|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 18:54:27   
mamica2009
no jaz pa sem ga danes zeloooo biksala, je hčerka imela rojstni dan in smo jedli obložene kruhke, pa torto, njami
ja na vagi bo pa 2 kg zraven
uh sem jezna naseuser posted image user posted image user posted image
do 10.2. pa strogo po montiju, še dobro da sedaj do 15.3. nima noben roj.dneva

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 19:12:03   
ZvitaLisica
Čer!
Poskusite enkrat narediti tole:http://www.kulinarika.net/recept/sladice/Nadevana_pecena_jabolka-1730.html

Jaz sem sestavine menjala v skladu z montijem (sladkor-fruktoza, rozini-suhe slive, orehe-mandeljni, ker orehov nimam preveč rada, marmelada-bmarmelada BS). Dobre so bile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 22:38:48   
tašon
Aha, opažam da imamo vse boj na požiralniku....in če ne bomo kaj hitro 100 % na Montiju nas bo poletje prehitelo....aja pa še nekaj....veselega decembra je že zdavnaj konec,  tako da.....dejmo stisnt!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 7:26:14   
Anonimen
jutro

jz sem pa danes že za zajterk grešila sem pojedla kos piceuser posted image   mah se sploh ne bom sekiralauser posted image

drugače bo pa danes za kosilo brokilejev narastek, tako da bo čist po montijuuser posted image

(odgovor članu tašon)
  Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 7:52:26   
Drnula
punce, en mesec je skor mimo. Čas je že da se začnemo resno držat. Razočarana, potrudi se da en teden res nič ne grešiš, ti zagotavljam, da ti bo potem lažje se držat.
Saj vem, jaz sem tudi taka in se ne držim .... ampak dajmo dajmo punce. Se splača, ne samo da bomo vitkejše! Počutje je izjemno boljše in na dolgi rok spremenjena prehrana se nam bo obrestovala.
Recimo NE tortici in vsak naslednji NE bo lažji.
Vse je pod našo kontrolo! In vse je od nas odvisno! Dokažimo si, da zmoremo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 8:19:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

punce, en mesec je skor mimo. Čas je že da se začnemo resno držat. Razočarana, potrudi se da en teden res nič ne grešiš, ti zagotavljam, da ti bo potem lažje se držat.
Saj vem, jaz sem tudi taka in se ne držim .... ampak dajmo dajmo punce. Se splača, ne samo da bomo vitkejše! Počutje je izjemno boljše in na dolgi rok spremenjena prehrana se nam bo obrestovala.
Recimo NE tortici in vsak naslednji NE bo lažji.
Vse je pod našo kontrolo! In vse je od nas odvisno! Dokažimo si, da zmoremo.




kojk se to fajn slišuser posted image user posted image user posted image   zdej je pa treba še v prakso to unestuser posted image  

no pri nas je sonček sem misenla da bom šla kaj ven pa na žalost ne bomo šli nič ker je inko zboleluser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 8:27:01   
Drnula
moja mala je tudi fasala vročino in je bila noč kar ''pestra'', 39.4 v ritki. Zdaj še spi. Ni pa več čutiti tako vroča. Upam da bo danes že ok. Ampak ven pa vseeno ne bom šla z njo, tudi če ne bo imela vročine. Čeprav bi tako radaaaaa šlaaaa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 8:47:16   
boob
dobro jutro,

Drnula dobro si to napisala . . .Vse je pod našo kontrolo! In vse je od nas odvisno! Dokažimo si, da zmoremo.

to bi si blo treba nalimat na hladilnik oz na predal kjer so čokolade spravljene user posted image  


_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 9:05:14   
TomTaylor
Bravo Drnula! Jz ravno "stiskam" z ovsenimi kosmiči, lanenimi semeni in otrobi v ovsenem mleku (btw - zelo je okusno tole ovseno mleko Isola Bio - Avena)

Joj, da ne povem kakšen glup izgovor sem si včeraj izmislila - z mojim sva šla v trgovino in v Hoferju imajo vedno takoooo dobre stvari, no in sem si kupila eno čokoladico..za večerjo pa še nutoka na žemlji..In moj pravi: "od kdaj pa to smeš jesti?" Jz pa: "danes moram, da prelisičim telo, da ne bo mislilo, da hujšam in zato tega kar zdejle jem ne bo shranilo v zalogo (špeh)"....jao...kera glupa, še sama sebi sem verjelauser posted image user posted image

...zato Drnula, hvala! (me je tistih +0,5 čist voljo vzelo, res, ko se matraš cel teden in ne grešiš...pol ti pa plus pokaže!..user posted image )


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 9:12:44   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor



Joj, da ne povem kakšen glup izgovor sem si včeraj izmislila - z mojim sva šla v trgovino in v Hoferju imajo vedno takoooo dobre stvari, no in sem si kupila eno čokoladico..za večerjo pa še nutoka na žemlji..In moj pravi: "od kdaj pa to smeš jesti?" Jz pa: "danes moram, da prelisičim telo, da ne bo mislilo, da hujšam in zato tega kar zdejle jem ne bo shranilo v zalogo (špeh)"....jao...kera glupa, še sama sebi sem verjelauser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 9:37:33   
VANILI
Dobro jutro, montijke!
Vidim, da sploh nisem ažurna, ampak me čas baše- Celo toliko, da sem pozabila, koliko sem šla dol prejšnji teden (se tehtam ob ponedeljkih), no začela sem s 79kg z 11.1. in včeraj sem jih imela 73,1, kar je kar ok, glede na to, da se pridkano držim jedilnikov z Montijeve knjige, edino večerje niso tko obilne, ker imam dokaj pozno kosilo in enostavno nisem lačna.
Včasih se tok najem za kosilo, da se m zdi, da se bom še zredila.
Moram pa rečt, da imam veliko boljše počutje, odkar sem skinla sladkarije in bel kruh. V glavnem pa se bolj počutim zato, ker nimam več slabe vesti, kot sem jo imela po svojih požrtijahuser posted image .

Par mesecev nazaj sem si kupila v top šopu tisti masažni trak na stojalu - mož pravi, da je fajn, da mu mal mišice sprosti, jaz ga pa še nisem mela časa sprobat, ampak ga bom v bližnji prihodnosti. No enkrat sem si ga nastavila na rit in moram rečt, da te ful trese in sem si predstavljala, kako je iztresel vse moje celulitne obloge nekam stranuser posted image .

Garderoba: v omari ima verjetno 97% oblačil, ki jih ne morem (več/še) oblečt, ampak jih ne bom vrgla proč, ker jih želim še kdaj nosit. Sem bila pa šokirana, ker si smučarskih hlač ne morem zapetuser posted image in je to edina stvar, ki si jo moram novo kupit ker v 14 dneh toliko ne bom zgubila.
Sem pa bila kar smotana, ker si v tem času povišane teže nič novega - lepega ne kupujem, kot da bi se hotla skrit v eno sivino oblačil. Mož pa mi pravi, naj vendar si kupim kaj, da se bom dobro počutila. Meni pa je škoda denarja - če bom pa shujšalauser posted image user posted image . Ja sej vem, zdaj ko se berem, ugotavljam, da sem res smotana...

Skratka: opažam, da vsaka malenkost pripomore pri dieti  -ali v pozitivo ali negativo: vsak piškotek, ki ga pojemo, vsaka kava, ki jo sladkamo - se nalaga. In če že to izključimo, nam bo telo hvaležno (uf zdaj sem pa kot reklama - boljš da neham). Želim nam vsem veliiiiiiiiko uspehov pri kurjenju odvečne maščobe. Vem, da ljudje nasplošno itak preveč pojemo. In v mislih, da se nam bo obrestovalo v prihodnosti, moramo met voljo zdaj!!!!

Lep dan vsem!!!!



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 11:05:47   
Anonimen
vanilia jz imam tud 3/4 cujn v omari ki jih še ne morem oblečti, amak jih bom  do poletja zagotovouser posted image sem si zadala cilj da do 1.1. 2011 shujšam na svojo idealno težo in to je 60kguser posted image aja glede cujn jz sem jih med nosečnostjo peljala v humano tri vrečke k mi je bilo vse premajhno, sam mi ni žal ker zdaj imam vsaj tiste cujne v omari k sem jih včasih nosila in niso majše št kot 40, tako da če mi uspe shujšat na št 40 bom ful vesela, aja zdaj nosimšt 46

(odgovor članu VANILI)
  Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 11:58:52   
Anonimen
kaj naj zraven brokolijevega narastka naredimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 12:16:53   
tašon
ha ha da prelisičim svoje telo, da ne bo mislu ......user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 12:23:50   
Mala_Ajda
Razočarana jaz bi kake ribe zraven, ali pa za ostale kak sojin polpet ali pa žitni polpet, jaz pa bi samo brokolijev narastek in solato. fajn je, če daš v narastek še kak košček lososa ali pa tune. Odvisno kaj imaš doma.

Jaz sem si naložila Montijeve recepte (skenirana verzija knjige njegovih receptov do strani 192).
Če katero zanima naj me kontaktira na ZS. Oziroma kako prilepim datotekona naš forum? user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 12:31:03   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Bravo Drnula! Jz ravno "stiskam" z ovsenimi kosmiči, lanenimi semeni in otrobi v ovsenem mleku (btw - zelo je okusno tole ovseno mleko Isola Bio - Avena)

Joj, da ne povem kakšen glup izgovor sem si včeraj izmislila - z mojim sva šla v trgovino in v Hoferju imajo vedno takoooo dobre stvari, no in sem si kupila eno čokoladico..za večerjo pa še nutoka na žemlji..In moj pravi: "od kdaj pa to smeš jesti?" Jz pa: "danes moram, da prelisičim telo, da ne bo mislilo, da hujšam in zato tega kar zdejle jem ne bo shranilo v zalogo (špeh)"....jao...kera glupa, še sama sebi sem verjelauser posted image user posted image

...zato Drnula, hvala! (me je tistih +0,5 čist voljo vzelo, res, ko se matraš cel teden in ne grešiš...pol ti pa plus pokaže!..user posted image )




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  uf, kako sem se fajn nasmejala.
Jaz imam tudi včasih take izgovore. Ko mi ni treba jest čokolade pa če ravno je temna potem jo moram, ker mi je seveda padel sladkor in se mi grozno vrti. user posted image  Saj to se včasih res zgodi ampak nekako ne vsak dan??!user posted image
Tako kot je bilo napisano! Vse je v glavi, mora nam uspet. Enkrat za vselej pa čeprav gre bolj počasi.
Upam, da bo razlika kmalu vidna.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 12:37:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Razočarana jaz bi kake ribe zraven, ali pa za ostale kak sojin polpet ali pa žitni polpet, jaz pa bi samo brokolijev narastek in solato. fajn je, če daš v narastek še kak košček lososa ali pa tune. Odvisno kaj imaš doma.

Jaz sem si naložila Montijeve recepte (skenirana verzija knjige njegovih receptov do strani 192).
Če katero zanima naj me kontaktira na ZS. Oziroma kako prilepim datotekona naš forum? user posted image user posted image user posted image  




o super tuno v konzervi imam user posted image a lahko dam to noteruser posted image

jz bi mela to knjigo z recepti ti pošljem svoj mail na ZSuser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 12:43:56   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda


Jaz sem si naložila Montijeve recepte (skenirana verzija knjige njegovih receptov do strani 192).
Če katero zanima naj me kontaktira na ZS. Oziroma kako prilepim datotekona naš forum? user posted image user posted image user posted image  



ja, mene zanimauser posted image . Daj poskusi dat gor na shrani.si in sem prilepi link. (v bistvu nisem tega še nikoli delala, ampak pomojem ne more bit težko).
Ti dam še mail na zs pa mi lepo prosim pošlji.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 12:47:43   
Anonimen
evo mala ajda sem ti poslala ZSuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 14:01:56   
Anonimen
punce brokolijev narastek s parmezano ne delat, je tako zanič da sem zmetala v smeti, pa še cela bajta smrdi po parmezanuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 14:28:43   
katrin***
Joj sem se vam danes nasmejala - hudouser posted image user posted image user posted image  Face ste res, prov tista izjava, da telo ne bo mislilo, da hujašam -NOROuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja punce, dejmo stisnt. Js sm šla tut dons v nabavo po same montijeve stvari - leča, čičerika, šparglji, grah,...
Kdaj se lahko je leča, čičerika a je to isto kot testenine oz OH-jiuser posted image

predzajtrk:limonin sveži sok
zajtrk: ovseni kosmiči + jogurt
kosilo: kitajsko zelje s hrenovko in paradižnik v solati z mozarello
večerja: je ostalo še od kosila

Sm si včeri sprintala ene par zadev, da jih imam skos pri roki in da točno vem kaj smem kombinirat in kaj raje ne. Si bom kar na hladilnik nalimala pa bo.
Jutrišnji jedilnik pa bo takle:
zajtrk: omleta + kavica (sicer je prava, ampak vsaj to mi nej ostane, sej je BS)
kosilo: PZ testenine s kakšno montijevo omakco (ne mesno sevedauser posted image )
večerja:  porova juha sam ne vem kako jo nardit (dejte mi povedat kako jo delate ve, k je še nism nikol?)

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 14:28:48   
Mala_Ajda
  Evo, upam, da sem prav naredila. So pa to recepti od prve izdaje M. receptov in ne tanovejši.
Še link: user posted image

Razocarana, kako pa to user posted image , jaz sem ga delala s cvetačo pa je bil prav dober, je pa res, da nisem dala parmezana notri ampak domačo skuto in koščke lososa. Pa je bil prav njami. Parmezan mi je mal preveč masten, pa vonja tudi ne maram. Razen, če nimam takega za naribat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 14:51:44   
brbončica
Doberdan!
Me je virus položil v posteljo za 2 dni, mal bru....a, pa mal kak...., nobena hrana mi ni šlauser posted image user posted image
Danes je hvala bogu že bolje.
Sem se do solz nasmejala tistemu izgovoru, da telo prelisičišuser posted image user posted image user posted image , dobra fora.
Vidim, da v januarju nobena od nas ni bla čist Montijevka, smo se uvajale, kajneuser posted image .
Bomo pa zdaj s februarjem bolj pridne.
Pa,pauser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 15:03:27   
Mala_Ajda
Še en uporaben link za prenos: http://www.scribd.com/search?cat=redesign&q=montignac

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.2.2010 15:31:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Evo, upam, da sem prav naredila. So pa to recepti od prve izdaje M. receptov in ne tanovejši.
Še link: user posted image

Razocarana, kako pa to user posted image , jaz sem ga delala s cvetačo pa je bil prav dober, je pa res, da nisem dala parmezana notri ampak domačo skuto in koščke lososa. Pa je bil prav njami. Parmezan mi je mal preveč masten, pa vonja tudi ne maram. Razen, če nimam takega za naribat.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ej nimam pojma, parmezan je vse pokvaru, tako da bom še enkrat poskusila sam brez parmezanauser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?