|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.2.2010 19:14:21   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: tanjaklemen



sem sla danes zjutraj k dezurnem ker so se mi cez noc naredili izpuscaji se po trebuhu.in me je rekla da mam alergijo najverjetno na hrano. mi je napisala claritin tablete pa dieto za ene dva dni sam prepecenc pa slane palcke ter veliko caja zajbelj ali pa meto.. pa pres cohanja ker si stem sam sirim spuscaje.

sam nevem kako bom zdrzala sam z dijeti ker mi ni kaj dosti za prepecenc.pa bo ze kak sam da me neha srbet.


Na kakšno hrano pa?
Upam da zdržiš pa da to hitro mine!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.2.2010 19:14:49   
*m*o*j*c*a*
tanja sej bo..upam, da te kmal neha srbet.. tile hormoni v user posted image so user posted image ! men tut nagaja vse..sam js mam pa full suho kožo..ampak sem se mal oborožila z novo kremico pa zamenjala gel za tuširanje..pa zdej je že velik bolje..user posted image user posted image user posted image sam mi pa gre na živce tole, ker se kr naprej neki spušča pa strije pa..joooooj!user posted image sej bo kmal boljš..

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.2.2010 19:37:13   
tanjaklemen
memole


Na kakšno hrano pa?
Upam da zdržiš pa da to hitro mine!

[/quote]


nevem na kero hrano naredili so se mi v sredo zvecer. jedla sm pa ribe( panirne oslice) za kosilo,zvecer pa tut ribe pa mal poznej sadni jogurt.drgac nisem nic ke tajga jedla da bi lehk tocn rekla ka je blo.

< Sporočilo je popravil tanjaklemen -- 21.2.2010 19:38:28 >

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.2.2010 20:01:24   
Di_Di
Pozdravljene aprilčice.

Kako ste kaj? Evo jaz se vam po dolgem času spet javlja in vas pozdravim. Žal vas že lep čas nisem brala... sem imela tolko drugega dela in obveznosti, da se mi ni dalo še tle viset, saj je vam res težko sledit in če redno ne gledaš, se prav zgubiš user posted image ostala sem nekje na 84 strani in nisem šla brat za nazaj, ker ste full napisale ...

No poroka je za nami, kljub vetru, dežju in na koncu še snegu smo se imeli zelo lepo, zdaj pa se bomo posvetili faxu in seveda našemu pikecu kateremu moramo še sestavit postlco in oprat še en kup perila, ki smo ga nakupili in dobil ter seveda zlikat ter nakupit še kakpno malenkost, ki nam manka user posted image

Grem pripravit možu večerjo, glede na to da je on meni kosilo, pol pa sam še počivat ... lepo se mejte pa se še kej tipkamo user posted image



(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.2.2010 21:23:54   
Anonimen
Punce: vsem user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da bodo vse nevšečnosti minile.

Di_Di: smo te že res pogrešale, sem pa zamešala datum, sem mislila, da se ženiš naslednjo sobotouser posted image ISKRENE ČESTITKE!!! Naj vam/a bo lepo, pa imejta se radauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz počasi šibam v posteljo, ju3 pa na CTG in, da vidimo koliko kaj tehtamouser posted image Se javim po pregledu.

Lahko nočuser posted image

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.2.2010 22:10:24   
dacy
No jaz sem pa malo prej klicala mojega dragega in sem ugotovila da je priden in sestavlja komodo, da bom jaz ko pridem nazaj iz MB imela kam pospravvit cunjice za nasega malega medota ... user posted image za mojjega dragega ... Baje bo poslal slikice kako je porihtal , pa upam da je tud posteljico ze sesttavil user posted image

No moje pocutje danes pa je nekako cudno ... zgleda se je tud pri meni zacelo otrdevanje trebuha ... na case je prav bolece in posledicno potem cel dan hodim na veliko potrebo ... nimam sicer driske tak kot ste nekatere pisale da jo imate ampak je pa ze prava muka ... Sicer pa s tem nam otrok kaze da je pa se cist malo do dan D user posted image

Di_Di
cestitke za poroko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zelim vama dolgo in cim lepse skupno zivljenje user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.2.2010 22:43:29   
tropical
Di_Di iskrene čestitke za poroko, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 7:52:52   
NATAŠA35
di_di user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za poroko

tanja samo da imaš alergijo na hrano in da ni nič hujšega

mene matra to otrdevanje trebuha in seveda popadkiuser posted image , je kar boleče, pa vzamem to kot en faktor več pri nosečnosti...po dolgem času sem mogla vzet tableto buskopan za krče, ker nisem zdržala več... posteljica in previjalka sta postavljeni, samo še operem in zlikam stvari in zložim cunjice v previjalko pa sem na konju user posted image user posted image ...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 7:53:20   
Kepica83
Hej bejbe! Ma ste nekaj malo načvekale čez vikend zgleda da je bolj mirnouser posted image

DI_DI ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Nax kaj so rekli glede teže tvojega bebija?
 
Aprilčica javi kako je bilo na pregledu. Jaz ga imam ju3 in komaj čakam. user posted image  Upam da nebo ctg spet beležil popadkov.
 
Jaz pa sem danes ubita. Včeraj sem 3 ure oba avta od znotraj čistla pol pa še 2uri stanovanje. In ko sem zjutraj vstala sem mislila da me pobere. Križ me tako boli da komaj hodim. Z dragim sma šla že ob 19:30 spat tako da sma se oba full naspala. On je šel delat ob 4 ampak sma ob 3 že veselo čvekalauser posted image .
 
Punce ena je pisala da ima komaj čez 5 tednov pregled. tega ne razumem. Pri nas so pregledi po 34 tednu 1x na teden. Seveda z ctgeji.
 
 

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 8:21:18   
Anonimen
Dobro jutro čvekice (no, tale vikend res nismo bile pridneuser posted imageuser posted image

Moj user posted image je peljal psičke ven, pa sem izkoristila, da vas malo počekiram. Nestrpno namreč pričakujem še rezultate izpita in me je tako strah, da me bo pobralo, ker če pa zdaj ne naredim, ne vem kdaj bomuser posted image Kako bedno je to čakanjeuser posted image

Se javim po pregledu. Kepica83: držim pestke zate za jutri!! user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 8:44:04   
NATAŠA35
kepica jaz imam pregled po 4 tednihuser posted image , vem pa da bodo potem na dva tedna...pa upam, da imam naslednjič ctg, če pa se bo tole nadaljevalo, pa grem prej na pregled, preveč me boli...čez en teden grem pa malo v MŠ pogledat user posted image user posted image

aprilčica držim pesti za pregled...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:02:57   
tintin
Jaz imam pregled zdaj po 3 tednih, potem pa spet po 4 tednih. Potem pa mislim da sem počasi zaključila s pregledi in me čakajo samo še ctg-ji.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:11:10   
mamika25
Jutro!
Na hitro da vas pozdravim. Brala sem marčevke... mama mia, bliža se tudi za nas, sploh za tiste ki smo na začetku... ojoj. Povejte mi kam oz. komu sporočimo ko bomo rodile? Al sem kje to že zgrešila?
Tudi mene že počasi daje, popadki po malo, ščipa in tišči na mehur, trebuh otrdeva vsak dan. Spet sem začela pit magnezij, čeprav sem ga že nehala...user posted image  Glede pregledov... jaz ga imam tudi šele čez 4 tedne. Takrat bom v 37 tednu, potem pa je rekla, da na 14 dni, potem pa samo še ctg-ji.
Ali gre katera v bližnji prihodnosti na predavanje o ea v postojno? Sicer je nimam namena vzet, sam poslušat bi šla pa vseeno, če bo prehudo... user posted image
Odločbo sem dobila samo za denar, za porodniško nadomestilo pa še neuser posted image . Sem mislila, da to hodi skupaj... Če imam pdp 2.4.2010 kdaj je potem moj zadnji delovni dan? 4 ali 5. marec? Nisem si čist na jasnemuser posted image .
Zdaj šibam z eno prijateljico na kavico, pa vam potem še kaj več napišem...
Nax in kepica in levinjica in nataša user posted image user posted image user posted image !
 
Lep dan želim...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 9:24:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:26:26   
pupa*81
tanjaklemen
veliko caja zajbelj ali pa meto
kolkor jst vem nosečnice ne smemo žajblja sploh user posted image no sm še poiskala, ker nism bla zihr:
VIR1
Nosečnice ne smejo uporabljati žajblja, saj lahko povzroči splav; seveda ne smejo zaužiti niti pripravkov iz žaljbljevega izvlečka in eteričnega olja.

VIR2
... Seveda pa naredi vsaka po svoji vesti.

Di_Di čestitke user posted image user posted image user posted image

vsem s problemi pa veliko user posted image in držimo pestke da bo ok!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:29:20   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
ultrazvok - mene je tašča včeri zamorila, naj ne grem na noben UZ večuser posted image user posted image . No, jaz bom šla.


je zihr brala članek k je bil pred kratkim v enem rumenem cajtngu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:37:53   
nejanejc
hejla, ste se razpisale med vikendom :) Sme komaj preletela.

nax user posted image user posted image user posted image , levinjica upam,da si kaj boljse tudi ti... user posted image user posted image

nataša si prov boga s temi popadki in vsem, drzim pesti tudi zate user posted image user posted image user posted image

tanjaklemen, jst sem tud po stegnih  obcasno flekasta, sam nikoli ne letim k zdravniku in pol prej zgine, kot jst do ginekologijne pridem... pojam nimam na katero hrano bi bla alergicna... ma na sreco s emi potem ne širi in potem "pozabim"

di_di ČESTITKE!!! Slikce :)

pa vsem drugim tudi srecno, ne pridem skozi... skleroza :)

cojka, ne zavidam te dolge voznje sploh! Zdej pa uzivaj naprej

ninchy, upam,da ste urihtali papirje. Meni so rekli, da za ocetovski dopust nesem po rojstvu. Za plačo pa nevem, ce bo treba.. Sem razmisljala, da bi otroka prjavla na koncu leta pri dohodnini...

pupa, hvala za info o žajblju

meni je pa v petek led avto razbil, prvo šipo in streho udrl :( Na javnem parkiriscu. In sme mela celo komedijo, katastrofa... Danes je sol moj na zavarovlanico... Mi nic ne javi kaj je zrihtal... V soboto smo pa meli mal pospravljanja, pa mal sem cunjice posortirala.... da jih bom pol prala in likala...se en teden! :) Moj je pa luci namontiral, pa maraton katane sva mela. Vcerej sva sla pa na Šamrjetno goro.. Nisva se sla nikoli in je blo prov fajn... Sva nardial ene 9km :)

moja mama mi piše, da dela dekico za dojencka... jo ze tako matra al je fantek ali puncka :)

lep dan, kljub dezju in vsemu!

papa

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:49:06   
legenda_m
Di_Di user posted image ful lepo, imejta se rada, pa srečno.... jst sm dala to lansko leto skoz, zdj pa razmišlam da bi se še enkrat k poročne obleke so tkooooo hude, sm mal omenla mojmu pa je sam user posted image . pa nism ena bridezilla. da ne bo kera mislila.

sm mela pa kr pestro noč. šla na wc, na kar se me mi je ful stemnil pred očmi pa šumenje v ušesih, sm se mal naslonila na steno, pol pa še na tla ulegla pa noge gor, k bi drugač gravitacija poskrbela za to. hm.. . pritiska pol nism merla, sm ga pa zdle zjutri, za mene zelo nizek, 100/70 s tem, da sm ga merla po tem k sm dala cunje prat...pa že tko mam bl nizkega kot ne. in tud zdj nism čist ta prava. ampak user posted image pa dela. ful sm si planov dons nardila... mam zobarja pa bi ga najrajš odpovedala k tm na stolu pa res neb rada skupi zlezla. z vsemi tistimi svedri je videt prov nevaren. user posted image zobar namreč. pa hotla sm na socialo odnest papirje, ma bom v sredo. ker takale ne upam za volan. pa v knjižnco ker morm knjige vrnit do danes... pa z nečakinjo sva zmenjeni da bova pekli jabolčni zavitek.... ma nč ne bo s tem... bomo bl na kavču kampiral in gledal knjigo o đungli. tud bo ok.

ampak učer.... učer je blo pa tko lepooooo. sva bla na morju in se martinčkala. pa tko velik mamic in očkov z dojenčki. pa sm pomislila no evo še mal pa bova tud mi2 tkole.

nč držte se.... vseh nism prebrala sm brala sam to zadnjo stran. tok čvekate da ni čudn da mamo tak vreme user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:50:05   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Hej bejbe! Ma ste nekaj malo načvekale čez vikend zgleda da je bolj mirnouser posted image

DI_DI ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Nax kaj so rekli glede teže tvojega bebija?
 
Aprilčica javi kako je bilo na pregledu. Jaz ga imam ju3 in komaj čakam. user posted image  Upam da nebo ctg spet beležil popadkov.
 
Jaz pa sem danes ubita. Včeraj sem 3 ure oba avta od znotraj čistla pol pa še 2uri stanovanje. In ko sem zjutraj vstala sem mislila da me pobere. Križ me tako boli da komaj hodim. Z dragim sma šla že ob 19:30 spat tako da sma se oba full naspala. On je šel delat ob 4 ampak sma ob 3 že veselo čvekalauser posted image .
 
Punce ena je pisala da ima komaj čez 5 tednov pregled. tega ne razumem. Pri nas so pregledi po 34 tednu 1x na teden. Seveda z ctgeji.
 
 


Ja jaz mam čez 5 t pregled nevem kaj je G blo da me je tak pozno naročil, zadnji pregled sem mela 8.2. NP mam pa 17.3. mislim neuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:52:47   
nejanejc
jst mam zdej na 4 tedne pregled, prej sem mela pa na 7-8...

bomo vidli kako bo marca,ko se zacne zadnji mesec..

locevalna je meni kar vsec. Preden sem zanosila sem bla na dieti... v bistvu je manjkalo samo malo konca, pa sem pol prekinla... sva oba z mojim se mal zredila na pocitnicah za prvi maj in pol sva rekla,da moreva enkaj nardit.... in pol sva se sla malo locevanja.. sva se pa tudi prekrsila kdaj pa kdaj.... Pa seveda gibanje... in pitje tekocine

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 9:53:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 9:53:25   
ela24
Ojla!

Včeraj taki lepi sonček, danes pa spet ta katastrofa siva od zunaj. Jaz sem tako vremensko občutljiva, da je neverjetno kako vpliva na mene sonce ali dež.
Mi počasi napredujemo z opremljanjem. Uspeli smo položit keramiko v dnevnih prostorih, kamin vzidat, danes pa smo spet pri barvanju. Zdaj se pa moram odločit, kakšne barve bomo imeli, jaz pa nimam pojmauser posted image Kakšne ideje? Rada bi pa bolj moderen videz. Spet pa ne bi nekih sivih barvuser posted image

Memole, ti si menda napisala, da boš user posted image prevažala v jajčki... Saj itak se vsak sam odloči. Ampak govorila sem z eno pediatrinjo, ki je omenila, da ni dobro, da je več kot dve uri not (da se ga vmes vsaj malo ven vzame, tudi če greš na morje se vmes ustaviš in pretegneš, pa še pač vzameš ven otroka). Ker je v jajčki v prisilinem položaju, kjer se ne more poravnat in je primerna za avto, ker je kot taka najbolj varna, ali za kak krajši opravek, ni pa namenjena namesto vozička oz. ležeče košare. Saj če pomisliš kako so not natlačeni, pa še vroče jim je, pa poletje bo... Mislim, da jim ni glih neki užitek not.
Naredi pa itak vsaka kakor želi.

Nincy, boga si s temi strijami. Meni se delajo na bokih in na prsihuser posted image Ampak jih nekako blažim s to kremo od mustele. Mislim, da ti je že ena omenila, da je zelo dobra. In mislim, da bi ti potrebovala kar tisti moćen serum, ko je za že nastale strije. Meni jih res v par dneh ublaži, da so še komaj vidne... Res je kar draga, ampak v tvojem primeru, bi se jaz verjetno čemu drugemu raje odpovedla, kot pa tej kremici...

Nataša, božica zdaj že tebe mučijo ti popadkiuser posted image Drži se, če pa bo prehudo pa raje k zdravniku, oni bodo že vedeli kako in kaj. Zgleda, da se res tudi pri aprilčicah vse skupaj začenja. Saj drug tedn smo že marca... Tako, da tiste bolj začetne bodo(bomo)user posted image začele kar hitro pošiljat sporočila o naših sončkih.

Nax, kaj tebi so sedaj kaj preverjali težo pri otroku?

Jaz pa imam v sredo pregled in že tudi komaj čakam, da vidim, koliko bi naj tehtal.
Od katerega tedna dalje se hodi na ctg? Ker mene je kar groza, ko pomislim, na tisto več urno čakanje v mariborski porodnišnici, ko je vedno takšna gužvauser posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 10:02:06   
legenda_m

IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Ojla!

Zdaj se pa moram odločit, kakšne barve bomo imeli, jaz pa nimam pojmauser posted image Kakšne ideje? Rada bi pa bolj moderen videz. Spet pa ne bi nekih sivih barvuser posted image


letos je baje moderna vijolična. najbolš da izbereš take barve v katerih se dobr počutš. jst vem, da vijolčne nikol neb dala na steno pa če je še tko moderna, bi me oči bolele ampak odloč se tko da bo dobr teb pa tvoji družinic, pa čez kok časa boste pol spet barval? mogoče ti barva po 1 letu ne bo več všeč.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 10:03:56   
Wannabemommy
Jutro čvekice user posted image

Di-Di - iskrene čestitke in obilo sreče, ljubezni in razuevanja na skupni življenjski potiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

UZ - jaz sem mela do zdaj 7 pregledov in mi je vedno UZ delal, pa ni nič narobeuser posted image

Dans pa se je sonček skril, včeraj pa je bilo prečudovito vreme, ves dan je sijalo sonceuser posted image , res je bilo lepo. Midva z user posted image  sva včeraj mal po hiši pospravljala, pol sva bila z psičko zunaj, res idilauser posted image , kot bi bila pomlad pa še kr toplo je bilo dokler ni začelo pihat.

user posted image user posted image user posted image za vse ki vas mučijo kakršnekoli težave

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 10:05:04   
nejanejc
cojka, ja res sama sebi tezko verjamem, da sem malo posortitrala :) Sem ugotovila, da nimam nic hlačk v primerjavi z majckami :) Ma vsaj zacela sem hehe
vozicek in postljca so pej se kar zapakirani :)
nisva bla na Šmarni, ma Šmarjetni, tam nad Kranjem hribček, je mal manj za hodit kot na Šmarno.. Šmarna pa še kdaj :) Sam dvomim, da pred porodom :) We'll see :)
Hvala za pesti!

ela, fajn urejanje, naredi tako, kot ti je vsec :) kar ti je vsec s tem se malo poigraj :) kake kombinacije.. Moj ma najraj bele stene... Zal :( mogoce, ko bova mela hisko ga bompa uspela prepricat v kaj drugega.... Drugace sem nekje slisala, da je kao turkizna letos moderna, vijolicna je bla pa lani :)

< Sporočilo je popravil nejanejc -- 22.2.2010 10:06:05 >

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!