|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 19:59:28   
tikatonka
Čer,
Včeraj preživela vodni dan user posted image . Ni bilo enostavno v nedeljo kuhat kosilo za ostale ampak je uspelo. Danes je tehtnica pokazala 73,1 kg, kar je vsega skupaj 5,8 kg manj. Se mi zdi kar ok. Samo še 60 dni pa bo user posted image .

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 20:04:38   
Pigy
Jaz sem ravnokar prišla iz sprehoda. Danes sem spila full čaja, prehodila full kilometrov, pojedla pa en jabolček, kr mi je bilo slabo.
Bom videla če bo šel kak kg še doluser posted image .

Komaj čakam jutrišnji dan ko bo končno meso.

Naj nam še ta večer čimprej mine, živeti ob vodi ni tko lahkouser posted image .

Deja777  dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 20:08:16   
lunca144
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo punce,kok ste pridne,in uspelo,vam je speljat vodni danuser posted image user posted image user posted image ,jaz pa sem se pregrešila,in moram začeti ponovno,sem jezna sama nase ko hudič,nisem mogla zdržat-fuj in blak...........dejte me mal okregat,in po riti,si zaslužim,ajmo,okregajte meuser posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 20:20:00   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo punce,kok ste pridne,in uspelo,vam je speljat vodni danuser posted image user posted image user posted image ,jaz pa sem se pregrešila,in moram začeti ponovno,sem jezna sama nase ko hudič,nisem mogla zdržat-fuj in blak...........dejte me mal okregat,in po riti,si zaslužim,ajmo,okregajte meuser posted image


Zakaj pa moreš začet znova?
Pač če si grešila... pa drugič ne boš user posted image . Sej vem da je težko.
Jaz sem samo jabolko pojedla popoldne.
Jutri lepo nadaljuj, z dnevom ko je na vrsti.user posted image




(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 20:43:28   
lunca144
user posted image ma,zato,ker ni bil samo en dan ,ampak je to že 5 dan,ko sem jedla normalnouser posted image user posted image user posted image ,nič,me bo treba resno okregat,al me pa zavržte,kot prestopnicouser posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 20:56:23   
Dorianna
Pozdravljene!
Evo, tudi jaz sem se ZNOVA odločila štartati z ločevalno. Bila sem že dvakrat uspešna, vendar je vse prišlo nazaj user posted image .
Upam, da tudi mene sprejmete medse. Moj cilj -20kg user posted image

Deja777, medve bova pa še skupaj črtale dneve do cilja.

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 21:23:57   
bella02
Hej!
Za mano je uspešen dan v vseh pogledih: naredila izpit, pa še preživela vodni dan brez ene micene greškeuser posted image . Jutri pa mesek, po glavi mi hodijo čevapčiči, pa še ne vem. Glavno, da bo kaj dobregauser posted image .
Pozdravljene nove soborke!!!

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 21:41:44   
nincika
Deja777 in Dorianna dobrosošli v klub ločevalk...user posted image user posted image

Vsem na vodnem dnevu pa čestitam, uspelo vam jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 22:02:27   
Dorianna
bella02 in nincika, hvala za lep sprejem.
Ja, tud jaz čestitam vsem borkam, ki so bile danes na vodnem dnevu! user posted image user posted image user posted image

Zanima me, če gre katera po jedilnikih iz knjižice 90 dni ločevalne diete? Jaz sem se odločila, da se bom tokrat v jedilnikih držala tele knjigice. Bo vsaj bolj raznolik jedilnik user posted image

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 22:43:50   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

user posted image ma,zato,ker ni bil samo en dan ,ampak je to že 5 dan,ko sem jedla normalnouser posted image user posted image user posted image ,nič,me bo treba resno okregat,al me pa zavržte,kot prestopnicouser posted image


tu mač, kako mislš, da boš pol sploh shujšala, če tega zares nočeš, dej zjasn se kaj bi sploh rada, pa jej pa se razpoč, pa pol joki kolk si debela. če ti je kul, da si debela, pa bod, sej te noben ne sil v shujševalno, vse je samo in izključno na tebi. pa tko fajn si začela, a je blo vredno?!  pejt ti nekam! zdej se pa vzem v roke, pozab teh 5 dni, jutri pa beljakovine!

MEN JE BLA DONS TUD TAKA MUKA NA VODNEMuser posted image , ZDEJ SEM PA BOL HEPI KOT PA ČE BI NE VEM KAJ POJEDLA!

veš kaj! pa ne boš zdej še na nas prelagala odgovornosti! no way! da bi te me zavrgle, ti pa v jok pa na drevo pa vso hrano s sabo?!?! tudi  jedla  ne boš mešano, če mormo že me ločevat, boš pa še ti, pa vodne dneve boš tud mela, evo tiuser posted image user posted image user posted image   V roke se malo vzami punca pa bo! me smo tu  s tabo!!!!

drgač pa fajn, da si se javla
user posted image user posted image user posted image


ve ta nove pa vilkomen, dopolonim seznam, dejte podatke

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 1.2.2010 22:51:46 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 22:44:21   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Hej!
Za mano je uspešen dan v vseh pogledih: naredila izpit, pa še preživela vodni dan brez ene micene greškeuser posted image . Jutri pa mesek, po glavi mi hodijo čevapčiči, pa še ne vem. Glavno, da bo kaj dobregauser posted image .
Pozdravljene nove soborke!!!




Bravouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 22:47:16   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka


Ni bilo enostavno v nedeljo kuhat kosilo za ostale ampak je uspelo.


to pa poznam, muuuuuka!!! kolk je bilo men dons huuudo! jutri bo vse poplačano, ma ne se prveč nabasat!

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 22:49:35   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Bomo zmogle?? BOMO JAAAAuser posted image user posted image


OOOOuser posted image Yeahhhhhh


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 23:45:13   
4pikice
Aja pa, da še dregnem eno izgubljeno dušo, ki je tudi že začela obupavati!

Bibyzan
- 3,5 kg si šla dol in to šteje! ne glej preveč daleč naprej, živi za vsak trenutek in ves čas se sprašuj kaj bi rada dosegla. si zasvojena s hrano?? torej nekatere karakteristki že imaš, obrni jih le sebi v prid! postani odvisna od zdravega načina življenja, ne tolaži se s hrano.vem, da je težko, kaj pa je v življenjo sploh lahko? a ko to premagaš, te na koncu najbolj trnove poti čakauser posted image (a ne mlinčka- btw, si še z nami)

Saj ni nujno, da se se lotiš ločevalne,vendar nekaj pa le ukreni, če nisi zadovoljna s seboj. Pojdi korak za korakom. Najprej se sprejmi takšna kakršna si, v duši in v telesu! Nato pa samozavestno stopi v boj, brez izgovorov! Stoj za svojimi kilami, al pa "dol  z njimi!!!". Brez Muje se še čevelj ne obuje( bi napisal Mujo).


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 23:50:59   
4pikice
Se mal opravičujem, ampak ne morem spat  pa malo bluzim tuki. je en dooooug vodni dan za mano! bravo jest! bravo, brez vas bi mi blo teži, kot pribit!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 0:17:14   
lunca144
user posted image user posted image ej,hvala 4pikice,to sem rabla,da me ena orekn okurcamsej ne morte bit tle sam cvetke,mora bit tud ena,taka,k sem jaz,ne vem enostavno mi ni več šlo,priznam,lena sem bla,ok jutri je beljakovinski dan,obljubim,da bom ločevala in nič sladkega pojedla,pa tud vodni dan bom mela enkrat.

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 7:18:35   
Sunny Morning
-1 kg, vse skupaj -2,5kg. Danes so pa za kosilo čevapi. Mnjami.


IZVIRNO SPOROČILO: Dorianna
Pozdravljene!
Evo, tudi jaz sem se ZNOVA odločila štartati z ločevalno. Bila sem že dvakrat uspešna, vendar je vse prišlo nazaj .
Upam, da tudi mene sprejmete medse. Moj cilj -20kg

Welcome.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 8:01:20   
2violina
Pozdravljeni, Vodni dan sem bolj ali manj uspešno predelala, Sem si za kosilo skuhala argo juho (čisto), jo spila in pojedla tableto. Nato sem šla spat. Zbudila sem se malo bolje a danes zjutraj sem bila OK.  Vsem nam, ki smo ga preživele in uspešno prestaleuser posted image user posted image user posted image

Bella - čestitam za uspeh user posted image  user posted image  user posted image

Vsem novim pa dobrodošle.

Grešnica - dajmo štartajmo sedaj ponovno skupaj in poizkusi 28 dni biti pridna. 29 (58) dan je ponovno vodni in takrat se izkaži.
Sama delam tako, da si postavljam kratkoročne cilje. Vsaj krog je en cilj. Tehtanje ob ponedeljkih pa nagrada le tega. Enkrat večja drugič manjša. A tako pač je.

Pigy- najlepša hvala.

Koprivica - tebi želim naslednjo sredo čimvečji -  na tehnici.

 Deja777 - prej ko pričneš prej mine. Sama imam občutek, kot, da smo komaj pričele a smo že na 1/3. Lepo je tudi, ko se tako lepo pozna na tehnici in počasi se prične poznati tudi na telesu.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 8:28:41   
bibyzan
Ojla!!!
Hvala za vspodbudne besede. Sej gre. Zdaj se že dobila nekaj pohval, da sem shujšala. Torej res ni vse na vagi. Z mojim sva nabavla orbitrek. Moj bi tud rad shujšal. Sva oba bolj buckasta. Sam on se ne ukvarja z dietami. Ima sistem manj žri.
No, v glavnem včeri sem na orbitreku naredila 8km v 40 minutah. Upam, da bom vztrajna vsak dan.
Ja, kilce moje. Nekaj mi je uspelo. 91 kg imam sedaj. Torej 1,5 kg. Super. Kr.
No, fajn bodte, vsem čestitam za vodni dan, jst ga ne bom imela, bom imela kakega sadnega več.
Sneg bo skopnel in pomlad bo tu!!Za njo pa poletjeuser posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 8:50:26   
majar.
na hitro se vam javim, imam 72, 3 kg... neverjetno!!!user posted image user posted image user posted image ne morem verjet, ker ta teden sploh nisem bla pridna, mi je pa dalo zagon za naprej pa še kile so šle dol!!! user posted image user posted image user posted image

vas kasneje berem, ob 10ih imam najtežji izpit pred sabo!user posted image držte pestiuser posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 8:50:44   
lunca144
Nov dan je pred mano,rabila sem eno veliko brco v rit,da se spet sestavim,saj,tako,grozno nisem grešila,kar se tudi na vagi pozna,sem zgubila v tem tednu samo -0,5 kg,tako,da sem sedaj na 70 kg,kok bom vesela,ko se bo sedemka zbrisala iz vage.No zajtrk je za mano,pomaranče,pijem še jutranjo kavo,in na delo,za kosilo,pa lepo mesek,s solato.Lepo se mejte,tud ostale,in vidim,da se bom mogla večkrat tule gor javljat,da ne izgubim motivacije.

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 8:52:56   
lunca144
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

na hitro se vam javim, imam 72, 3 kg... neverjetno!!!user posted image user posted image user posted image ne morem verjet, ker ta teden sploh nisem bla pridna, mi je pa dalo zagon za naprej pa še kile so šle dol!!! user posted image user posted image user posted image

vas kasneje berem, ob 10ih imam najtežji izpit pred sabo!user posted image držte pestiuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image veliko sreče na izpitu,pa sej veš,če misliš da bo,potem tudi bo,uspešnouser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lunca144 -- 2.2.2010 8:57:32 >


_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 9:54:23   
aleži
dobro jutro,

sem vesela, da ste včeraj zdržale user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz ga imam v četrtek? a je še katera tisti dan?

deja777 in dorianna dobrodošle nove ločevalne članice!!!!

majar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  boš vidla, da bo šlo vse user posted image  in še user posted image user posted image user posted image  za kg
 
lunca144 boš vidla,da se bo kmalu 7 spremneila v 6. samo lepo vstrajaj in bo....saj če je kakšen grehec ni nič narobe,samo, da jih ni prevečuser posted image  srečno!!!!!
 
bibyzan user posted image user posted image user posted image user posted image  za obitrek in user posted image user posted image user posted image  da si tudi user posted image  spodbudla v gibanju in ločevanju. Boš vidla, da se bo tudi tvoja 9 spremenila v 8...samo lepo pridno vztrajat user posted image
 
bella02 user posted image user posted image user posted image user posted image  za izpit, user posted image user posted image user posted image  za vodni dan
 
4 pikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lepo napisano...tako rabimo, da nam da kakšno brco v rit user posted image  in spodbudne besede, nikoli ni odveč
 
pigy kaj začeti od znova? saj si šla že prej kaj dol, preden si grešila??? dajmo, ne se predat, vztraja naprej in sama sebi reči ko vidiš hrano, ne hvala!!!! Dosti pi vode pa boš vidla, da ne boš mislila na hrano!!!!
 
nincika bomo zmogle jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
nekja sem vas pokomentirala...zdaj pa veselo na delouser posted image
 
 

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 10:01:26   
Pigy

Deja777 in Doriannauser posted image user posted image user posted image

majar. držim pesti user posted image user posted image

2violina
ti popoldne odpošljem, sem dobila naslov.

lunica144  od danes naprej bodi bolj pridna, vsakič ko te prime, da bi grešila, preberi od 4pikice post user posted image user posted image user posted image (sem se nasmejala)

Končno je vodni dan za mano user posted image . Sem vesela da mi je uspelo, čeprav nisem mogla spat ponoči, sej ne da bi bila lačna, ampak sem samo razmišljala kaj vse imam v hladilniku in bi lahko jedla user posted image user posted image user posted image user posted image . Drugače sem pa samo 1 jabolko pojedla popoldne, kr mi je lo slabo.
Jaz bom danes naredila polpete pa solato, mojmu bom pa še krompir zdraven.

Držite zame pesti danes ob 14:30 imama razgovor za službo, upam da mi vsaj tuki uspe, kr so me že iz dveh zavrnili, zato kr nimam izkušenj (za prodajalko) user posted image .




(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.2.2010 11:22:00   
bella02
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

user posted image ma,zato,ker ni bil samo en dan ,ampak je to že 5 dan,ko sem jedla normalnouser posted image user posted image user posted image ,nič,me bo treba resno okregat,al me pa zavržte,kot prestopnicouser posted image


tu mač, kako mislš, da boš pol sploh shujšala, če tega zares nočeš, dej zjasn se kaj bi sploh rada, pa jej pa se razpoč, pa pol joki kolk si debela. če ti je kul, da si debela, pa bod, sej te noben ne sil v shujševalno, vse je samo in izključno na tebi. pa tko fajn si začela, a je blo vredno?!  pejt ti nekam! zdej se pa vzem v roke, pozab teh 5 dni, jutri pa beljakovine!

MEN JE BLA DONS TUD TAKA MUKA NA VODNEMuser posted image , ZDEJ SEM PA BOL HEPI KOT PA ČE BI NE VEM KAJ POJEDLA!

veš kaj! pa ne boš zdej še na nas prelagala odgovornosti! no way! da bi te me zavrgle, ti pa v jok pa na drevo pa vso hrano s sabo?!?! tudi  jedla  ne boš mešano, če mormo že me ločevat, boš pa še ti, pa vodne dneve boš tud mela, evo tiuser posted image user posted image user posted image   V roke se malo vzami punca pa bo! me smo tu  s tabo!!!!

drgač pa fajn, da si se javla
user posted image user posted image user posted image




Se samo podpišem! Take brce velikokrat pomagajo! Lunca 144, le veselo naprejuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?