|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:50:40   
ledenaa
če se pa tako bojite za svoje otroke pa jim uredite varstvo da jih nekdo pospremi v šolo in nazaj!!


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:50:48   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: tedy

pa dobr - sj ne rabte bit tok zgrožene nad tem...
mogoče je biu pa samo kakšen človek, ki je hotel otroku ustreči,
da mu ne bi blo treba jit peš... tud jaz bi kdaj pa kdaj kakšnemu ustavila, da ne bi revež
pešačil pa ravno zarad takih zgag ne ustavim. če je kdo tuki kriv,
sta kriva starša... in ne nekdo ki je otroka peljal domov.



tale tip bi še pa tebe napizdiluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:53:51   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

če se pa tako bojite za svoje otroke pa jim uredite varstvo da jih nekdo pospremi v šolo in nazaj!!




Ne moreš biti z otrokom 24 ur na dan.....in če se kaj takega zgodi, je bolje ukrepati prej in ne takrat, ko je že prepozno......

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:54:06   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kako je zdaj deklica? Pa njena mamica user posted image .


Hvala, ful je boljša (sem na tisti temi odgovorila).user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:54:34   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kako je zdaj deklica? Pa njena mamica user posted image .


Hvala, ful je boljša (sem na tisti temi odgovorila).user posted image



grem čekirat

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:54:55   
ledenaa
ja pa ukrepaj prej  uredi varstvo- a to ni ukrepanje


< Sporočilo je popravil ledenaa -- 20.1.2010 9:55:26 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:56:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ja pa ukrepaj prej  uredi varstvo- a to ni ukrepanje



Saj.....samo, ker vzgajamo naše otroke k samostojnosti, jih pri 10 ali 12 letih že kdaj pa kdaj pustimo same čakati pred šolo 5 minut......

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:57:50   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

če se pa tako bojite za svoje otroke pa jim uredite varstvo da jih nekdo pospremi v šolo in nazaj!!




Včasih stvari v realnem življenju niso tako enostavne, verjemi!
Je pa pomembno, da otroke osveščamo, da v našem lepem svetu niso vsi ljudje dobronamerni in da je treba biti previden, kadar je sam.

Tudi sama sem že dokaj zgodaj (med 4. in 5. letom) otroku razlagala kje so meje (glede nedotakljivosti telesa, pogovora z neznanci...). Smo skoraj imeli (pa hvala, dobri sreči, da nismo izkusili tega user posted image ) negativno izkušnjo v širšem družabnem krogu in od takrat sem pozorna na marsikaj, kar mi pred tem ne bi padlo v oči. Stvari se lahko dogajo najbolj skrbnim staršem pred očmi- pa je možno, da ne bodo vedeli zanje user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 20.1.2010 9:58:30 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 9:59:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ja pa ukrepaj prej  uredi varstvo- a to ni ukrepanje



če bi pa pisala tu gor, kako njen sin hodi vedno s v spremstvu domov, bi ga pa zavijala v vato, namesto da bi ga učila samostojnosti.

Ne moremo vedno predvidet kaj se lahko zgodi. če bi lahko, se ne bi nič slabega zgodilo. In HB se njenemu sinu ni

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:01:38   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: tedy

pa dobr - sj ne rabte bit tok zgrožene nad tem...
mogoče je biu pa samo kakšen človek, ki je hotel otroku ustreči,
da mu ne bi blo treba jit peš... tud jaz bi kdaj pa kdaj kakšnemu ustavila, da ne bi revež
pešačil pa ravno zarad takih zgag ne ustavim. če je kdo tuki kriv,
sta kriva starša... in ne nekdo ki je otroka peljal domov.



Đizus, pa to ne moreš verjet!


Hvala, da si tole napisala, gita, da bomo obnovili lekcijo o neznancih.

Pa hvala bogu, da je otrok prišel ven iz avta nedotaknjen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:06:33   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Gita... glede na situacijo lahko mirne duše javno napišeš, za katero šolo gre. Še policija bi ti bila hvaležna, ker brezplačno opozarjaš ljudi.



se strinjamuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:08:02   
arabela*
Grozno...res...še vredu da se je vse lepo končalouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:13:17   
Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: tedy

pa dobr - sj ne rabte bit tok zgrožene nad tem...
mogoče je biu pa samo kakšen človek, ki je hotel otroku ustreči,
da mu ne bi blo treba jit peš... tud jaz bi kdaj pa kdaj kakšnemu ustavila, da ne bi revež
pešačil
pa ravno zarad takih zgag ne ustavim. če je kdo tuki kriv,
sta kriva starša... in ne nekdo ki je otroka peljal domov.


ja kaj pa fali če gre 500m pešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eni hodijo več kmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image po šoli prav paše malo rekreacija, da lažje potem doma nalogo delašuser posted image user posted image user posted image user posted image a ti nč ne hodiš peš? si se rodila z avtosedežem na riti?
drgač pa če bi kaj takega doživela bi drugače gledala na to..... jst sem sama dobla enkrat vabilo, sreči se nisem odzvala, je pa baraba prišel nazaj in nag sedel v avtu odpru vrata in ...... v glavnem sem pobegnala in skoraj 1km letela domov.....

Gita HB se je za tvojega sineka dobro izšlo in še bolj HB je tvoj sinek zelo pameten fant in je to povedal in s tem mogoče rešil kakega prjatla/prijateljico..... Upam, da norca dobijo......

sama sem enkrat pobrala enega soseda in ne boste verjele ker sem pobrala enega sem imela naenkrat poln avto otrokuser posted image hodli so za njim in pred njim in so kr poskakal v avtouser posted image sej ko so mi povedal od katero so mi je blo bolj jasno ampak drgač pa nisem imela pojma...... so rekli da oni mene poznajo, ko sem jim povedala, da se tujcem v avto ne vsedauser posted image sej igrala vlogo starševuser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:16:16   
paulinepu

IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Včeraj je moj sin šel iz šole in ga je na poti pobral neznanec- miljonkrat smo mu naročili naj se v avto z nikomer ne vsede- vendar je bil neznanec tako prijazen-da mu je ponudil prevoz domov. Ni se zgodilo nič vendar mu je človek naročil naj ne pove mamici in, da bo on še kdaj prišel po njega v šolo.
Hvala bogu ni bilo nič , moj sin pa je vseeno povedal babici kaj se je zgodilo.
Jaz sem obvestila šolo in policijo naj opazujejo okolico šole.
Povejte še enkrat in vsak dan svojim otrokom naj se nikomur ne vsedejo v avto - jaz bi včeraj lahko ostala brez svojega sončka.

Najprej, predvsem me veseli, da se je vse srečno končalo.
user posted image , da si zadevo prijavila v šoli in na policiji. Poznam starše, ki se ne bi tako želeli izpostavljati.
Upam, da ga bodo kriminalisti čakali v civilu, ker sicer ga bodo samo preselili.

Kot drugo... sploh ni važno pred katero šolo se je to zgodilo in v katerem kraju, kajti takšni ljudje se "selijo". In če jim nekje spodleti, se bodo "preselili". Torej noben, še tako oddaljen kraj ni varen pred njimi, saj imajo navsezadnje avtomobile.

Pred dvema letoma se je v okolici Ljubljane zgodilo, da so mladostniki (tam okrog 20 let) ogovarjali deklice na poti iz šole in jih želeli fotografirati. Seveda, policija jih ni našla. user posted image Mene že sedaj skoraj pol leta skrbi, ker ima moj desetletnik odhod avtobusa za šolo ob 6.45 in hodi po temi in v megli do avtobusa. In noče, da ga spremljam. K sreči gredo v skupini.


Želim si, da bi bilo vse več staršev, ki hodijo po svetu z odprtimi očmi. Naj bodo pozorni, tudi če ne gre za vašega otroka. Zlobneži ravno na našo brezbrižnost računajo. user posted image


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:18:32   
skuštrana
če se pa tako bojite za svoje otroke pa jim uredite varstvo da jih nekdo pospremi v šolo in nazaj!!


A ti se pa ne bojiš? In bi kar mirno gledala da ti en tujec vzame otroka v avto? Ja, itak da jim je potrebno razložit kako in kaj, ampak otropci so pač otroci, vse živo jim razlagamo pa še včasih naredijo po svoje.

Jaz drgač res nisem paničarka, samo ko pa na kaj takšnega pomislim me pa zelo zelo stisne. Pri srcu in v želodcu, ker to se lahko zgodi vsakemu, pa ne samo na poti v in iz šole, tudi pred hišo, blokom,..Kjerkoli.

In ne moreš bit otroku vedno za petami ter ga spremljati povsod. Saj ne govorimo o 3 letnikih, ampak o otroku ki že hodi v šolo.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:33:32   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Da ni to isti tip, ki je v Ljubljani pri OŠ (mislim, da pri OŠ Valentin Vodnik, nisem pa 100%-na) poskusil nekaj podobnega lani, pa ga še do danes niso odkrili? user posted image
Drugače bi bilo pa tole kar sprejemljivo:
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
če ga pa on dobi v roke,pa sem prepričana, da ne bo več nobenu otroku v nevarnost



Ja, pri nas se je to dogajalo. So nas v šoli in vrtcu obveščali  po mailih.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:36:14   
Anonimen
ce bi pa ena napisala, da svojega tretjesolca vsak dan vozi v solo in iz sole. da je vedno, ko je zunaj v spremstvu enega odraslega, na se ne "goni" s prijatelji po vasi, ker to mamico skrbi za sojega otroka, bi jo pa popljuvale, da mu ne daje svobode in da ta otrok ne bo nikoli samostojen.
gita, hvala za informacijo. in hvala bogu da se je koncalo kot se je!

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:36:20   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

če se pa tako bojite za svoje otroke pa jim uredite varstvo da jih nekdo pospremi v šolo in nazaj!!





ti nimaš otrok,ne?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:37:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Ja, pri nas se je to dogajalo. So nas v šoli in vrtcu obveščali  po mailih.user posted image

A je bil tudi srebrn Golf II?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:40:19   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

če se pa tako bojite za svoje otroke pa jim uredite varstvo da jih nekdo pospremi v šolo in nazaj!!




Bom, kak dolgo se bo le dalo!
Pa drugače nisem paničarka, daleč od tega, a naša je tolk lapasta in tolk zaupa ljudem, da joj..z vsakim je prijazna in kak nepridiprav bi jo lahko že z bonbončkom podkupil. Dokler bo takšna in nam je ne bo uspelo naučit, da niso vsi ljudje dobrohotni, bomo jo pač imeli pod nadzorom..boljše tako, kot da bomo kdaj jokali...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:41:08   
Klemy82
Gita,sem prebrala in sem zgrožena. Res, groza od ljudi. Tale striček ni neumen, veš. Po moje včeraj tvojemu sinu ni imel namena nič naredit, ker ni neumen. Enkrat, dvakrat ga pelje domov, otrok mu začne zaupat, da je en prijazen stric, potem pa pride še enkrat pa...bi ga peljal na tortico, gledat psa domov...otrok mu zaupa, ker zanj ni več neznanec, in gre... HB, da je tvoj povedal doma, kaj je bilo. Upam, da ga dobijo! user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:48:23   
Anonimen
OMG, me je srh spreletel, Gita.

Hvala za to opozorilo. S starejšo (3,5 let) sva imeli en pogovor o neznancih ravno kakšen mesec nazaj, ko je en tip, ki smo ga srečale na poti iz vrtca komentiral, da imata punčki lepe očke, da bosta lahko zapeljevali moške. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:53:07   
paulinepu

IZVIRNO SPOROČILO: tedy
mogoče je biu pa samo kakšen človek, ki je hotel otroku ustreči,
da mu ne bi blo treba jit peš... tud jaz bi kdaj pa kdaj kakšnemu ustavila, da ne bi revež
pešačil pa ravno zarad takih zgag ne ustavim. če je kdo tuki kriv,
sta kriva starša... in ne nekdo ki je otroka peljal domov.



user posted image Joj, kje so bili nekateri, ko so pamet delili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:55:02   
clara23
ojoj, gita, me je skoraj kap ko sem prebralauser posted image user posted image . Še dobro, da je mali povedal in da se mu ni nič hudega zgodilouser posted image user posted image user posted image
Upam, da najdejo tega "strica" user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 10:57:47   
ZARA
Grozljivo, Gita. Mater, jst ob takih situacijah fašem želodčni krč. Jst tudi tamalo non stop opozarjam, samo ona je tak karakter, da se ji jebe. Vem, da jo moram drilat, ker je full družaben in odprt tip otroka in gre z in k vsakemu. Zdaj jo bom šele morila, ubogi otrok. Sem pa vesela, Gita, da se je končalo srečno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?