|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:12:29   
dacy
No jaz sem pa ze v 35. tednu tak da je samo se dober mesec ... Meni pa necaka sitnarita ze kdaj bo dojencek in pol nastane vecni prepir okrog tega ce bo fantek al puncka ... necakinja bi seveda rada sestricno, necak pa bratranca , prav zabavno ju je poslusat ko se ukvarjata s tem kdo ima prav user posted image user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:16:59   
nejanejc
hejla :)

super, da so pregledi mimo :) No, upam, da bo kri se poboljsala tintin. Bobek, upam,d ane bo treba cr, da se tudi ta druga obrne.

jst sem tud oddala prejsnji teden vlogo na cSd, sem klicala danes kako je s tem, pa so mi povedale, da je tista, ki ima mene "čez" na bolniski, ma da je vse ok.... majo en naval bolezni tm dol  zgleda v Kranju, je ena namesto treh... Pa ne more vseg apodelat. Ma si je vzela cas in pregledala moj vlogo. Za oceta pa po rojstvu rihtamo.

Lep dan, danes mogoce uspemo kaj na Sonce med malco jit :)

papa

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:18:20   
nejanejc
dacy :) sta smesna necaka... Meni je hcrka od prjatlce rekla,da je vseno kaj je, dojencek je dojencek.. Tudi sama bo dobila lulija sestrico ali bratca, pa se ne zjasni kaj bi rajsi :) reče samo: dojencka :)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:26:27   
dacy
nejanejc ja nasa dva sta ze prav smesna, njima dojencek ni dovolj , vsak hoceta svoje, bi morala imeet dvojcka oba spola daa bi blo vse prav ... je reku necak da ce bo puncka je ne bo imel rad , zraven pa je tak bog obrazek nardil kot da bo to njemu najhujsa kazen ce bo pa sestricno dobil user posted image
Malo sem ga edino potolazla s tem ko sem mu rekla daa ce bo puncka, da jo bomo naucili zogo brcat da bo lahko z njo igral nogomet , no pol mu je blo pa smesno in se mu je zanimivoo zdelo da bi s puncko nogomet igral user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:26:44   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc

dacy :) sta smesna necaka... Meni je hcrka od prjatlce rekla,da je vseno kaj je, dojencek je dojencek.. Tudi sama bo dobila lulija sestrico ali bratca, pa se ne zjasni kaj bi rajsi :) reče samo: dojencka :)


pametna tamala user posted image

glede odločb s CSD: odločba o € pride kar hitro ja, na odločbo o porodniški pa še čakam... baje pride enkrat ta teden, no bomo vidli user posted image (je reku slep user posted image )

drgač pa punce, super za preglede user posted image imam pa tudi jst občutek da ne bo zneslo do aprila pa da bo prej user posted image no, bomo pa prej cartali ane user posted image

lepo se imejte!

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:33:43   
dacy
pupa jaz ne bom imela cisto nic proti ce ze prej cartam ... ko pridem do kolegice in imam njenega malega v rokah, ki je star zdaj se ne cela 2 meseca, sem ji kar faus user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:34:26   
ema tiara
ojla...pa smo dočakale sonček...smo iz preglega.naša miss je težka2300g,vse ok,samo jaz sem bila kregana ker sem se zredila za dva kg v treh tednih...pa me ne gane,bo pa miss velika če bo dalje tak papalauser posted image smo na +8kg...se še kaj javim...saj berem vas pa pridnouser posted image user posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:34:33   
nizy
naše punce so si želele bratca ,ko so pa zvedle, da dobijo še eno sestrico so se komaj da sprijaznile ,... zdaj veselo izbiramo ime , ampak se ne moremo zediniti , pa kakšni predlogi padajouser posted image user posted image

sm pa jaz imela ene sanje , fantka kako lula v morje ,pa jaz ga držim ,... ampak se ne spomnim je bil moj otrok ali od nekoga drugegauser posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 12:57:17   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara
...samo jaz sem bila kregana ker sem se zredila za dva kg v treh tednih...


...jaz sem se v treh tednih za 3kg user posted image , kregana sem pa bla edino zarad premalo pocivanja user posted image

nizy mogoce so pa spregledali lulcka na UZ in bo tvoja "puncka" privekala na svet z enim dodatkom nepricakovanim user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:02:38   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: dacy


nizy mogoce so pa spregledali lulcka na UZ in bo tvoja "puncka" privekala na svet z enim dodatkom nepricakovanim user posted image



ah , ne verjamem user posted image , je kar je , pri nas imamo vsakič UZ in že trikrat je reku G , da bo user posted image ,... drugače bi bilo pa res oreng presenečenje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:07:55   
Di_Di
Pozdravljene moj aprilčice kako ste kaj?

Evo mi smo danes dopolnili 32. t user posted image user posted image user posted image user posted image prejšnji teden smo bili na pregledu vse je tko kot mora bit naš user posted image je bil imel 1775g  za ostalo bi pa morala pokukat v materinsko... Tropical za seznamček naslednji pregled imam že ta čet 25.2. 

Hvala vsem skupaj za čestitke in želje user posted image slikice dobiva konce tega tedna, bom pa dala kako na fb tko da boste lahko videle kšno :) ne s starši ni blo nobenih problemov so se takoj zaštekali, pa še drug dan so se vidli preden sto njegovi šli domov...

Aprilčica a praviš, da ste me pogrešale? Kako lepo. Tudi jaz sem vas...samo ste prave čvekice, neki časa sem vas še uspela brat pol pa kr tema sem čist ven padla user posted image

Vsem ki imaste težave pošiljam en kup user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo čim prej bolje z vami. Moj trebušček tud kr otrdeva, sam skušam čim več počivat, še sreča da sem zaprta in da je posteljica še visoko.

mamika25 od 2.4 si odštej 28 dni pa boš dobila pravi datum. Jaz sem tud že dobila odločbo za dinarčke, dinarčkov pa še ne.... kako gre pa to, a to dobiš šele ko rodiš, al bom naslednjega 15. dobila? katera ve?

nax če je  user posted image težek 1800g pol ni panike,  ki jaz sem bla prejšnji teden na uz v 31. t in je bil naš user posted image težek 1775g in je rekla da je to ok za ta teden.  boo

očetovski dopust men je na csdju neki bluzila, da mora moj 30 dni prej oddat te papirje... zdaj pa nimam pojma kako pa kaj...  jaz bom mojmu rekla naj si gre naslednji mesec to rihtat tam do 20.3. da ne bodo kaj kompliciral... če ne bom šla pa jaz rihtat itak imava oba istega delodajalca user posted image

legenda_m kaj si ti mogoče iz ng in si bla v nedeljo pri nas na obali, ker si mislila da mamo večjo izbiro pri nas v baby centru? user posted image drugače pa ja tolko je teh oblek in vsega da sploh ne slediš več...

ko je legenda_m omenla šumenje v glavi, itd... vam moram povedat kaj se mi je zgodilo (prav nerodna situacija sam ko sem vidla mojga user posted image sem se sam še smejat začela) skratka grem si jaz gledat poročno obleko v en salon tu pri nas... mi ta ženska išče obleke, vse so ble kr neki niti ena mi ni bla všeč... no in ona meni tam daje za sprobat eno, pa drugo .... jaz sem morala bit pa v enmu malemu prostorčku in še stat sem morala... in ko si dam tretjo gor me je zgleda mal preveč zatisnla se grem pogledat pred ogledalo... pa se mi začne neki vrtet pa skup začnem lazit... ta nonica šiba v lokal zdraven po kozarec vode jaz sem se pa usedla dol... itak se mi je bledlo sam sem gledala kdaj bo s stola padla... pokličem mojga naj me pride iskat... in med tem ko sem ga čakala ( to je blo  v roku 5 min) meni dvigne vse skup moj zajtrk in še tisto vodo in valda ker se je nona štula v wc-ju ji nehote pobruham obleko user posted image ( sej ne ful, čist mal user posted image )  tko mi je blo nerodno da kr kej... med tem pride moj me gleda, gleda tiste obleke, jaz sem šla sam u smeh ko sem ga vidla no in ko se nakak spravim v svoje obleke in prideva do avta mi moj reče, da če mi že niso ble všeč obleke jih nebi rabla pobruhat user posted image user posted image user posted image   itak nisem več šla v tisti salon, še isti dan sem šla po največjem snegu s sestro in mamo v lj kjer sem si našla obleko user posted image user posted image kaj si je kej mislila una nona.. ajej zdaj niti ne upam mimo tistega salona tko mi je nerodno a hkrati smešno

izpiti katy in aprilčica super ste user posted image user posted image user posted image čestitam še tu in ne samo na fb
čestitke tudi vsem za dobro opravljene preglede! :)

saj res da ne pozabim sva se čule s chi_pito mal prek fb, menda je zdaj bl malo na netu, pa se neki je zašuštrala s prijavo na RR je nima al se ne spomne gesla al neki takega... je pa rekla naj vas pustim vse lepo pozdravit

pri marčevkah se je pa že začelo ja, ravno v soboto je ena naša z obale rodila punčko user posted image user posted image user posted image .. počas bomo že me na vrsti user posted image

nič dovolj litanij za 1x grem kej za šolo narest da ne bodo sošolci hudi, ker sem prejšnja dva tedna pošteno bluzila, ker sem imela tolko drugih stvari za narest... se tipkamo uživajte



(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:18:42   
nizy
di-di ti pa maš prigodeuser posted image user posted image user posted image user posted image € bodo pa nslednji mesec nakazani

mene pa spet viroza daje , kašljam , kiham , šmrkam ,..poseldično ne zadržim vode in se moram še večkrat na dan preoblačituser posted image ,... pa še za diabetologa moram popoldan poklicat , kdaj lahko pridem , ne vem pa kako bom v takem stanju zdržala OGTT, ki traja 4huser posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:23:11   
nejanejc
dacy, seveda je treba punco tudi fuzbal naučit špilat :) Bo enakovredna decem :) Ce ji bo vsc seveda :)

di_di :) vse je dobro, kar se konca dobro, ma res se vse zgodi zivemu cloveku!

pupa, upam, da dobis kmalu vse iz CSD :)

nizy, sam pupe pravis :) ste ze navajeni, ne bo tolko novosti vsaj :) al pa potem se enga fantka narociste :)

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:26:04   
Anonimen
Bobek jaz tud upam, da se boš izognila CR.

ema tiara super za pregled. Ma jaz ne vem zakaj eni g tok kregajo zarad teh kg. Ne sekiraj se.

No jaz imam pa dobro novičko. Je prišel zdele doktor, me pregledal, pravi, da je z malim vse ok, MV je še vedno 27mm, on pravi, da ne vidi, da bi bila odprta (ne vem od kje uni to v petek poluser posted image ) in da se bo posvetoval, če grem lahko jutri domov. Pravi, da če bom pridna in ležala, da lahko še daleč pridemo če bo vse ok.

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:27:12   
nejanejc
nax user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:29:34   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc



nizy, sam pupe pravis :) ste ze navajeni, ne bo tolko novosti vsaj :) al pa potem se enga fantka narociste :)



uuufffff 5 pa pomoje nebo ,......že ta je bil neplaniran , se nam je po 12 letih zalomilo , prej pa vsakič komaj  z klomifenom zanosilauser posted image ,... v teh letih nisem rabila nobene zaščite , nč merkala , zanosit fejst matralauser posted image .... in tokrat vem , da sva kot nalašč merkala , se je pa prijelo user posted image user posted image user posted image user posted image , zdaj se pa včasih pohecam , da bom dala vse skup zvezatuser posted image user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:30:46   
nizy
nax-user posted image user posted image user posted image , kaj pa pravjo za utripuser posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:31:32   
mojca976
Pozdravček vsem!
Sem iz pregleda, in sicer načeloma vse ok, razen pritiska (159/91). Delali so mi tud ctg, in je zaznal popadke, pa me je G vprašala, če sem jih čutila, jaz pa nič. Se mi zdi, da kar bolna ratam tam, ko pridem na pregled. Naredila mi je tud UZ, mali pridno raste, edino kar me je zbodlo,da je pridobil na teži samo 165 g od 10.02. user posted image , ko sem imela nazadnje UZ. Važno, da je aktiven, da mu srček bije (med UZ jo je celo brcnil ali boksnil). Pridelala sem 1,5 kg , dobila napotnico za porod in rešilca.
NP imam 9.3.2010
 
Lepo se imejte, zdaj grem pa mal počivat.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 13:36:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

nax-user posted image user posted image user posted image , kaj pa pravjo za utripuser posted image


Mi je rekel, da glede na to, da je tak že cel teden, da je pol normalno in da tud v tem tednu nima takega utripa kot npr v 40t. Tako, da dokler čutim gibe, je ok. Tamal pa brca na polnouser posted image

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3519
   [Brisano sporočilo]
23.2.2010 13:56:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 14:01:17   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
Ja, moj strokovc, najhtreje se lahko prijavim čez ene 15 mesecevuser posted image


kako pa da tko dolgo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 14:17:16   
tropical
Punce a se vam to tudi dogaja:
men se danes tolk vrti in na bruhanje mi gre. Sem se probala uležt pa ne morem ker se vse vrti in želodec migre gor.
Jaz ne vem kaj je narobe. Še po stopnicah se bojim iti.
Ima katera takšne probleme

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 14:17:58   
Anonimen
cojka sam res kako to, da se ne moreš prijavit prej kot čez 15 mesecevuser posted image

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 14:19:40   
tropical
Ne najdem  seznama ven user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 14:19:51   
*m*o*j*c*a*
nizy ooo ti boš mela pa velik bejb okol sebe..user posted image user posted image

veš kaj me zanima..zdej ne vem kolk je kej razlike med tvojimi pupami, sam vprašala bi te, če si še prejšnjo pupo nosila, ko si bla že z drugim bejbijem noseča? pa če si, a si kej prej rodila pa to? mal me zanima, ker js še našo velik nosim po stopnicah, ker jih mamo kr dost v hiši..drugač hodi, sam po stopnicah še ne more sama..pa me zanima, al lahk kej prej pričakujem vse skup..ena kolegica je v nedeljo rodila 11 dni prej, pa je tut še kr dost nosila svojega prvega sineka..tk čist informativno me zanima..mal že tk pričakujem, da bomo prej cartali..ne vem zakaj, ampak občutek pač..bila bi pa čist vesela, če počakamo do pdp-ja al pa še kak dan čez..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?