu zredila samo za 1 kg user posted image

imam kar dober obcutek, da imamo za user posted image ze vse pripravljeno doma. No ja skoraj user posted image modrckov za dojenje se nimam in plenic za enkratno uporabo se nimam. OK, ampak za to je se cas. Aja, pa vozicek se cakamo... Narocen je ze in baje bo okoli 5. marca prisel, komaj cakam user posted image

tropical, za na seznam: NP 16.3. pri kilcah pa je +11 kg.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 23:51:16   
memole
Čer!

Vidim da imate pestro!
Folk ne ve kaj bi počel sam s sabo pa potem take blodi,raje sem z družino kot pa vsak vikend z drugim in pijana da komaj vem zase!
Življenje je prekratko da bi ga zapravila za neumnosti ki mi v življenju ne bojo prinesle nič in mi ne pomenijo nič!
Z otrocmi lahko kljub temu užviaš in se imaš lepo,pač ne piješ in ne ponočuješ ampak greš na kakšne izlete in podobno to je še bolj zabavno kot pa ponočevanje!
Kdaj pa kdaj si pa itak privoščiš bit samo z dragim,če imaš možnost dat otroka v varstvo za en večer da s partnerjem greš na večerjo ali v kino al kej podobnega,sej ni nujno da moreš pa zdej it vsak vikend ven se ga napit,kje je point da se ga vsak vikend napiješ pa si vsakič z drugim!?
Če drugi vam dejte še vi njim če ne pa kr čez eno uho not čez drugo ven!user posted image

No sem misnla pridet samo pozdravit ker me je glava začela bolet pa vroče mi je,pa sem še mal pokomentirala folk!user posted image user posted image
Zdej pa grem!

Nočka vsem!



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 8:34:20   
pupa*81
dobro jutro čvekice! user posted image

danes sem se pa celo naspala, bravo zame user posted image čeprav glede na vreme bom ''spala'' cel dan user posted image

no, mogoče mi uspe kaj pospravit, dobimo jutri obiske: pride naša tamala (edina user posted image ) nečakinja (3mesece) in komej čakam da jo mal pomečkam user posted image

kar se tiče pa folka okol vas, najbolš da se človek kar navadi: kar ti ne paše slišat pač preslišiš, to je najbolš kar lahko nardiš zase user posted image pa kaj boste poslušali ''najstnice'' brez izkušenj, ja one valda vejo kaj je lajf user posted image no sej nacukaš/nažuraš se ga lahk tud če maš otroke, a je to pol prepovedano al kako user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 8:36:12   
babyloverka
dobro jutro user posted image

jaz sem danes končno malo boljše spala kot prešnje noči in upam da danes ne bom zehala v mš.

vidim da mariskatera dobi kakšen neumesten komentar, tudi jaz sem jih kar nekaj slišala pa jih kar na ignor vržem, ker se mi ne da s takim folkom ubadat.

čestitke vsem za dobre preglede in rezultate, kepica tebi pa želim da čimprej vidiš svojega malčka, jaz ne razumem zakaj ti niso delali uzja.

jaz grem menda danes na pregled, no če ne danes pa jutri, je baje odvisno kakšna gužva bo. in komaj čakam da vidim pikeca in da vidim koliko je težek. glede lege pa ga močno sumim da je prečno, ker se mi zdi skoraj nemogoče da bi z rokami tako močne gibe tam spodaj delal, ali pač? no bomo videli.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 8:47:44   
nejanejc
ojla,

cojka, mi je zal da bo moral strokovc pocakat... ko mas take lepe namene pol pa jih ne mores izpolnit... Ma boš pa takrat blestela kajne :)

kepica, mi je zal, da si naletela na tako kravo brezcutno... ma je velikokrat tako, meni ginekologinja ne napise skorej nic v materinsko, zadnjic me se tehtali niso. UZ sem mela tud samo tako kot je napisala tintin, pa nevem ce bom mela se kaksnega sploh....

pupa :) jst sicer nimam necakinje, mam pa eno skorej tri leta staro hcerko od kolegice, ki je kot moja necakinja :) Sredi marca ma rd in upam, da ji bom lahko sla enga lupcka stisnit v Belo Krajino...

tropical, ne se sekirat za seznam, super si

babyloverka, srecno na pregledu

lep zacetek dneva vsem

< Sporočilo je popravil nejanejc -- 24.2.2010 8:48:18 >

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 9:06:20   
mamika25
Jutro!!
Naj povem, da sem tudi jaz danes user posted image ! Ne vem zakaj, čudna sem, slabo sem spala, sanjala, bledla... ah... sej ne vem če bi napisala samo... sanjala sem porod. Ker... včeraj sem šla na kavo z eno prijateljico ki je noseča. Potem je prišla še ena ki je pravkar rodila. In smo se menile od poroda, od porodne, popadkov, rojstva, protibolečinskih sredstev... ja. Potem sem prišla domov. Se je najavila še ena soseda. Je prišla povedat da je njena sestrična rodila sina. Kako lepo, sem bila prav vesela. In potem mi je nazorno opisala kako je bilo pri porodu s to njeno sestrično. Po tem nisem bila več vesela. Cel dan sem neki razmišljala... kako bo, potem sem še brala porodne zgodbe... Celo noč sem sanjala porod!!!user posted image  In ni blo lepo, sanjala sem čudno, pa še lulat me je mudilo med spanjem, pa sem res mislila da rojevam, ker sem mela tolk poln mehur. Ma...user posted image
Probam da nebi razmišljala. Vem da me čaka nekaj lepega, pa vseeno. Ah..
Tudi jaz sem v 35. tednuuser posted image , še malo pa bomo donošeni. Še 14 dni.
Tropical upam, da si boljše.
Kepica s/f sem jaz v 32 tednu imela 31. Pri vsakem pregledu mi piše... in sicer kolikor t. sem bila noseča -1. Npr. v 28. tednu mmi piše 27, itd... Mislim, da je pri tebi čisto v redu. user posted image ž
Katy 100 ljudi 100 čudi, saj veš... Meni so tut govorili da si uničiš življenje če imaš mlad otroka... pa to sploh ni res. So mi govoril da kaj vse bom zamudila, pa... da ti povem čist po pravici, da nisem zamudila čisto nič. Ker moje življenje je zdaj še lepše, gremo lih tako povsod kamor bi šla če bi bila sama... ne vem, meni je to res neki najlepšega, še posebi ko te otrok stisne,... meni je mala zjutraj rekla, preden je šla v vrtec: "Mami, jst mam tebe rada." IN SVET JE TAKOJ LEPŠI.
Nax držim pesti, da čim dlje zdržiš. user posted image
Marčevke so začele rojevat, predlagam da me še malo počakamouser posted image . Nisem še pripravljena na kakšno veselo novico. user posted image

No, lep dan vam želim...

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 9:16:30   
tintin
jaz pa danes perem in sušim cunjce za dojenčkauser posted image Oprala sem dve rundi in imam vsega preveč, tako da ne bom totalno nič kupovala, razen kak kratek rokav za poletje....imam pa oblekice večinoma v nevtralnih barvah (bela, zelena, rumena, oranžna, bež, rdeča), tako da je vseeno tudi če dobimo punčko.user posted image

Naš mladiček, ki seveda bolj slabo razume, da bo prišel dojenček (star je 2 leti in še malo) bi kar svojega dojenčka - igračo oblačil v oblekceuser posted image upam, da bo potem tudi navdušen.



(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 9:22:01   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

pa je napisala, da ona pa še ne misli met otrok, ker še misli uživat..user posted image


Mojca, jaz tudi mislim, da je pri 23 še čas za druge vrste užitkov user posted image . Sploh če študiraš. Za otroke je še čas, ko ti štimajo vse stvari in ko si ga res želiš. Mislim, da niti ni to tako osebno mislila, kot si ti vzela. Enako velja za Katy. Otroci so neprecenljivi, ampak je čisto res, da imaš manj časa zase in da se uživanje spremeni - ne na slabše ali boljše, samo drugačno je.

Nošenje starejših otrok: moja dva imata 14 in 16 kg in jaz ju seveda tudi prekladam okrog, dvigujem, plešem z njim v naročju ipd. Načeloma nimam težav zaradi tega, tako da se mi zdi škoda, da bi se sekirala, kaj bo, če bo. Prvega sem še več nosila, ker je shodil, ko sem bila 5 mesecev noseča, rodila sem dva dni pred rokom, pa še to z dogovorjenim CR, sicer ne vem, koliko časa bi še crkljala bejbija v bušiju user posted image .

Kepica, z otrokom je zihr vse v redu, vprašanje je, če je s tabo - glede na popadke. To se pa itak ne bi gledalo na UZ. Po mojem se nimaš kaj sekirat.

nax in tropical user posted image .

cojka, žal, pa bo strokovc po porodniški, ne? Lahko zdaj uživaš.

Lp,

živa

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 9:43:22   
tropical
PROSIM, da vaše podatke, datume pišete z debelimi črkami ali barvano!!!


user posted image
NICK, STAROST,KRAJ,( , ),+KG,SPOLPREGLED, MF, 4D,3D
1.4.2010
user posted image smeshka(22)Štajerska(1.user posted image ,0. )user posted image user posted image NP

2.4.2010
user posted image  
jasna (32)      ( 2.user posted image ,1.user posted image ) user posted image NP
user posted image   Clarie2010 (27)  LJ(1.user posted image ,0. )user posted image   user posted image   NP.  
user posted image   sasa7                                             NP
user posted image  
mamika25 (2.user posted image ,1.user posted image ) user posted image  user posted image +11  10 .03.
user posted image   m83 (25)gorenjska (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image   NP.
user posted image   vita83 (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image NP

3.4.2010
user posted image   testianka   (4.user posted image ,?.user posted image )  NP

user posted image   tejč29       (2.user posted image ,1.user posted image NP 
user posted image  
pupa*81 (28) Logatec  (1.user posted image ,0.user posted image ) user posted image user posted image +10   02.03.   

4.4.2010

user posted image aprilski hrošček (37)notranjska (?.user posted image ,1.user posted image )
user posted image user posted image +8  01.03.
user posted image kepica83 (22)Ormož(2.user posted image ,0.user posted image )user posted image  user posted image +13  15.02.
user posted image
flora1983       (2.user posted image ,1.user posted image )user posted image user posted image  
459  09.03. 
user posted image Chi_Pita (24) obala(1.user posted image ,0.user posted image )user posted image user posted image +11 02.03.
user posted image
Kimi (?)(2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image
 
5.4.2010
user posted image
  26AnejaA      (1.user posted image ,0.user posted image
)
user posted image   tifani          (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image NP 
user posted image  
Mariposy (?)Gorenjska (2.user posted image ,0.user posted image )user posted image user posted image NP
user posted image   Abril                               user posted image  
user posted image   dacy (31)Bohinjska Bela (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image +8  22.02.  

6.4.2010
user posted image
  Chloe (29)  Celje (2.user posted image ,1.user posted image   )
user posted image   amelie (28)  MB  (1.user posted image ,0.user posted image ) user posted image  user posted image 26.02.  
user posted image  
aprilasemtu(27)Lj (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  user posted image
+8 27.01.
user posted image  
nejanejc (31)Kranj(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  user posted image +7,5  01.03. 
user posted image   BELA BUČA (31)Zasavje(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image +9  17.02. 


7.4.2010
user posted image
  mokca (31) LJ    (2.user posted image ,1.user posted image   )
user posted image  user posted image NP.
user posted image  
tanjaklemen(24) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   +10 09.03. 
user posted image   Tesh
(32) (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image user posted image NP

8.04.2010
user posted image   izgubljena_ovčka (26) gorenjska(2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image user posted image +11  26.01.
user posted image   Nasy
(32)     (4.user posted image ,1.user posted image )
user posted image    NP
user posted image   levinjica
(29)štajerska (2.user posted image ,1.user posted image )user posted image   user posted image +13,5   16.02. 
user posted image   Gilda77 (2.user posted image ;1.user posted image )
user posted image user posted image +8,5  02.03.

09.04.2010

user posted image   mausi (40) gorenjska  (5.user posted image ,2.user posted image   )    NP
user posted image  
azaleja (40) LJ(2. user posted image   ,1.user posted image   ) NP
user posted image   setag  (34)Kranj(4.user posted image ,3.user posted image   )
user posted image   NP ?  
user posted image   neka_noč (36) Lj(3.user posted image ,1.user posted image   )
user posted image   user posted image +7  16.02.

user posted image   Nohtek10 (24)gorenjska(1.user posted image ,0.user posted image   )
user posted image  
user posted image user posted image user posted image 21.12. 
user posted image   none85 (23)(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image NP 
user posted image   Klarica123
user posted image
  Maratonka (22)(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image +7 NP

10.04 2010
user posted image   ela24 (24)      (2.user posted image , 0.user posted image )
user posted image user posted image   +1,4   03.02.  
 
user posted image   zrak (34)   (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image   NP
user posted image   moci  (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image
user posted image  
nax05 (24) Lj(1.user posted image ,0.user posted image )user posted image +7 05,03. ctg 16.03.

11.04.2010
user posted image   mojca976 (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   +13 09.03.
user posted image   lija34 (34) (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image user posted image +11,5  NP

user posted image   šica (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image -1 NP.
user posted image   anja31(?) (1.user posted image ,0. user posted image )
user posted image   NP.
user posted image  
smokyhawk (?)(?.user posted image ,?.
user posted image ) user posted image user posted image
 
13.4.2010
user posted image   majas (24) MB              (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image  user posted image  NP

user posted image   Getreal (23)
primorska(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  user posted image
+11  19,02.
user posted image   Wannabemommy MB(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  user posted image +10 17.03. 
user posted image  
pikapoka26(26) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image +4  NP

14.04.2010
user posted image
  roža03     (3.user posted image ,2.user posted image   )
user posted image   gugy (26)                                      NP

user posted image   didi5 (30) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   NP.           
user posted image   pikica84 (24) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image 1,5  NP
user posted image   Izabela_07 (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image
9,5 
22.02. 

15.4.2010
user posted image   inch (29) MB          (1.user posted image ,0.user posted image )  
user posted image  
ema tiara(35)Ptuj (5.user posted image ,4.user posted image )
user posted image  user posted image +8 17.03.  

user posted image   *m*o*j*c*a*(23) (2.user posted image ,1.user posted image )user posted image  user posted image   01.03.

user posted image   Malenaa89(20)Marjeta na DR. Polju(1.user posted image ,0.user posted image )user posted image  user posted image +8,5 23.02.
user posted image  
principessablu(?) (2.user posted image , 1.user posted image )
user posted image

16.04.2010
user posted image   katy83 (25) MB   (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   +8,5 04.03.

user posted image  
marjanaj (30) Lj (1.user posted image , 0.user posted image )user posted image   user posted image
+11 16.03. 
user posted image   mp13(34) (2.user posted image ,1.user posted image )user posted image   23.12.

user posted image   Pupa83 (2.user posted image ,0.user posted image )user posted image user posted image +3 NP 

17.04.2010
user posted image
  Aanchy (28)(1.user posted image ,0.user posted image )   
user posted image  
tanika1(26)Lj(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   9   02.03. 
user posted image  
moreta (33)KP (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   +13     .02.

user posted image   monlo(28) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  user posted image +8 25.01.

18.04.2010
user posted image   Venera (34) MB  (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image  
+3  
user posted image   Sandra187 (?user posted image ,?.user posted image )
user posted image +8
user posted image    legenda_m
(?) Lj (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image user posted image

19.04.2010
user posted image   čebelca 25  (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image +10  05.01. 
    
user posted image   Bobek75(35) (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image user posted image user posted image user posted image +8  08.03.
 
20.04.2010
user posted image
  NATAŠA35 (34)Stahovica
(4.user posted image ,3.user posted image   )
user posted image  user posted image +  
09.03.

user posted image   Di_Di (26)Obala(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image +1,5  25.02.

user posted image  
spella     (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image  
user posted image   Photo (?)(2.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image +7 22.01.

21.4.2010
user posted image   nikkybo Domžale (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   NP
user posted image  
babyloverka (23)Ptuj (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image +9  24.02.
user posted image   Aglaia
(27) (1user posted image ,0.user posted image )user posted image   user posted image +5 12.01.
11.01.


22.4.2010
user posted image   barvar (28) Ptuj        
(2.user posted image ,0.user posted image )  
user posted image   micama (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )
user posted image user posted image user posted image

23.4.2010

user posted image   neli2010 (27)   (3.user posted image ,0 .user posted image   )
user posted image   NP

user posted image   tintin    (3.user posted image ,1.user posted image )
user posted image user posted image +7  23.02.

24.4.2010
user posted image  
ljupka (30)   (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image user posted image +4 NP
user posted image   Moycaa

25.4.2010

user posted image rujčica (29) Kras (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image NP 
user posted image natasaxy (29)Radovljica (2.user posted image ,0.user posted image )
user posted image +1 11.01.
user posted image
sasa1975 (?) (1.user posted image ,?.)
user posted image

26.4.2010
user posted image   memole (26) Obala  (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image user posted image +6 02.03 .
user posted image   tropical    P.         (3.user posted image ,1.user posted image )
user posted image user posted image +10    02.03.  

user posted image  
mandarinaJ          (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  

27.4.2010
user posted image   country (26)
gorenjska(2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image
user posted image user posted image user posted image +8,5   22.02.
user posted image   nizy (30) gorenjska (4.user posted image ,3.user posted image )
user posted image  user posted image +7  01.03.

user posted image   
nincy29 (19) Nova Gorica(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   +8  25.02. 


28.4.2010
user posted image   tatly (22) Ptuj (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image    user posted image 03.03. 

user posted image   teyya (?) (?.user posted image ?.user posted image )user posted image   +6
user posted image   teja***(?)(3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image

29.4.2010
user posted image   cojka(28)Lj (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image +9,5  02.03.
user posted image   Marjana Simončič(30) (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image  user posted image +2 22.02. 


30.4.2010
user posted image   Tejča05
(28)Lj (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image  

user posted image   Aprilčica10 (22)Zasavje(1.user posted image ,0.user posted image )user posted image user posted image +15  05.03.

 
02.5.2010
user posted image   živa (32)Lj (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image user posted image 10.02.  


XX.XX.2010
user posted image   jeci
                               aprilčic nas je 106!! 

user posted image    15 user posted image   17   user posted image

user posted image
Z nami so bile:
BOSTINA, ŽanaTaja, mausikaa, kai1, maja1985, Nefretiti, čebeli, jana_k, soncek_25, sanje2, nadka10, Ribica Nemo, Argojuhica,



user posted image   ko vidiš srček utripat na pregledu
3D/4D  
NP  Naslednji pregled
SPOL   ALI ALI
- / + KG

user posted image



(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 9:44:58   
tropical

user posted image   user posted image
PREGLEDI:    
24.02.   babyloverka,   user posted image
25.02.   nincy29, Di_Di,
26.02.   amelie,
01.03.   *m*o*j*c*a*, nejanejc, aprilski hrošček, nizy,
02.03.   memole, pupa*81, cojka, tanika1, Chi_Pita, gilda77,
03.03.   tatly,
04.03.   katy83, tropical
05.03.   nax05(ctg), Aprilčica10,
08.03.   dacy, Bobek75,
09.03.   NATAŠA35, tanjaklemen, flora1983,
10.03.   mamika25
16.03.   nax05, marjanaj,
17.03.   Wannabemommy, ema tiara,
23.03.   tintin

                      

user posted image


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 9:48:00   
NATAŠA35
tropical user posted image user posted image user posted image kašice so pa ja zakon, tudi sama sem si naredila kako zajemalko več, ker žlica je bila premalouser posted image user posted image

nax user posted image user posted image user posted image upam, da držiš in da greš lepo domov...

memole madonca tudi meni je vroče, da se vsi čudijouser posted image

cojka mah ne sekiraj se za strokovca, ga boš pa delala kasneje...samo sprašujem ali si dobila moj mail z telefonsko, ker nisi nič nazaj pisalauser posted image user posted image

kepica mah ne sekiraj se zaradi kretenke doktorce...ene so pač takšne, samo vseeno bi se ti mogla več posvetit, sploh ker imaš rizično...

nizy user posted image user posted image pri nas petega sigurno ne bo, četudi bo še 1x pištola user posted image user posted image ...samo toliko da ti povem, da sem jaz sanjala prej vedno fantke, pa niso bili vedno moji, in so prišli fantki ven, tako da imaš še vedno veliko možnosti za pištolo...user posted image user posted image ti imaš željo za fantka, jaz pa za pupo...sej bova kmalu zvedeli...

jaz se ubadam, kdo me bo zamenjal, ker nobena ne zna tega programa za računovodstvouser posted image user posted image , jaz pa bi jo morala uvajat počasi grrr....

so me klicali iz vrtca, ker je najmlajši zakuhaluser posted image user posted image , dobro da je lahko mami šla po njegauser posted image user posted image , hvala mami...

me pa še vedno matrajo popadki, pa bolečine, da ne govorim o Wc, sem nonstop tam, da je kar gneča tamuser posted image user posted image , pa me vsi morajo čakatiuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 9:54:25   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: živa

IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

pa je napisala, da ona pa še ne misli met otrok, ker še misli uživat..user posted image


Mojca, jaz tudi mislim, da je pri 23 še čas za druge vrste užitkov user posted image . Sploh če študiraš. Za otroke je še čas, ko ti štimajo vse stvari in ko si ga res želiš. Mislim, da niti ni to tako osebno mislila, kot si ti vzela. Enako velja za Katy. Otroci so neprecenljivi, ampak je čisto res, da imaš manj časa zase in da se uživanje spremeni - ne na slabše ali boljše, samo drugačno je.




živa tudi jaz sem stara 23 let in sem sama pri sebi začutila da je pravi čas za otroka. od nekdaj imam zelo rada otroke in komaj čakam da dobim štručko k sebi, da jo pocartam. in nisem čakala da bi bila stara 23 let da bi zanosila in nikakor si sama sebe ne bi predstavljala da bi prvič zanosila šele pri 27 ali pozneje. ko se pogovarjamo o letih je potrebno razumeti, da smo ljudje različni in da eni prej počnemo stvari, ki se našim vrstnikom sploh ne zdijo zanimive. meni se zdi ženska pri 23 letih zrela, seveda ne vse, ampak tiste ki jih doleti materinski občutek pa že in če imaš partnerja s katerim se razumeš in če imaš sredstva da otroka preživiš in vzgojiš potem je to že kar nekaj. midva sva skupaj osem let, dokaj hitro sva se dogovorila da otrok ne bova imela dokler ne bova imela stanovanja oziroma skupnega prebivališča in dokler ne bova oba imela plač za nedoločen čas in seveda dokler ne bova oba začutila da je pravi čas. in tako mi je bilo res všeč. sedaj sva vse pogoje izpolnila in komaj čakava na dete. res je, lahko bi do tridesetega leta potovala in počela vse mogoče ampak to ni moj življenjski cilj. verjamem da bo starševstvo naporno, verjamem pa tudi, da bova z dragim lepo sodelovala kot starša in da se kot družinica lahko imamo tudi lepo.
no mogoče sem preveč zabluzla ampak dejstvo je, da sem pri 23 pripravljena na otroka, vem da sem ga sposobna vzgajat, vem kaj me čaka, ker imata obe sestri majhne otroke, ki mi rastejo pred očmi. vem da ne bo lahko, da bodo presenečenja in težave ampak grem optimistično, predvsem zato ker imam že zdaj tako rada mojega malčka in seveda mojega lubija.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 9:56:44   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35


memole madonca tudi meni je vroče, da se vsi čudijouser posted image



tudi jaz se čudim eni v mš, ker se vsak dan v kratko majco sleče, jaz pa dolge rokave pa še tričetrt čez user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 10:00:47   
Anonimen
Kepica pa na kakšno kravo si to naletela? Ok razumem, da nekaterim ne delajo uz-ja vsakič, če ima normalno nosečnost, samo ti si pa tam z razlogom.

tropical pridna si, da sploh urejaš tale naš seznamčekuser posted image

cojka ma ta je pa res bedna no. Škoda. Boš pa zdej uživala in čakala na malegauser posted image

marjanaj super za pregleduser posted image . Verjemi, da je bolje, da je že obrnjen na glavico. Ko tukaj vidim revice, ko hodijo na ta obrat, ni prijetno.

Jaz pa danes še ne grem domovuser posted image Je bil moj g tukaj in ker imajo danes ful gužvo, je rekel, da mi bo jutri še on naredil uz in bova potem videlauser posted image

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 10:12:24   
živa
babyloverka, nisem mislila, da je pri 23 prezgodaj za otroka, ampak da je v redu, tudi če imaš prvega pri 30 in bi pri 23 še malo užival. No, če bi pri 37 še malo užival namesto imel otroka, bi bilo pa že malo kriza, mislim zaradi starosti (večja možnost genetske napake, težje zanositve ipd.).

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 10:13:57   
amelie
Uf, jaz tudi kuham user posted image  Sploh si ne predstavljam, da bi bila poleti noseča, ker že zdaj na sprehodu zašvicam, kaj bi šele bilo poleti ...
Glede starosti/nosečnosti/uživanja ... Vsak zase najbolj ve. Če bi bilo po moje, bi z nosečnostjo odlašala še vsaj kake dve leti - pa sem stara 29 let -, ker se mi je zdelo, da je še treba svašta doživet. Ko sem zvedla, da sem noseča, pa se nisem ustrašila, da bo zdaj življenja konec, ampak sem se začela pripravljat na novo življenje, ki se ga skrajno veselim. Pri 23 mi na kraj pameti ni padlo, da bi se odpovedala žurom in potovanjem, imam pa kolegico, ki je rodila prvega pri osemnajstih, drugega pri dvaindvajsetih in so fantastična mlada družinica, se mi zdi, da se jim je dogajalo še več kot meni, ki nisem imela nobenih obveznosti. V naju so se na primer prej mnogi vtikali, kaj hudiča vlačiva pse zraven na dopust, da si ne moreva all inclusive hotela privoščit itd. Nihče pa ne pomisli, da vse, kar počneva/počnemo, počnemo ravno zato, ker nam tako ustreza, in da če se njim zdi nekaj čudno, to še ne pomeni, da je res tako. Zato se res ni za obremenjevat, čeprav na slab dan nekatere stvari zvenijo veliko hujše in se nas bolj dotaknejo. user posted image  

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 10:25:23   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: živa

babyloverka, nisem mislila, da je pri 23 prezgodaj za otroka, ampak da je v redu, tudi če imaš prvega pri 30 in bi pri 23 še malo užival. No, če bi pri 37 še malo užival namesto imel otroka, bi bilo pa že malo kriza, mislim zaradi starosti (večja možnost genetske napake, težje zanositve ipd.).

Lp,

živa



vem da nisi mislila nič slabega, tudi jaz ne.
povedala sem samo, da se jaz pri 23 čutim sposobno imet otroka. in ni bilo asociacije glede na žure in to, ne rabim jaz toliko tega, meni otrok in družina več pomenijo. vsak se pa odloči kot mu paše in prav je tako.
moramo pa upoštevati tudi dejstvo, da so ene ženske npr. pri 22 bolj zrele kot tiste pri 31 ali kakorkoli. ni mus, je pa dejstvo user posted image  greš ven pa vidiš gospodično, staro čez 35 pa dela take norije da se ti staro počutiš ob njej user posted image

vsekakor pa ne zagovarjam tega, da ene imajo otroke potem pa jih več vzgaja njena mama kot ona, vidim da so ene kar redno na obhodih pa se udeležijo vsake možne zabave ipd in tu ni druge variante kot da ti ima otroka nekdo drug. hvalabogu, da če imaš varstvo, da si nekaj privoščiš in greš malo zamenjat okolje, vsekakor pa ni moj plan tega delat vsak teden.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 10:29:00   
tropical
Ja sej jaz sem ena izmed tistih, ki hodim zadnje čase po stanovanju v kratkih rokavih in zunaj v vetrovki. Pa mi skoz govorijo, ma kaj si zmešana a bi se rada prehladila, al kaj.
Tolk mi je vroče da je za znoret, sem mislila da sedaj bo boljše. Ker prvi otrok je poletni, pa je blo včasih prava norišnica ker mi je blo tolk vroče.

Jaz 1user posted image sem imela pri 31, ma če bi imela možnost in srečo bi bila raje da bi imela tam okrog 22 leta. Men se zdi da je idealna starost takrat.  Ko zdaj pomislim da ko bom jaz imela 50 bo otrok mel 20 me kar user posted image user posted image user posted image .

V petek grem v Lj, pol veretno zavijemo v toplice še mal. Takoda drug teden grem na Uz komaj čakam.

Ne vem kaj je z mano zadnje čase vsak dan se po pol ure na wc, tolk me puca da je groza, baby je zelo živahen četudi ima zelo malo prostora not.
Vse me boli v spodnjem delu,da ne govorim o sramnih kosteh user posted image . Vse pritiska dol.

Nč zdaj grem ješprenko končat. ma kaj ko jaz je ne smem user posted image ko pol me vse napenja.


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?