|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 13:01:19   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Da se malo 'pofočkam' tukaj. tudi meni spet stojijo kg -1kg od prejšnjega meseca ( 10. ko smo se tehtale ).

Zjutraj sem lepo začela dan, vse je bilo krasno, ko smo šle v vrtec. Stale smo v koloni, ker je avto zavijal pred nami in buuuuuum. V rit se nam je zabil drug avtouser posted image . Mah ženska je bila tako zmedena in sprestrašena, da me je spravila v smeh, ko je videla, da imam noter otroke, takrat jo je šele zgrabilouser posted image . Zdaj se temu smejim, na srečo ni šlo za veliko hitrost, zgodi se lahko vsakomur. Odnesla jo je le z manjšimi praskami, mi brez praske. Šok pride šele za tem po moje... Raje pa niti ne razmišljam kaj bi bilo, če bi imela večjo hitrost. Kaj je delala, da ni videla kolone pred sabo pa sam bog ve.



ojej, HB da ni blo nič hujšega, verjetno je kaj premišljevala pa je spregledala da ste v vrstiuser posted image
šok pa vedno za tabo pride saj pr meni je tako da me vedno šele pol zadane ko je že vsega mimouser posted image



Ja pri meni je isto bilo. Vstrašla sem se to je res. Samo tisti pravi šok je bil šele 3,4minute kasneje. Ko se začneš zavedat kaj pravzaprav je bilo in kaj se bi lahko zgodilo, če.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 18:38:35   
ZvitaLisica
Dober večer ženske!!

Jaz sem se pa danes malo nagradila za 4 tedensko hujšanje!! Pa še na tehtnico sem zjutraj stopila in kljub temu da sem pričakovala mogoče mal več kot v nedeljo ali najmanj isto je kazala celo malo manj!!!! Jupiii..
Sem se takoj v peko vrgla - v zadnjem mesecu namreč nisem zaužila nič peciva ali piškotkov.

naredila sem si rulado: jajca, mleti lešniki in fruktoza, za namaz pa kisla smetana. Njami je dobra. Še tamala (3 leta) je tri kose zmazala.



(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.1.2010 18:45:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZvitaLisica

Dober večer ženske!!

Jaz sem se pa danes malo nagradila za 4 tedensko hujšanje!! Pa še na tehtnico sem zjutraj stopila in kljub temu da sem pričakovala mogoče mal več kot v nedeljo ali najmanj isto je kazala celo malo manj!!!! Jupiii..
Sem se takoj v peko vrgla - v zadnjem mesecu namreč nisem zaužila nič peciva ali piškotkov.

naredila sem si rulado: jajca, mleti lešniki in fruktoza, za namaz pa kisla smetana. Njami je dobra. Še tamala (3 leta) je tri kose zmazala.





njamiuser posted image user posted image user posted image user posted image

jz sem si pa prvošla krofuser posted image   že drug danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   moram nehat, k pol ne bo nič z hujšanjem


sem pa mela glihkar večerjo solata s tunouser posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 7:16:00   
Anonimen
jutro

no pa nas je spet zamedeluser posted image
vglavnem vstali smo, samo še sinko spi, jaz pa že žulim zajterk, pol pa pospravlat k mam polno dela, možek pa ob 9h sinka pelje na tečaj smučanja, če sploh bo k medeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 7:46:54   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro

no pa nas je spet zamedeluser posted image
vglavnem vstali smo, samo še sinko spi, jaz pa že žulim zajterk, pol pa pospravlat k mam polno dela, možek pa ob 9h sinka pelje na tečaj smučanja, če sploh bo k medeuser posted image



Kje pa ,pri nas pa ničuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 7:51:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro

no pa nas je spet zamedeluser posted image
vglavnem vstali smo, samo še sinko spi, jaz pa že žulim zajterk, pol pa pospravlat k mam polno dela, možek pa ob 9h sinka pelje na tečaj smučanja, če sploh bo k medeuser posted image



Kje pa ,pri nas pa ničuser posted image



v logatec prid boš vidla user posted image pol k boš šla pa domov ga pa sabo vzem k ga mam jz že dost bi rada mela pomladuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 8:41:28   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro

no pa nas je spet zamedeluser posted image
vglavnem vstali smo, samo še sinko spi, jaz pa že žulim zajterk, pol pa pospravlat k mam polno dela, možek pa ob 9h sinka pelje na tečaj smučanja, če sploh bo k medeuser posted image



Kje pa ,pri nas pa ničuser posted image



v logatec prid boš vidla user posted image pol k boš šla pa domov ga pa sabo vzem k ga mam jz že dost bi rada mela pomladuser posted image



K nam pride popoldanuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 10:16:21   
TomTaylor
Joj, jz pa ne vem kaj je z mano narobe, teža mi lahko v enem dnevu zaniha tudi do 2 kg. Očitno zadržujem tekočino - vidim, ker imam pod gležnji vrečkice, pa ne vem kaj je temu narediti? Čakam sicer, da bom nehala dojit in bom šla na limfno drenažo, ampak do takrat pa ne vem kaj naj?user posted image Če pijem manj (recimo max 1 l dnevno) je okej, če pa popijem več od litra sem pa kot goba. Piti pa moram zaradi dojenja...Katera hrana/pijača pospešuje odvajanje vode. To vem, da moram jesti čimmanj slano (tako jem) in da se moram gibat ( to se, 1 uro dnevno vozičkanja pa tudi sicer pri 2 malih otrocih nimam časa poležavat in sedet)...

Kaj naj storim??

Aja, pa če je slučajno katera zasledila dober recept za polnovredne muffine, se priporočam.

pa še vprašanje glede fižola (že spet, sej vem, ampak pri kombiniranju fižola nisem nikdar 100%) - nameravam narediti eno čorbo s stročjim fižolom in mletim mesom - torej stročji fižol+mleto meso (samo goveje)...Lahko??


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 10:46:57   
Anonimen
veliko vode ima lubenica in ananas, ananas odvaja tudi vodo iz telesa, zato ga pri ločevalni dieti tojk priporočajouser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 10:48:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro

no pa nas je spet zamedeluser posted image
vglavnem vstali smo, samo še sinko spi, jaz pa že žulim zajterk, pol pa pospravlat k mam polno dela, možek pa ob 9h sinka pelje na tečaj smučanja, če sploh bo k medeuser posted image



Kje pa ,pri nas pa ničuser posted image



v logatec prid boš vidla user posted image pol k boš šla pa domov ga pa sabo vzem k ga mam jz že dost bi rada mela pomladuser posted image



K nam pride popoldanuser posted image



kam pa touser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 11:36:26   
brbončica

pa še vprašanje glede fižola (že spet, sej vem, ampak pri kombiniranju fižola nisem nikdar 100%) - nameravam narediti eno čorbo s stročjim fižolom in mletim mesom - torej stročji fižol+mleto meso (samo goveje)...Lahko??

[/quote]

Stročji fižol in meso lahko brez problema. Si še meni dala idejo za kosilo, imam zelo rada jedi na žlico.

Drugače pa jem po Montiju, s kakšnimi kiksi vmes, vagala se pa ne bom do 10-tega, tako da ne vem, kako mi gre.
Pri nam tudi pada, prav lepo je čez okno gledat to zimsko idilouser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 11:40:58   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro

no pa nas je spet zamedeluser posted image
vglavnem vstali smo, samo še sinko spi, jaz pa že žulim zajterk, pol pa pospravlat k mam polno dela, možek pa ob 9h sinka pelje na tečaj smučanja, če sploh bo k medeuser posted image



Kje pa ,pri nas pa ničuser posted image



v logatec prid boš vidla user posted image pol k boš šla pa domov ga pa sabo vzem k ga mam jz že dost bi rada mela pomladuser posted image



K nam pride popoldanuser posted image



kam pa touser posted image



Na jug Slovenije

TT vagaj se samo zjutraj ko vstaneš in to gola,da resnično vidiš rezultat.Tudi jaz dojim in imam enaka nihanja čez dan.Pij pa velikooooouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 12:13:16   
TomTaylor
saj to je problem - danes zjutraj na tešče sem imela 2 kg več kot včeraj zjutraj na tešče - pa ne moreš se v 1 dnevu zredit 2 kguser posted image user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 13:48:53   
mojcaz.
tt tudi to se meni včasih dogaja, razlika po 2-3 kg od enega do drugega jutra, pol tretje jutro pa je teža spet za 2 kg manjša.... to je očitno normalno nihanje in najboljše da se tehtaš bolj poredko, tako kot jaz delam saj drgače bi bla vsake toliko dni slabe volje in razočarana kako mi to ne klapa....

jaz sem malo opustila montija, noja se ne prehranjujem tako strogo po njem, zjutraj malo grešim, pa tudi to ne vsak dan.
Začela sem malo premišljevat če se splača vsemu odpovedat kar imam rada, in sem prišla do zaključka da lahko pridem do željenih kg, brez da se odpovem vsem dobrotam. kot sem že večkrt omenla imam full bolnega dedija za kterega jaz skrbim... ima raka na želodcu in se je v enem mescu tako spremenil (beri) izgubil je sigurno 50kg... ko njega iz dneva v dan gledam se vsak večer v postelji sprašujem  zakaj ne uživam živlejnja in jem vse kar mi je dobro, ko vidim da lahko takšna bolezen spremeni človeka v par dnevih... res ne moram vam povedat ko pogledam njega kako močno si želim, da bi ostala kar takšna ker še predobro vem da lahko pride bolezen im bom tudi jaz na takšnem mestu.. hudo se mi je iz dneva v dan z njim dobesedno prepirat da mora sploh kaj pojest, pol pa sedim zraven njega pa jaz ne jem ne kromprija, ne kruha, če jem testenine pol ne mesa... gleda me in se mi joče naj jem vse dokler lahko, in mi vsak dan znova govori, da mu je žal da  ni jedel mastnega in slanega (pritisk in holesterol) in če bi še zdaj kaj spravil v želodec da bi jedel čisto vse, pa tudi če bi lahko spremenil preteklost se ne bi obremenjeval z zdravo prehrano in enostavno pojedel tisto kar mu zadiši in se mu zalušta in to brez bilo kakšnih odrekanj.
Punce res sem v takšni psihični stiski, da sploh več ne najdem časa da bi prebrala kaj pišete in komentirate, nimam niti časa da bi vas pozdravla.... Vsak dan ko pridem domov se vležem v postlo in zaspim v trenutku.

Večerjam sploh več nene, enostavno ni moči in volje, ter seveda apetita,ko se včasih po uro ali dve kregam za vsako tableto ki jo mora dedi pojest user posted image user posted image user posted image

Zajtrk ponavadi pojem kak navaden kos kruha in mrmelado BS gor zraven kavo včasih z včasih brez sladkorja, kosilo pa strogo po montiju.

kg grejo dol, zelo počasi vendar boljše kot to user posted image


lepo bodite pridno hujšajte, pa se slišimo če ne prej 10. ko bom obnavljala seznamček user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 14:24:01   
boob
 
pozdravljene punce

ta sneg mi pa že počas najeda user posted image    ni in ni konca. . .upam da bo kmal pomlad

danes sm si pa za zajtk prvoščla toust z sirom, zakosilo pa pasulj, za večerjo pa PICA user posted image

vagala se pa nebom več. . no 10.v mesecu. . ker kg kar stojijo, ampak vidim po hlačah da neki sm pa šla doluser posted image


mojca user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 14:53:24   
TomTaylor
mojcaz - tvoj dedi ima po svoje res prav, pa vendar z zdravo prehrano svojemu telesu delamo prej uslugo kakor pa škodo, če pa zraven še shujšamo je pa toliko bolje. Greške so pa zato toliko slajše - mar ni zaseka na belem kruhu božansko dobra če jo jemo npr. 1x na mesec kot če bi jo npr. jedli vsak dan..ali pa mlečna čokolada, če jo okusiš enkrat na 14 dni - mar ni veliko boljšega okusa kot če bi jo jedli vsak dan?...Grešiti je človeško - le pretiravat ne smemo. V ničemer.

Žal mi je za tvojega dedka, vem kako se počutiš in trudiš z zdravili in hrano, moj oče je imel pljučnega raka...in slišati je grdo in egoistično..vsi smo si želeli, najbolj pa on sam, da bi bil čimrej rešen muk in trpljenja. Vsaka bolezen je težka ampak rak je pa ....
Drži se in bodi močna!user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 16:19:30   
mamica2009
Jaz pa sem si danes privoščila bujto repo.Saj vem da nebi smela, ampak, vseeno, verjetno je spet dooolllgggoo nem jedla. Pa saj sem samo to jedla in nič drugega.Za večerjo pa še kava ali pa kakšen jogurt. Dobim še obiske in bo verjetno samo bela kava.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 16:37:57   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

saj to je problem - danes zjutraj na tešče sem imela 2 kg več kot včeraj zjutraj na tešče - pa ne moreš se v 1 dnevu zredit 2 kguser posted image user posted image


To pa je potem res nekaj drugegauser posted image .Grešim pa jaz tudi in kot praviš je to tako sladkouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 17:07:57   
Mala_Ajda
TT sem se že nekajkrat udarila po prstih, ker se mi zdi, da pišem kar nekaj v 3 dni in je škoda mojega časa.
Malo premisli in če si tisti dan, ko ti teža zaniha pojedla malo več sestavljenih OH, se ti je napolnil glikogen v jetrih na katerega pa se veže tudi voda in na račun tega se teža poveča (1 g glikogena veže tudi do 4 g vode). Torej brez panike. Otečene noge pa so najbrž iz drugega razloga.
Razlog, da nam teža tako lepo pada dva tedna po začetku diete, potem pa se zaustavi je ravno v tem, da izgubljamo vodo na račun zmanjševanja glikogena. Na ta račun se npr. pedenajo bodybilderji pred tekmovanjem, ko se jim vidi vsak pramen mišice).
Še kratka razlaga (tega je na netu veliko, vendar ne najdem preproste razlage): http://www.viva.si/clanek.asp?arhiv=1&id=2590

Jaz sem se zadovoljila s testnimi lističi, ki pokažejo nivo glukoze in ketonov v urinu. Ta teden mi kaže naraščanje slednjih, torej se je začela porabljati maščoba user posted image .

Upam, da vam nisem zagrenila preostanek lepega snežnega vikenda. user posted image

< Sporočilo je popravil Mala_Ajda -- 30.1.2010 17:11:42 >

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 17:47:40   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

TT sem se že nekajkrat udarila po prstih, ker se mi zdi, da pišem kar nekaj v 3 dni in je škoda mojega časa.
Malo premisli in če si tisti dan, ko ti teža zaniha pojedla malo več sestavljenih OH, se ti je napolnil glikogen v jetrih na katerega pa se veže tudi voda in na račun tega se teža poveča (1 g glikogena veže tudi do 4 g vode). Torej brez panike. Otečene noge pa so najbrž iz drugega razloga.
Razlog, da nam teža tako lepo pada dva tedna po začetku diete, potem pa se zaustavi je ravno v tem, da izgubljamo vodo na račun zmanjševanja glikogena. Na ta račun se npr. pedenajo bodybilderji pred tekmovanjem, ko se jim vidi vsak pramen mišice).
Še kratka razlaga (tega je na netu veliko, vendar ne najdem preproste razlage): http://www.viva.si/clanek.asp?arhiv=1&id=2590

Jaz sem se zadovoljila s testnimi lističi, ki pokažejo nivo glukoze in ketonov v urinu. Ta teden mi kaže naraščanje slednjih, torej se je začela porabljati maščoba .

Upam, da vam nisem zagrenila preostanek lepega snežnega vikenda.


nič se ne udarjaj po prstih, ti samo piši! Zanimivo, kar si napisala, bom v naslednje bolj pozorna na to. Drugače pa jem vedno tako, da zjutraj jem vedno OH obrok (o.kosmiči+posneto mleko+kava), kosilo je ali OH (pz testenine+zelenjavna omaka) ali B, večerja pa vedno beljakovinska. Torej zajtrk vedno OH, večerja vedno B.

Pa lepo prosim za info. kje si kupila testne lističe ?

Lahko mi pišeš tudi preko ZS...


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 30.1.2010 17:55:01 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 18:47:10   
mojcaz.
Mala_Ajda tudi mene zanima kje si te  testne lističe kupila.

Tudi jaz jem zajtrk vedno oz. skoraj skoraj vedno OH, kosilo kak mi je, večerja pa če jo jem pa je B....


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 19:03:28   
Anonimen
jaz tud jz tud..... hočem vedit kje si dobila te lističe mala ajdauser posted image user posted image user posted image user posted image

smo bili na rd in sem pojedla samo mesouser posted image so me vsi čudno gledal, zakaj jz jem samo meso in zelenjvo kruha pa ne, pa pice tud probala nisemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 19:45:05   
brbončica

Ojla punce.
Danes sem naredila točno tisto, kar sem sama sebi dopovedovala, da ne bom več delala. Doma sem se spičila na orng, pol sem šla ven hodit, in se seveda zjokat (mi je potem veliko lažje), ko sem prišla pa domov, pa direkt v hladilnik.
Sem basala vase vse, kar je bilo možno, zraven jokala, pa jedla, jedla, jedla...
Čustevo nemoč in praznino flikam s hrano, kot že dolgo vrsto let. Sej ne moreš verjet, da je človek lahko tako nemočen, in nima nobene kontrole nad sabo... Prov rada bi dobila kakšno knjigo, ker zelo rada befrem, da bi se rešla tega.
S knjigami sem namreč prebolela očetovo smrt, oziroma v njih sem našla odgovore, da sem mu oprostila, ker me je tako kmalu pustil samo na tem svetu. Mamice tudi nimam več, je umrla že v mojih otroških letih...
Oh ja, ne mi zameri
Nočko


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 20:03:36   
TomTaylor
brbončica, danes je en tak čuden dan, pod vplivom lune najbrž...ah..tudi tebi enuser posted image user posted image
Je pa fino se pošteno zjokat vsake toliko, jz sem psihično tako utrujena da niti tega ne zmorem več...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.1.2010 20:14:31   
mojcaz.
user posted image user posted image brbončica ti so za tebeuser posted image user posted image tt ima prav, najboljše se je razjokat in vso jezo ter žalost skozi ventilček spustit 
jaz semn mela včeraj tak dan da sem se mojemu ene pol ure skupi jokala, hb pa sma šla pol v mesto ker drugače bi tudi jaz zavila do hladilnika in bi blo to touser posted image user posted image drži se


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?